Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

NLZ

Nekem is bejön néha, de nem kell vele foglalkozni, általában csak akkor írja ki, ha már letöltött egy filet 100%osan, de ha menet közben van, akkor is lehet folytatni a megszakadt letöltést simán. Egyedül azért zavaró, mert kell neki a felügyelet. :)
[reserved]

Senshi1990

Ja csak az a baj hogy pl. a Gankutsuou-nál nagyon sokszor előkerül! Kár mert nagyon szeretem!  :bruhuhu:

NLZ

Próbálj ki valami más letöltőprogit.
[reserved]

Senshi1990

Köszi a tanácsot!   :merci:

Selmo

A m.3.3.w. féle Itazura na Kiss további részei fel lesznek (vannak) töltve? Csak mert most szedem a hiányzókat és majd feltölthetem, ha van rá igény.

A tökéletesség unalmas.

legios

Hellósztok!

Nekem több anime is le volt már töltve amelyek láttam, hogy nálatok nincs fenn az ftp-n most is van egy a Ga-Rei zero, az után érdeklődnék, hogy hogyan lehet ezeket feltölteni, mert biztos másokat is érdekelne néhány rétegsorozat amit nehéz beszerezni?

Flaser

Quote from: legios on 2009-01-25, 03:04:26
Hellósztok!

Nekem több anime is le volt már töltve amelyek láttam, hogy nálatok nincs fenn az ftp-n most is van egy a Ga-Rei zero, az után érdeklődnék, hogy hogyan lehet ezeket feltölteni, mert biztos másokat is érdekelne néhány rétegsorozat amit nehéz beszerezni?

Először is nézd meg, hogy a Mik NEM kerülnek fel! Mielőtt kérnéd őket... topikot, hogy van-e esetleg valami amit fölöslegesen töltenél.

Másodszor, küldj egy PM-et zsozsonak egy listával, hogy mit szeretnél feltölténi és a kevésbé ismert (úgy látom akárcsak én te is főleg ilyet töltenél) anyagról mellékelj/írj egy kis leírást is. A levélben adj meg egy user/pass-t is amivel a feltöltést csinálnám.

Ha zsozso jónak látja, akkor majd PM-ben válaszol és megadja, hogy milyen (ftp) címre, milyen porton tölthetsz.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Senshi1990

Helló! Lehet hogy hülye kérdés, de zenét lehet feltölteni?

White SeeD

Quote from: Senshi1990 on 2009-01-26, 19:52:15
Helló! Lehet hogy hülye kérdés, de zenét lehet feltölteni?

nem
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cobra

Gondolom láttad, hogy nincs fent semmi zene, így szerintem sejthető a válasz :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Senshi1990


Én

A Hajime no Ippo 30. és 32. része kétszer vann fennt, nem néztem bele mind a kettőbe, de mivel alig van különbség a fájlnevekben, gondolom ugyanaz.

Sang


Sziasztok, help kéne. Az USTEAM Ftp-hez azonnal tudok kapcsolódni, de az Animehq-hoz nem. 530:Login incorrect Total Commanderben. Mindent úgy csináltam ahogy írva vagyon. (ftp.animehq.hu - anime / anime - néha a 21-es portot is hozzáírtam, néha meg nem :) Százszor próbáltam, van még ez az ftp amúgy? :)

[igazából a Death Note-ot szerettem volna megszerezni valahogy, de azt USTEAM-en nem látom - vagy csak vak vagyok?) Előre is thnx!


Zsiga

Quote from: Sang on 2009-02-17, 23:00:07

Sziasztok, help kéne. Az USTEAM Ftp-hez azonnal tudok kapcsolódni, de az Animehq-hoz nem. 530:Login incorrect Total Commanderben. Mindent úgy csináltam ahogy írva vagyon. (ftp.animehq.hu - anime / anime - néha a 21-es portot is hozzáírtam, néha meg nem :) Százszor próbáltam, van még ez az ftp amúgy? :)

[igazából a Death Note-ot szerettem volna megszerezni valahogy, de azt USTEAM-en nem látom - vagy csak vak vagyok?) Előre is thnx!
Már vagy két éve megszűnt, ha nem három, ki is fogom szedni a faq-ból mindjárt.
(Mielőtt még kérdezed, mi se tudjuk mi lett vele. :) )

Sang

Hu köszönöm szépen a gyors választ  :kocc: és akkor esetleg ahhoz valami hogy a Death Note merre lelhető..? (olvastam valahol hogy lennie kéne az usteam-en)

Zsiga

Quote from: Sang on 2009-02-17, 23:15:15
Hu köszönöm szépen a gyors választ  :kocc: és akkor esetleg ahhoz valami hogy a Death Note merre lelhető..? (olvastam valahol hogy lennie kéne az usteam-en)
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1097.0
Jogi okokból lekerült nagyjából minden ami itthon legálisan elérhető (DVD-n vagy TV-ben). Torrentről tudod max beszerezni. Pl.: http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=38333

Sang

Köszi, ennek a torrentnek a tartalmát már megszereztem, és tök jó is csak magyar feliratot nem találtam hozzá sehol, így meg nem tudnám annyira élvezni (angol felirat van, középszinten tudok is angolul, csak eléggé koncentrálnom kéne a szövegre, az meg nem olyan jó). Thnx azért!

NLZ

Ha itt sincs magyar felirat, akkor sehol: http://animeaddicts.hu/news.php?news

Egyébként ha komolyan gondolod az animézést, akkor kénytelen vagy szokni az angolt. Pár anime alatt belerázódsz. Meg aztán csak a populáris animékhez van magyar felirat.
[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

realneo

Felmegyek ftp-re, és mintha üres lenne a szerver. Csak nálam van ez?

Makos

Quote from: realneo on 2009-02-27, 14:44:48
Felmegyek ftp-re, és mintha üres lenne a szerver. Csak nálam van ez?
Csak nálad, nekem megy.

Member

Kapcsold ki a windows xp firewall-t. Blokkolja a tc-t.

Én

Quote from: Member on 2009-02-27, 15:10:42
Kapcsold ki a windows xp firewall-t. Blokkolja a tc-t.
Vagy ha nem akaod kikapcsolni, jelöld be a kivételeknél Total Commandert.

Selmo

Quote from: realneo on 2009-02-27, 14:44:48
Felmegyek ftp-re, és mintha üres lenne a szerver. Csak nálam van ez?
Tipikus passzív mód nincs beállítva hiba.

A tökéletesség unalmas.

realneo

Ahha, köszi. Amúgy vistám van, a tűzfal élből kilőve, de ez a passzív mód szerintem segíteni fog. Millió THX!

chris777

Sziasztok!

Jelenleg nem tudjátok mi a helyzet az ftp szerverrel, gondoltam töltök le 1 animét erre "host not found"
Karbantartás van, új url vagy mi????

:bruhuhu:
Remélem minél hamarabb lesz újra ^^

Selmo

Jelenleg nem megy rendesen, volt egy hosszabb leállás, próbáld meg holnap és a holnap alatt a csütörtököt értem.

A tökéletesség unalmas.

XenHai

Hali valakinek megy az ftp?

Soldier

jelenleg offline szerintem. de ha eddig jó volt és most /napokba/ hirtelen nem megy valószínű a szerver állt le, próbálkozz és "be patient"  :smile:

Flaser

Úgyfest "karbantartás áldozata" voltunk  :P, egy ideig még a forum és a feltöltés sem ment. A tényleges FTP szerver ugyanakkor még mindig nem üzemel...
...minden kedves letöltőnek, türelem! We will be BACK, bearing gifts!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."