Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

bírom kisvirag életszagú álmait. én a szokásomnak megfelelõen szürreálisat álmodtam :)

kezdve avval, hogy álmomban meditáltam. érdekes élmény volt. amikor visszajöttem belõle, akkor viszont nem a kiindulási helyemen voltam, hanem egy vadidegen szobában. benne egy bazinagy franciaágy, egy óriási szekrény, aminek a középsõ része több polc, és mindegyik rogyásig pakolva mindenféle mütyûrrel. (üvegcicaaaa, meg fa kutyuuus, meg a szokásos infantilis dolgok :D)
namost egyik pillanatról a másikra az ágyon termett egy ismeretlen csaj. szemüveg, fekete haj, fekete top, fekete mini, kb. ennyi az emlékezetes belõle; naés a végeredmény az volt, hogy én meglepetten néztem õt, õ meg kíváncsian engem, és a hátam mögött a mütyûrös polc apróságai elkezdtek sorra elpattanni meg összetörni. :wtf:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

#721
Szokásosan egy beteg álom. Egyszer láttam életemben a Return to Castle Wolfeinsteint, de nem játszottam vele, mégis ezzel álmodtam. Én voltam Hitler és a nácikkal betörtünk egy brit erõdbe, hogy az elfogott zombijainkat megmenthessük... Hogy mi hozta ezt össze, nem tudom...

kisvirag

na, tökjó, egy elfeledettnek hitt álmom eszembe jutott!

az mentette meg, hogy elmeséltem akkor katznak, és ez igy újra elõhozta.

szóval. asszem szombaton álmodtam. meg volt beszélve, hogy másnap levágjuk a hajunkat (enyimét is meg katzét is) nah, anyukája le is vágta a katzét (érdekesség, hogy nem a mûhelyében, hanem egy mellette, valójában nem létezõ kisebb helyiségben, ami szintén fodrászhelyiség volt), aztán kiment, és egy másik csaj jött be, egy fiatal, és azt mondta, õ fogja levágni az enyémet... jolvan mondom, legyen, leülök, kérdi, hogy milyenre (a hajam sokkal hosszabb volt, mint rendesen) mondom neki, hogy ne sokat, csak afféle frissitõ vágást. leültet a tükör elé egy puffra, odahúz egy széket, leül õ is rá, és nekilát, legalábbis úgy csinál. aztán közben idõnként véletlen megfogta a mellem, aztán egy puszit nyomott az arcomra, na, ki akart kezdeni velem. itt kicsit homályos, de asszem elküldtem melegebb éghajlatra...

aztán valahogy a szomszéd házból panel lett... és kukkoltunk, illetve sötét volt, és a szemben lévõ lakás ablaka nyitva volt, és világos, és láttuk, amint csajszik rohangálnak fekete bõrszerkóban, amibõl kilóg a mellük. kicsit hasonlo, mint a Front Innocence szolgálócsajszijai, csak fullfekete latexcucc... valami fekete szexuálmágiás szekta volt, és az én fodrászcsajszim is ott lejtett... aztán valamiért átmerészkedtem, és úgy lestem õket, de akkor meg el akartak kapni, hogy bevonjanak, elkezdtem rohanni, egy kétajtós szekrény emberke utánam, ekkora már ketten voltunk, bemenekültünk egy sarki könyvesboltba, ott bújtunk el, mig egy harmadik társunk tovább csalta be egy másik panelszerûségbe a fazont, hogy ott le tudja rázni... mi kimentünk, és találtunk egy autót. amolyan keleti lada/trabant/wartburg, és amcsi nagydarab autók keveréke volt. beültünk, vártuk a harmadik srácot, közben valahonnan egy csaj is elõkerült aki velünk volt, megjött a srác, sikerült idõt nyernie, inditottunk, és mentünk... füves terepen a panelek közt, aztán jött valami kapu, de átmentünk rajta, aztán nemtom :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

hah. beteg egy alvásperiódusom volt. (lehet, hogy azért, mert nappal volt:D)
na. elsõ álom, amire emlékszem: Ichigo vagyok, mellettem Renji, és valami bazinagy szörnyet akarunk szétverni.
1: elõidézem a bankait, de utána a szörny "visszaminõsíti".
2: vektorokkal széttépem. ( :wtf: )
elég kavargós volt:D
második: Alucard vagyok. fps nézetben megyek, látom a status bart, meg a vérszomjas Bestiám állapotát. megyek valami sötét ösvényen, és aki jön, vektorokkal széttépem (már megint :ad: ), aztán iszok a vérébõl.
harmadik: felvételi. felvettek valami egyetemre, de nem találom meg az épületet, ahol az "eligazítás" lesz. végül csak odakavargok. faggatnak minket mindenfélérõl; nekem a pofámba vágják, hogy mi az a Ragnarok (Online). szemrebbenés nélkül mondom, hogy a Ragnarok az a kelta mitológia apokalipszise. (lol?) a fickó bólogat (!!), de utána kifejti, hogy a latin mitológiában is benne van (!!), ami pedig régebbi, mint a kelta (ááááá). mondom nemúgyvanaz, és jól leoltom :D utána pedig mivel "egálban vagytok" (mi a fenének gyûjtöttünk pontokat?), verseny, hogy ki bír tovább úgy ülni egy helyben, hogy nem csinál semmit. leültem meditálni, 5 órával késõbb felráztak, hogy oké, én nyertem :D utána meg igyekezni kellett haza, szóval a vektoraimmal (már megint -_-) elõsegített bazinagy ugrásokkal megindultam. (ekkor anyám felhívott, örök hála -_- :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

szokásos.
kicsit zavaros.
nézzük. valami karácsonyi összeröff családi parti volt. nálunk. (sose szokott nálunk lenni, mindig nõvéreméknél van) anyám lehozatta a padlásról velem a porszivot (mit keres a padláson, a kamrában a helye) meg két polifomot is lehoztam amit ott találtam (nekem nincs is csak egy, de annak is a kamrában a helye, összetekerve) na, ja, és nõvéreméktõl jöttünk át. a csurgóiaktól. akkor még zuhogott az esõ, de még a zuhogott sem elég intenziv kifejezés rá. mire leértem a padlásról már hétágra sütött a nap.
aztán este lett, gyerekek ott baromkodtak vmit, az már homályos, csak annyi, hogy Alex elaludt nõvérem kezében... naszóval, sógorom öccse meg berugott, mint a sakál, én kinn voltam az elõtérben, és kijött, és elkezdett molesztálni, hogy õ most le akar fektetni engem... nekiállt fogdosni, ilyesmi, alig gyõztem levakarni a kezét magamról, meg hajtogatni hogy hagyjál, részeg vagy, meg erõszakosan meg akart csókolni, mondtam hogy ott a felesége, csinálja azzal, de hogy az neki nem jó, merthogy õ mindig is belém volt szerelmes, és az Andi meg egy fapina, és nemtom mióta nem szexelnek rendesen, és mostmár elege van, meg gyerek se akar összejönni, meg ilyenek, és hogy õ engem akar... valahogy sikerült végülis levakarni rólam....

másik.
katzzal sétáltunk hazafelé hozzájuk.persze az a környék sem úgy nézett ki, mert sík volt és nem dombos. hatalmas hó volt, eleinte csetlettem botlottam benne, de aztán kinn az autók által letaposott csikon jól lehetett csúszkálni. katz kb ugyanezt csinálta a másik oldalon :D
hazaértünk hozzájuk, of corz az a ház se a igazi volt, a falu/város legvégén volt, ilyen sarokház szerûség. katznak valami gyanús lett, hogy esetleg betörõk lehetnek benn, ezért nem a fõbejáraton mentünk be, hanem hátul a garázs felõl, ami kb a pinceszinten volt a házhoz képest. bementünk, felkapta a nagybaltát, és az ajtóhoz ment, erõst hallgatózott, meg kémlelõzött. én meg elszerencsétlenkedtem a nagy kesztyû miatt ugyanis suta a kezem, nem fogtam meg idõben a garázsajtót, igy az kicsit hangosan csukódott be, na akkor katz a pillantásával majd keresztbenyelt...
léptek zaja, katz szorítja a baltát, akár csapásra készen, szöszmötölés az ajtón, ami belülrõl volt zárva (akkorhogy a fenébe akart innen bemenni?) majd az ajtó feltárul, és ott áll anyukája, és hátraszól a nagymamának, hogy csak a gyerekek azok... egyébként itt mintha kicsit hatáskeltõ zene is lett volna az álom alatt, de erre nem esküszöm.
aztán a konyhában ügyködtünk valamit, valami kakaós tésztafélét, meg kalácsot szelt anyukája, ilyen afterkarácsonyi valami jegyében.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviragszokásos.
kicsit zavaros.
nézzük. valami karácsonyi összeröff családi parti volt. nálunk....
Még ki is nézném sógorod öccsébõl h kébes lenne rá :rolleyes:
Quote from: kisviragmásik...
:lol: Ez határzottan teccet :jee:

Lt. Simoan Blarke

hah. megint be- és dekoncentrált álmom volt :D arra riadtam fel álmomban, hogy valamit nem csináltam meg, és elkezdtem fejleszteni a szerepjátékomat. ennek a végeredménye az lett, hogy reggel, amikor felébredtem, akkor az álmomban kigondolt és kieszközölt változtatásokat ténylegesen megterveztem és beépítem a szerepjátékomba. (ebben most csak az a móka, hogy álmomban azt számolgattam, hogy mekkora a d10 * d10 dobásszorzó metódus szórása... (lehet, hogy motyogtam is? :confused::D) persze nem sikerült :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

ha a multkori tetszett katznak, szerintem ez pláne fog.

nem tudom hol voltunk, de egyutt voltunk. este/éjjel katz eltünt valahova, és nem volt hajlandó megmondani, hova megy. én kicsit aggódtam rajta, de annyira nem izgatott, bár fura volt, hogy miért titkolja ennyire...
nahm, reggel elõkerült, kicsit fáradtan, kicsit koszosan, de ez különösebben nem zavart, és már nekikezdtünk volna épp témázgatni, mikor mondta, hogy elõbb elmegy, hogy lemossa a vért...
vért, mondom mien vért?
levetkõzött, és a teste tele volt kék/zöld foltokkal, zúzódásokkal, horzsolásokkal és sebekkel... némelyik igen csúnya volt. Rákérdeztem, hogy ez honnan... morgott valamit a foga alatt, alig értettem mit mondott, láthatóan nem akarta elmondani...
mindegy, elment tusolni, elõkaptam a laptopot. valami deus ex machinahoz hasonlo szöveget halottam. rákerestem, és találtam egy középkori hagyományörzõ klub oldalát, és itt ért a meglepetés, mert ezeknek volt egy II. világháborús "szakosztályuk", és ezek tartottak ilyen "gyakorlatot". nem edzést, hanem más klubbokkal összejõve miniháborúszimulálást, és ott volt az én kedvesem....
mondhatom, kicsit kiakadtam, fõleg mikor szembesítettem vele. akkor bevallotta, hogy igen, ott volt, és minden hónapban el szándékozik menni ezekre az eseményekre...
talán nem kell leírnom, hogy mennyire kiakadtam... de szerencsére hamarabb felébredtem, mint hogy ezen összekapjunk, vagy belemélyedjünk a témába.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Már azt hittem mult éjszaka ugyan azt álmodtuk (az enyém is hasonlóan kezdõdött) :)

Egyébként valóban van ilyen hagyományörzõs szervezet :rolleyes:

kisvirag

kozepkori (mert azokrol tudok) vagy II. VHs?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: kisviragkozepkori (mert azokrol tudok) vagy II. VHs?
Mindkettõ, és mindkettõ szervez virtuális csatákat is

kisvirag

hümm
a ma éjjel megint érdekes volt...
valahonnan mentem hazafelé, és útba jött egy nagy fehérnemû bolt. ott nem lehetett beváltani az Accoros Top Prémium vagy mien csekkem, mégis bementem, pedig pénzem nemnagyon volt.
Elõször csak a bugyikat nézegettem, és találtam is magamnak egy csinos francia bugyit, amit már ugy volt, hogy meg is veszek (teszem hozzá, nem is volt olcsó a bolt) mikor megláttam, hogy vannak szexi felsõk is. nem sima melltartók, hanem olyan csipkés hálóingszerû valamik, a pasik ugyis tudják mire gondolok. nahm, azokat nézegettem, de valahogy nem akart akadni olyan, ami tetszene igazán... vagy ne mvolt elég csipkés, vagy nem volt elég szexi (szerintem) vagy a szinével/alakjával/méretével volt baj, vagy nem volt hozzá megfelelõ bugyi. végül az eladócsajszi segítségével aki a végén már mint barátnõjét emlegetett (iszonyu sokáig válogattam ott :D ) találtunk egy piros (igen katz, piros) fûzõszerûséget... inkább kisruha, semmint fehérnemû érzetem volt vele kapcsolatban, de nagyon tetszett, és fel is vettem az eladó segítségével (igen, én, pirosat :hehe: ) jól is állt rajtam, de az ára gázos volt, amiatt húztam a szám...
de itt képváltás jött, én ugyanabban a piros ruciban voltam, körülöttem viszont minden szürke, és komor lett... valami városban, kiscsoportosan mentünk egy múzeumba... amit a halál és az atom lengett körül... sötét, füstölõ gyárkémény, mindenhol roncsok, tetemek, olyan... modern csata utáni hadszintérnek tûnt az egész... bementünk a muzeum épületébe, itt filmszakadás.

másik nõvéremékkel kapcsolatos.
most ugye ugy van, hogy le fognak Csurgóról költözni ide Szegedre. nahm, álmomban valami Velencei-tó melletti kis faluban voltunk, a nevében volt fû, vagy kõ.... ja, és nem tudnék róla, h a tó mellett lenne ilyen falu :D
egyébként egy korábbi álmom azt hiszem volt már ott, csak akkor abban tél volt, most meg nyár.
naszóval, nõvéremék ott nyitottak egy kocsmát és ott voltam besegítõ. bejött három ilyen énvagyokamenõlazacsávó féle, de idõsebb fajták, olyan 30 felettiek. két pult, vagy pultrész volt, jött az egyik, monja, hogy Stellat kér, bemegyek hátra, keresem rekeszek közt, hütõbe akárhol, nincs, de elég sokaáig elszöszmötöltem ezzel, gondoltam jo mérges is lesz majd, megyek ki, mondom a már leült fazonnak, hogy nincs ilyen, aszondja a kollegina már mondta, és akkor már volt elõtte vmi másik sör... a csaj meg ott ment ki mellettem, nem szolt volna nekem h ne törjem magam... namindegy, közben meg nõvérem mutogatja, hogy épp most akarnak majd bõvíteni, egy galéria résszel, amihez van konyhaszerûség, pizzához, hambihoz, ilyesmihez. de a kocsma is már alapba két helyiséges volt. szóval nem kispiskóta hely :D

aztán jött valami fazon, akirõl fogalmam sincs ki, de az álomban jóbarátom volt, és mondta, h menjünk le strandra. jólvanmondom, menjünk. mentünk is, át a sineken, aztán átkarolt, meg igy próbált közeledni, de én meg szépen háritottam, úgy hogy abból ne legyen semmi sértõdés akármi, merthát, mégiscsak ott van nekem katz, bár az tény, hogy nem volt egy rossz srác, de nem ért annyit :) aztán meg jött valami motoros vagy autós fazon, aki el akarta ütni a srácot, mert az valami nem tudom mit csinált, ilyen kicsit maffia feeling volt, de még ez elõtt volt, hogy néztük a szivárványokat az égen. mert annak ellenére hogy jó idõ volt, az ég borús volt, és több 2-3 szivárvány is ragyogott rajta. olyan nagy és erõs szivárványok, amiket még sohasem láttam...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

ááááh... valami nagy káoszt álmodtam most éjszaka.
kezdjük azzal, hogy egy gépészeti, géptervezési elõadást ültem végig benne, volt mindenféle hülyeség benne, ültetés, egyik volt osztálytárs- és padtársnõm szomszédossági elõfordulása, szívattyúk, kapcsolási rajzok, csapágyazás...
utána meg nem tudom, hogyan, de "haza" kerültem, mmint anyámékhoz. valaki dühösen loholt utánam, tehát a (jelentõsen felújított, a mostanihoz képest eléggé eltérõ) tetõtéri ablakon át kimenekültem. (át akartam repülni a szembeszomszéd csajszihoz, de nem bírtam repülni.) futottam jó sokat. a végére sok próbálkozás után sikerült annyira belenyúlni az álomba, hogy teleportáljak és repkedjek (addig asszem egy szál farmerban voltam, a kezemben volt a pulcsim meg a pólóm, és az istennek se bírtam magamra teleportálni. felvenni meg milyen már?). (gondolom a végén félálomban bebújtam a paplan alá, azért nem fázott a kezem :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

hümm, mostanában, hogy 10re járok minden nap, és nincs reggel lehetõségem leirni õket, igencsak megkopnak estére...
múlt éjjelrõl csak annyira emlékszem, hogy valami esküvõi hacacáré volt, de másra nem...

most kicsit több emlékem van. valami csoporttal mentünk Csongrádra valamiért a régi sulimhoz. ahogy leszálltunk a buszról, láttam egy csomó ugyanilyen, sõt ugyanezt a csapatot, csak más-más ruhákban. az egyik csapaton egyenmelegítõ volt, a másikon amolyan japán iskolásruha szerûség, és még volt néhány, de ez csak egy felvillanás volt. mivel én voltam egyedül aki korábban járt Csongrádon, én mondtam, merre kell menni (teszem hozzá a buszmegálló sem teljesen olyan volt, mint valójában) ahogy vágtunk volna át a Parkon, azt láttam, hogy nem tudunk arra rövidíteni, mert oda építettek az Énekzenei ált. isknek egy focipályát, ami körbe volt véve magas drótkerítéssel, és nem lehetett bemenni, jó, akkor amarra megyünk, de ott meg nagy betonpalánk fal fogadott minket, és egy varlétra szerûség. az a fajta, amin van körbe ilyen akármi, hogy ne zuhanjon ki az ember. de ezen majdnem viszintesen kellett mászni. alul nagy jumbuj, elvadult környezet, de valamiért veszélyes volt ott lenn, azért lett elkerítve, és igazábol nekünk nem lett volna szabad azon keresztül mászni, de nem volt kedvem még nagyobbat kerülni. aztán elértük a létra végét, de ott az "ablak" és a létra közt volt egy kis rész, szóval igencsak bátornak meg ügyesnek kellett lenni, hogy átjuss.
nahm, megérkeztünk a Gimihez. elméletileg melle kellett volna lennie a kolinak, de az sehol sem volt, csak a telek volt ott, üresen. aztán a gimin meg látszott, hogy felújították. a tanároknak való be/kijáraton kijött épp egy csapat tanár, a poén az volt, hogy mind volt általános iskolámba való tanár volt... nahm, nem mentem oda hozzájuk, mondom majd késõbb. elmentünk az egyik bejárathoz, de egészen másmilyen volt, mint kellett volna lennie... fából volt, nagyon szép... bementünk, és egy folyosóra értünk (az aulába kellett volna) ahol jobbra balra voltak a termek, és a falak úgy néztek ki, mintha kõbõl lennének, az ajtók meg fából voltak, mint a várakon szokott... kicsit olyan kastély6vár feelingem volt... aztán volt ott még valami, és kimentünk, és a környék sem olyan volt, nem azok a házak voltak ott, amiknek lenniük kellett volna, pl az a tömb hiányzott, amiben egy ismerõs lakik, és másmilyen, barnára festett társasházszerû épület volt a helyén.

másik meg valami küldetésszerû volt... de az most nagyon homályos, csak érzések, és nehezne leírható képek vannak meg belõle... de valami küldetés volt, ahol engem is magával vitt a pasi, aki csinálta... és ott is volt valami hasonló létra dolog, mint elõbb írtam, amin másztam ki... de az ilyen ûrhajó vagy valami közlekedési eszköznek tûnt amibõl ki kellett mászni, és volt valami nagy fémépítmény is, amine az alját tisztogattam asszem, meg valami tó... de mondom, már elég zavaros...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Relunx

A tegnap esti álmom mondhatni maga a mennyország volt...infónak csak annyit hogy teljesült a locationöm! :D
(Csak kár hogy hamar vége lett és mennem kellett melóba...:grrr: )

Relunx

Lt. Simoan Blarke

ááááááh... kaotikus álmom volt megint.
amire emlékszem: szétcsipkedtek a darazsak, karaktert csináltam, kétkezes vívást tanultam és megidéztek egy külsõ létsíkról...
a legrosszabb akkor is a darázsos rész volt. egy bazinagy raj volt a pincében, és nekem be kellett mennem valamiért, és végig hadonásztam, persze, hogy megtámadtak. wááááá...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Relunx

QuoteOriginally Posted by blarke
megidéztek egy külsõ létsíkról...
Ilyen álmom már nekem is volt...
Darazsas még nem volt...

Relunx

Meske

Örülök, hogy ezt a threadet is nevelgetitek, ami azt jelenti, hogy jó ötlet volt annak idején ezt létrehozni. :)

Nagyon szívesen elolvasnám a sok-sok álmot, de mint ahogy a többire sem, erre sem nagyon van ideõm. De én azért leírnék egy fölöttéb érdekes álmomat, amit elsõsorban a DOHÁNYOSOKNAK ajánlom elolvasásra:

Sajnos elég rég álmodtam, így nem emlékszem rá pontosan, de a lényeg az megmaradt:

Egy emberke ült az asztalomnál és cigizett, aztán nem emlékszem pontosan, hogy mi történt, de a lényeg, a legutolsó kép nagyon  méjen megmaradt, mivel ez a legfontosabb:

Ott feküdt az emberke borzasztóan összeaszott testtel, úgy hogy azt még leírni is lehetetlen, de nagyon durva volt (aki látta azt az animét, ami a Hirosimai atomtámadásról szól /nem jut eszembe a címe/, annak elárulhatom, hogy valami nagyon hasonlóan nézett ki az álmomba az emberke, mint az animében, az atombomba után az emberek...)... És azt is tudom, hogy a cigi miatt lett ilyen:
röviden: [SIZE="4"]NE CIGIZZ, MERT A DOHÁNYZÁS ÖL!!!![/SIZE]

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

kisvirag

a csodás órarendszervezésnek és hasonlóknak mostanában az örülök hogy élek effektus figyel be, ami azt eredményezi, hogy mire este 7-8-9 körül a gép elé tudok zuttyanni, már rég elfelejtem, mit álmodtam...

azért most megpróbálok összekotorni néhányat.

az egyik igen emlékezetes volt. Rómáról kellett azt hiszem középsulisoknak órát tartanom, de csak ilyen bemutatóóra, vagy kiselõadásszerûen. anyu volt az aki rendesen tanította õket. de mivel nem szerették õt mint tanárt, ezért engem sem bírtak, és ahol lehetett, akadályozták az órát, hangoskodtak, nem válaszoltak... a poén, hogy amirõl beszéltem, annak a valóságban semmi köze az antik Rómához, inkább napjaink történelmének tûnt...

másik, valami összefüggésben volt az elõzõvel, de homályos az átvezetés... már katz is ott van. valami kullancsról is van szó, és ki kell jutnunk a felszínre, de amig az esélye is megvan, hogy az állat rajtunk van, nem lehet... valami szûk folyosón kellett átmennünk, ami nem is egyenes volt, hanem volt benne egy jobbkanyar, és nem is lehetett rendesen felegyenesedni benne, és azt hiszem fegyver, vagy legalábbis fegyverszerûség is volt nálunk (csillagkaput néztem elõtte nap), nahm, és beléptünk, és iszonyú forrság, és hatalmas páratartalom volt benn, durvábban mint egy jó szaunában... elõttem elfeketedett a világ, de menni kellett, haladni, kifelé, mert a gõz tudtam h nem fog megszûnni, és ha nem jutok el az ajtóig, ott pusztulok, mert visszafelé már nincs út... mondanom sem kell, mekkora felszabadulás volt, ahogy kinyitottam az ajtón, és levegõhõz jutott a tüdõm, a bõröm pedig friss szellõt érzett.. és a gõzre persze azért volt szükség, hogy a kullancsot vagy mit elpusztítsuk, afféle fertõtlenítés :)

basszus, majd minden éjszaka álmodtam pedig... de mire este hazaérek, semmi nem marad belõle, kivéve ha annyira erõs, mint ez a gõzös sztori....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

hm, ma nagyon zagyváltam a dolgokat...
 Fenn voltam Pesten. de én valamiért azt hittem, Szegeden vagyok. találkoztam valami ismerõssel, akirõl egyébként halvány fogalmam sincs, hogy kicsoda. neki volt barátnõje, aki mozgássérült, délután ott voltunk nála. a csaj az elsõn lakott... és úgy nézett ki az egész, hogy a tolókocsiját lennhagyja mindig a földszinten, aztán ilyen lábmerevítõ vagy tartó vagy milyen dologgal tud járni, de azt is leveszi, és úgy mennek fel a lakáshoz...namindegy. ott lepakoltam cuccom, aztán elvoltunk...valamiért meg voltam gyõzõdve róla, hogy Szegeden vagyok és hogy igyaz uccso buszom 22:45kor megy így nyugodt lehetek. ehhez képest valahogy 20:10 környékén belémvillant, hogy pedig ez nagyon nem Szeged, hanem Pest és az utcsó vonat 20:15kor megy, persze esélytelen hogy elérjem. mondja a csaj, hogy hát ha szûken is, de elméletileg van rá lehetõség hogy ott aludjak, mondom no problem, azért van egy-két ismerõst akit felhivhatok ez ügyben, csak akkor fogok, ha nagyon muszáj. Jó, telefonálnék, de a telot azt délután nála felejtettem, és most pippeg, hogy le akar merülni... ugyanis valaki azon telefonált jó sokat, és azt is csak remélni tudom, hogy még van rajta pénz... próbálok telefonálni Szilárdnak, de persze hogy lemerül a telefon, a csajnak meg nem jó töltõje van, én meg nem hoztam, mert mikor eljöttem még fullon volt majdnem, nem gondoltam h egy nap alatt lemerül...
namindegy, a csaj telóján sikerült elérnem Szilárdot, mondta h OK, elférek nála, mondom OK, megyek, békásmegyeri HÉVnél találkozunk.
aztán kis képváltás, valahogy elõkerült egy volt ál. isk. osztálytársam, és én épp buszra várva állok a buszmegállóban, mert tán kiderült, hogy van éjszakai busz... igenám, de nem Szegedre megy, hanem Pécsen meg Gyõrön át talán Zegre... igen, lehet röhögni, álmomban Gyõr az Pécstõl lefelé volt... én is nézegettem azért nagyokat... de nem tudtuk eldönteni, hogy Pécsig vagy Gyõrig vegyünk jegyet, márhogy honnan lesz közelebb Galgahéviz, mert azt ugye tudtuk, hogy a kettõ közé esik, de hogy ott nem áll meg a busz... (agymenés, Ghévíz is messze nem arra van ugye...)
elõször Pécsig akartam jegyet, de aztán mégis inkább Gyõrt mondtam, de erre közölte a buszsofõr, hogy vane orvosi igazolásom, mert a már nem emlékszem hány lakos feletti városokba csak akkor lehet bemenni meg leszállni, ha van orvosi igazolásom, hogy semmi betegségem nincsen épp, én meg mondtam neki h menjen a fenébe, akkor jólesz Pécsig is... aztán leültünk a buszon. persze telom még mindig lemerülve, pedig jó lett volna felhivni katzot, hogy mi a helyzet, és hogy ha tudja nézze már meg, hogy mivan, meg akkor ha kell jöjjön ki elénk.
aztán valamiért mégis leszálltunk Nagykanizsán, eredetileg Kaposváron akartunk, de meggyõztem õket (mert ekkorra valami csaj is elõkerült) hogy nem jó, mert onnan nem megy busz Csurgóra, mert nemarra megy a fõút. namost ennek ellenére Nagykanizsa is az az a kétszer át kell szállnunk hogy odaérjünk Galgahévizre kategória (ne akarjatok benne értelmet látni...) két lehetõségünk volt, az egyik ez a kétátszállásos, a másik meg hogy katz kijön elénk Iharosberénybe (teszem hozzá ez az a falu, ahol Csurgóra busszal menve le kell szállni...) fel akartam volna hívni, illetve elõször wapolni akartam volna buszmenetrendet, de persze h a telefonom még mindig jollevolt merülve. kérdem, h kinek vodás még a telefonja? csaj elkezd szabadkozni, hogy neki nincs pénz a telóján, akkor felvilágositottam hogy én csak a SIM kártyát akarom átpakolni bele... srácé nem volt jó, mert Pannonos volt, de a csajé igen... az viszont kis mobilkészülékbõl átalakult valami nagyobb ilyen faxkészülékszerû valamivé, és nem tudtam elmenni a kezelésén, de valahogy mégiscsak sikerült a végére....

aztán volt még egy villamosozós rész, azt az elõzõbe nem tudom hova beilleszteni, de hogy felszálltam valami villamosra, aminek igen érdekes volt a pályája, napszaktól függöt hogy merre mászkál, két nagy kör is volt benne, meg néhány leágazás... érdekes volt....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

ahm, tisztára elhanyagoltam ezt a topicot mostanában.
naszóóóval.

ez éjjel. az elejére nem nagyon emlékszem, a lényeg, hogy elraboltak valami gonosz bácsik, szerintem stricik lehettek... na lényeg, hogy ilyen nagy  épület volt, és nem én voltam az egyetlen. aztán még pisilni sem mehettem el egyedül... egy faszi kísért el, de a mosdók azok egy másik szárnyban vagy máshogy voltak... be kellett menni egy ajtón, onnan volt 3 ajtó, takarítószertár, WCk, fürdõk, és még onnan is még 2 ajtó... kész labirintus. az egyik ajtóig kisért a faszi, bementem, elvégeztem dolgom, megyek visszafele, de eltévedtem, rossz ajtón mentem át, másfele kanyarodtam, és kiderült, hogy egy olyan eldugott részére tévedtem a komplexumnak, ahonnan ki lehet jutni, és hogy ezt csak nagyon nehezen találják meg emberek, namondom szépen vagyunk, eltévedek, aszt mingyárt megvan :D szóval aki ezt megtalálja, elméletileg szabadon távozhat, mondta valami csaj, akivel együtt sétáltunk ki egy rácsos ajtón.
nahm, azért kicsit paráztam, hogy utánam jönnek. ugye táskám kabátom benn maradt náluk, abban volt mindenem, irataim, pénzem, minden. jó, most el kéne jutni a koleszig, még este 8ig (ennek volt valami jelentõsége, de már nem emlékszem, hogy mi...) elindulok gyalog, van kb fél órám. a poén, hogy kutyultam Szegedet, meg Csongrádot. az út, amin végig kellett sétálnom, az a csongrádi utca volt, a régi gimis kolimhoz vezetõ. namindegy, szóval sétálok, utközben meglátom Medve barátom, amint épp kerekezik õ is kifele, meg is áll, elmondom mi volt, miközben sétálunk, dumálunk. aztán egy buszmegállóval a kolis megálló elõtt épp jött a 79 (ez a szegedi kolimhoz kivivõ busz) nemérdekelt h se bérlet se semmi nálam, sietni kellett, felugrottam.
aztán odaértem a kolihoz... se a régi, se a mostani kolira nem emlékeztetett. talán annyiban hogy két épület volt, a B, amiben én laktam, hátrébb, a másik kapun jobb volt megközelíteni. igen ám, de az egy kiskapu volt, kis ösvény az épület háta mögött, teljesen sötétben... namindegy, elbotorkáltam, kis füves részre értem ki, ahol egy srác meg csaj épp valami alternativ elõadását nyomatták a Rómeó és Júliának, miközben a ház egy 4emeletes kastéllyá változott, és nekem annak az aljába volt a lakásom, és beléptem a szép tömör fa vasalt felül ilyen lekerekített ajtón, kicsit paráztam, hogy esetleg az elrablóim itt várnak majd, tudván hogy az elsõ utam úgyis ide vezet, de ahogy beléptem, nagyon szép ragyogó kövek lenn, ilyen kastályfeeling, az elõtérbe, vagy belépõben egy fogas, esernyõtartó, és egy fotel, amiben egy fazon ül törökülésben, és engem vár, aki nem más, mint a magus partimban a tolvajcsajszimnak a félisten szeretõje, aki egyébként úgy néz ki, vagy legalábbis hasonloan, mint az egyik FF7es karakter (de ha megvertek se tudom a nevét, világoskékes haja és édes mosolya van :) ), mert a mesélõnk szokása, hogy mutogat nyomtatott képeket, hogy jobban el tudjuk képzelni a dolgokat, és erre a szerepre õt választotta ki :D
nahm, sajnos nem tudtam meg, hogy ott voltak e a gonosz bácsik, mert az ébresztõóra kegyetlenül belecsicserget a lépésembe, amit befelé tettem a szobám belseje felé, ahol a szép faragott diófa frandiaágyamat még épp megláttam, de aztán eszmélés....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

teraflare

Na most még emlékszem egy kevésre ezért leírom.
Ez már az álom vége fele volt. A kollégiumban voltam, és kiderült, hogy megtámadták a kollégiumot valami idegenek amik leginkább egy mozgó pocsolyára hasonlítottak. Páran összeálltunk hogy kiírtsuk õket, nekem támadt egy ötletem és elmentem a koli boltjába venni 2 doboz kozel sört, mivel azt felrázva az idegenekre szórva meghalnak majd. (És tényleg mûködött) mígnem feljutottam (a többiek nem jöttek velem a boltba) az utolsó emeletre ahol kiderült hogy már szövetséget kötöttünk az idegenekkel és jólétben élünk (ez aztán gyors volt) és bevezették a katonaságot újból. Kifele menet pár tócsát háremhölyek vettek körül. Mikor szálltam be a liftbe észrevettem hogy az egyik lány úgy mosolyog mint egy alien (a lánynak az ufó támadás elõtt megígértem hogy moziba megyünk [lol. nincs is ennyi bátorságom]) ezért gyors kifutottam a liftbõl ami nemsokkal utána lezuhant. Ekkor derült ki hogy a nõk már kiirtották az idegeneket (a háremben már csak tetemek voltak) és a férfiakat is, már csak én maradtam. És engem is lelöktek a koli tetejérõl, de a Grabovszki által használt módon sikerült megmenekülnöm, és egy kis romhalmazra estem, körülöttem víz volt mindenfele (kivéve a koli tornyát). Volt még ott valaki rajtam kívül akit egy hülye vicce miatt késõbb pépesre vertem egy kalapáccsal. Ekkor felfedeztek a nõk és újból menekülnöm kellett (ezek a nõk) ráugrottam egy szigonyra ami nem süllyedt el alattam valamiért és egy olyan lapáttal amivel a tükörtojást szokták forgatni eleveztem a falig, ahol megpróbáltam átugrani ,de még ugrás közben belémvágtak egy baltát. Na ekkor felébredtem. Azthiszem a következõ lovagrendi elõadásról inkább ellógok. Ennek az álomnak erõs amazon szaga volt és pont róluk volt elõadás.

teraflare

Na egy újabb ámomra emlékszem.
Lefekvés elõtt épp az asztrális kivetítésrõl olvastam, meg hogy ilyenkor nem lehet meghalni (fizikailag). Na álmomban pont sikerült kivetülnöm (hogy honnan tudtam? bahh...) és elég sokan voltak ott már. Engem valami hatalmas örömérzés fogott el és emiatt egybõl nekiesetem a legközelebbesõnek és agyonvertem. Ezután szépen sorban az összes többi embert megöltem. És én nagyon élveztem hogy egyes embereket épp a többiek kezével/lábával vertem agyon. Ott volt a középiskolás angoltanárnõm is akit nagyon kedveltem és mégis õt is agyonvertem, majd bepaszíroztam egy fiókba. Kb ennyi volt, mert ekkor megszólalt a telefon és felébredtem.
Kezdem úgy érezni, hogy jobb volt amíg nem emlékeztem az álmaimra... Kezdek megijedni magamtól. :confused:

Kvikveg

Quote from: teraflare...
Ezután szépen sorban az összes többi embert megöltem. És én nagyon élveztem hogy egyes embereket épp a többiek kezével/lábával vertem agyon.
...
Kezdek megijedni magamtól. :confused:
Lassan en is kezdek megijedni toled... komolyan, en meg soha nem nyirtam ki senkit almomban - legalabbis most nem ugrik be - plane igy... Brrr. :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

teraflare: Te miket szoktál nézni? :eek: :eek: :3x3: Nem semmi álom! :rolleyes:

teraflare

Nem tudom mi lehetett ez az álom, hisz én teljesen az erõszak ellen vagyok (az álmomban pont úgy cselekedtem, ahogy végképp nem akarok soha). Biztos megártott a Futari Ecchi, mert aznap csak azt néztem (meg a páncélom alapját varrtam, de az nem túl erõszakos dolog)

katz

Quote from: KvikvegLassan en is kezdek megijedni toled... komolyan, en meg soha nem nyirtam ki senkit almomban - legalabbis most nem ugrik be - plane igy... Brrr. :eeek:
Akkor lefekvés elõtt erõsen koncentrálj arra, h vki el akarja venni a Hellsis pénztárcádat és a WS-ed. :)

Kvikveg

Quote from: katzAkkor lefekvés elõtt erõsen koncentrálj arra, h vki el akarja venni a Hellsis pénztárcádat és a WS-ed. :)
GRRRRRRRRRRRRRRRRRHRRRRRRRRRRRR!
:hahaha:
Kiprobalom, holnap ha emlekszem ra leirom a verengzest. Vagy mast. :D :D :D
Kiserleti alomkutatas, avagy Kvikveg mitol lesz eleg agressziv gyilkolashoz, es mas letepett testreszeinek lobalasahoz almaban?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zanador

Nah, az elmúlt pár napban, ameddig távol voltam (fel se tûnt senkinek, hehe), 2-t is álmodntam, ami nálam rekord egy héten.

Az egyiknek nem nagyon emlékszem már az eseményeire, annyi viszont megmaradt, hogy valamikor az elején egy párbajban két rövid kést sikeresen belehajitottak a hasamba, ami ahhoz nem volt elég, hogy kihaljak (pedig akkor véget szokott érni az álom, felébredek, aztán jöhet egy kis béké alvás), arra viszont igen, hogy onnantól fájjon a seb és körbe kelljen mászklálnom mindent, mire valaki tudott valamit kezdeni vele.

A másikból az elsõ amire emlékszem az az, hogy a szokásos külsõmmel és felszereléssel (világitó szem. kard és lándzsanyél a hátamon) ott kóborolok egy utcán, és nagyon a fejemben van, hogy valakit meg kell találnom, hogy haza tudjon vinni. Menet közben kiderült, hogy valami úton jártam ebben a városban, de volt egy kis probléma, és a csapatom elmenekült, én meg valahogy itt maradtam. Végülis végigtúrtam egy komplett kertvárost, és igazából nem aggasztott, hogy szinte bármelyik házba beosonok (ez a többi álmomban idõnként gond szokott lenni). [Tudom, hogy ebben a városban és a hozzá kapcsolódó "otthon"-ban már elég sok álmom játszódott (bár a fõ álomvilágomhoz nem kapcsolódik ez a terület). ]  Egy idõ után megtaláltam akit kerestem, és haza is mentünk, arról a helyrõl meg kiderült, hogy egy erõd jellegû épitmény, félig egy hegybe ásva. Onnantól kezdve, hogy visszakerültem oda, már eszembejutottak a korábbi álmokból származó részletek és történetek is, igy tényleg kényelmesen mozogtam itt. Amit nem szerettem, az a "herceg" megszólitás, amit rám használtak, csakmert a sereg vezetõjének a fia vagyok. A ranggal együtt járó tiszteletet, stb, persze azért élvezi az ember, pláne, ha már egy álomban vagyunk... jó kis hely ez is... :D
A vége az volt, hogy egy újabb ügyet kezdtünk megbeszélni, ami remélhetõleg egy következõ álom témáját képezi majd. Szeretek egy már meglévõ világba visszatérni. :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

kisvirag

nagyon fura álmom volt az éjjel. annyira fura, hogy még most is nagyon erõsen és élénken él bennem...

valami iskolaszerûségben voltam, keveréke a gimimnek, és az egyetemnek... mászkáltam, valami büfék környékén, és valami hang megszólalt a fülembe, de nem a környezetemen lévõ emberek szóltak hozzám...
elõbb azt hittem, skizofrén lettem... valami rossz dolgokat suttogot, már nem emlékszem mit, de talán fenyegetett, vagy legalábbis idegesített, kiakasztott, direktbe. aztán arra emlékszem, hogy valami folyosó, van korlát végig a falon, és a szemem sarkából meglátok egy kezet... nem skizo lettem, hanem egy láthatatlan ember, vagy egy szellem az, aki szórakozik velem... nem érdekelt, hogy minek néznek, megpróbáltam elkapni a kezet, és ütni, verni... asszem kicsúszott a kezembõl, hiszen elõnyben volt, mert én mindig csak a szemem sarkából tudtam meglátni a kezét...
aztán nem akarta hagyni hogy kijussak az épületbõl.. .valahogy, egy romos oldalon sikerült, és kimentem a buszmegállóba, ami megint ilyen csongrádi-szegedi keverék volt, és vártam a buszt. jött is egy 21A-s (csongrádon nem tok helyijáratról, szegeden meg nincs ilyen jelzésû) kinn zuhogott az esõ, de legalábbis nagyon vizes volt minden... és már sötétedett.aztán rájöttem, hogy nekem csak egy busz jó, és nem is az jött...
ja, de elõtte elõkerült valahonnan nõvérem meg sógorom. sógoromnak köszönök helo, õ valakivel beszélget, semmi, ráüvöltöttem, hogy helo, megin semmi, akkor jött nõvérem, fejkendõbe ( :wtf: ) hogy hagyjam, valamivel megnyugatatott h miért nem köszönt, aztán õk elmentek azzala busszal, én meg ugy gondoltam, h akkor inkább vilivel, épp jött (addig nem láttam ott villamossínt) de mivel senki nem állt a megállóban, továbbzúgott lassítás nélkül, hiába szaladtam felé, még jobban begyorsított,és volt egy kanyar, és ahogy bevette, hatalams víz állt rajta, és terített... ekkorra nemtom hova lett a szellemem, meg ezután már nem is emlékszem mi volt...

de az a láthatatlan akármi nagyon erõs nyomott hagyott bennem. fura volt, nagyon.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.