Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

frozenstein


Superion

Amennyiben van igény rá, tudok [Lunar]-féle Ouran Koukou...-t feltölteni (10 rész van meg), valamint asszem innen szedtem le a Pet Shop of Horrors-t is. Feltéve hogy megakpom rá a lehetőséget  :smile: A feltöltési sebességem teszt szerint 400k, de hát ki tudja.
Remélem hamar visszaáll a rendszer a régi kerékvágásba. :smile:
Cybertronian Aerialbot Commander
"To live is to fight; to die is to stop."

Lt. Simoan Blarke

valami zoremi-féle kashimashim van. zso, adsz uploadakkot, feltegyem? (elvileg volt de annak vanmá egy éve, nincs meg.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Superion on 2008-03-30, 16:08:31
Amennyiben van igény rá, tudok [Lunar]-féle Ouran Koukou...-t feltölteni (10 rész van meg), valamint asszem innen szedtem le a Pet Shop of Horrors-t is. Feltéve hogy megakpom rá a lehetőséget  :smile: A feltöltési sebességem teszt szerint 400k, de hát ki tudja.
Remélem hamar visszaáll a rendszer a régi kerékvágásba. :smile:
első 10 rész? Mert lehet, hogy nekem megvannak az utána következők.

zsozso

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-30, 19:37:00
valami zoremi-féle kashimashim van. zso, adsz uploadakkot, feltegyem? (elvileg volt de annak vanmá egy éve, nincs meg.)
Koszi, azt mar toltik vissza.
Death is the only redemption

Superion

Quote from: Lythis on 2008-03-30, 19:39:39
Quote from: Superion on 2008-03-30, 16:08:31
Amennyiben van igény rá, tudok [Lunar]-féle Ouran Koukou...-t feltölteni (10 rész van meg), valamint asszem innen szedtem le a Pet Shop of Horrors-t is. Feltéve hogy megakpom rá a lehetőséget  :smile: A feltöltési sebességem teszt szerint 400k, de hát ki tudja.
Remélem hamar visszaáll a rendszer a régi kerékvágásba. :smile:
első 10 rész? Mert lehet, hogy nekem megvannak az utána következők.
jah, az összeomlás előtt kezdtem el leszedni, lejött 10ig, aztán amikor legközelebb néztem, már nem voltak ott
de tudok várni  ::)


zsozso: az előző postomban amiket írtam, van köztük amit feltegyek esetleg?
Cybertronian Aerialbot Commander
"To live is to fight; to die is to stop."

Hiei-sama

#966
Osszes hianyzo street fighter felment.
Kidou Senshi Gundam Seed Msv Astray is felment.

Niriel

Black Cat nekem megvan, ha kapok acc-ot feltöltéshez szívesen feltolom. Viszont úgy vettem észre, hogy a Saikano, a Scrapped Princess és a Shuffle! is hiányzik, pedig azok nincsenek rajta a listán.
Moonlight shines upon the guilty and the innocent alike...

Theon

Valamint szintén hiányzik még a Tsubasa Chronicles, bár ezt már mondtam korábban is, ennél viszont lényegesebb, hogy nincs meg a Tengen Toppa Gurren Lagann se.   :he:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Flaser

Ez nem kívánság műsor hanem adminisztrációs topic. Ha vlm. probléma van a szerverrel ill. felajánlanád az erőforrásaidat (feltöltés, tudás stb.) a közösség részére akkor írj. Egyébként olvass.

Ezek mind vadi-új sorozatok, s torrenten is pillanatok alatt lent lesznek a sok seedernek hála. Ha ugyanakkor azt mondod, hogy hajlandó vagy feltölteni őket, akkor nosza; úgy fest előbb utóbb ezek is "klasszikusok" lesznek, s akkor majd a nyugodtan böngésző anime esztéta itt majd megtalálja majd őket még akkor is, ha már lecsengett a mostani láz.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Niriel

Félreértés ne essék, csak gondoltam szólok, hogy azok a címek is eltűntek (tehát korábban fent voltak), pedig nem voltak rajta a korábban közzétett listán.  ^^"
Moonlight shines upon the guilty and the innocent alike...

Theon

Akkor most megint zavarok egy kicsit.
Ti eléritek az ftp-t, vagy csak nekem nem sikerül? Normális esetben nem kérdeznék ilyen flame-háborút indító dolgot, de tegnap jelentkeztem feltöltőnek, és nem tudom, hogy emiatt nem tudok csatlakozni, vagy ez egy általános jelenség.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

teraflare

Quote from: Theon on 2008-04-03, 13:53:13
Akkor most megint zavarok egy kicsit.
Ti eléritek az ftp-t, vagy csak nekem nem sikerül? Normális esetben nem kérdeznék ilyen flame-háborút indító dolgot, de tegnap jelentkeztem feltöltőnek, és nem tudom, hogy emiatt nem tudok csatlakozni, vagy ez egy általános jelenség.
Általálnos. (Legalábbis most megnéztem és most nem megy)

wildor

Nekem sem megy, próbálom folyamatosan, de mindig ezt kapom: OFFLINE újra  új név/jelszó  mégse   :comp:
It's not a bug, it's a feature...

teraflare

Nem kell aggódni. Zsozsó úgyis helyrehozza, ha meg nem akkor IJ.  :D

Theon

Ahhhhh....
Működik megint, jól jártunk.  :D
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Flaser

Quote from: Flaser on 2008-03-28, 22:17:57
1.4G   /usteam/ftp/Anime/10/Detonator_Orgun
701M   /usteam/ftp/Anime/10/Madox[:]Metal_Skin_Panic_MADOX-01

Mivel ezeket eleve én töltöttem fel, így hát majd megint mennek....csak jó lassan, hja ADSL nem feltöltésre való.

466M   /usteam/ftp/Anime/10/Dragons_Heaven

Ez is megvan, úgyhogy megy majd.

A fenntiek visszatöltve. (Usteam Reloaded :szemuveges:)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Petke00

Hello.Nekem most eltűnt az egész Anime mappa tartalma...most ilyenkor mi is történt?:S

Selmo

Mi lenne, ha visszaolvasnál? ::)

A tökéletesség unalmas.

Petke00

Egyik sem mai komment.Visszaolvastam pedig,de lehet h vak vagyok. ha Eddig problémám volt akkor mindig kiíer valamit,hogy offline vagy bármit és tudtam h nemsokára jóh lesz csak a szerver haldoklik. De most betudok lépni A Hentai tól az összes többi mappába.Csak az Anime üres. Nem ír ki semmit. De akkor várok türelemmel.

Member

Quote from: Petke00 on 2008-04-05, 21:56:18
Egyik sem mai komment.
Nem maiak, de ez a helyzet általános (mielőtt még vki az elköv. napokban nem görgetné fentebb a böngészőt, az eltűnő anime fájlokról van szó, ami miatt éppen beírnál). Hármat találhatsz, hogy miért.

Hiei-sama

Lassan nem artana ha egyes emberek max 100+post utan kommentelhetnenek par topicba ;p

sirtomi

Quote from: Petke00 on 2008-04-05, 21:56:18
Egyik sem mai komment.Visszaolvastam pedig,de lehet h vak vagyok. ha Eddig problémám volt akkor mindig kiíer valamit,hogy offline vagy bármit és tudtam h nemsokára jóh lesz csak a szerver haldoklik. De most betudok lépni A Hentai tól az összes többi mappába.Csak az Anime üres. Nem ír ki semmit. De akkor várok türelemmel.
Ehhez hasonló dolgok bizony korábban is előfordulhatott és elő is fordult, tehát ne csak az aznapi kommenteket olvasd abból nem fogsz megtudni semmit.

teraflare

Quote from: Hiei-sama on 2008-04-06, 06:02:18
Lassan nem artana ha egyes emberek max 100+post utan kommentelhetnenek par topicba ;p
És a maradék topicba majd 100x beírják (ha elég hülyék akkor az offban próbálják meg) hogy mé nem megy az eftépé, csak hogy végül ide is eljussanak.  :lol:

zsozso

Ahogy Murphy mondana, ami elromolhat az el is romlik. A tegnapi/mai leallas az egyik boot disk kidolese volt (nem art a backup a haznal)  ...
Death is the only redemption

Vahuur

Sziasztok! Látom, hogy korábban is volt már szó eltűnt mappákról, most uez. a helyzet nálam is. Remélem, nemsokára mindent sikerül visszaállítani. Btw, a sok FTP-vel kapcsolatos kérdés elkerüléséért sztem. érdemes lenne hasonló helyzetekben egy-egy néhány szavas tájékoztatót írni vagy az "Olvass el" mappába, vagy a "Hírek" közé, ahol mindenki könnyen megtalálja. Ami a támogatást illeti: nem gondolkodtatok még vmiféle. SMS-szolgáltatáson? Biztosan sokan vannak, akik csomagok megvásárlása helyett így szívesebben segítenének az oldal fenntartóinak.

Lt. Simoan Blarke

Böngészd végig a Támogatás topic első oldalait, ott szerepel, hogy miért nem.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

A) le van írva pár helyre, hogy szoktak leállások lenni, és ilyenkor várni illik,
nem pedig beszólni.
B) sms: az akkor warez lenne, és már a nyakunkban loholna az összes
vonatkozó szervezet; kb olyan lesz, mint ápr. 1, de nem csk poénból..

zsozso

Elvileg osszes file visszatoltve. Koszonet a feltoltoknek.
Death is the only redemption

Alfdam

Hinye... ez a mostani valami durva lehet. A könyvtárfa fent van, de a fájlok nem. Sok sikert kívánok, mert látom nem egyszerű megküzdeni ezzel az FTP-vel!  :kocc: