ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Alkyra

h-mangákat keresek amiknek van sztorija!:) szal nem csak "elkapunk egy arra járó lányt s bang bang". nem muszáj, hogy ilyen übersztori legyen s mondanivalóval rendelkezzen...csak legyen azért egy alaphelyzet...
Akinek van ilyen az kérem postolja a nevét, de mégjobb ha egy élő linket kapok.:) előre is köszönöm. :hopp: :tezsvir:

rawie

tudnatok ojan hentait ajanlani ami hozza a Roommate minőségét. és cenzúráztlan? (és ne legyen ien tsápos stb..:D)

Cheesy

Régebbi, de én csak most láttam: Sex Demon Queen [/Hentai/Sex_Demon_Queen/Sex Demon Queen (HH).avi]
Eszméletlen mennyi poént zsúfoltak bele, néhol maga a cselekmény csap "fejreálloktőle"-be. A gonosz démon csajszi "gyengesége" is nagy poén, főleg azok a kutyák... Recommended.  :D

Fazék

Quote from: Cheesy on 2007-04-09, 17:20:53
Régebbi, de én csak most láttam: Sex Demon Queen [/Hentai/Sex_Demon_Queen/Sex Demon Queen (HH).avi]
Eszméletlen mennyi poént zsúfoltak bele, néhol maga a cselekmény csap "fejreálloktőle"-be. A gonosz démon csajszi "gyengesége" is nagy poén, főleg azok a kutyák... Recommended.  :D
abszolút ajánlott általam is :D
nagyon beteg :haha:

Vejiita

Quote from: Fazék on 2007-04-09, 20:48:14
Quote from: Cheesy on 2007-04-09, 17:20:53
Régebbi, de én csak most láttam: Sex Demon Queen [/Hentai/Sex_Demon_Queen/Sex Demon Queen (HH).avi]
Eszméletlen mennyi poént zsúfoltak bele, néhol maga a cselekmény csap "fejreálloktőle"-be. A gonosz démon csajszi "gyengesége" is nagy poén, főleg azok a kutyák... Recommended.  :D
abszolút ajánlott általam is :D
nagyon beteg :haha:

Sex Demon Queen abszolút ütős darab. :jee:

Én még NAGYON ajánlanám a Discipline 1-4. részét is, mert még csak addig láttam (asszem van több is).

krezga

Jól tudod:) A Discipline 6 részes.
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Kobura

Aha... nemrég letöltöttem. Hááát, mondjuk ennek van valami menete, de nem egy értelmes rész... azonban a grafika és a pikáns részek remekek...

Jó lenne tudni, mit is töltsek le, mert minden fontosabb Hentai-t már láttam  :confused:
Mindent lehet, csak vannak mellékhatásai...

Hiei-sama

Quote from: Kobura on 2007-04-15, 11:35:31
Aha... nemrég letöltöttem. Hááát, mondjuk ennek van valami menete, de nem egy értelmes rész... azonban a grafika és a pikáns részek remekek...

Jó lenne tudni, mit is töltsek le, mert minden fontosabb Hentai-t már láttam  :confused:

Haha en meg nem is tudok mar H-t tolteni mind megvan szinte ;) ami nincs meg az elerhetetlen egyenlore :/

Kobura

Most nagyon szemezek a school of bondage-el.. láttam belőle (jó)pár részt, és kiváncsivá tett.. valakinek van róla véleménye?
Mindent lehet, csak vannak mellékhatásai...

Dreamcleaver

Hát rémlik, hogy megvolt....és letöröltem...szal gondolom sz@r.  :D Bár én elég válogatós vagyok. Pl a Discipline nagyon bejött censorozva, de mikor megnéztem az uncensort, az is ment a kukába az igénytelen kidolgozás miatt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

evangelion015

Hi

Tud valaki valami jó nekomimis hentait? Előre is köszönöm.

Alkyra

Quote from: evangelion015 on 2007-04-15, 23:00:18
Hi

Tud valaki valami jó nekomimis hentait? Előre is köszönöm.

little monica.

evangelion015

Quote from: Alkyra on 2007-04-16, 14:55:59
Quote from: evangelion015 on 2007-04-15, 23:00:18
Hi

Tud valaki valami jó nekomimis hentait? Előre is köszönöm.

little monica.

köszi, egész jó  :muhahah:

evangelion015

még valaki valamit?

Selmo

Nem tudok másról, a Words worthban van még cicalányos jelenet, a 2. részben ha jól rémlik.

A tökéletesség unalmas.

evangelion015

Kár hogy ilyen kevés van. Pedig az az egyik legjobb.

Yakumo

Quote from: evangelion015 on 2007-04-17, 21:21:02
Kár hogy ilyen kevés van. Pedig az az egyik legjobb.
Tessék még egy: Dragon Pink
Már az első epizód 5 és fél perce után "megvigasztalásra" kerül az !igazi! neko lányka. :D

Alkyra


Cheesy

Quote from: Yakumo on 2007-04-17, 22:15:55
Quote from: evangelion015 on 2007-04-17, 21:21:02
Kár hogy ilyen kevés van. Pedig az az egyik legjobb.
Tessék még egy: Dragon Pink
Már az első epizód 5 és fél perce után "megvigasztalásra" kerül az !igazi! neko lányka. :D

Dragon Pink tényleg az egyik legjobb ebből a kategóriából. Csak érdekesen van cenzúrázva. A részek haladtával fokozatosan többet enged látni. :P Uncensored van?

ignus

Quote from: Cheesy on 2007-04-18, 13:56:54
Quote from: Yakumo on 2007-04-17, 22:15:55
Quote from: evangelion015 on 2007-04-17, 21:21:02
Kár hogy ilyen kevés van. Pedig az az egyik legjobb.
Tessék még egy: Dragon Pink
Már az első epizód 5 és fél perce után "megvigasztalásra" kerül az !igazi! neko lányka. :D

Dragon Pink tényleg az egyik legjobb ebből a kategóriából. Csak érdekesen van cenzúrázva. A részek haladtával fokozatosan többet enged látni. :P Uncensored van?

Télleg nem rossz, de miéééért van ekkora melle Pinknek? :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Yakumo

Quote from: ignus on 2007-04-19, 11:15:57
Quote from: Cheesy on 2007-04-18, 13:56:54
Quote from: Yakumo on 2007-04-17, 22:15:55
Quote from: evangelion015 on 2007-04-17, 21:21:02
Kár hogy ilyen kevés van. Pedig az az egyik legjobb.
Tessék még egy: Dragon Pink
Már az első epizód 5 és fél perce után "megvigasztalásra" kerül az !igazi! neko lányka. :D

Dragon Pink tényleg az egyik legjobb ebből a kategóriából. Csak érdekesen van cenzúrázva. A részek haladtával fokozatosan többet enged látni. :P Uncensored van?

Télleg nem rossz, de miéééért van ekkora melle Pinknek? :(
Mi a baj vele? ^^

Dreamcleaver

Anejiru The Animation

Szerintem nagyon jó kis hentai. Igényes grafika, aranyos lányok, szép animáció. Normális szexjelenetek. Cenzúrázott, de nem vészes.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

QuoteRelations      alternative version:   Imoutojiru
* searching...


Dreamcleaver

Ja ja.  :D De ez főleg az alkotó gárdára, meg erre a love juice gyűjtögetésre vonatkozik. ebben én nem láttam lolit (ez van DS  :D ).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu



Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-20, 00:48:59
Ja ja.  :D De ez főleg az alkotó gárdára, meg erre a love juice gyűjtögetésre vonatkozik. ebben én nem láttam lolit (ez van DS  :D ).
Nyeh. Mikor a fentebbi postot olvastam, már nyitottam is az AniDBt. :D Amíg töltött, visszalapoztam ide, erre ez fogad.  :frown: Mindegy, azért leszedem. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#1466
Hininden: Gauss

Egy shinobis/fantasy hentai. Chakrával átitatott gyilkos tejjel lövöldözik a melléből az egyik ninja lány.  :D
A karakterdizájn és az animáció gyönyörű. Sajna cenzúrázott. Ami fura, hogy 1 részes OVA-nak van írva, pedig a sztori épp, hogy csak beindult, és egyértelműen látszik, hogy folytatást szántak neki. Lehet az más néven fog futni?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

ignus


Hát nem szeretem a giga melleket! :D

Imoutojiru torrentje van valakinek?
Mert én sehol sem találtam
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

jani620

Hi!

meg tudnád mondani annak a kardos animének a címét, ami az ablakodban megy?
Sajnos még csak nemrég ismerkedem mind a fórummal, mind pedig az animékkel, így nem láttam mé túl sokat.

Köszi

Selmo

Gondolom Dreamcleaver aláírására gondolsz. Írj neki PM-et, mert ez nem épp a megfelelő  hely. :P

A tökéletesség unalmas.