Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

zsozso

A Naruto is lekerult jogi okokbol.
Death is the only redemption

Selmo

Várható, hogy a többi Animaxon adott anime is lekerül? Cowboy bebop, Kiddi grade, Trigun, Inuyasha stb.

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Quote from: Selmo on 2008-06-19, 23:15:07
Várható, hogy a többi Animaxon adott anime is lekerül? Cowboy bebop, Kiddi grade, Trigun, Inuyasha stb.
Ha felkernek, akkor igen.
Death is the only redemption

teraflare


Superion

Én egyfelől sajnálom, h lekerültek - bár a Naruto már megvan rég -, mert pl nyáron ha befejezem a DB-t, akkor jó lenne majd egy új hosszú kommersz anime (Bleach :P), de ha kérés érkezett rá, nincs mese, jobb is így.
Másrész viszont enyhén szólva... hmm... röhejes, h egyesek így örülnek annak, h lekerült pl a Naruto. Ha nem tetszett, akkor minek foglalkozni vele? Kicsit sarkítva ez kb olyan, mintha mondjuk kimenne vki (mittomén, pl) Heath Ledger temetésére és ott örömködne, mert neki sosem tetszett a színészi képessége. Csöppet gyerekes hozzáállás ez, épp olyan, amit annyira nem szerettek (és én sem szeretek) a "holakedvencanimém"-típusú rinyálókban.
Bocsi ha valakinek a lelkébe gázoltam ezzel, de van egy olyan sanda gyanúm, h ennél több kéne  ::)  :P
Cybertronian Aerialbot Commander
"To live is to fight; to die is to stop."

Draconire

Talán azért örülnek, mert így a sok bleach/naruto leecher miatt nem fog leállni/haldokolni az ftp. ::)

teraflare

Quote from: Superion on 2008-06-20, 17:00:45
Másrész viszont enyhén szólva... hmm... röhejes, h egyesek így örülnek annak, h lekerült pl a Naruto. Ha nem tetszett, akkor minek foglalkozni vele?
Nos én csak a Narútót útálom mivel ha youtube-on vagy ami még fontosabb devianton keresnék szinte mindig ilyen naretardos fosokat ad ki és ez az ami feldühít. Most szenvedjenek ők is végre. Amúgy sok anime van amit útálok (a többi meg nem érdekel  :smile:) de azok ellen nem is mondtam semmit.

Quote from: Draconire on 2008-06-20, 17:14:43
Talán azért örülnek, mert így a sok bleach/naruto leecher miatt nem fog leállni/haldokolni az ftp. ::)
Ez mondjuk annyira nem hat meg, mert nem igazán használom, de a fórum időnkénti hiánya rossz volt. (dolgoznom kellett addig  :zomg:)

Soldier

#1087
Quote from: Superion on 2008-06-20, 17:00:45
röhejes,
hogy 2 napon belül 3an vettek föl msnre hogy megkerdezzek hova/miert tünt a Naruto el, es en biztos tudok rola vmit mert magas a "post count"om  :zomg: :zomg: masnal is volt mar ilyen "jelenség" ? :eek:
de nem "küldetem" el senkit melegebb eghajlatra :lazza: bár nem értem mivel volt könnyeb kikeresni a msn cimemet minthogy elolvasna az ember egy topicot o.O

teraflare

Quote from: Soldier on 2008-06-20, 17:21:56
hogy 2 napon belül 3an vettek föl msnre hogy megkerdezzek hova/miert tünt a Naruto el, es en biztos tudok rola vmit mert magas a "post count"om  :zomg: :zomg: masnal is volt mar ilyen "jelenség" ? :eek:
:lol: akkor képzeld csak el szegény zsozsót hányan keresték volna fel az admin joga miatt ha beírná az msn-jét...  :D

minuszmiki

Quote from: Soldier on 2008-06-20, 17:21:56
Quote from: Superion on 2008-06-20, 17:00:45
röhejes,
hogy 2 napon belül 3an vettek föl msnre hogy megkerdezzek hova/miert tünt a Naruto el, es en biztos tudok rola vmit mert magas a "post count"om  :zomg: :zomg: masnal is volt mar ilyen "jelenség" ? :eek:
Höh! Gyorsan csekkoltam az msnemet, de senki nem talált meg. Nem is bánom. :D

Soldier

Quote from: teraflare on 2008-06-20, 17:30:02
:lol: akkor képzeld csak el szegény zsozsót hányan keresték volna fel az admin joga miatt ha beírná az msn-jét...  :D

nah igenn  :rotfl:
Quote from: minuszmiki on 2008-06-20, 17:34:33
Höh! Gyorsan csekkoltam az msnemet, de senki nem talált meg. Nem is bánom. :D
ohh , lehet csak en voltam ilyen oltári "szerencsés"?  :hopp:

Fazék

Quote from: Superion on 2008-06-20, 17:00:45
Én egyfelől sajnálom, h lekerültek...
Draconire már elmondta a fő okot. :)

Superion

Quote from: Draconire on 2008-06-20, 17:14:43
Talán azért örülnek, mert így a sok bleach/naruto leecher miatt nem fog leállni/haldokolni az ftp. ::)
Tény és való, nem tagadom.
Mindegy, lehet h árnyaltabban kellett volna fogalmaznom, bocsi. ^^"
Cybertronian Aerialbot Commander
"To live is to fight; to die is to stop."

Member

Quote from: zsozso on 2008-06-19, 22:54:43
A Naruto is lekerult jogi okokbol.
Vééééééééééééééééégreee!!! Végggrrreeeee!! Akkor mostantól normális lesz a sávszél mindenki számára?! :) :hopp:

Lythis

Quote from: Member on 2008-06-20, 19:48:19
Quote from: zsozso on 2008-06-19, 22:54:43
A Naruto is lekerult jogi okokbol.
Vééééééééééééééééégreee!!! Végggrrreeeee!! Akkor mostantól normális lesz a sávszél mindenki számára?! :) :hopp:
nekem eddig sem voltak vele gondjaim, szóval nemhiszem, hogy tényleg nagyon beleszóltak volna mások letöltésébe, de persze az is lehet, hogy csak én nem fogtam ki őket egyszer sem :)

De egyébként csatlakozom "nothing of value was lost"

Flaser

Ilyenkor örülök, hogy veterán létemre még mindig ilyen alacsony a postcountom.  :hehe:
Az egyetlen valódi, nem szubjektív baj a Narutoval és a Bleach-el, a mérhetetlenül aránytalan terhelés amit okozni tudtak. Ráadásul más forrásból is könnyen hozzáférhetők, míg a szerver további tartalmáról ez messze nem mondható el.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Herczi

Sziasztok!
Olvastam, hogy próbálkozzunk egy szálon tölteni, és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogyha én kijelölök mondjuk 10 fájlt, és azt egyszerre áthúzom, akkor az egyszálon fog tölteni? Éjszaka szoktam tölteni, nappal meg nézni szóval, jó volna ha így is lehetne csinálni. Másik kérdés: eddig minden letöltés meg állt x százaléknál, de aztán tudtam folytatni, mi lehet a hiba? Esetleg rakjak fel újabb Total Commandert?

Soldier

Quote from: Herczi on 2008-06-24, 17:45:08
Sziasztok!
Olvastam, hogy próbálkozzunk egy szálon tölteni, és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogyha én kijelölök mondjuk 10 fájlt, és azt egyszerre áthúzom, akkor az egyszálon fog tölteni? Éjszaka szoktam tölteni, nappal meg nézni szóval, jó volna ha így is lehetne csinálni. Másik kérdés: eddig minden letöltés meg állt x százaléknál, de aztán tudtam folytatni, mi lehet a hiba? Esetleg rakjak fel újabb Total Commandert?

igen igen mindenképp egyszálon probalkozz. ha bevan állitva kijelölsz áthuzol akkor 1 szálon marad a töltés akármennyi fájl /tcbe nekem alabol igyszokott lenni/, a szakadásra meg csak azttudom javasolni hogy valami ftp klienst ami ujratudd csatlakozni magatol. nem tudom miert lehet bar ha emlekezetem nem csal volt mar masnak is itt vmi hasonlo problémaja olvass vissza kicsit hátha.

Herczi

Quote from: Soldier on 2008-06-24, 17:48:14
Quote from: Herczi on 2008-06-24, 17:45:08
Sziasztok!
Olvastam, hogy próbálkozzunk egy szálon tölteni, és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogyha én kijelölök mondjuk 10 fájlt, és azt egyszerre áthúzom, akkor az egyszálon fog tölteni? Éjszaka szoktam tölteni, nappal meg nézni szóval, jó volna ha így is lehetne csinálni. Másik kérdés: eddig minden letöltés meg állt x százaléknál, de aztán tudtam folytatni, mi lehet a hiba? Esetleg rakjak fel újabb Total Commandert?

igen igen mindenképp egyszálon probalkozz. ha bevan állitva kijelölsz áthuzol akkor 1 szálon marad a töltés akármennyi fájl /tcbe nekem alabol igyszokott lenni/, a szakadásra meg csak azttudom javasolni hogy valami ftp klienst ami ujratudd csatlakozni magatol. nem tudom miert lehet bar ha emlekezetem nem csal volt mar masnak is itt vmi hasonlo problémaja olvass vissza kicsit hátha.

Köszi a gyors választ, még annyit, hogy nem tudod hol tudom beállítani azt, hogy hány szálon töltsön? Végig pörgettem a beállításokat, de nem nagyon leltem rá.

Cobra

Total Commander csak 1 szálon tölt egyszerre. Szerencsére a legtöbb ftp kliens is alapból 1 szálat használ, csak a letöltésvezérlők szoktak több szálon csatlakozni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Herczi

Quote from: Cobra on 2008-06-24, 20:52:19
Total Commander csak 1 szálon tölt egyszerre. Szerencsére a legtöbb ftp kliens is alapból 1 szálat használ, csak a letöltésvezérlők szoktak több szálon csatlakozni.

Akkor bátran tölthetek, köszönöm mindenkinek a segítséget, és azt is, hogy van honnan tölteni.

Liquid Snake

Hmm én nézem a Naruto-t, Bleach-et is DN-t már láttam és annyi a szerencsém, hogy mindegyiket már torrenten szedem. Ugye a heti új részeket. Különösebben nem zavar h lekerültek az FTP-ről. Legalább van hely Digimonra  :__devil: ( Nehogy komolyan vegyétek :D ). Az viszont biztos, hogy ha az AniMax megveszi a OP-t és azt is törölni kell akkor globális támadást indítok a TV csatorna ellen  :angyali:

Licht

Akkor lesz majd gaz, ha megveszi a Gainaxot :D

Liquid Snake

Quote from: Licht on 2008-06-26, 20:44:16
Akkor lesz majd gaz, ha megveszi a Gainaxot :D

:__devil:

Mondjuk torrent akkoris ottvan... FTPről meg igaz nem szoktam sokat tölteni bár most pont szedem a GTO-t :) De azért nemhiszem, hogy annyira felvirágozna a magyar anime közösség, hogy megvegye a Gainax-ot :D :thankgod:

Flaser

Álmodik a nyomor...

...ugyan baromira örülök, hogy egyáltalán van; a jelenlegi szinkronok minősége mellett esélye sincs akkora nézettséget és így pénzt összeszedni amely a Gainax bármelyik license-re elég lenne.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

naruto093

Hali!
Nem tudom jó helyen kérdezek-e, de azt szeretném megtudni, hogy Ftp-ről hova lett a Bleach és a Naruto! :bruhuhu:

Selmo

Quote from: zsozso on 2008-06-06, 13:25:44
Mielott azert irna valaki, hogy hova tunt a Death Note / Bleach / FMA / Naruto szolok, hogy megkertek, hogy szedjem le.

A tökéletesség unalmas.

Barbara-chan

lehet valaki már írta de egy ideje nálam állandóan megszakad az ftp 10-15 perc után! :eek:
valaki megtudja mondani miért van ez? :frown:

Flaser

Telepatikus képességekkel rendelkezünk!

Látatlanban is tudjuk, milyen számítógépet használsz, milyen oprendszerrel, milyen programmal csatlakozol a szerverhez és azt miként állítottad be...

...és mivel mindezt már tudjuk, hozzászólásod fölösleges, mert egyébként is már válaszoltunk volna külön neked. Ez így már tényleg több a sokknál! Parafenomén legyen a talpán aki bírja ezt a nyaggatást...még most is ránk gondolsz! Nem szép...

Olyannyira, hogy kikapcsoljuk képességünk és ezután csak a közvetlen írásos kommunikációra hagyatkozunk. Kell is a gondolatolvasás a magadfajtáknak!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

teraflare

Ugyan már, ennyire ne akadjunk ki. (amúgy jót röhögtem  :D)
Én megmondom: windows vista/xp, total commander, a szokásos beállításokkal (majd mindenkinél ez van)
Amúgy a problémára nem igazán tudok mit mondani eddig ráfogtuk a leterheltségre de a bleach és a naretard törlésével valszeg visszaesett a leterheltség is. Amit javasolni szoktak: Állítsd be úgy hogy a minimális engedett újrakapcsolódási idő elteltével újra kapcsolódjon és folytassa a letöltést + ne könyvtárat hanem fájlokat tölts