ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: biomage on 2007-12-03, 01:50:19
halgatlak :) én speciel végig lestem ezt a topikot és nem láttam nöi beirot, de lehet hogy elnéztem :)
Azt egy szóval sem mondtam, hogy az interneten is eldicsekszik vele :D
Amúgy nem kerested elég alaposan. Nem elég, hogy nőnemű, még loli is volt, amikor elkövette :muhahah:


Dreamcleaver

Quote from: Micka21 on 2007-12-03, 01:58:02
császtok
nemrégen (pár hónapja) találtam meg a szememnek legtetszőbb alkotást : Another.Lady.Innocent

kérdezném hogy ennek van-e folytatása vagy előélete
és keresek hasonló gafikáju hentait (emberi kategória, semmi csápok)

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1113

Sajna, nincs, és 1 epizódosnak van írva. Pedig sztem többnek szánták, hiszen a sztori csak most kezdődik.

Hentai animot nem tudok, de keress rá Satoshi Urushihara h-mangákra, az ő artja alapján készült ugyanis.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Micka21

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-03, 02:04:50

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1113



jók ezek a képek, gondolom azok, mert nem tom őket megnyitni és regelni se az oldalra :(   help!

biomage

hm

Micka21

#1564
Quote from: biomage on 2007-12-03, 02:14:49

nyomj signup



nah végre megjött az aktívásó emil ( 15 perc :S)

de hiába regeltem ekkor is worningot ír ki ha alinkre kattintok :S
nem tom hol kell állítani hogy elmúltam 18,,, nah majd talán holnap

biomage

hm azt a Profileban tudod engedélyeztetni, bepipálod a Show adult content (hentai)
hm

Hiei-sama

Quote from: biomage on 2007-12-03, 01:50:19
halgatlak :) én speciel végig lestem ezt a topikot és nem láttam nöi beirot, de lehet hogy elnéztem :)



Attol meg ,hogy forumon nincs no aki postolna,attol meg a csajok is neznek H-t.

Micka21

Quote from: biomage on 2007-12-03, 02:38:46
hm azt a Profileban tudod engedélyeztetni, bepipálod a Show adult content (hentai)

sikerül, csak nem másnapos hajnali 2 es agy kelett hozzá, kösz a segítséget
és amugy a csápos kategóriában van vmi hozzá hasonló hentai (  Another.Lady.Innocent) , mert a manga jelenleg még nem érdekel!?

Seth

Nem tudom lehet e készítőre keresni, de próbáld meg Satoshi Urushihara nevét,övé ez a stílusú rajzolás

Micka21

Quote from: Seth on 2007-12-03, 16:21:35
Nem tudom lehet e készítőre keresni, de próbáld meg Satoshi Urushihara nevét,övé ez a stílusú rajzolás

igen azt már tanácsolták, de érdemben nem jutottam vele előre sajnos, csak kommenteked dogál ki ha rákeresek
de azért thx



Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-12-03, 19:59:50
Lehet tippelni, hogy nekem miért van meg mind a 3. :D
No life, no gf, no problem? :D

frozenstein

#1573
Quote from: Darkstar on 2007-12-03, 19:59:50Lehet tippelni, hogy nekem miért van meg mind a 3.  :D
Loli? Bár csak az elsőt láttam abban mintha a loli angyal pont kimaradt volan volna a mókából.


Manitu

Túl soka  tsáp?  :muhahah:


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-12-04, 16:27:42
Túl soka  tsáp?  :muhahah:

1db jellenléte is böven eleg hozzá hogy delete-t nyomjak ^^ sebaj legközelebb jobban utánanézek mit töltök le  :smile:

Prof. William

Viper GTS.

Démonocsajok + sima szex + no csáp. :)

Ez a te H-d!

szilva

Uhhát új vok,nem olvastam végig a topicot csak a 15. oldalnál tartok.Valaki tud nekem ajánlani hentai-t,ami a BB-nél nem dúrvább *csak azt láttam* és értelme van a szex-jelenetek nélkül is? Értsd,jó a története *eddig a WW amit ilyennek találtam,esteleg máás?*  :bsd:

minuszmiki


Selmo

Koihime, Lingeries office, Virgin touch, Can can bunny extra, Wet summer days, Angel of darkness. Ezeknek van némi történetük is. Az utolsó csápos, a többi normál.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#1581
Quote from: szilva on 2007-12-10, 22:42:32
Uhhát új vok,nem olvastam végig a topicot csak a 15. oldalnál tartok.Valaki tud nekem ajánlani hentai-t,ami a BB-nél nem dúrvább *csak azt láttam* és értelme van a szex-jelenetek nélkül is? Értsd,jó a története *eddig a WW amit ilyennek találtam,esteleg máás?*  :bsd:

Értlem van szex jelenetek nélkül is...egyre retardáltabb requesteket kapunk ide.  :D Nézz valami romantikus ecchi-t lol.

Esetleg próbáld meg  a Genmukan-t, a Little Monica-t, vagy a Words Worth-öt. A BB-nek van folytatása is, BB Shin.

Edit: Végül is a Heartwork-nek is van története...vagy mi...

Selmo: a Lingeries Office a Top1 kedvenc hentaiom, de ha leveszed a szexjeleneteket, nem sok sztori marad.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-10, 23:18:23
Selmo: a Lingeries Office a Top1 kedvenc hentaiom, de ha leveszed a szexjeleneteket, nem sok sztori marad.  :rotfl:
Aki sok sztorit akar, ne nézzen hentait, :hehe: de még mindig több története van, mint mondjuk egy Sibling secret, vagy The roommate kaliberűnek.

A tökéletesség unalmas.

Prof. William

Dragon Knights - 4  -wheel of time . Oltári jó története van. 5 részes. És hogy átlagban egy 40 perces részben csak egy szexjelenet van (amikor kell) az sokat elárul rólla. Inkább kalandfilm amiben szexelnek, mint igazi hentai. Ajánlom!

Vagy a Wet Summer Day. Az is hasonlóan megálja a helyét szex nélkül is... (De persze a H-is jó benne .:) )

szilva

Romantikus ecchi és hentai jó történettel? Szerinted ez a két dolog összefügg,akkor lehet h én hülye vok^^'' Például megnéztem WW-t azisjó volt,ilyenekre gondoltam,közelsem azt akarom h romantika legyen ;) Sőt NSN is lehet!!De az h csak szex meg nemtudom,annak értelmét nemlátom/nem köt le.És akkor kérdezhetnétek h minek nézek hentait.Válasz: szexjelenetek!Mert az lehet benne,de ne CSAK az,hanem érdekfeszítő kerettörténet.
Köszönöm az ajánlásokat,Koihime megfelelő,megnéztem^^ *jön a többi *

biomage

Na ma is ajánlok egyet :)  Twin Angels nos a sztoria lányokról és szörnyekröl szól, a többit kitaláljátok magatok :D
hm

Prof. William

#1586
A Tokyo Private Police -t ajánlom. Jó kis rendőrös H szép akciókkal és történettel...

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=802

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-12-13, 02:20:03
A Tokyo Private Police -t ajánlom. Jó kis rendőrös H szép akciókkal és történettel...

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=802

Szép akciók alatt mit értesz? Általában ha sztorija van egy hentainak, az azt jelenti, hogy kevés és rövidek a h-jelenetek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

frozenstein

A School Days és a Summer Days játékokból kiszedett klippek mindenkinek, aki valamiért nem tudott vagy nem akart játszani a játékokkal, de a H jelenetek érdeklik.
School Days 1
School Days 2
School Days 3
Summer Days
Az első hozzászólásokban az Attached Files-nál vannak a torrentek.
[spoiler=Summer Days Kokoro-chan 2. jelenet]A klip végén Kotonoha leüti Makotót hátulról egy golf ütővel, aztán Kokoro beszól egy ilyet, hogy mennyire élvezte és elájul. Hogy én ezen mekkorát röhögtem. :lul:[/spoiler]

Seth

Shemale hentaikat keresek, ezeken kívül,amiket ismerek: Bible Black,Countdown sorozat, Stainless Night, Parade Parade