Gasztronómia, főzőcske & jó helyek (kocsmák, éttermek)

Started by Ramiz, 2005-05-23, 17:01:58

Previous topic - Next topic

Ramiz

Ha páran még maguk sem tudják, jönnek-e, honnan kéne tudnom? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-22, 10:02:34
Ha páran még maguk sem tudják, jönnek-e, honnan kéne tudnom? :)
Jó! :) csak Lythis nem biztos egyébként.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Mondanotok kéne egy időpontot, hogy mikor. Egyébként igyekeztem elrángatni Blarke-ot is, szóval Ramiz plz vedd fel vele a kapcsolatot vhogy (tekintettel, hogy te vagy a szervező).
Egyébként megyek.

Ramiz

Nem hiszem, hogy szeretnék blarke-kal egy asztalnál ülni, visszaemlékezve a gimnáziumi menzás emlékekre... de hát van elég asztal egy étteremben. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

bah, ti jol belefogtatok egy olyan dolog szervezésébe, amiről azt beszéltük épp mi is katzzal, hogy jó lenne, de juni 22-25 környékén, mert azon a héten lesz itthon...
kibirnátok-e addig (akkorra már többé kevésbé a vizsgáknak is vége), vagy mindenképp most akartok menni?

bár, tényleg nem bántásképp, de ha blarke megy, én nem biztos, hogy akarok... (meg szerintem katz se)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Mi már le is foglaltuk szerdára...  :frown: ... ... ... de majd megyünk akkor is(veletek együtt)! ;) :D

Lythis: szvsz nem annak a dolga, hogy kérdezgesse az embereket hogy akarnak-e jönni, aki veszi a fáradtságot, hogy megszervezze. blarke majd ha akar jönni, akkor szóljon. Nekem nincs gondom vele ha jön, de ha nem szól, akkor ne izéljen minket, hogy nem szerveztünk neki asztalt...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

kisvirAAAg: ha egy héttel ezelőtt szólsz, akkor még talán megfontoltuk volna a dolgot...
Viszont Yakumo meg Kviki is akar menni, de nekik csak hétvégén jó, elmehettek majd mondjuk velük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Raggie on 2006-05-22, 19:48:12


Lythis: szvsz nem annak a dolga, hogy kérdezgesse az embereket hogy akarnak-e jönni, aki veszi a fáradtságot, hogy megszervezze. blarke majd ha akar jönni, akkor szóljon. Nekem nincs gondom vele ha jön, de ha nem szól, akkor ne izéljen minket, hogy nem szerveztünk neki asztalt...
Na ne mond. Azért kértem, mert egyrészt ismerik egymást, másrészt Blarke tegnap mondta, hogy majd ledumálják, ha Ramiz felmegy msn-re, mert Blarke van olyan lusta, h nem hívja fel, és mivel a fórumra sem tolja fel a képét valami gyakran, ezért.

Egyébként időpontot még mindíg nem mondtatok, vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet?

Raggie

Ok, majd blarke+Ramiz megbeszélik egymásközt.
Quote from: Lythis on 2006-05-22, 20:36:44
Egyébként időpontot még mindíg nem mondtatok, vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet?
Igen, már mondtunk: szerda, 12-15 óra.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie on 2006-05-23, 00:56:25
Ok, majd blarke+Ramiz megbeszélik egymásközt.
Quote from: Lythis on 2006-05-22, 20:36:44
Egyébként időpontot még mindíg nem mondtatok, vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet?
Igen, már mondtunk: szerda, 12-15 óra.
és akkor mindenki szépen beesik amikor akar?

Raggie

Quote from: Lythis on 2006-05-23, 00:57:25
Quote from: Raggie on 2006-05-23, 00:56:25
Quote from: Lythis on 2006-05-22, 20:36:44
Egyébként időpontot még mindíg nem mondtatok, vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet?
Igen, már mondtunk: szerda, 12-15 óra.
és akkor mindenki szépen beesik amikor akar?
Hát szvsz a 12-15 óra elég konkrét. Déltől van asztalunk háromig. Így már világos? :D (bocs, most hogy nézem télleg félreérthető volt)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie on 2006-05-23, 01:02:22
Quote from: Lythis on 2006-05-23, 00:57:25
Quote from: Raggie on 2006-05-23, 00:56:25
Quote from: Lythis on 2006-05-22, 20:36:44
Egyébként időpontot még mindíg nem mondtatok, vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet?
Igen, már mondtunk: szerda, 12-15 óra.
és akkor mindenki szépen beesik amikor akar?
Hát szvsz a 12-15 óra elég konkrét. Déltől van asztalunk háromig. Így már világos? :D (bocs, most hogy nézem télleg félreérthető volt)
Így már az... fogjuk rá :D Legalább Ramiz néven van az asztal?

Raggie

Quote from: Lythis on 2006-05-23, 01:10:37
Így már az... fogjuk rá :D Legalább Ramiz néven van az asztal?
:eek: Azt nemtom, de még a holnapi nap folyamán megtudom és beírom ide, vagy Ramiz beírja. Egyébként mi pontosak leszünk az biztos, ugyhogy reméljük nem kell nélkülünk átvennetek az asztalt! ;)

(ha meg már benn ülünk, akkor garantálom, hogy észrevesztek minket! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie on 2006-05-23, 01:16:38
(ha meg már benn ülünk, akkor garantálom, hogy észrevesztek minket! :D )
:lol: ezt valahogy sejtem :D

Ramiz

Pontos embereknek:
Szerdán 11.45-kor találkozunk a Nyugati téren fent, a villamosmegálló Oktogon felőli végétől 20 méterre, a gomba alakú digitális óra alatt.

Megrögzött későknek:
Szerdán 11.30-kor találkozunk a Nyugati téren fent, a villamosmegálló Oktogon felőli végétől 20 méterre, a gomba alakú digitális óra alatt.

Durva későknek:
Szerdán 11.15-kor találkozunk a Nyugati téren fent, a villamosmegálló Oktogon felőli végétől 20 méterre, a gomba alakú digitális óra alatt.

Nagyon durva későknek:
Kedden 11.15-kor találkozunk a Nyugati téren fent, a villamosmegálló Oktogon felőli végétől 20 méterre, a gomba alakú digitális óra alatt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Kérnénk listát, hogy kit melyik csoportba soroltad! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én senkit sehova, azt mindenki magáról tudja. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: 0 on 2006-05-23, 01:24:39
Megrögzött későknek:
Szerdán 11.30-kor találkozunk a Nyugati téren fent, a villamosmegálló Oktogon felőli végétől 20 méterre, a gomba alakú digitális óra alatt.
Akkor én ezt választom. :)

Nakedape

Quote from: 0 on 2006-05-23, 01:24:39

kimaradt: azoknak akik mindenhova óvatoságból 10 perccel korábban mennek: 11:55kor :D

de amúgy tetszett:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2006-05-24, 00:10:00
kimaradt: azoknak akik mindenhova óvatoságból 10 perccel korábban mennek: 11:55kor :D
de amúgy tetszett :)
Ne kötözködj :ejnye: vagy olyan ruhában megyek majd holnap, hogy még titeket is kinéznek az étteremből! :D (De a "Look mommy I'm hentai!" pólót így sem ússzák meg a japán pincérhölgyek. :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Lythis is jókor zavar fel ide, Ramiz meg 'szott feljönni msnre. ha holnap nem lesz helyem, akkor nem kell a leapadt pénztárcára fogni a dolgot. na megyek menüt csekkolni  :lame: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-05-24, 01:19:16
Lythis is jókor zavar fel ide, Ramiz meg 'szott feljönni msnre. ha holnap nem lesz helyem, akkor nem kell a leapadt pénztárcára fogni a dolgot. na megyek menüt csekkolni  :lame: :D
seconded: :lame: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ha még ide is lusta vagy feljönni, mit akarsz? :) Foglalhatsz még egy asztalt nyugodtan, ha mindenki eljön, aki mondta (amit nem hiszek...), többen leszünk, mint 8 fő, azaz se két kicsi, se egy nagy asztalhoz nem tudunk kényelmesen leülni. Szorongani meg gondolom senki sem akar. De valószínűleg úgyis lesz szabad asztal. Bár ki tudja, talán divat a belvárosban az üzletemberek körében japán étteremben szusizni? Nem tudom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

akkor marad a csóró megoldás, hogy jajnincspénzem :D óra alatt, 11.15, tegnap. fene elkéstem

miazhogy miazhogy nemjövök fel baze. most is itt vagyok és csinálom azt, ami miatt természetesen szétesett anno a fórum, mert

IGEN, ÉN VOLTAM.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Remélem most egy időre kifórumoztad magad, mert rád fér egy kis pihenés... :__devil:
(Legalábbis én egy szót sem értek abból, amit írtál. De ha off, akkor ne itt magyarázd meg.)

edit: az e postom alatti postodra már nem reagálok, hogy ne adjak módot a további offolásra. :lazza: De ha be akarod bizonyítani, hogy nem is volt igazam a HH gonosz (viccnek szánt) piszkálódásával, akkor szerintem nem jó módszer, hogy most elkezdesz ideoffolni... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

akkor nézz át arra a fórumra, amit a te állításaid szerint az én (vagy katz?) távozásom(/a) volt hajlandó helyretenni. és csak visszautaltam a nagyon krónikus későknek közölt holmikoros szövegedre. de természetesen lesz késés, és ki más, mint

(IGEN), ÉN VOLTAM

az (merhogy már kedden ott kellett volna lennem)
nereménykedj, még szórakozok egy kicsit.
remélem, jó lesz az a csirke :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Feldin

.........
nyakamracsúszott vizsga és különóra miatt le kell mondanom szal lesz helyed blarke.
gomen minna.
tudom jókor szólok, de most jutott eszembe h nekem ma valahova mennem kellett volna...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Nakedape

aki nem volt ott jelenteném ettünk.. sokat :redface:
Ramiznak meg  :merci: hogy foglalt asztalt, így épp befértünk :rotfl: de persze télleg   :merci:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Nagyon jól sikerült a kajálás, betegre ettük magunkat déltől 2-ig, de utána az Óbesterben elkezdtünk sörözni, úgyhogy fogyott a zsíros kenyér is rendesen (7-ig voltunk). :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

JÓÓÓÓÓÓ volt! :cool: :cool: :cool:

TÉNYLEG mindenki sajnálhatja, aki nem volt ott! Sushi(vagy hat féle), lazac, tonhal, csirke(? :) ), tofu, zselés izék, mosogatószivacs(ezt Lythis szerettette meg a társasággal ;) ), kis korongalakú csalókakinézetű pudingok, kukac-saláta, GOMBÓÓÓC!, banán...(fallikus banán és banánikus fallosz... no comment :ejj: :D ), mocsi... mindenkinek ;) , szakéé, kisgolyós -40 °c-os "fagyi" :lul: , világító zöld  és/vagy sárga és/vagy "kókusztejesésikrás" leves, rák minden mennyiségben, kagylók, 100 napos tojás, "nemtommi de jó" , Chtulhu FTANGH tintahal :appl: , kókuszos kocka, "vérző szemű nyúl", levélkébe csomagolt valamirizses mag ilyenek dögivel. Ezek kb-ra összefoglalják a Wasabi-ban töltött időt, kajálást, poénokat és irtónagy bulit.

Images coming sooon! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"