ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Lokids

Lolikon angelt már láttam. Miket bezélek, a haverom már látta, és azt se az. (mármint lolinak loli, de nem az igazi)

Imouto meg megnézva, nem rossz.

Dreamcleaver

lolit gondolom nem igen nyomják ki DVD-n Japánon kívül (sztem szégyenlik  :D) szal az Imoutojiru-t valszeg sosem kapjuk "kézhez" uncensored.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Hiei-sama

Quote from: Fazék on 2007-02-27, 22:27:42
ennyi beteg embert egy helyen... :ejj:
[spoiler]jegyzetfüzetet előveszi

és kérdés: hogy működik ez a vacak /me bbcode-nál? [/spoiler]

Hat igen teny es valo 300Gb+ H-val beteg ember vagyok :D

Alkyra

Quote from: Selmo on 2007-02-27, 22:55:37
Quote from: Fazék on 2007-02-27, 22:27:42
és kérdés: hogy működik ez a vacak /me bbcode-nál?
* Selmo sajnálkozva nézi a sok lolirajongót és előre fél a jövő lolidömpingjétől

ugyanmmááááá. vald be. te is az vagy. :lul: :lul: Tudom. Ne tagad!XD mindenki az.XD nem menekülsz!  :rotfl:

én személy szerint mindent gyűjtük ami igényes.(s ez most nemcsak h-ra értem) legyen az loli vagy akármi más(gurot azt nem term.).
Esetleg érdekel vlkt az Ecchi s Hentai kép gyűjteményem? Fenn van rapidon.^^
WARNING: Néha van benne pár nagyon durva kép is!!^^ Szal csak erős idegzetűeknek.... :muhahah:

ignus

Quote from: Alkyra on 2007-02-28, 08:07:08
Quote from: Selmo on 2007-02-27, 22:55:37
Quote from: Fazék on 2007-02-27, 22:27:42
és kérdés: hogy működik ez a vacak /me bbcode-nál?
* Selmo sajnálkozva nézi a sok lolirajongót és előre fél a jövő lolidömpingjétől

ugyanmmááááá. vald be. te is az vagy. :lul: :lul: Tudom. Ne tagad!XD mindenki az.XD nem menekülsz!  :rotfl:

én személy szerint mindent gyűjtük ami igényes.(s ez most nemcsak h-ra értem) legyen az loli vagy akármi más(gurot azt nem term.).
Esetleg érdekel vlkt az Ecchi s Hentai kép gyűjteményem? Fenn van rapidon.^^
WARNING: Néha van benne pár nagyon durva kép is!!^^ Szal csak erős idegzetűeknek.... :muhahah:

Mit jelent az hogy durva?  :confused:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2007-02-28, 08:07:08
Esetleg érdekel vlkt az Ecchi s Hentai kép gyűjteményem? Fenn van rapidon.^^
Link pls. Rapidsearch nem dobta ki.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Alkyra on 2007-02-28, 08:07:08
gurot azt nem term.
Nem értem azzal mi a baj, nincs annál jobb dolog a világon :__devil:

teraflare

#1387
Quote from: KeLa on 2007-02-28, 12:32:46
Nem értem azzal mi a baj, nincs annál jobb dolog a világon :__devil:
Így igaz, látni hogy hogy szenved, hogy fáj neki, a könnyeket a szemében. Ekkor egy kéjes érzés fog el (fap-fap-fap). Érezni hogy mi vagyunk az igazi machók.  :cool: (ezt se vegyétek komolyan)

Hiei-sama

Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 22:04:07
Quote from: Hiei-sama on 2007-02-27, 21:06:49
Hidd el nemcsak kepekben letezik...Es az elozo anidb-s linken levo H-t egyszer feltoltam usteamre csak zso soha nem fogja kirakni,es a valaszt ti is tudjatok ra,hogy miert :D
Gondolom neked is az a remek minőségű vhs rip van meg, ugye?

Persze ,hogy az van meg.Mivel Japan Home Video es asszem soha nem jon ki dvd-n only vhs ;)

Alkyra

#1389
Quote from: Darkstar on 2007-02-28, 11:04:48
Quote from: Alkyra on 2007-02-28, 08:07:08
Esetleg érdekel vlkt az Ecchi s Hentai kép gyűjteményem? Fenn van rapidon.^^
Link pls. Rapidsearch nem dobta ki.

  http://rapidshare.com/files/17433047/glimps.rar.html 



miért dobta volna?:) nem is mondtam, hogy mi a neve a fájlnak.xD

Mit jelent nálam az h durva? Nos, amint írtam mindent gyűjtök ami igényes vagy elnyerte a tetszésemet.(érdekes póz, vagy a kép komponálása esetleg gyönyörűen van megrajzolva vagy maga a lány tettszik.(vagy az arca.^^)
Monster, Tentacle, Rape, Cute, Overflow stb. Futan s Guron kívűl szinte minden stílus szerepeltetje magát. :szemuveges:
Ebben a fájlban találjátok amit január  vége óta gyűjtögetek.^^

Sokak pár képtől rosszul lesznek, szal csak óvatosan...
BTW: E-P=Ecchi Pics H-P=Hentai Pics. (a gépen szépen rendszerevzve van a Glimps Könyvátron belül minden. doujinok, filmek, igazi nők , ecchi, hentai stb...s onnan tömörítettem ezt a 2 könyvtárat)

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2007-02-28, 23:09:13
miért dobta volna?:) nem is mondtam, hogy mi a neve a fájlnak.xD
Pár triviális névre kerestem rá, de ezek szerint nem jött be. :D
Thy, majd leszedem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-02-28, 23:12:48
Quote from: Alkyra on 2007-02-28, 23:09:13
miért dobta volna?:) nem is mondtam, hogy mi a neve a fájlnak.xD
Pár triviális névre kerestem rá, de ezek szerint nem jött be. :D
Thy, majd leszedem. :)

triviális név?XD majd a saját nevemmel rakok fel ilyen képeket a netre...perszeeeeeeeee.xD :hopp:
Majd várom a véleményed.^^

ui.: a képek főleg 4chan, Danbooru s egyéb alsiteok közül valóak. Vannak még ritkaság doujinjaim(mind fordítot) de eszméletlen sok helyet foglalnak szal azt még nem raktam fel.^^)

bigacsiga

Kérlek segítsetek! Olyan Hentai-t keresek amiben abszolút semmi erőszak nincs. Amik tetszettek, és ezekhez hasonlókat keresnék:
Its a family affair
Family of debauchery
Immoral_Sisters
Koihime
Sexfriend
Step Sister
Anyone Can You Do

Selmo

Ezekben nincs erőszak:

  • lady innocent
  • wet summer days
  • virgin touch
  • virgin nights
  • meiking
  • akiba girls
  • the rommate
talán még beleférnek:

  • girl next door
  • can can bunny extra
  • stainless steel
Más most nem jut eszembe. Hasonlóságról nem tudok nyilatkozni, mert csak a koihimét láttam ezekből - eddig. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Lokids

Valaki fel tudná sorolni az összes *chan-os oldalt? (Na jó nem az összeset. de a legtöbbet) Műfajra való tekintet nélkül...

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-03-11, 10:00:18
Valaki fel tudná sorolni az összes *chan-os oldalt? (Na jó nem az összeset. de a legtöbbet) Műfajra való tekintet nélkül...
Itt: http://1chan.net/overchan/ és itt: http://metachan.org/ fel vannak sorolva.

Cheesy

Quote from: gr33n on 2007-02-26, 15:08:09
Itt a linknél (http://www.hentaicredit.com/163fa/thumbs_ba02Hntcr_HntHg_HntLf.htm) az alsó képsornál balról a második nekem elég szimpatikus. Ez hentai? És ha igen valaki tudja a nevét?
És megnéztem a Sex_Exchange-t és eléggé tetszett az ep.1. Tudtok még ilyen finomságot ajánlani? Vagy valami hasonlót, mind1 az is ha loli csak ne legyen olyan Princess 69 féle.  :ejnye:
Meg látott valaki mostanában vlm igazán jót az újabb hentaik közül (ami persze nem censured)?

Foxy Nudes (a szöszi a második részben jelenik meg asszem)

szerk: bocsesz, elnéztem, az alsó képcsíkot nem vettem észre először. Gome :D

Hiei-sama

#1397
Ugylatszik kene meg nekem par Hentai mert share meg emule kicsit meg makacsolta magat nalam...szal felsorolok par cimet akinek esetleg megvan,es megosztana velem azt megkoszonnem illetve cserebe en is megosztok neki olyan cuccot ami kene,marha megvan :p

A lista :
Sex Crime
Minna Agechau
Concerto ep2
Ihara_Saikaku_Koshoku_Ichidai_Otoko

Ha kozben barmelyik fajl lejonne azert szolok mert nemelyikbol mar keves mega hianyzik XD Csak hat mostanaban szar az emule meg a sharem ugymond...Elore is kosz aki tud segiteni.

es van meg egy cucc csak mivel buzi a forum es ugylatszik nem birja a japan karaktereket egyenlore azt nem irom ide XD

Manitu

Mizuiro megvan, úgy emlékeztem, hogy már rég föl is töltöttem ftp-re, de ezekszerint csak akartam ??? Hentai-Fantasia féle verzió, sub, censored (mindkét rész). Ha kell feltolom a szerverre, ha meg nem, akkor átküldöm irc-n, mint a múltkor.


Hiei-sama

Quote from: Manitu on 2007-03-12, 18:48:13
Mizuiro megvan, úgy emlékeztem, hogy már rég föl is töltöttem ftp-re, de ezekszerint csak akartam ??? Hentai-Fantasia féle verzió, sub, censored (mindkét rész). Ha kell feltolom a szerverre, ha meg nem, akkor átküldöm irc-n, mint a múltkor.

Oke koszonom,nemtom zso mennyire lesz oda a censoredert :D De ha nem kell neki nekem johet irc-n majd.

Manitu

Ami fönt van első rész, az is censored. Ebből már szvsz nem is lesz uncensored.


Hiei-sama

Quote from: Manitu on 2007-03-12, 19:04:03
Ami fönt van első rész, az is censored. Ebből már szvsz nem is lesz uncensored.

Akkor talan elfogadja zso,remelem...

nephotep

én most erre várok nagyon:

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5031

ha valakinek megvan plz tegye fel ftpre ( uncensored  )

Hiei-sama

Quote from: nephotep on 2007-03-24, 00:46:45
én most erre várok nagyon:

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5031

ha valakinek megvan plz tegye fel ftpre ( uncensored  )

Csak censored van,a censored valtozatot meg nem rakom fel...

Renia

Háhá, van ilyen topic is :D Akkor itt is megpróbálkozok a lehetetlennel.
Igényes hentait keresek.
Igényes = 2db ember (nem több) szeretkezik benne (nem szexel), és nincsenek iszonyat nagy hülyeségek a történetben. És persze a 2x akkora a melle a csajnak mint a fele sem igényes...
Esetleg az előny, hogyha nem csalják egymást össze-vissza, hanem vmi normális emberi kapcsolat van közöttük, de olyan úgysem lesz. :D
(Nem, az "I Love You" azzal az istentelenül sz*r, hülye, ****************... történetével egyátalán nem lesz igényes.)

Prof. William

Akkor a Wet Summer Days a te hentaid! Az eggyik legigényesebb amiteddig láttam történet, karakterisztika és rajzolás szempontjából. 3 részes és mindeggyik rész egy történetet mesél el.

A ftp-n fent van + az animeaddicton van hozzá felirat is!

A másik a Virgin Night, ami pont erról szól ami a címe. Komment feleleges...

A harmadik a Virgin Touch ez is hasonló jó.

One True Stories

Ezek még most a kedvenceim.

Ezeket ajánlom elsőre. De mindeképpen a Wet Sumnmer Dayssel kezd! Més sosem láttam hentait ami ennyire kimerítette volna az igényes  - szép hentai fogalmát.

Majd írd meg hogy tetszett!


Renia

Quote from: Prof. William on 2007-03-25, 01:09:23
Akkor a Wet Summer Days a te hentaid! Az eggyik legigényesebb amiteddig láttam történet, karakterisztika és rajzolás szempontjából. 3 részes és mindeggyik rész egy történetet mesél el.
Gyönyörű a zenéje...Meg úgy az egész...Nagyon jó :) Komolyan csak 3 részes? :bruhuhu:
És még van benne elgondolkoztató rész is... :)
Mondjuk én ezt nem nevezném túlságosan hentainak...Főleg ahhoz képest, amilyen a többi... :ejj: Inkább ecchinek számít nálam...mert ebben a hentai rész csak olyan...(hát félig-meddig) természetes dolog...
[spoiler=Elfen Lied]Olyan, mint hogy az Elfen Liedben a kísérleti alanyokat nem öltöztetik fel. :) [/spoiler]
A 3. rész viszont holnapra marad, mert fáradt vagyok már ^^'

Selmo

Nem csak csápos, erőszakolós, kínzós, megalázós, stb. hentai van. :)

A tökéletesség unalmas.

Prof. William

Quote from: Renia on 2007-03-25, 04:14:13
Quote from: Prof. William on 2007-03-25, 01:09:23
Akkor a Wet Summer Days a te hentaid! Az eggyik legigényesebb amiteddig láttam történet, karakterisztika és rajzolás szempontjából. 3 részes és mindeggyik rész egy történetet mesél el.
Gyönyörű a zenéje...Meg úgy az egész...Nagyon jó :) Komolyan csak 3 részes? :bruhuhu:
És még van benne elgondolkoztató rész is... :)
Mondjuk én ezt nem nevezném túlságosan hentainak...Főleg ahhoz képest, amilyen a többi... :ejj: Inkább ecchinek számít nálam...mert ebben a hentai rész csak olyan...(hát félig-meddig) természetes dolog...
[spoiler=Elfen Lied]Olyan, mint hogy az Elfen Liedben a kísérleti alanyokat nem öltöztetik fel. :) [/spoiler]
A 3. rész viszont holnapra marad, mert fáradt vagyok már ^^'

Hát... te akartál lightosan. ) Azért van szexjelenet benne. Aranyosan oldották meg amúgy. :) Azért az EL-nél többbenne a erotika. :)  Most jött ki egy 4. Special része. A 3 rész szereplő lányai összegyűlnek egy kis fürdőzésre.  Majd feltöltöm valaova hogy leszedhesd... 

Renia

Quote from: Selmo on 2007-03-25, 04:20:55
Nem csak csápos, erőszakolós, kínzós, megalázós, stb. hentai van. :)
De azok sokkal nagyobb arányban vannak, mint az általam igényesnek nevezett hentaik... :) Teljesen elnyomják őket  :bruhuhu: