ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-12-12, 22:26:00
Kész, gyenge vagyok. Következő a letöltési sorban az Amaenaideyo lesz :D

(bár vszleg úgyis csalódok benne, de legalább jól fog kinézni :))

Nem vészes ha végig bartad nézni a "Love hinat" akkor valszeg ezt is fogod.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

teraflare

Az It's a family affair és a Hills have size jó volt. (nagy mellekkel volt tele) Bár az elsőnél azt a bizonyos dolgot inkább nem akartam tudni még ha nem vérszerinti is. Hasonló karakterű hölgyeményes hentai-t tudtok ajánlani? (Most a Blood Royal jön)

Ryxus

Kösz a felvilágosítást!
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

smash++

Quote from: Fazék on 2006-12-12, 22:26:00
Kész, gyenge vagyok. Következő a letöltési sorban az Amaenaideyo lesz :D

(bár vszleg úgyis csalódok benne, de legalább jól fog kinézni :))

Bocs az off-ért...
De a Amaenaide yo!! Katsu!! -t se hagyd ki!
Nálam felér egy ultra light hentai-val(aminek a története is jó)

Itachi

Ha még brutál kell ot a Shukaku meg a NSN ,de mondjuk az NSN ben van fekália renesen.A Hot Juicy Teacher ben is van egy pici brutalitás.A Dark Shell is elég durva sztem.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Quote from: Prof. William on 2006-12-06, 15:44:02
Hát a Blood Shadow inlkább amolyan kardozós b*szós sztori. Asszem összesen 1 vagy kettő jelenet van ami szexes és brutális. Persze a hektószámra ömlik benne a vér de inkább csak a lekardozott démonoké.
Amolyan berserkszerűen darabolnak szét minden csúnya démont hőseink. A főhős és a ninjalányok között teljesen normális a szex. :) a Démonok meg hamar megszívák ha erőszakoskodnak.

Még az én Light hoz szokott viáglelkem is elviselte sőt egészen szórakoztatónak találta.

A Crimson Climac-ból viszont egy rész is elég volt. Asszem ha tényleg brutálist véres perverzest akarsz látnai akkor azt nézd meg. A Blood Shadow százszor normálisabb annál. Ha nem lenne az a 1-2 démonos szexelős jelenet akkor lazán elmehetne szexes kalandfilmnek.
A CC sztem nem olyan durva...Van benne vér, de nekem kifejezetten tetszett a hangulata és a cselekménye.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Hiei-sama

Amugy Crimson Climaxnak 3.resze nincs fent,ha lesz idom majd feltoltom.Bar lehet addigra zso potolja :P

Dreamcleaver

Jokei Kazoku: Inbou (Feminine Family)

Kíváló minőségű hentai a Milky/T-Rextől. Szép grafika, gyönyörű animáció, sok csaj, változatos szex jelenetek (legtöbb normál/enyhe rape, kis bondage a végén). Nyugodtan oda lehet pakolni a Bible Black és a G-Spot Express mellé minőségben. Egyetlen baja, hogy egyelőre censored, de a szexjelenetek így is élvezhetőek.

Mrs. Junkie:

Szintén Milky/T-Rex cucc. Az első rész nekem bejött. Eddig jobbnak tűnik a Milk Junkiesnál, mert változatosabb a két csaj. Censored.

Sora no Iro, Mizu no Iro:

W00T!!! Hentai anime Tony Taka h-game-ből.  Csodálatos artwork, szép animáció. Csak normál szex, még rape sincs. Ha uncensored lesz, sztem 2007 legütősebb hentai-inak egyike lesz. Must see.

The above mentioned hentai titles all recieved Signet of Supreme Quality by Dreamcleaver the Hentai Hunter.  :D



"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

DE sajna mnég csak 1 rész jött ki belőlle... A többi vajon mikor jön?

Dreamcleaver

Hehe nem tudom. De remélem nem olyan lasan, mint a Front Innocent.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Sora no Iro, Mizu no Iro -hoz még annyit hogy ez az első Hentai (legalábbis számomra) amiben nem egyszinűek a csajok és látszik hogy hol nem barnultak le mert ruha volt rajtuk. :) Nekem ez újdonság volt. :)

Dreamcleaver

Igen, mert ez már a H-Gameben is nagy jelentőséget kapott, Tony Taka mester részletes + baromira szexi, sztem.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

#1242
Mivel úgyis H tpoicban vagyok valaki írna pár szót errő la Tony Taka -ról? A Sora alapján nagyon szépek a rajzai!

Animékbe/Hentikba rajzol még vagy inkább képek?

Melleleg nagyon aranyos amikor a lányok bemenek átöltözni és a függöny mögül egy kerekre tágult kék szem figyeli őket. Vagyis Asa aki fél a lebukástól. :)

sirtomi

Ez egyre jobban kezd érdekelni :)

Dreamcleaver

Henati játékok CG-jét rajzolja leginkább. Plus van egy Shining Tears nevú PS2 rpg aminek szintén ő rajzolta az artját (ehhez találtam artbookot is). Ezen kívül van pár doujinshije.

Mellesleg a legszebb anime lányok topicba már posztoltam egy 500 megás torrent linket amiben a legtöbb munkája benne van (az ST artbook nem):
http://datorrents.com/torrents-details.asp?id=6413

a datorrentsen keress még rá a nevére.

A mostani sigem is Tony Taka képekből van kivágva.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

gr33n

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 14:38:54
Henati játékok CG-jét rajzolja leginkább. Plus van egy Shining Tears nevú PS2 rpg aminek szintén ő rajzolta az artját (ehhez találtam artbookot is). Ezen kívül van pár doujinshije.

Mellesleg a legszebb anime lányok topicba már posztoltam egy 500 megás torrent linket amiben a legtöbb munkája benne van (az ST artbook nem):
http://datorrents.com/torrents-details.asp?id=6413

a datorrentsen keress még rá a nevére.

A mostani sigem is Tony Taka képekből van kivágva.

Wow! Köszi a torrentet. Igéretesnek tünik.  :D

Esetleg ha tud valaki valami jót H-Game-t ajánlani. Nem fontos hogy angol legyen.  :lame:

Hiei-sama

Haha nezzetek inkabb Kazama Mana-t 1 reszes brutkos egy baj van vele censored XD

Dreamcleaver

Gondolom ez kb Nightshift Nurses kategória szal kösz, de nem.  :ejnye: De ha azt mondod, hogy nagyon jó az art és az animáció, teszek vele egy próbát, csak hogy elmondhassam, láttam.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Akkor az valami Satosui Urursihara vagy Tanaka Yutaka típusú rajzolóisten lehet! Megnézem!

gr33n

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-18, 16:07:26
Haha nezzetek inkabb Kazama Mana-t 1 reszes brutkos egy baj van vele censored XD

http://www.getchu.com/soft.phtml?id=282405

Ezekből a képekből inkább nekem egy tök normális hentai filmnek néz ki mint játéknak.
Igéretesnek tünik. Ki is próbálom. 514 MB-t sztem gyorsan leszedek ha jó a torrent.  :smile:

Yakumo

Quote from: Prof. William on 2006-12-18, 18:39:47
Akkor az valami Satosui Urursihara vagy Tanaka Yutaka típusú rajzolóisten lehet! Megnézem!
Plz: Satoshi Urushihara.

Hiei-sama

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 16:28:47
Gondolom ez kb Nightshift Nurses kategória szal kösz, de nem.  :ejnye: De ha azt mondod, hogy nagyon jó az art és az animáció, teszek vele egy próbát, csak hogy elmondhassam, láttam.

Hat a karakterek is abbol vannak :đ

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2006-12-18, 18:39:47
Akkor az valami Satosui Urursihara vagy Tanaka Yutaka típusú rajzolóisten lehet! Megnézem!

Igen, leszámítva, hogy ő tud is rajzolni, a karakterei nem bandzsák és a melleik is szépek. Satoshiról ez nem mondható el. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Yakumo

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-19, 09:07:24
Quote from: Prof. William on 2006-12-18, 18:39:47
Akkor az valami Satosui Urursihara vagy Tanaka Yutaka típusú rajzolóisten lehet! Megnézem!

Igen, leszámítva, hogy ő tud is rajzolni, a karakterei nem bandzsák és a melleik is szépek. Satoshiról ez nem mondható el. ;)
Hogy a karakterei bandzsák és hogy nem tetszenek a mellek rajzolása, az teljesen elfogadható, mint egyéni ízlés részedről. ;)
De hogy nem tud rajzolni, azt az ő nevében is kikérem erősen. *off vége

Edit: én T2 rajzolatát is nagyon szeretem, ne értsd félre. ;) :jee:

Dreamcleaver

Quote from: Yakumo on 2006-12-19, 10:02:01
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-19, 09:07:24
Quote from: Prof. William on 2006-12-18, 18:39:47
Akkor az valami Satosui Urursihara vagy Tanaka Yutaka típusú rajzolóisten lehet! Megnézem!

Igen, leszámítva, hogy ő tud is rajzolni, a karakterei nem bandzsák és a melleik is szépek. Satoshiról ez nem mondható el. ;)
Hogy a karakterei bandzsák és hogy nem tetszenek a mellek rajzolása, az teljesen elfogadható, mint egyéni ízlés részedről. ;)
De hogy nem tud rajzolni, azt az ő nevében is kikérem erősen. *off vége

Edit: én T2 rajzolatát is nagyon szeretem, ne értsd félre. ;) :jee:

Satoshitól is rengeteg anyagom van, látszik hogy sokat pepecsel a rajzaival, az összkompozícióval nincs is semmi baj, de nem tudom miért kell bandzsára rajzolni az összes karaktert. A mellek meg furcsák, az alakjuk is, de főleg a bimbók, nagyon elütnek a bőrtől, olyanok, mintha műanyagból lennének odaragasztva. Viszont az egyébb privát részek nagyon szépen vannak kidolgozva.  :redface: Na de máris túl sokat szóltam...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

rozo

Valaki nem tudna ajánlani Gibomai - Stepsister-hez hasonló Hentai-t?
Ikki-Tosen - Legendary Fighter
Kanu Uncho:It's just an arm! Because I am a fighter.

Yakumo

Quote from: rozo on 2006-12-22, 18:03:20
Valaki nem tudna ajánlani Gibomai - Stepsister-hez hasonló Hentai-t?
Ezt nem ismerem, de talán Immoral Sisters?

rozo

Leírás szerint tetszeni fog, ezért egy nagy köszönet a tied :Kiraly: :Kiraly:.
Ikki-Tosen - Legendary Fighter
Kanu Uncho:It's just an arm! Because I am a fighter.

gr33n

Megnéztem a Maple Colort és nagyon tetszett. Tök jó a story és a grafika eszméletlen! És a pózok. Hm...  :ejnye: Szóval nagyon király!  :Kiraly: Hallottam hogy van róla egy játék is. Látszólag nagyon jó az is és a többi szereplővel is el lehetünk  :haha: a játékban akiket kihagytak a hentaiból.

http://www.getchu.com/soft.phtml?id=27282

A játék gyönyörű de nemtom beszerezni.  :bruhuhu: Nincs meg valakinek véletlen?

Yakumo

Quote from: gr33n on 2006-12-24, 00:42:25
Megnéztem a Maple Colort és nagyon tetszett. Tök jó a story és a grafika eszméletlen! És a pózok. Hm...  :ejnye: Szóval nagyon király!  :Kiraly:
downloading..... :D