Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

sirtomi

Nálam is jelentkezett ez a hiba és jópárszor tc nem volt hajlandó folytatni sem :(

teraflare

Nálam még soha nem jelentkezett ez a hiba. Igaz hogy már lassan 1-2 éve nem is töltök le semmit. :D Ugye milyen jól megoldottam? :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomi on 2008-05-21, 12:59:51
Nálam is jelentkezett ez a hiba és jópárszor tc nem volt hajlandó folytatni sem :(
Még úgy sem, hogy megszakítod és utána később újra
elkezded letölteni (tc megkeresi meddig van meg és a
még hiányzó részt tölti)?

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-21, 14:05:34
Quote from: sirtomi on 2008-05-21, 12:59:51
Nálam is jelentkezett ez a hiba és jópárszor tc nem volt hajlandó folytatni sem :(
Még úgy sem, hogy megszakítod és utána később újra
elkezded letölteni (tc megkeresi meddig van meg és a
még hiányzó részt tölti)?
Nem minden esetben de volt hogy megszakítás után is csak felülírni volt hajlandó. És tényleg felülírta mert úgyanúgy altertott 20 percig mire beérte az előző letöltést :)
De ez volt a ritkább eset, azért legtöbbször hajlandó volt folytatni.

PalinP

#1024
Érdekes dolgo történt ma velem a ***** öcsém miatt és nem tom megoldani.
Pont töltöttem le mire őneki nem votl megfelleő netjel ezét a gépén elkezdte piszkálni hálózatoto erre nállam megszünt a net, mondom ok megcsinálta visszalogoltam és folytattam letöltést, öcsémnek enyni nem volt elég újra próbálkozott megint  megszakadt kapcsolat (ekkor elmagyarázta neki, hogy attól, hogy engem lekapcsol hálózatról neki nem lesz jobb mert a szolgáltatóval vannak gondok), megint megcsináltam.
Mikor beloggolnék nem enged és azt írja ki, hogy 1 accal egyszerre max. 2 szer lehet beloggolni és ugya első és második szakadás elött is be voltam logolva amik a szakadáskor nem szüntek meg (nem logolt ki magától) és ugye második szakadás után most nem tok visszalépni, mert ez a 3. loggolásom lenne....
Kinek van valami 5lete arra, hogy tudok azokról kiloggolni vagy hogy mit csináljak most?
(A gép újraindítása és az általam ismert ősszes módszer/ötlet csődötmondott, a szakadási gondot, meg orvosoltam közben, úgy hogy az én gépem lett a főgép, szal nekem van elsőbségem így nem engem piszkál)

A segítséget ebbena  problémámban előre is köszi :D

Lehet kicsit zavarosra sikeredett a lényeg: 2 szer bentrakadtam mit csináljak várjak a serverfrissítésre tom de azon kívül? :D

Próféta

Várj pár percet. A timeout csodákat művelhet.

pgc

hi azt szeretném az adminokal tudatni hogy az ftp ben az one piece anime nél elég sok mp4 formátumu videóknál 2 szer van fent és a 216 os rész ki marat.

KALINKA

Elég erdekes dolog tortent velem!!Letoltotem a terra.e nevu animet az ftprol letoltés közben megszakat a letoltes  utana fojtatam mikor befejeztem a letoltést megprobalztam nyitni a mappat de onnatol kezdve egy hiba uzenet jelenki meg hogya mappa a halozaton lehet nem elérhetó !!Tulajdonsagokba megneztem a nagysagat ott nulla gb de 4egesz köruli helyet fogla nem engedi se törölni se athehyezni ha valaki tud léci segitcsen nagyon megköszöném udv

Manitu

Quote from: sirtomi on 2008-05-21, 14:47:03
Nem minden esetben de volt hogy megszakítás után is csak felülírni volt hajlandó. És tényleg felülírta mert úgyanúgy altertott 20 percig mire beérte az előző letöltést :)
De ez volt a ritkább eset, azért legtöbbször hajlandó volt folytatni.
Ha szar a kapcsolat, akkor a szakadás előtt néha előfordul, hogy egy-két byte szemét is érkezik az adatfolyamban. Ilyenkor már nem tudja folytatni a kliens a letöltést, mert nem egyezik a rollback. (ha folytatná sem mennél vele semmire, mert a fájl ugyanúgy hibás maradna.) Keress valami kis toolt (vagy írj egyet magadnak), amivel tetszőleges fájl végéről le tudsz vágni pár kilobyteot. Utánna már tudja folytatni.

Quote from: PalinP on 2008-05-20, 22:38:27Mellesleg még az újrareghez anynit, hogy azt írta ki nekem arra nincs jogosultságom, aztán amikor ugyan azzal az új névvel meg akartam próbálni azt írta ilyen felhasználó már van, de nem küldött e-mailt :S
Régebben volt valami gánya a regisztrációnál, elég sokan panaszkodtak ugyanerre. Lehet, hogy megint az jött elő (vagy meg sem lett javítva azóta...)


Kuroi Tenshi

Quote from: KALINKA on 2008-05-21, 20:44:47
Elég erdekes dolog tortent velem!
Hadd találjam ki, lustán az egész mappát másoltad át ahelyett, hogy az
egyes részeket jelölöd ki töltésre? Akkor magadra vess, kezdheted előlről.
Ha egy mappánál hibás a letöltés, akkor a teljes tartalma is elveszhet.
Lehet, hogy úgy látod, hogy xGB hely van neki fenntartva, de lehet, hogy
a letöltés közben sikertelen volt, és nem végezte el.

Próféta

Quote from: Manitu on 2008-05-21, 21:36:49Keress valami kis toolt (vagy írj egyet magadnak), amivel tetszőleges fájl végéről le tudsz vágni pár kilobyteot.
Total Commander, fájldarabolás?

Manitu

Quote from: Próféta on 2008-05-21, 21:50:36
Quote from: Manitu on 2008-05-21, 21:36:49Keress valami kis toolt (vagy írj egyet magadnak), amivel tetszőleges fájl végéről le tudsz vágni pár kilobyteot.
Total Commander, fájldarabolás?
Az bonyolult, ki kell számolni, hogy mennyi legyen a maradék mérete, és gyanítom, hogy valami headert is hozzácsap a későbbi összeállítást elősegítendő (persze lehet, hogy nem, soha nem használtam azt a featuret). Egyszerűbb szerezni egy kis vackot, amibe beírod mennyit vágjon le a végéről, és kész.

@KALINKA: Gyanítom, hogy téged is a windowsos fájlrendszer szivatott meg. A könyvtár nevének a végén az a három pont tud meglepetéseket okozni :) Próbáld meg intézőből átnevezni, a Commandernek szoktak gondjai lenni az ilyenekkel.


Próféta

Quote from: Manitu on 2008-05-21, 22:20:48Az bonyolult, ki kell számolni, hogy mennyi legyen a maradék mérete, és gyanítom, hogy valami headert is hozzácsap a későbbi összeállítást elősegítendő (persze lehet, hogy nem, soha nem használtam azt a featuret). Egyszerűbb szerezni egy kis vackot, amibe beírod mennyit vágjon le a végéről, és kész.
Emlékeim szerint alapból felkínálja a teljes méretet. Levonsz belőle mondjuk egy megát, az jó nehéz. Nem, nem csap hozzá semmit a darabokhoz. De nyilván lehet dedikált programokat is használni a célfeladatra :)

Manitu

Nem tudom milyen verziójú TC-vel nézted, de az enyém alapból nagyon logikusan a különböző elterjedtebb adathordozók méreteit ajánlja föl.


zsozso

Quote from: pgc on 2008-05-21, 19:10:32
hi azt szeretném az adminokal tudatni hogy az ftp ben az one piece anime nél elég sok mp4 formátumu videóknál 2 szer van fent és a 216 os rész ki marat.

Fentvan az nezd meg jobban.
Death is the only redemption

Ink

#1035
Hali
Valaki tud csöpögtetni valami infót arról mi van a szerverrel mostanság? 1-2 napja 20k körül van a max amivel szedni tudok róla,ennyire leterhelt lenne?
EDIT.: ahogy rányomtam a küldés gomba felment 110k-ra  :falba:

Zsiga


PalinP

Ismét itt, ma nem tudtam fellépni, mert azt írta ki kapcsolódási hiba majd 1-2 perc várakozás és újrapróba után, hogy a server nem található/elérhető, már nem tom mit pontosan, de ez volt a lényege valami 5let? :D

Manitu



Kuroi Tenshi

*mély levegő*
Ha jól emlékszem, már múltkor is próbáltuk elmagyarázni, hogy a
szerver túl van terhelve. Ötlet:
a) támogass te is, és szídd a sok leechert :hehe:
b) ha már ingyen leechelsz, akkor ne nyavalyogj, hanem örülj
annak, hogy egyáltalán van még, ha a túlterheltségtől nem is
mindig elérhető;
c) tölts máshonnan

Member

Van egy 174 KB-os alkalmazás, uTorrent a neve, illetve van egy isohunt.com című oldal, ahol azért tényleg kismillió seed-elt torrent fent rohad, nem véletlenül szedem én is onnan.
Ha mindenki az ftp-t terhelné, a sok gravition-os lány és bleachtard/Ltard hol szívhatná ki a meszet is a szerver csontjaiból?

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-24, 19:12:00
*mély levegő*
Ha jól emlékszem, már múltkor is próbáltuk elmagyarázni, hogy a
szerver túl van terhelve. Ötlet:
a) támogass te is, és szídd a sok leechert :hehe:
b) ha már ingyen leechelsz, akkor ne nyavalyogj, hanem örülj
annak, hogy egyáltalán van még, ha a túlterheltségtől nem is
mindig elérhető;
c) tölts máshonnan
ezt kihagytad  :D:
Quote from: Zsiga on 2008-03-20, 23:08:54
3. Kussolsz.

Itachi

Shitsumon ga aru;

Szóval ismét töltögetek mostanság és az elnen a problémám,hogy megzskad a letöltés kb minden One piece résznél kiíja mondjuk 67% nál,hogy transfer failed, continue operation? ,vagyis nem tudom azt csinálni mint régen,hogy bejelölök mondjuk 10 részt copy azt letölti folyamatosan.TC t használok.Régen ez nem volt.Nem értem mi lehet a hiba.Minden beállítás stimmel. :wtf:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Member

Gondolom a túlterheltség, mint mindig.

sirtomi

Nálam is egy pár hete kezdte ezt el csinálni. Túlterheltségre gyanakszom, mert a sebesség is összevissza ugrál.

Itachi

Igen olybá tűnik nekem is, de gondoltam megkérdem, hátha nem. :P
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

sicily

Hello,ha tudna vki segiteni azt nagyon megkoszonnem :D

Szoval kb 1 eva nem csatlakoztam fel az ftp-re es most amikor megprobaltam nem enged ,smartftp-t hasznaltam eddig,siman beirtam a user-t ,kodot,port-ot,es az cimet es felcsatlakozott de most nem megy ,ez jon be
Quote[12:40:10] Resolving host name "usteam.hu"
[12:40:10] Connecting to 193.202.89.3 Port: 31337
[12:40:10] Connected to usteam.hu.
[12:40:10] 220 Servers identifying string
[12:40:10] USER sicilly
[12:40:10] 331 Password required for sicilly
[12:40:10] PASS (hidden)
[12:40:10] 530 Login incorrect.

bocsi az ekezetek miatt :)

Próféta

A főoldalon regisztrált (tehát nem a fórumos) neveden érheted el az FTP-t.

Regisztrálva van sicily és sicilyy, de sicilly nem.


zsozso

Mielott azert irna valaki, hogy hova tunt a Death Note / Bleach / FMA szolok, hogy megkertek, hogy szedjem le.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2008-06-06, 13:25:44
Mielott azert irna valaki, hogy hova tunt a Death Note / Bleach / FMA szolok, hogy megkertek, hogy szedjem le.
most nem tudom megnézni az ftp-t, szóval lehet hogy megtetted, és ez esetben bocsi, de a helyedben a könyvtárakat meghagynám és beleraknék egy OLVASSEL.TXT-t, amiben leírod ezt, különben gyanítom a beírásod ellenére tömegével fognak jönni az emberek hiányolni ezeket az anime-ket