Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2009-10-05, 14:21:42
Isekai no Seikishi Monogatari
Hétvégén kezdetem el nézni. Nagyon meglepődtem, talán az év legjobb ecchi anime-je.
Első meglepi: 13 rész és egy rész 40 perc körül van.
Az első rész azt kell, hogy mondjam nagyon félrevezeti az embert. 5 részt láttam eddig, de igazi harc és akció csak az első részben volt.
Igazából semmi gond nincs vele, mert a 2-5 rész egyfajta school life / harem / ecchi feelinget ad. Light akció volt a "lények" nélkül.
Ettől függetlenül szerintem 1-2 rész múlva tuti visszatérünk az eredeti akcióhoz.
Graf jó, karik jók, a fő kari nem egy balfék sőt erős (teljesen ok).
A történetről nem szeretnék most írni.

Aki szereti a fantasy / school life/ ecchi /akció keveréket kezdjen bele, mert érdemes!!!
Nálam most abszolút fav lett ebben a kategóriában. Főleg, hogy nem tudnak mostanság jó ecchi-t készíteni...

Ezzel én is szemezek, de szerintem megvárom, míg kitolják az összes BR ripet. Hátha addigra valami kedves fordító neki áll normálisan lefordítani mindet, vagy ráhegeszteni valaki másét.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2009-10-05, 21:52:44
Ezzel én is szemezek, de szerintem megvárom, míg kitolják az összes BR ripet. Hátha addigra valami kedves fordító neki áll normálisan lefordítani mindet, vagy ráhegeszteni valaki másét.
Elég szomorú, hogy nem kap a fordítóktól figyelmet, más gyengébb minőségű animet meg többen is fordítanak.

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy belenéztem és nem bírtam leállni vele :)