ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

biomage

Estét

ajánlanátok nekem hentai :)

Mindegy milyen a hentai csak legyen benne nyáladzó nöi száj akció közben, kb ilyen legyen "Temptation elsö rész utolsó jelenete"
hm

chilip

Quote from: biomage on 2007-02-20, 03:07:18
Estét

ajánlanátok nekem hentai :)

Mindegy milyen a hentai csak legyen benne nyáladzó nöi száj akció közben, kb ilyen legyen "Temptation elsö rész utolsó jelenete"

hmm, első posztod jó helyre raktad :D üdvözlünk a usteam-en  :tezsvir:

biomage

Quote from: chilip on 2007-02-21, 00:54:05
Quote from: biomage on 2007-02-20, 03:07:18
Estét

ajánlanátok nekem hentai :)

Mindegy milyen a hentai csak legyen benne nyáladzó nöi száj akció közben, kb ilyen legyen "Temptation elsö rész utolsó jelenete"

hmm, első posztod jó helyre raktad :D üdvözlünk a usteam-en  :tezsvir:

kösz az üdvözlés
örülök hogy jó helyre irtam :)
tudsz ilyen hentai?
hm

Alkyra

Quote from: biomage on 2007-02-21, 01:15:52
Quote from: chilip on 2007-02-21, 00:54:05
Quote from: biomage on 2007-02-20, 03:07:18
Estét

ajánlanátok nekem hentai :)

Mindegy milyen a hentai csak legyen benne nyáladzó nöi száj akció közben, kb ilyen legyen "Temptation elsö rész utolsó jelenete"

hmm, első posztod jó helyre raktad :D üdvözlünk a usteam-en  :tezsvir:

kösz az üdvözlés
örülök hogy jó helyre irtam :)
tudsz ilyen hentai?

egyből a lényegre.xD...hmm ilyen hentait...hmmmmmmm.........Mahou Shoujo Ai, Lady Innocent....asszem...
Ritkán látni olyan jelenetet.Oo

biomage

Szép napot

Azt már láttam, ha ritka akkor ajánlj valami más hentait. ami neked tetszet, ja nagyon sok hentait láttam már,az elsö kedvencem a slave warrior maya volt :)
hm

Prof. William

Quote from: Alkyra on 2007-02-21, 08:46:01
Quote from: biomage on 2007-02-21, 01:15:52
Quote from: chilip on 2007-02-21, 00:54:05
Quote from: biomage on 2007-02-20, 03:07:18
Estét

ajánlanátok nekem hentai :)

Mindegy milyen a hentai csak legyen benne nyáladzó nöi száj akció közben, kb ilyen legyen "Temptation elsö rész utolsó jelenete"

hmm, első posztod jó helyre raktad :D üdvözlünk a usteam-en  :tezsvir:

kösz az üdvözlés
örülök hogy jó helyre irtam :)
tudsz ilyen hentai?

egyből a lényegre.xD...hmm ilyen hentait...hmmmmmmm.........Mahou Shoujo Ai, Lady Innocent....asszem...
Ritkán látni olyan jelenetet.Oo

Mármint nyálas/nyelves csókosat? Tudnék egy párat. :) Bár én azt szeretem ha visszafogottan csorog a nyál. PL. amikor egy kis nyálcsík, van a nyelvek között olyat még én is + bnő is tudunk produkálni. :) Monjuk olyat hogy a végén a szereplőknek ruhát kell cserélni a szoba meg úszik, még nem láttam. :)

biomage

Quote from: Prof. William on 2007-02-21, 16:49:01
Mármint nyálas/nyelves csókosat? Tudnék egy párat. :) Bár én azt szeretem ha visszafogottan csorog a nyál. PL. amikor egy kis nyálcsík, van a nyelvek között olyat még én is + bnő is tudunk produkálni. :) Monjuk olyat hogy a végén a szereplőknek ruhát kell cserélni a szoba meg úszik, még nem láttam. :)
Olyan jelenetre gondoltam hogy akcio közben a lány nyáladzik mert olyan jól érzi magát.
Ha nem tudnál ilyet, akkor irjál más hentain hátha nem láttam és tetszik :)
hm

Prof. William

Ja az? A Sora no iro, Mizu no iro egy jelenetében az nagyon aranyos...


Most hirtelen csak ez ugrik be. Monjuk főleg Soft hentaikat láttam eddig (azokat szeretem) de sztewm bőven volt azokban is de most csak ez jut az eszembe.

Mellesleg [spoiler] nyáaldzás van a valóságban is, csak nem olyan feltünő. :)  [/spoiler]

biomage

sajna a szerveren nincs rajta :( marad torrent
hm

Prof. William

Ne aggódj hamar le fog jönni. :)

biomage

linkelj egy torrent fájlt
hm

Prof. William

http://www.tokyotosho.com/details.php?id=46193

Szolgáld ki magad.  :smile:

Most jut eszembe hogy a Meiking 3 -ik részében is van nyáladzás (Ráadául elf a szentem.) Meg a Genmukanban, bár abban nem biztos, viszont az rajzolta  a Sorar no -t is.

ignus

Hmmm... most valami igényes loli-s hentai-ra vágyom... Any suggestion?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

KeLa

Quote from: ignus on 2007-02-22, 16:07:36
Hmmm... most valami igényes loli-s hentai-ra vágyom... Any suggestion?
Pl: Private Sessions, The Story of Little Monica vagy ha valami durvábbat akarsz akkor Princess 69.

ignus

Quote from: KeLa on 2007-02-22, 16:52:03
Quote from: ignus on 2007-02-22, 16:07:36
Hmmm... most valami igényes loli-s hentai-ra vágyom... Any suggestion?
Pl: Private Sessions, The Story of Little Monica vagy ha valami durvábbat akarsz akkor Princess 69.

Köszi! Nagyon képben vagy! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Dreamcleaver

#1335
Quote from: KeLa on 2007-02-22, 16:52:03
Quote from: ignus on 2007-02-22, 16:07:36
Hmmm... most valami igényes loli-s hentai-ra vágyom... Any suggestion?
Pl: Private Sessions, The Story of Little Monica vagy ha valami durvábbat akarsz akkor Princess 69.

Younger Sister Juice (Imoutojiru). De cenzúrázott.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Hiei-sama

A durvabb loli H-kat meg ne ftp-n keresse :D

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 17:58:16
Younger Sister Juice (Imoutojiru). De cenzúrázott.
De az egyik legjobb. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-02-22, 18:08:59
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 17:58:16
Younger Sister Juice (Imoutojiru). De cenzúrázott.
De az egyik legjobb. ^^
Egy loliszakértő ajánlásával :) Hm, meglessük :D


Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-02-22, 18:08:59
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 17:58:16
Younger Sister Juice (Imoutojiru). De cenzúrázott.
De az egyik legjobb. ^^

Melyik a többi?  :D Csak belepillantok, hogy fúj milyen gusztustalan aztán letörlöm becs szó.  :D Btw Darkstar, amit nemrég linkeltél loli lépet az offban (hosszú sötét hajú underage, 4 kép egyben), az egy h-animéból volt? Mert jónak tünt a grafika. /r source  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 18:21:17
Melyik a többi?  :D Csak belepillantok, hogy fúj milyen gusztustalan aztán letörlöm becs szó.  :D Btw Darkstar, amit nemrég linkeltél loli lépet az offban (hosszú sötét hajú underage, 4 kép egyben), az egy h-animéból volt? Mert jónak tünt a grafika. /r source  :D
Pl amiket írtál. Ha meg még több kell, használ a fantáziádat/a torrentkeresőket/ Share-t/4chant/not4chant /notkochant meg a társaikat és találsz bőven.  :angyali:
Az a képsor állítólag az Uta Kata-ból van (nem H stuff  :frown:), de még én sem láttam, most szedtem le ellenőrzés végett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Quote from: Darkstar on 2007-02-22, 18:08:59
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 17:58:16
Younger Sister Juice (Imoutojiru). De cenzúrázott.
De az egyik legjobb. ^^

Szerintetek ha megvesszük eredetibe akkor az nem lesz cenzúrás? Meg nem tudja vlk hol lehetne megvenni?  :Kiraly: Ha már a loli ajánlásokról van szó itt egy-kér tipp
Harumi's bad play
Viper GTS
Forbidden Love
Daikuji (utolsó extra epizód)

Manitu

Mért vesződne a cenzúrázással az, aki berippeli a DVD-t, ha az eredeti cucc nem censored?


Darkstar

Sajna 100%, hogy az eredeti is cenzúrás...

Ed.: megelőztek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 18:21:17
Quote from: Darkstar on 2007-02-22, 18:08:59
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-22, 17:58:16
Younger Sister Juice (Imoutojiru). De cenzúrázott.
De az egyik legjobb. ^^

Melyik a többi?  :D Csak belepillantok, hogy fúj milyen gusztustalan aztán letörlöm becs szó.  :D Btw Darkstar, amit nemrég linkeltél loli lépet az offban (hosszú sötét hajú underage, 4 kép egyben), az egy h-animéból volt? Mert jónak tünt a grafika. /r source  :D

Milyen kép, hol, mikor?  :D linket please! vagy képet mailre... tnx
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

Ez
Most már 99%, hogy Uta kata, és mindössze egy pár képből álló flashback csupán...  :redface:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

Quote from: Darkstar on 2007-02-23, 09:13:18
Ez
Most már 99%, hogy Uta kata, és mindössze egy pár képből álló flashback csupán...  :redface:

nem rossz, de valamiért másra számítottam...  :hehe:nem "olyanra". nekem ő pl nem tetszik...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Dreamcleaver

ignus te akartál lolit, ne keverd a 12-16 éves iskoláslányokkal. ;) Bár néha én is keverem a kategóriákat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

#1348
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-23, 11:10:58
ignus te akartál lolit, ne keverd a 12-16 éves iskoláslányokkal. ;) Bár néha én is keverem a kategóriákat.
Megesik, nekem pl még Mei-t nem sikerült besorolnom sehová (másik gif). Életkor alapján nem loli (vagy nagyon határeset), némely adotságok alapján sem, de rajzolás alapján meg az...
(Bár mivel a MS nem henati, ez itt kicsit már off, de elfér ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-23, 11:10:58
ignus te akartál lolit, ne keverd a 12-16 éves iskoláslányokkal. ;) Bár néha én is keverem a kategóriákat.

Hmmm... na akkor én mindkettőt szeretem! :D Csak ne legyen giga-mellük! :D

darkstar: aláírásodban ki van? Csak kép, vagy hentai/anime?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."