ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Yakumo on 2006-12-24, 13:32:04
Quote from: gr33n on 2006-12-24, 00:42:25
Megnéztem a Maple Colort és nagyon tetszett. Tök jó a story és a grafika eszméletlen! És a pózok. Hm...  :ejnye: Szóval nagyon király!  :Kiraly:
downloading..... :D
Asszem jön ide is. :D

nbanorbi

hi :smile:
Én durvás hentaikat keresek amikben sok az eksön. Ha tudtok írjatok néhányat lécci!!!!!!
Előre is thx :D

KeLa

Quote from: nbanorbi on 2006-12-28, 17:55:39
hi :smile:
Én durvás hentaikat keresek amikben sok az eksön. Ha tudtok írjatok néhányat lécci!!!!!!
Előre is thx :D
És mennyire dúrva kéne? :D
kicsit dúrva - Desperate Carnal Housewives, Sibling Secret
nagyon dúrva - Night Shift Nurses, Princess 69

nbanorbi

 Mindenre nyitott vok :D Eléggé rákattantam a témára.
Ha tuc még néhány ilyet oszd meg velem!!!!!!!
  :merci:

KeLa

Quote from: nbanorbi on 2006-12-28, 19:03:06
Mindenre nyitott vok :D Eléggé rákattantam a témára.
Ha tuc még néhány ilyet oszd meg velem!!!!!!!
  :merci:
Ennyi nem elég? :lol:
Sztem kezdj vmi lightosabbal, nemá miattam okádd ki a beled :rotfl:

Hiei-sama

Quote from: nbanorbi on 2006-12-28, 17:55:39
hi :smile:
Én durvás hentaikat keresek amikben sok az eksön. Ha tudtok írjatok néhányat lécci!!!!!!
Előre is thx :D


Urotsukidoji ;)

gr33n

Quote from: nbanorbi on 2006-12-28, 19:03:06
Mindenre nyitott vok :D Eléggé rákattantam a témára.
Ha tuc még néhány ilyet oszd meg velem!!!!!!!
  :merci:

Sztem ezek neked jók lennének. Nem túl brutálisak de action az van benne.  :angyali:

Maids_in_Dream
Maple_Colors
Perverted_Thomas
Samurai XXX

Itt sztem megkapod amit keresel.  :D

Prof. William

Most néztem a MeiKinget! Hát valami fergeteges volt. :) A rajzolás jó s karakterek bájosak ami kell. Van benne egy elf csak aki mindig azt a felsőbséges "leszarom az embereket" arckifejezést viseli. Még az ágyban is. :)

Prof. William

Egy kis szívmelengető Újévi ajándék.

Tanaka Yutaka (az Ai-Ren rajzolója) Gyönyörű kis történetei a szerelemről, az első alkalomról, az egymásratalálásról.

Nagyon szép kis történetek enyhe szexuális tartalommal. (Vagyis Soft. :))

http://www.megaupload.com/?d=EJWPURY0

BUÉK!

Ramiz

Melyik is az a macskalányos hentai, amiből annyi rész van az AMV Hell 0-ban? Elfelejtettem. :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Macskalányos? Ramiz kezd elpuhulni.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Mizuiro megsasolva.

Jó megoldás volt hogy az OVA 1-1 része egy-egy végigjátszás volt. Így mindkét lány boldog lett megkapta a gyűrűt stb... :)

Tetszett...

Ramiz

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-02, 01:45:19
Macskalányos? Ramiz kezd elpuhulni.  :D
A rajzstílusa ragadott meg. A legtöbb hentai elég igénytelenül van megrajzolva imho. Meg rengeteg anime is persze.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: Ramiz on 2007-01-02, 14:13:15
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-02, 01:45:19
Macskalányos? Ramiz kezd elpuhulni.  :D
A rajzstílusa ragadott meg. A legtöbb hentai elég igénytelenül van megrajzolva imho. Meg rengeteg anime is persze.

Word. Nekem is megvan a Little Monica, de nekem a "macska" csajszin kívül a többi túl loli volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-02, 15:12:54
Word. Nekem is megvan a Little Monica, de nekem a "macska" csajszin kívül a többi túl loli volt.
Quote from: Ramiz on 2007-01-02, 14:13:15
A rajzstílusa ragadott meg.
:Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Nemrég néztem meg a Princess_69_Midnight_Gymnastics-t. Hát mit mondhatnék róla... Talán azt hogy a rajzolása baromijó egyszerűen csodálatosan tud alkotni az aki ezt rajzolta vagy azt hogy milyen jó király pózok vannak benne?  :Kiraly: Vagy azt hogy az aktus csodálatos mert szép hosszú ideig tart és nem ilyen 1-2 perces és eléggé tartalmas? Mondjuk a story igencsak érdekes hogy egy pasit beöltöztetnek lánynak...  :haha: De lehet hogy ezt a helyzetet kihasználja a fiú, mivel egy lánysuliba jár?  :angyali: Eléggé előnyös helyzet lehet is ebből.  Na mind1. A lényeg hogy annyit tudok rá mondani hogy tök jó és olyan 10/10-t adnék rá.  :jee:

Alkyra

Nu, beszereztem az utolsó részt is...és nem értem. :lul:

[spoiler]
Mizuhu mestert (azt a babát akik az egész hentai alatt fel akarnak éleszteni..) ruka még időben megöli de főhősnőnk már annyira őrült, hogy teljesen átadta magát a vágyainak(amit mágiával nagyon felerősítettek) s nekitámad az őt megmentő rukának, mivel mizuhu mester épp őt pakolta s ruka ezt félbeszakította.-.-
Ruka nem éli túl a dolgot sajnos.:( A legvége az animének az, hogy Hotaruko terhes lett(Oo kb 5 perc telt az előbb leírt események óta...) s főhősnőnk egy sex éhes őrült lett a végére.
Unhappyend.^^
[/spoiler]

egyb. egész jó. kicsit véres de nekem tettszik.
9/10

Prof. William

Marine a GO-GO

Nonohara Marine egy meglepően ártatlan és naiv lány, akire egy szép napon
rászakad a japán emberek megmentésének nem kis felelősége. A feladattal,
miszerint gyűjtsön be 100 sperma donortól mintát, Narumi Narutaki professzor
bízza meg (na jó, kényszeríti). A küldetés végrehajtásában segítségére lesz
maga Narumi professzor és asszisztense Pon. Aki mellesleg egy bio-organikus
teknősrobot. Valamint saját testi adottságai. Természetesen ellenfelekből sincs
hiány, így az izgalmak sem maradnak el. ,,Vajon Marine-channak sikerül
megmentenie Japánt mielőtt végleg késő lenne?" Tarts velük és megtudod!

B*zmeeeeggg! Tudom, hogy a történet nem mindig fontos egy H-ban de ez azért...

KeLa

 :lol: Ez elég hülyén hangzik, de kiváncsiságból belenézek :smile:

smash++

#1281
Nézzétek el nekem,de én úgy ajánlok,hogy nem néztem meg csak leszedtem és bele pörgettem.De a graf marha jó a csajok nagyon szépek és nem dúrva lightos,de mindent mutatnak csak nincs benne durva szóal a light-ol azért jobb(aki azt nem szereti).Tényleg jó és úgy néz ki még története is van...
Holnap megnézem :D

Modify:  :muhahah: A Címe: Roommate(ftp cim). Bocs... :D Köszi Manitu

Modify2: Nem bírtam ki holnapig.Szóval egy kicsit bővebben(de csak egy kicsit).Van egy srác és van egy barátnője.Az elején egy kis akció-összeveszés.Majd a fiú elmegy meglátogatni a bácsikáját azért az okból,hogy ott lakjon.Majd kiderül az apartman egy bár:),teli szép lányokkkal.A fiú útközben megismerkedik még egy aranyos lánnyal és egy nővel is.Akiket mit ad az isten viszont lát az apartmanban.Kész Love Hina(na jó ez csak vicc volt).Sajnos a második résznek nincs felirata(ha minden igaz).Tehát egy srác+pár lány(nem kicsi méretekkel) sima sex jelenetek semmi durvulás,de ami van azon legalább nem nagyon spórolnak.A grafra néhol lehet kifogás néhol pedig szerintem nem.
Valahogy nekem most ezek jönnek be a legjobban (normál s@x,és semmi elvetemült tipikus hentai-s perverz vagy rabló vagy doki vagy.... szerzi meg a csajt hanem tényleg egy normál srác és "normális" kapcsolat teremtés útján)

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-01-09, 20:10:22
Nézzétek el nekem,de én úgy ajánlok,hogy nem néztem meg csak leszedtem és bele pörgettem.De a graf marha jó a csajok nagyon szépek és nem dúrva lightos,de mindent mutatnak csak nincs benne durva szóal a light-ol azért jobb(aki azt nem szereti).Tényleg jó és úgy néz ki még története is van...
Holnap megnézem :D
:lol: De mégis mit?   :_piszka:


Alkyra

#1283
Az alapsztori nem valami bonyolult. Egy lány felkeresi az egyik osztálytársát, hogy d******k egy jót.XD
A srácnak a történet során érzelmek alakulnak ki a lány iránt s amiatt gyötri magát, hogy vajon ő is így érez iránta. Kész.

Viszont a maradék az csodálatos: Grafika, Zene, Poziciók s Kamerabeállások.
Nem tudom, hogy pontosan mi, de megfogott vlhogy ez a kétrészes kis szösszenet.
A Kidolgozott jelenetek, vagy a jólkinéző karakterek, esetleg a karakterek jellemei(végre egy lány aki jaaajj neeee sex az undorító bla bla bla...pont ellenkezőlegXD), nem tudom.
Nézzétek meg ti is s remélem meglátjátok azt amit én felfedezni véltem benne.

9/10(sok sztorija azért még így sincsXD)

Prof. William

Leglább lightos és heppiend? Mer akkor megnézem. :)

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2007-01-10, 12:12:07
Leglább lightos és heppiend? Mer akkor megnézem. :)

Az. Semmi vér, bondage vagy egyéb durva dolog.Normál sex van benne s happy end.:)
Vidám Hentai.XD

sirtomi

Két utolsó ajánlat szimpatikus. Asszem le is szedem mindkettőt.

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-01-09, 20:10:22
Modify:  :muhahah: A Címe: Roommate(ftp cim). Bocs... :D Köszi Manitu
:lol: Így mindjárt más, azt láttam is :D Nem rossz, de a grafikán azért csiszolhattak volna egy kicsit. Elvileg van uncensored sub a második részhez is Click. Mondjuk én még a rawt láttam, annyira nem volt jó, hogy mégegyszer leszedjem :)


Ryxus

Fiuk-lányok!

Tudnátok adni esetleg egy linket (torrent is bőven jó), ahonnan le tudnám tölteni INGYENESEN az Anime Fiction vol. 1-2 -t?

Előre is köszi!
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

KeLa

Quote from: Ryxus on 2007-01-13, 19:44:55
Fiuk-lányok!
Tudnátok adni esetleg egy linket (torrent is bőven jó), ahonnan le tudnám tölteni INGYENESEN az Anime Fiction vol. 1-2 -t?
Előre is köszi!
http://isohunt.com/download/13326089/anime+fiction