Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Junchi

Csak képzelődök, vagy valóban kétszer van feltéve a Tenchi Universe második része (az első rész is "második" o_O)

vmiki88

ÁÁÁÁ köszi, hogy felraktátok a Naruto Shippuuden 75.-dik epizódját  :cool: :hail:

NLZ

Quote from: vmiki88 on 2008-09-14, 02:07:49
ÁÁÁÁ köszi, hogy felraktátok a Naruto Shippuuden 75.-dik epizódját  :cool: :hail:
[reserved]

Member

Én majd egyszer ilyet akarok írni:
Quote from: Member in közeljövő
ÁÁÁÁ köszi, hogy töröltétek a Naruto Shippuudent  :cool: :hail:
:D

vmiki88

na ezért nem kaptok pénzt tőlem :hopp: :Kiraly: :_piszka:

Kuroi Tenshi

Quote from: vmiki88 on 2008-09-14, 16:27:10
na ezért nem kaptok pénzt tőlem :hopp: :Kiraly: :_piszka:

ehhez ám pofa kell, már bocs.
Ha ingyen töltesz, legalább maradnál csöndben.

teraflare

Quote from: Member on 2008-09-14, 11:30:55
ÁÁÁÁ köszi, hogy töröltétek a teljes FTP-t  :cool: :hail:
:D
Fixed :) Ekkor már sírhatnak  :D

NLZ

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-14, 16:50:32
Quote from: vmiki88 on 2008-09-14, 16:27:10
na ezért nem kaptok pénzt tőlem :hopp: :Kiraly: :_piszka:

ehhez ám pofa kell, már bocs.
Ha ingyen töltesz, legalább maradnál csöndben.
Jahm, ezt tényleg nem kéne.
Kuroi Tenshi, te meg ne kérj bocsánatot, ha egyszer igazad van. :)
[reserved]

Titkos

Érdekes probléma lépett fel nálam, elkezdek leszedni bármit az FTP-ről, és ha mázlim van, lejön sorban akár 5 rész is, ha nincs mázlim, már az első rész felénél ledob az FTP. Ez valami Total Commander-es beállítási hiba, hogy valamiért szétkapcsol, vagy az FTP-vel van valami? (Igen, be van pipálva a passzív mód.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Én

Nekem is volt ilyesmi, azt hiszem az kellett, hogy be kell állítani parancsküldést a kapcsolat fenntartásához (passzív mód alatt 1-el kell bepipálni). Ha már megvan, akkor dunno.

Titkos

Köszi, eddig nem volt bepipálva, mert anélkül is ment, most megnézem így. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

öhm felmentem az ftp-re... nem találtam sehol egy Nanoha sorozatot sem (már ki van írva így annyira nem ütött szíven, de megnéztem volna van-e StrikerS DVD verzió fenn). Megnéztem a mik nem kerülnek fel-t és nem találtam benne... de a naruto a tiltólistán... ennek ellenére mi a f@$zt keres fenn a NARUTO SHItPOODEN az ftp-n? elnézést ha megbántom valaki lelki világát mostani észrevételemmel :)

NLZ

Mert az elvileg külön sorozat, az Animax nem liszenszelte (még) le. Elvileg a Blícset is csak valami 100 részig vették meg.
[reserved]

chilip

Nanoha StrikerS DVD visszakerül?  :P :D

frozenstein

Quote from: chilip on 2008-10-08, 17:11:44
Nanoha StrikerS DVD visszakerül?  :P :D
Szerintem nem is volt fenn egyik Nanoha sorozat sem. Én mintha azért szedtem volna torrentről annak idején, mert az ftp-n nem találtam.

chilip

;_;

kérdés azért továbbra is fennáll :D felkerül?  :haha:

Zsiga

Quote from: chilip on 2008-10-08, 17:44:05
;_;

kérdés azért továbbra is fennáll :D felkerül?  :haha:
Nem, a főnök nem szereti.
StrikerS amúgyis suxx.

neokovago

bocsi de nem tok csatlakozni az ftp hez és nem tom mi a baj már az egész oldalt átnéztem de semmi nem segített! Lécci segítsen valaki!

neokovago

NLZ

[spoiler]Fogyi gyerekek mennek buszos kirándulásra, de hirtelen lerobban a busz. A sofőr elkezdi keresni a hibát, de nemsokára oda jön hozzá az egyik kissrác.
- Buszvezető bácsi, buszvezető bácsi, én tudom ám mi a baja!
- Jó van, menjél csak játszani!
Eltelik öt perc, de a sofőr még nem tudja mi a gond. Megint jön a kisgyerek:
- Buszvezető bácsi, buszvezető bácsi, én tudom ám mi a baja!
- Ne zavarj, most fontos dolgot csinálok!
Eredménytelen negyed óra múlva jön a gyerek megint:
- Buszvezető bácsi, buszvezető bácsi, én tudom ám mi a baja!
- Na, ha ilyen okos vagy, akkor mondd meg!
- Elromlott!
- De mi?!
- A busz![/spoiler]

A léyneg, hogy mondd el melyik ftp progival akarsz csatlakozni és küldj egy screenshotot a beállításokról.
Ezt egyébként olvastad már?
http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm
[reserved]

rikamuki

Sziasztok.Nekem is az lenne a gondom mint neokovago-nak.Total Commander7.0 val akarok felcsatlakozni(tegnap sikerült és töltötem is most azonban amikor rá megyek hogy connect vár egy picit majd kidobja a kövi üzenetett --connect fall failed!--- valakinek valami ötlete?tegnap este még jó volt:S

Tonfish

Nem tudok kapcsolódni az ftp-hez már 1 napja: "Kapcsolathívási hiba". A beállítások jók, passzív mód be van kapcsolva, parancs újraküldést próbáltam. Valakinek van ötlete?

sirtomi

Ha eddig ment akkor lehet hogy nem nálatok van a hiba, de én most nem tudom kipróbálni.

Selmo

Nem megy a szerver.
...
...
...
Majd menni fog.

A tökéletesség unalmas.

HMichiyo

Hali!

Nekem olyan problémám van a FTp-vel, hogy be vagyok regisztrálva, meg két éven át tökkéletesen ment mint az olajozott gép, de most nem akar belépni nekem, pedig a Mai Otome 11. részénél tartok. Valaki tud nekem segíteni mi történhetett? Próbáltam az anonym kapcsolattal is belépni, de azzal sem ment. Nincs tűzfalam, meg más netes cuccosokat nem engedélyező progim. Tasketeeeeee!!!

Előre is köszi minden válaszért. Hi-chan

Én

Könyörgöm csak egyetlen posttal olvass feljebb.

NLZ

Hidd el, erről nem a Mai-Otome tehet. :D  (bár jobban tennéd, ha valami normális animét néznél)
A hiba forrása ott keresendő, hogy a szerverrel van valami gond. Reméljük hamarosan megoldódnak a gondok, addig is a türelem tornaterem.
[reserved]

HMichiyo

Arigatou!!! Csak kicsit el voltam veszve mint a vak a világban, na meg hát kicsit idegi sokkban vagyok. A Mai- Otome nem rossz csak kicsit elvarázsoltnak kell lenni. Ja amúgy szerintem csináltam egy új topicot. Ááááá túl este van már nekem.
Mégegyszer köszi.

Hi-chan

NLZ

De, mai otome rossz. :F  Annyira, mint a Mai-Hime vége. :F
Valaki majd törölje az offolásokat, meg a felesleges topicot. :D
[reserved]

zsozso

Keszvagyok az ftp rendberakassal(Anime/Hentai elnevezeseinek egysegesitese/rendberakasa), mostantol remelhetoleg nemlesznek kimaradasok.
Death is the only redemption