Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

XenHai

2 napja nem néztem animot kezd elvonási tünetem lenni ! :lul:
Pedig úgy nézném most Neon Genesis Evangeliont.

Rounin

Akadnak torrent és direct download lehetőségek is a neten, ráadásul ingyen, bérmentve, még csak nem is elrejtve.

:)

XenHai

néztem csak 30 sec es felirat késés nem agya be .

motifator

Attól, hogy tovább nyavajogsz, az FTP se agya be hamarabb. Mondtuk már, türelem.
Vagy talán fizetsz a szolgáltatásért, és zsozso által aláírt SLA szerződésed is van?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Quote from: XenHai on 2009-03-12, 20:19:13
néztem csak 30 sec es felirat késés nem agya be .
1. Minden valamire való lejátszóban lehet a felirat időzítését állítani.
2. Keress olyan release-t, amire rá van égetve a felirat, az nem fog késni.
3. Ezért érdemes letölteni és kiírni a sorozatokat előre. :)
4. Türelem, türelem, türelem! Az FTP-ről ingyen töltesz, ellenben a fenttartása pénzbe kerül. Ne siránkozzunk már ha 1-2 napig nem megy! Technikai gondok vannak és lehetnek a jövőben is. Ezt el kell fogadni!

NLZ

A feliratot lehet külső progival is, pl SubtitleWorkshop4 -gyel. Megnyitod a feliratot vele, Ctrl+D, beállítod az eltolást, és elmented a feliratot. Ha DirectVobSub-ot használsz feliratozásra, akkor még csak újra se kell indítani a videólejátszást (lehet más is tudja ezt, nem próbáltam).
[reserved]

Theon

Quote from: Rounin on 2009-03-12, 20:16:14
Akadnak torrent és direct download lehetőségek is a neten, ráadásul ingyen, bérmentve, még csak nem is elrejtve.

:)

Pontosan. Én is most IRC-ről szedem a napi betevő OP-t.  :D

A siránkozók figyelmébe pedig ajánlom a jelenleg épp aktív Támogatás topicot, lehet segíteni a FöTöPö fenntartásában.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Flaser

Úgy fest, hogy megint megy az FTP.
Ugyanakkor, (ez az egyik tippem, és remélem, hgoy ez és nem HDD failure van a dolog mögött) lehet, hogy a jogosultság kiosztások meg lettek kavarva, mert a mappákat látni, de mindegyik üres.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cobra

Tegnap este azt írta zsozso, hogy frissíteni akart valami szoftvert (Linuxban nem vagyok otthon, meg már nem is emlékszem mit írt :) ), de valami félresikerült, azért nem volt elérhető a gép. Ma meg elvileg megpróbálta rendberakni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Quote from: Cobra on 2009-03-13, 19:17:09
Tegnap este azt írta zsozso, hogy frissíteni akart valami szoftvert (Linuxban nem vagyok otthon,

Nem BSD megy rajta?
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Flaser on 2009-03-13, 13:26:57
Ugyanakkor, (ez az egyik tippem, és remélem, hgoy ez és nem HDD failure van a dolog mögött) lehet, hogy a jogosultság kiosztások meg lettek kavarva, mert a mappákat látni, de mindegyik üres.
Pedig ez gyanúsan úgy hangzik, mintha nem lennének felmountolva a megfelelő csatolási pontokba... Ez persze nem feltétlenül HDD meghibásodást jelent.

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-13, 21:58:23
Quote from: Cobra on 2009-03-13, 19:17:09
Tegnap este azt írta zsozso, hogy frissíteni akart valami szoftvert (Linuxban nem vagyok otthon,
Nem BSD megy rajta?
De.




Nekem most mintha működne.  :merci:

Cobra

Azt írta zso, hogy elhalálozott 2 HDD meg az egyik vezérlő se működik rendesen. Szóval pár anime valószínűleg nem lesz elérhető egy ideig (garancia még szerencsére van a lemezekre).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ponyiczky

Sziasztok

Csak érdeklődnék, hogy másnak sem látszódnak az FTP-n a könytárakban a fájlok, vagy csak nálam van vmi. Amit látok az az Anime,mplayer és a lejátszáshoz nevü mappák, a többi teljesen üres és utolsó módosításnak 1980 éjfél-t ír :) Mielőtt mondanátok, TC-ben passzív mód bevan kapcsolva, tűzfalon kivan engedve, ugyanez a helyzet FlashFXP-ben is. Tényleg csak érdeklödöm, szó sincs panaszról. Csak még sose fordul elö eddig ilyen, így nemtudom melyik végén van a hiba.  :confused:

Zen

Hy
Seconded, nálam is üresek a könyvtárak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Nálam jó. Fél órája töltöm 2X2=Shinobuden-t.
Najó, a Hentai az üres. :D
[reserved]

Rounin

Szintén jó, szóval dunno.

zsozso

Sajnos az a disk amin a hentai/manga/minden ami nem anime/ van ugynezki lassan bemondja az unalmast, es mivel az eddigi backupdisk amin a tukrozese volt kb 1 honapja bedoglott, igy most pihentetem kicsit, aztan megprobalom leszedni rola amit csak tudok. Raadasul az egyik root disk is kidoglott a mirrorbol szoval ...
Death is the only redemption

Flaser

Azaz a kedves műértő társakkal elkezdhetjük a gyűjtést egy pár új lemezre.

Mekkora lemezekről van szó zsozso?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

zsozso

Quote from: Flaser on 2009-05-27, 18:55:21
Azaz a kedves műértő társakkal elkezdhetjük a gyűjtést egy pár új lemezre.

Mekkora lemezekről van szó zsozso?

2db 500asrol es 1 250esrol wd/samsung 1-3 evesek
Death is the only redemption

Cobra

Nem sokáig bírták.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

N-drew

Quote from: zsozso on 2009-05-27, 01:42:26
Sajnos az a disk amin a hentai/manga/minden ami nem anime/ van ugynezki lassan bemondja az unalmast, es mivel az eddigi backupdisk amin a tukrozese volt kb 1 honapja bedoglott, igy most pihentetem kicsit, aztan megprobalom leszedni rola amit csak tudok. Raadasul az egyik root disk is kidoglott a mirrorbol szoval ...
Akkor egy perces néma felállással gyászoljuk meg. :'(
Csak ezúttal hentai nélkül állunk fel, a klasszikus értelemben. :D

Első post, úgyhogy üdv mindenkinek! :)

Flaser

Úgy fest a szerver HDD parkja most már kollektív elérte az öregkort. (Már az anime-k sem elérhetők).

Most, hogy a site ismét felállt az egyetlen dolog amit tehetünk, hogy folytatjuk a gyűjtést.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fazék

Quote from: Flaser on 2009-06-01, 07:02:26
Úgy fest a szerver HDD parkja most már kollektív elérte az öregkort. (Már az anime-k sem elérhetők).

Most, hogy a site ismét felállt az egyetlen dolog amit tehetünk, hogy folytatjuk a gyűjtést.
[spoiler]drukkolok nektek, de ha a mai ifjabb anime-s nemzedéken múlik az ftp sorsa, akkor én arra tippelek, hogy hamar megdöglik a szerver finanszírozás hiányában.[/spoiler]

motifator

Épp az SDF Macross 6. részénél járok, és látom, hogy a könyvtára most üres. Az a hdd is végleg behalt, úgyhogy álljak neki torrentezni, vagy van róla backup/visszakerül még/akármi? Ahogy végigkattintgattam, a többi könyvtár nem üres (persze nem néztem meg mindet), nem lehet, hogy csak a symlinkkel van valami gáz?

A topik második postjában megadott számlaszám él még amúgy?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Szerintem nincs bent mindegyik HDD, azért üres pár könyvtár.
Amúgy ja, ha a mai tizenéves animéseken múlik, azok (tisztelet a kivételnek) nemigen fogják támogatni...

motifator: zsozsonak küldj egy PM-et a számlaszámmal kapcsolatban, ő az illetékes....

Fazék

én leginkább úgy értettem, hogy az eddigi támogatóréteg egy része kezd kiöregedni, vagy már kiöregedett (ld én és Nakedape) és ezek közül jópáran abbahagyják az ftp támogatását (pl az említett nevek immár garantáltan) és nem tudom mennyire érkezik a pótlás az ilyen emberek helyére

zsozso

Quote from: Fazék on 2009-06-01, 11:26:13
én leginkább úgy értettem, hogy az eddigi támogatóréteg egy része kezd kiöregedni, vagy már kiöregedett (ld én és Nakedape) és ezek közül jópáran abbahagyják az ftp támogatását (pl az említett nevek immár garantáltan) és nem tudom mennyire érkezik a pótlás az ilyen emberek helyére

Elvileg nincs semmilyen adatvesztes, csak mivel reggel 7 kornyeken mar nagyjabol sikerult 18 ora kalapalas utan valamennyire mukodokepesre osszehozni a rendszert ezert ugy dontottem hazajovok pihenek mielott folytatom... Amugy igen, a tamogatok aranya folyamatosan csokken kb 10 az 1 aranyban, mar igyis nagyreszet en allom ami eleg kellemetlen tekintve, hogy kb 120k-t kell kitermelni havonta.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2009-06-01, 13:13:36Elvileg nincs semmilyen adatvesztes, csak mivel reggel 7 kornyeken mar nagyjabol sikerult 18 ora kalapalas utan valamennyire mukodokepesre osszehozni a rendszert ezert ugy dontottem hazajovok pihenek mielott folytatom... Amugy igen, a tamogatok aranya folyamatosan csokken kb 10 az 1 aranyban, mar igyis nagyreszet en allom ami eleg kellemetlen tekintve, hogy kb 120k-t kell kitermelni havonta.
akkor PM helyett inkább ide a válasz, szóval sajnos anyagilag ott tartunk mindketten Nakedape-val, hogy ahol tudunk, megszüntetjük a fölösleges kiadásokat, és maximálisan tiszteljük erőfeszítéseidet az ftp életben tartását illetően, de mivel mindketten kb 2-3 éve (Nakedape-nak talán 4-5 év is megvan már (kiv TTGL)) néztünk utoljára friss anime-t, ftp-ről szinte semmit sem szedtünk az elmúlt években, egyszerűen úgy érezzük másra is el tudjuk költeni azt az 5-5ezer forintot évente, mint hogy támogassuk a mai hálátlan leech-elő ifjak helyett az ftp-t.

hirtelen nem találom, hol vannak forgalmi adatok az ftp-vel kapcsolatban? szóval csak úgy kíváncsiságból, hány aktív letöltő van és ezeknek hány %-a támogatja az ftp-t? ha jól sejtem nem lőnék nagyon mellé, ha 1% alatti értékre tippelnék

zsozso

Quote from: Fazék on 2009-06-01, 13:19:23
Quote from: zsozso on 2009-06-01, 13:13:36Elvileg nincs semmilyen adatvesztes, csak mivel reggel 7 kornyeken mar nagyjabol sikerult 18 ora kalapalas utan valamennyire mukodokepesre osszehozni a rendszert ezert ugy dontottem hazajovok pihenek mielott folytatom... Amugy igen, a tamogatok aranya folyamatosan csokken kb 10 az 1 aranyban, mar igyis nagyreszet en allom ami eleg kellemetlen tekintve, hogy kb 120k-t kell kitermelni havonta.
akkor PM helyett inkább ide a válasz, szóval sajnos anyagilag ott tartunk mindketten Nakedape-val, hogy ahol tudunk, megszüntetjük a fölösleges kiadásokat, és maximálisan tiszteljük erőfeszítéseidet az ftp életben tartását illetően, de mivel mindketten kb 2-3 éve (Nakedape-nak talán 4-5 év is megvan már (kiv TTGL)) néztünk utoljára friss anime-t, ftp-ről szinte semmit sem szedtünk az elmúlt években, egyszerűen úgy érezzük másra is el tudjuk költeni azt az 5-5ezer forintot évente, mint hogy támogassuk a mai hálátlan leech-elő ifjak helyett az ftp-t.

hirtelen nem találom, hol vannak forgalmi adatok az ftp-vel kapcsolatban? szóval csak úgy kíváncsiságból, hány aktív letöltő van és ezeknek hány %-a támogatja az ftp-t? ha jól sejtem nem lőnék nagyon mellé, ha 1% alatti értékre tippelnék
Az 50000 regisztralt felhasznalobol, 21000 aki utobbi egy evben belepett. A baj az, hogy azt felejti el sok ember, hogy az oldal uzemeltetese penzbe kerul, mindenki adottkent kezeli.
Death is the only redemption

Kuroi Tenshi

Quote from: zsozso on 2009-06-01, 13:41:35
50000 regisztralt felhasznalo

azta...  :3x3:

valami olvassel.txt a főkönyvtárba?