ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: White SeeD on 2006-05-22, 18:24:01
Valaki tud moonlight ladi szintű grafikájú hentait modnani?

Illetve az alkotóktól másik munkát?

az anidb-n keress rá, ott fel vannak sorolva az alkotó studiók. Click a nevükre és ott a többi munkájuk.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: White SeeD on 2006-05-22, 18:24:01
Valaki tud moonlight ladi szintű grafikájú hentait modnani?

Illetve az alkotóktól másik munkát?
néz utána hentaineko.com-n.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Seismic

Hi all!

Hamár hentai, nem konkrétan animét keresnék.Olyan weboldal kellene ahol yuris képek vannak.Tudom h ez olyan degenerált dolog,de hggyétek el nem vagyok ennyire elborult. :smile:

Necrid^

Quote from: White SeeD on 2006-05-23, 16:02:10
University girls.... hát... Ennél roszabbat még sosem láttam... de tényleg...
akkor még nem nézted meg az immortality-t. :ejj:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Selmo

Remélem egyezik az ízlésünk, mert szorgalmasan írom a tiltólistámat. :D

A tökéletesség unalmas.

Toplák

paraszt leszek, dee most lustaságomból adódóan vissza nem olvasva csak a saját kérdésem teszem fel... ezért bocsi...

Én tulajdonképpen olyan semmit nem mutató inkább vicces hentait keresek... ilyen green green sztájlt... jó tudom az nem hentai hanem henchi vagy mi a szösz de szerintem értitek mi érdekel

(vicces kalamajkák incselkedő környezetben :) )
Elrebegem a vágyamat
A bánatba fulladt álmokat
Hogy az ,,egyszer volt, hol nem voltból"
Jöjjön a jelen, és ne a múltból
Várjuk, vagy reméljük, a megoldást
Mert a múltba révedteknek a jövő csalódás

Selmo

Buttobi CPU. Pont ilyen. :D

A tökéletesség unalmas.

Toplák

Elrebegem a vágyamat
A bánatba fulladt álmokat
Hogy az ,,egyszer volt, hol nem voltból"
Jöjjön a jelen, és ne a múltból
Várjuk, vagy reméljük, a megoldást
Mert a múltba révedteknek a jövő csalódás

smash++

Quote from: Toplák on 2006-05-25, 23:46:46
Én tulajdonképpen olyan semmit nem mutató inkább vicces hentait keresek... ilyen green green sztájlt... jó tudom az nem hentai hanem henchi vagy mi a szösz de szerintem értitek mi érdekel

(vicces kalamajkák incselkedő környezetben :) )

Én a Goldenboy-t ajánlom neked.Igaz csak 6részes,de megéri megnézni.Nekem kihagyhatatlan.:)
http://www.aoianime.hu/index.php?oldal=reviews&rev=297

HVp213

Quote from: Toplák on 2006-05-25, 23:46:46
paraszt leszek, dee most lustaságomból adódóan vissza nem olvasva csak a saját kérdésem teszem fel... ezért bocsi...

Én tulajdonképpen olyan semmit nem mutató inkább vicces hentait keresek... ilyen green green sztájlt... jó tudom az nem hentai hanem henchi vagy mi a szösz de szerintem értitek mi érdekel

(vicces kalamajkák incselkedő környezetben :) )
Iketeru Futari!!!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: Toplák on 2006-05-25, 23:46:46
paraszt leszek, dee most lustaságomból adódóan vissza nem olvasva csak a saját kérdésem teszem fel... ezért bocsi...

Én tulajdonképpen olyan semmit nem mutató inkább vicces hentait keresek... ilyen green green sztájlt... jó tudom az nem hentai hanem henchi vagy mi a szösz de szerintem értitek mi érdekel

(vicces kalamajkák incselkedő környezetben :) )
Futari Ecchi.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Toplák

hűűűha lesz mit tölteni... megint le fogom terhelni a netet... a család meg fog ölni, de egy röhögésért megéri egyszer kétszer megöletődni :D

köszke az infókat :)
Elrebegem a vágyamat
A bánatba fulladt álmokat
Hogy az ,,egyszer volt, hol nem voltból"
Jöjjön a jelen, és ne a múltból
Várjuk, vagy reméljük, a megoldást
Mert a múltba révedteknek a jövő csalódás

sirtomi

Quote from: HVp213 on 2006-05-26, 00:27:41
Iketeru Futari!!!
Ezt én is ajánlom. Megszakadtam mire végig néztem, pedig elég rövid :D

bugger

Quote from: Necrid^ on 2006-05-26, 00:29:12
Futari Ecchi.

Ráadásul ebből van egy huszonsok könyvből álló manga...
bugger

Prof. William

Ahh a mangája nagyon jó! Esküszöm ezt kéne kinyomtatni és felvilágosítóképregényként oszogatni! Komolyan olyan dolgokat tudtam meg belőle amik a hasznomra váltak. :)

Itachi

Quote from: White SeeD on 2006-05-26, 09:07:43
Wife whit whife. Egész jók.
Nekem nem jött be nagyon...
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kraivan

Ezt a képgalériában találtam:
http://usteam.hu/pictures/d/thumb/1147079420607s.jpg

Ez már anyira alter, meg igényesen rajzolt hogy felkeltette a figyelmemet. Honnan lehet ezt leszedni?

Yakumo

Quote from: Kraivan on 2006-05-29, 21:08:32
Ezt a képgalériában találtam:
http://usteam.hu/pictures/d/thumb/1147079420607s.jpg

Ez már anyira alter, meg igényesen rajzolt hogy felkeltette a figyelmemet. Honnan lehet ezt leszedni?
valóban le kéne szedni, ez már kissé agyament azért. :rolleyes: Csupán véleménynyilvánítás volt, no offense. De azért ez már nagyon gáz.

Seth

Szerintem félreérted.
Éppenhogy le akarja szedni és megnézni. (feltéve ha van ilyesmi hentai, de szvsz ez csak art). SZóval nem a képet akarja kitöröltetni :D

HVp213

nem értetette félre
láss át a az irásán és érezd a cinizmust :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Yakumo

Quote from: HVp213 on 2006-05-29, 22:20:27
nem értetette félre
láss át a az irásán és érezd a cinizmust :p
a csávó érti. ;)

Kraivan

Ezek szerint indulóhozzászólásnak egy hentai topicba ez sok?  :oops:
De annyira megvitatjátok már az "egyszerű" hentai-t, hogy abba fölösleges beleszólnom.
A sima hentai-t nem nézem, mert az irl jobb, és ez nem vitás. Ha meg már fikciót kell nézzek, ami nem valós, akkor az már legyen ilyen. De most kb olyan véleménnyel vagytok erre a képre, mint amilyennel én vagyok a csáposra. Szerintem jobb ha ember teszi emberrel, mint ember bármi mással.  :hehe:

Mellesleg sok szörnyűséget láttam a neten, és beletartozik a shemale is. Na attól majdnemhogy kiakadtam, pedig a gore-t is szemrebbenés nélkül nézem végig. De az iménti képben van valami ami megfog. És az nem az undor.

Ezek szerint ilyen alter hentai nincs is? De a remény hal meg utoljára. Egyszer ilyet is látni kell. És inkább animeben, mint élőben, mert irl-ben az ilyen súlyos lelki sérülésekkel járna.

Yakumo

Van ilyen, pl. a Best of Hentai-ban is van egy ilyen lány-lány shemale jelenet. De ez nekem azért már sok, mondjuk ezt is lehet kedvesebben előadni, mint a Stainless Night-ban. Az még nekem is tetszett. Hát az ilyet ne is élőben próbáld ki^^ Még jó,hogy nem így gondolod. :D

HVp213

Quote from: Kraivan on 2006-05-30, 00:00:23
Ezek szerint ...
khm khm én csak elmagyaráztam h Yakumo h értette  :angyali:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kraivan

Csak érdekel hogy jelenítik meg azt, hogy más nemével milyen.

A kép speciel egy átmenetet képez.

De nemrég szedtem le a Body Transfert.
Aki nem ismerné:
Van valami különös régészeti lelet, ami mintha egy másik világba vitte volna azokat, akik ránéztek. 1 fiú és 6 lány az áldozat. És nemcsak más dimenzióba kerültek, de hihetetlen vágyat éreznek arra, hogy megtegyék, és az orgazmus pillanatában testet cserélnek. (vagy éppenséggel akkor ha erős izgalmi állapotban vannak)
A srác szemszögéből kísérhetjük végig az 1. részt (a másodikat nem láttam még).

Egész érdekesnek tűnik. Érdekes hogy a fiú mennyire élvezi hogy női testben van.  :hopp:

Dreamcleaver

Angel Blade és Viper GTS sorozatok. Mindkettőben van shemale és sztem a rajzolásuk is szép.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

#1016
Viper GTS szerintem is egész jó volt.

Quote from: Dreamcleaver on 2006-05-30, 16:50:55
Japánban ez a reklám úgy szerepelne, hogy 10 kisiskolás csávó körbeállná a tanárnénit és jól összeragacsoznák.  :hehe:
Ilyen hentai-t nem tud ajánlani valaki? :D

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2006-05-30, 16:50:55
Japánban ez a reklám úgy szerepelne, hogy 10 kisiskolás csávó körbeállná a tanárnénit és jól összeragacsoznák.  :hehe:
Ilyen hentai-t nem tud ajánlani valaki? :D
[/quote]

Háát.Esetleg a Hot Juicy Teacher,de ebben nics ilyen tömeg jelenet csak diák tanár kapcsolat.Tömeges nekem a Bible Black ugrik be(dehogy pontosan melyik rész???) ill a Bible Black only2 ben van ilyen a végén amikor a Vörös hajú tanárnővel játszanak a diákok:jee: :jee:
De még nézek hátha

Selmo

Megnéztem - volna - a Nine O'clock Woman című alkotást. Az első rész után  :wtf: érzés, a másodiknál jéggé változtak a csigolyáim, a harmadikat meg abbahagytam, mert hányingerem lett. Ilyen mértékű megalázását és kihasználását egy embernek, ezt valahogy nem vette be a gyomrom, pedig jópár monsztás/csápos/erőszakolósat láttam már. Most már tudom, hogy képtelen lennék így uralkodni bárkin, de ettől a megvilágosodástól szívesen eltekintettem volna. (Így jár, aki lustaságból a legelső hentait kezdi el tölteni...)
Szóval, ha vannak még ilyen lelki terroros + szexrabszolgás alkotások, akkor kérném a címeket, mert nem akarom megnézni őket.

A tökéletesség unalmas.

Relunx

Ime négy alkotás mire fehívnám a figyelmet:
Koihime (egész jó kis darab, van benne kawaii csaj is)
Maids in Dreams (hostess/picérlányok vannak benee)
Mei King (grafika jó, király történet)
F-Force (aranyos kis darab, sok kawaii anime-lány)

Relunx