ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

#1110
hat szerintem a Bible Black ultrabrutal, a shaku/kaku-jellegu hentaik egyike sem er a nyomaba, raadasul poenkodas sincs benne :D

a hentai mangaval meg nem ertek egyet, nem poen, ha nem halljuk a csajok sikoltozasat :szadista: .
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Itachi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-12, 14:30:01
hat szerintem a Bible Black ultrabrutal, a shaku/kaku-jellegu hentaik egyike sem er a nyomaba, raadasul poenkodas sincs benne :D

a hentai mangaval meg nem ertek egyet, nem poen, ha nem halljuk a csajok sikoltozasat :szadista: . de ha mar manga, akkor guro, muhaha :__devil:
A nem Shusaku, hanem Shukaku.Akkor nem ismered.Az biza elég brutál és szebb is mint a BB.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Lt. Simoan Blarke

#1112
de ismerem, leszedetted velem, hogy van benne bondage. hat nem volt. viszont abban is volt isaku, erre tisztan emlekszem. (vagy pedig tenyleg mindenbe belekeverem mar az Isaku testvereket :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Itachi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-12, 14:39:23
de ismerem, leszedetted velem, hogy van benne bondage. hat nem volt. viszont abban is volt isaku, erre tisztan emlekszem. (vagy pedig tenyleg mindenbe belekeverem mar az Isaku testvereket :D )
Még mindig nem emléxel.Sem Shusaku, sem Isaku nincs benne, köze nincs ahhoz a hentaihoz.A Shukakuban gyilkolászás is van.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin

a Shukaku elég elborult volt, amennyire emlékszem. Hozzájárult az emberundoromhoz :rolleyes:

Fazék

Quote from: Itachi on 2006-09-12, 01:09:59Mért ezek jobbak Fazék??? Mindegyiken kb. elalszom , vmi ritka szark, semmit nem mutatnak, semmi extra, á, nálam rég kuka.Első hentai nak javaslom a Bible Black sorozatot, vagy mint a fölöttem szóló a Word Worth öt,ha meg tényleg a light osabbakat szereted, de mégis érdekel a lényeg ott a Koihime.
tudod nem mindenki perverz beteg állat :) (én azt hiszem az vagyok, de tudom hogy nem mindenki ilyen, szóval) több ismerősöm is azonnal elrettent a hentai-tól, mert egy hasonló betegséget sikerült megnéznie, mint amilyen címeket ajánlottál. és az hogy valaki azokat nem szereti nem jelenti azt, hogy az egyszerűbb kicsit érzelemorientáltabb, illetve békésebb hentai-okat ne szeretné.

szóval ha valaki úgy kezdi, hogy "légyszíves ajánljatok valami hentai-t, amiben nem az action van a főszerepben" és "totál kezdő vagyok a témában" én úgy hiszem hogy nem kapásból a mélyvízbe kellene hajítani :rolleyes:

ha valaki azt kérné, hogy "hú mondjatok má valami igazi durva hentai-t vazze" akkor persze támogatom a Words Worth-öt, mert elborultsága ellenére, egy végignézhető hentai (nagyon sok másikkal ellentétben), vagyis története is van, vicces is, és akció is van benne :D

Itachi

Quote from: Fazék on 2006-09-12, 20:26:59
Quote from: Itachi on 2006-09-12, 01:09:59Mért ezek jobbak Fazék??? Mindegyiken kb. elalszom , vmi ritka szark, semmit nem mutatnak, semmi extra, á, nálam rég kuka.Első hentai nak javaslom a Bible Black sorozatot, vagy mint a fölöttem szóló a Word Worth öt,ha meg tényleg a light osabbakat szereted, de mégis érdekel a lényeg ott a Koihime.
tudod nem mindenki perverz beteg állat :) (én azt hiszem az vagyok, de tudom hogy nem mindenki ilyen, szóval) több ismerősöm is azonnal elrettent a hentai-tól, mert egy hasonló betegséget sikerült megnéznie, mint amilyen címeket ajánlottál. és az hogy valaki azokat nem szereti nem jelenti azt, hogy az egyszerűbb kicsit érzelemorientáltabb, illetve békésebb hentai-okat ne szeretné.

szóval ha valaki úgy kezdi, hogy "légyszíves ajánljatok valami hentai-t, amiben nem az action van a főszerepben" és "totál kezdő vagyok a témában" én úgy hiszem hogy nem kapásból a mélyvízbe kellene hajítani :rolleyes:

ha valaki azt kérné, hogy "hú mondjatok má valami igazi durva hentai-t vazze" akkor persze támogatom a Words Worth-öt, mert elborultsága ellenére, egy végignézhető hentai (nagyon sok másikkal ellentétben), vagyis története is van, vicces is, és akció is van benne :D
UUUpsz a "nem az action ön van a hangsúly" föltt elsiklottam, gihi. :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Prof. William

#1117
Hentai mangaként kezdőknek és viráglelkűknek még mindig  Tanaka Yutaka műveit ajánlom. A FTP-n a manga könyvtárban van fenn.

+ a www.hentai.uw.hu -n is van 2 fejezet lefordítva az egyikből. (Itaike ne darling)

A http://geocities.com/rtmanga/  pedig kiadta a teljes Virgin Night kötetet (Aminek az első sztorijából készült a Virgin Night) angolul.

Tessék menni méegnézni. Igazi gyöngyszemek a soft és kedves történetek kedvelőinek. Nekem még máig ez a favorit. (Meg a Futar Ecchi)

Aki pedig vérbrutál mninden határon túlmenő hentai-hiperape-belezős fannak tarja magát annak ajánlom Waita Uziga műveit. Garantálomk hogy egy fejezet elolvasása után formatálja a HDD-jét és élete végéig csak soft-ot fog nézni.

SOFT FOREVA! Előre viráglelkűek!

Itachi

Quote from: csacsika on 2006-09-13, 21:07:45
Tudnátok ajánlani valami rape-elős, tentacle hentai mangát? Animalt, csonkítást lehetőleg mellőzve..

Waita uziga elérhetőségéről nem tudtok valamit?
Én anno jópárat a 4chan ról szedtem le torrenten.Próbáld meg a keresővel, és keress torrent eket.Biztos van.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2006-09-14, 09:34:00
Darling: Tényleg jó :D
Az eleje nagyon aranyos, aztán meg tök poénos "hülyeségek" történnek benne. :D

Dreamcleaver

Shin Bible Black ep 3-4 uncensored. Végre megint van mit nézni a hentai műfajból is.  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Itachi

Quote from: Rounin on 2006-09-12, 20:18:09
a Shukaku elég elborult volt, amennyire emlékszem. Hozzájárult az emberundoromhoz :rolleyes:
Akkor te biztos a jóra gondolsz.Nekem is kb. az lett tőle....
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Lt. Simoan Blarke

re-szedtem Shukakut, sikerult dekodolnom kozben. igen, mai napig nem tettem magam tul rajta, hogy ezt te mint bondage hentait ajanlottad xD
mindenesetre visszatero kerdes: valami Dark-szeru bondage? :S kerestem mar mindenen, ami keznel volt (yahoo kepkereso es utana dekodolas, ugyanez guglival... aztan anidb... etcetera...), de nem talalok semmit... :|
mindenesetre az annyira alapnak tartott fekete biblia most maszik lefele, majd megsasolom...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-09-18, 13:20:31
Gondolom már lejött. Hogy tetszett? :D
oszinten szolva, semennyire. a shukaku jobb, ha a durvulast nezzuk, akcioban meg a Dark kompozicioi jobban tetszettek. *vallvonogat* mindenesetre meg tudom erteni, miert van akkora rajongotabora, de en nem fogok bejoinolni...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Prof. William

A Sora no Iro, Mizu no -ról tudtok valamit? Az eslő rész RAW-ja tetszet... Jött ki azóta új? Lehetőleg subbal?

Manitu



Darkstar

#1126
A Shojo Auction egész jó. Tetszett. :)  :cool:
(A "doktornő" -nem tudom, hogy most mi volt, mert felirat ugye nincs- tekintete nagyon durva szvsz, bár nem tudom miért, de így érzem :D Lehet, hogy a szeme színe teszi.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ryxus

Én a Bible Black Only Version keresném uncensored változatban. Torrentet esetleg valaki?  :confused:
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

smash++

Quote from: Ryxus on 2006-10-06, 15:50:06
Én a Bible Black Only Version keresném uncensored változatban. Torrentet esetleg valaki?  :confused:

Szerintem erre sajna még nincs lehetőség.Nemrég jött ki a shin 3-4 uncen-ban szóval az onlyra még várni kell.
Ha kijön uncen akkor az ftp-n tuti megtalálod majd.

Én nemrég fejeztem be a Discipline sorozatot.Ajánlom mindenkinek aki nem a túl soft-ot és nem a túl hard-ot szereti.Nekem egy picit a bible black pótlásaként/helyetteseként nagyon bejött.
A Welcome to Pia Carrot:marha jó,aranyos történet jó csajok és egy szerencsés srác(pontosabban 2,ha a két részt veszem figyelembe).Tud nekem valaki ajánlani ehez hasonlótkat.1srác sok csaj jó történet nem túl durva...

Manitu

Quote from: smash++ on 2006-10-07, 15:22:51Tud nekem valaki ajánlani ehez hasonlótkat.1srác sok csaj jó történet nem túl durva...
Koihime 1-2


Prof. William


Moonshiner

Ecchi és hentai határán lévő animét keresek, aminek van valami sci-fis, fantasys légköre. Az sem lenne baj, ha mélabús, szomorkásabb.

Tudnátok ajánlani ilyeneket?

Zsiga

Quote from: Moonshiner on 2006-10-11, 23:00:52
Ecchi és hentai határán lévő animét keresek, aminek van valami sci-fis, fantasys légköre. Az sem lenne baj, ha mélabús, szomorkásabb.

Tudnátok ajánlani ilyeneket?
Ecchi és hentai határán lévő sci-fi vígjáték pl. ez: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=316

Moonshiner

Nagyon szépen köszönöm!  :merci:

Zsiga

Quote from: Moonshiner on 2006-10-12, 17:00:19
Nagyon szépen köszönöm!  :merci:
Nagyon szívesen. :)
Jó szórakozást.  :__devil: :D

rnswarrior

Sziasztok!
Lécci mondjatok olyan hentai-okat ami hasonlít a Viper GTS-re (nem az autóra). Eddig ez a legjobb amit láttam. És olyan címeket is mondjatok amiben bukkake van. A Mezzo Forte-ban volt egy jó jelenet.

Dreamcleaver

Asszem az Angel Blade és az Angel Blade Punish sorozatot azok csinálták, akik a Viper GTS-t. A grafika hasonló, és kintvannak uncensorban. Kicsit több benne a démon izé, de jó.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

rnswarrior

Belenéztem egyszer, de akkor nem kötött le. Úgy emlékszem volt benne szinesbőrű démonlány. Majd hétfőn megnézem. Köszi.

TurboK

Quote from: Pharaoh on 2006-05-31, 23:38:16
Tudja valaki, hogy ez miből van?






Pachinko Sexy Reaction, játéktermi pachinko cucc a Sammytől.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

KeLa

Tudna valaki a Night Shift Nurses-hez hasonló durva cuccot mondani?  :hehe:
Lehet bármilyen durva, de maradnák az embereknél, szal szörnyes, csápos dolgok nem érdekelnek :ejnye: