Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

chilip

köszönjük szépen :)  :tezsvir:

Soldier

nagyon szépen köszönjük  :smile:

Makos

nagyon nagyon nagyon szépen köszönjük :szemuveges:

Theon

All hail Zsozso!

:hail:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Próféta


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Iptartomany valtozas lesz a szolgaltatonal, ugyhogy a mostani 193.202.89.3 as ip a 212.40.97.3 as ipre fog valtozni. Amennyiben a usteam.hu-t nem sikerul idoben frissiteni az uj ipcimen elerheto lesz az oldal.

Death is the only redemption

Selmo

#1177
:merci:
A lustábbaknak egy link hozható létre egy usteam.url-be beírva:

[InternetShortcut]
URL=http://212.40.97.3/forum/

A tökéletesség unalmas.

Gewin

Hali!

Valaki nem tudja véletlenül mitől lehet az, hogy elkezdek leszedni valamit ftp-ről és mondjuk ha 200megás a fájl, akkor csak 160mb-ot szed le :mad:. Tehát nem a teljes részt.
Total commandert használok.
Köszi előre is

Member

Folytatni tudod?

sirtomi

Ugyenilyen szakadásos hibába futottam bele én is. Samurai Champloo 12. része nem volt hajlandó lejönni, csak 40 megáig. Aztán kb a 20. próbálkozásra lejött szakadás nélkül. Az Appleseed Ex Machina pedig 2%-nál szakadt meg, de lehetett folytatni, 5%-nál újra megszakadt, de utána lejött végig.

Nem értem mi lehet ez.

zsozso

Quote from: sirtomi on 2008-11-10, 10:12:15
Ugyenilyen szakadásos hibába futottam bele én is. Samurai Champloo 12. része nem volt hajlandó lejönni, csak 40 megáig. Aztán kb a 20. próbálkozásra lejött szakadás nélkül. Az Appleseed Ex Machina pedig 2%-nál szakadt meg, de lehetett folytatni, 5%-nál újra megszakadt, de utána lejött végig.

Nem értem mi lehet ez.

Nekem nem szakad meg semelyik file letoltese kozben sem. Esetleg az isp csinalhat ilyen vicces dolgokat...
Death is the only redemption

lala111

Fura valami rosszat írtam?
mert a 41 edik oldal eltünt!! :confused: :confused: :confused: :confused:

Nakedape

Quote from: lala111 on 2008-11-20, 15:08:57
Fura valami rosszat írtam?
mert a 41 edik oldal eltünt!! :confused: :confused: :confused: :confused:
nem csak vigyázni kell, mert  ha teleírnánk a 41iket akkor a 42 jönne, de azt a vogonok nem engednék, így már a 41 vége fele ledózerolnának, így muszáj nekünk törölni. nyugi semmi személyes
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Quote from: Nakedape on 2008-11-20, 15:15:22
Quote from: lala111 on 2008-11-20, 15:08:57
Fura valami rosszat írtam?
mert a 41 edik oldal eltünt!! :confused: :confused: :confused: :confused:
nem csak vigyázni kell, mert  ha teleírnánk a 41iket akkor a 42 jönne, de azt a vogonok nem engednék, így már a 41 vége fele ledózerolnának, így muszáj nekünk törölni. nyugi semmi személyes
:angyali:

Fazék

hümm. nékem úgy rémlett, hogy két szálon lehet csatlakozni az ftp-re. egyikkel tölteni, másikkal böngészni mondjuk. de amint fölléptem egy második szállal böngészni, bontatta az elsőt. (szerencsére nem bannolt). csak érdeklődöm, hogy akkor ez most megváltozott, vagy sosem volt így és hülyeségeket beszélek, vagy nálam van a hiba? thx.

zsozso

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:44:29
hümm. nékem úgy rémlett, hogy két szálon lehet csatlakozni az ftp-re. egyikkel tölteni, másikkal böngészni mondjuk. de amint fölléptem egy második szállal böngészni, bontatta az elsőt. (szerencsére nem bannolt). csak érdeklődöm, hogy akkor ez most megváltozott, vagy sosem volt így és hülyeségeket beszélek, vagy nálam van a hiba? thx.

A hiba az Ön készülékében van.
Death is the only redemption

NLZ

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:44:29
hümm. nékem úgy rémlett, hogy két szálon lehet csatlakozni az ftp-re. egyikkel tölteni, másikkal böngészni mondjuk. de amint fölléptem egy második szállal böngészni, bontatta az elsőt. (szerencsére nem bannolt). csak érdeklődöm, hogy akkor ez most megváltozott, vagy sosem volt így és hülyeségeket beszélek, vagy nálam van a hiba? thx.
Velem is néha megesik, hogy nem sikerül rendesen megszakítani a kapcsolatot a szerverrel, ilyenkor úgy érzékeli, mint ha aktív lenne a szál még, pedig már nem tudod használni. Várj egy kis időt, és akkor menni fog újra rendesen.
[reserved]

frozenstein

Az "/Anime/Saishuuheiki_Kanojo/OVA/" mappát nem lehet megnyitni, ha megpróbálom a következő hibaüzenetet kapom: No such file or directory.

motifator

Quote from: frozenstein on 2008-11-23, 19:57:47
Az "/Anime/Saishuuheiki_Kanojo/OVA/" mappát nem lehet megnyitni, ha megpróbálom a következő hibaüzenetet kapom: No such file or directory.
In b4 Member jön, és azt mondja, hogy az könyvtár azért nem elérhető, mert azt az OVÁt senki emberfiának nem szabad látnia.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2008-11-23, 20:12:12
Quote from: frozenstein on 2008-11-23, 19:57:47
Az "/Anime/Saishuuheiki_Kanojo/OVA/" mappát nem lehet megnyitni, ha megpróbálom a következő hibaüzenetet kapom: No such file or directory.
In b4 Member jön, és azt mondja, hogy az könyvtár azért nem elérhető, mert azt az OVÁt senki emberfiának nem szabad látnia.
És igaza lesz. :D

frozenstein

Quote from: frozenstein on 2008-11-23, 19:57:47
Az "/Anime/Saishuuheiki_Kanojo/OVA/" mappát nem lehet megnyitni, ha megpróbálom a következő hibaüzenetet kapom: No such file or directory.
Azóta már javítva. Thx!

Member

Az OVA 0.5-tel többet érdemel a sorozatnál, mert csak 2 rész. Így lesz 1.5.

Gewin

#1193
Quote from: Member on 2008-11-09, 09:43:07
Folytatni tudod?
Aham, most úgy néz ki, hogy folytatás működik. Illetve még nem ért le, nem tudom, hogy így teljesen leszedi-e.
Kösz a tippet. :kocc:
u.i. amúgy mi okozhatja ezt a szakadást? Nálam van a hiba?
Szerk.: időközben kiderült ,hogy ha megáll, majd újra elkezdem-összes folytatása, akkor elkezdi szedni, de így sem szedi le teljesen, hiányzik valamennyi(most pl. átl ~20-30mb), megint rámentem az összes folytatása-gombra, majdnem leszedte, egy két fájlból hiányzott pár mega.  :bruhuhu: :comp: ^^"

SaiyaGin

A Spice & Wolf mappája hiányos, a 7. rész nincs fent.

Neoshane

hali mindenkinek...miket kell totalcommanderbe beirni hogy csatlakozhassak?
ujraraktam a rendszert es nem tudom az adatokat...:S
pls segitsetek

Makos


mmartin

hi!
Jól kitöltöttem minden mezőt a beállításoknál és mégse enged fel az ftpre, azt írja ki hogy kapcsolódási hiba.

Zsiga

Quote from: mmartin on 2008-12-30, 21:33:43
hi!
Jól kitöltöttem minden mezőt a beállításoknál és mégse enged fel az ftpre, azt írja ki hogy kapcsolódási hiba.
Valamit mégse jól töltöttél ki, az ftp működik.

Senshi1990

Helló!
Egy kérdésem lenne! Miért van az, hogy az ftp-s letöltés közben sokszor kiírja hogy átviteli hiba, agy hibás letötött fájl? Légyszi segítsetek!  :confused: