ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Bicskei

ajáljon valaki valami újabb jobb szebb művet aminek jó értelmes sztorija is van és nem csak a digidugiról szól..
mostanában nem láttam semmit.
Ultras liberi

Zsiga

Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 14:33:42
ajáljon valaki valami újabb jobb szebb művet aminek jó értelmes sztorija is van és nem csak a digidugiról szól..
mostanában nem láttam semmit.
http://www.sumotorrent.com/details_1880475.html

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 14:55:43
Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 14:33:42
ajáljon valaki valami újabb jobb szebb művet aminek jó értelmes sztorija is van és nem csak a digidugiról szól..
mostanában nem láttam semmit.
http://www.sumotorrent.com/details_1880475.html

na szakadj meg légyszives..... :uzi:
Ultras liberi

Zsiga

Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 15:08:59
na szakadj meg légyszives..... :uzi:
:angyali:
(Nem ismerted?  :eek:)

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 15:14:36
Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 15:08:59
na szakadj meg légyszives..... :uzi:
:angyali:
(Nem ismerted?  :eek:)

Ahahahahahahahahahahaha. :lol:  :hopp:

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 15:14:36
Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 15:08:59
na szakadj meg légyszives..... :uzi:
:angyali:
(Nem ismerted?  :eek:)

de ismertem pont azért...szakadj meg :angyali:
Ultras liberi

Zsiga

Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 17:47:39
de ismertem pont azért...szakadj meg :angyali:
:frown:
Pedig már kezdtem örülni hogy végre egyszer valaki letöltötte és megnézte, aztán... :zomg:  :muhahah:

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-02-28, 18:41:14
Quote from: Bicskei on 2009-02-28, 17:47:39
de ismertem pont azért...szakadj meg :angyali:
:frown:
Pedig már kezdtem örülni hogy végre egyszer valaki letöltötte és megnézte, aztán... :zomg:  :muhahah:

nincs az a forum olvaso aki bevenné......majd valami újonccal próbálkozz..
Ultras liberi

Flaser

Shoujo Sect egész romantikus, legalábbis nem csak a dugásról szól.
Ami meg absz. hentai és nemrég néztem az a Alignment You! You! ...egyszerűen annyira hardcore, hogy az már röhejes! (Ha belenézel rájössz miről beszélek)...na ennek is van (egy csöppnyi) története.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Member

Quote from: Flaser on 2009-03-01, 03:56:45
Shoujo Sect egész romantikus, legalábbis nem csak a dugásról szól.
HOGY MIT?! Az első részt gyak. végigdugják és a másik kettőben is gyakorta ebben nyílvánulnak meg az érzelmek.

Darkstar

Quote from: Member on 2009-03-01, 14:30:32
Quote from: Flaser on 2009-03-01, 03:56:45
Shoujo Sect egész romantikus, legalábbis nem csak a dugásról szól.
HOGY MIT?! Az első részt gyak. végigdugják és a másik kettőben is gyakorta ebben nyílvánulnak meg az érzelmek.
Nézzél (még)több hentait, akkor majd látod a különbséget.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Romantika kell?


Wet Summer Days.

Minden részben van érzelem bőven és szex + szuper grafika...


Virgin Touch

Jó szori, érzelmek szex...


Tanaka Yutaka összes mangája... Remek sztorik és tényleg nagyon jó érzelmes történetek... Az egyik kedvenc rajzolóm.  :cool:

http://profwilliam.wordpress.com/ -itt találhatsz párat amit lefordítottam magyarra...

De persze angolul is van egy rakás...

Dragon Knight 4 

Igazi kardozós-b*szós hentai. Érdekes sztori remek harcok, csaták, érzelmi szál és szex. :)







Ichigo321

Sziasztok! új vagyok még a hentai világában és hát aszem elég egyedi ízlésem van e téren, azonban nem találok neki megfelelőt animében csak rajzokban. Azt hiszem a megfelelő kifejezés a "Furry" szó, nem vagyok benne biztos, azonban a kérdésem az lenne, hogy ebben a kategóriában tudtok-e ajánlani hentai animét?

Zsiga

gtfo  :uzi:

in b4 RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGE

Bicskei

Quote from: Ichigo321 on 2009-03-03, 19:25:53
Sziasztok! új vagyok még a hentai világában és hát aszem elég egyedi ízlésem van e téren, azonban nem találok neki megfelelőt animében csak rajzokban. Azt hiszem a megfelelő kifejezés a "Furry" szó, nem vagyok benne biztos, azonban a kérdésem az lenne, hogy ebben a kategóriában tudtok-e ajánlani hentai animét?

Boku no Pico-t ajánlom  ;)
Ultras liberi

Ichigo321

 :eek: Aszem mégis rossz kifejezést írtam, nem meleg animét keresek, Isten mentsen meg tőle.  :oops:
próbálok linkelni egy oldalt ami valami hasonlóval foglalkozik:
http://www.kurumi.sakura.ne.jp/~kemono/html/xxx_g.htm
Mondjuk itt csak képek vannak

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Ichigo321 on 2009-03-03, 20:01:37
:eek: Aszem mégis rossz kifejezést írtam, nem meleg animét keresek, Isten mentsen meg tőle.  :oops:
próbálok linkelni egy oldalt ami valami hasonlóval foglalkozik:
http://www.kurumi.sakura.ne.jp/~kemono/html/xxx_g.htm
Mondjuk itt csak képek vannak
Bicskei csak egy olcsó poént próbált elsütni, ne aggódj.
Szal animal szexre vágysz? :D
Btw nem hinném, hogy van itt bárki is ilyen izléssel, de ha van is, eddig nem vállalta fel.
AniDB-n regelj (csak akkor látszódhatnak a hentaik), azt próbálj meg keresgélni.

Zsiga, Darkstar, ti meg ne legyetek ilyen primitívek, milyen rossz képet adtok már a fórumról egy ártatlan idetévedtnek.  :Kiraly:
[reserved]

Makos

Quote from: NLZ on 2009-03-03, 21:04:30
Zsiga, Darkstar, ti meg ne legyetek ilyen primitívek, milyen rossz képet adtok már a fórumról egy ártatlan idetévedtnek.  :Kiraly:

Nicsak ki beszél? :angyali:

bimanc

A Cream Lemon 21. epizódja, a Dream-Colored Bunny az elvileg furry. És simán jó, én például szétröhögtem magam rajta, ahogy a nyuszi ugrál a mezőn, majd a gonosz róka megraepeli.  :D

NLZ

Quote from: Makos on 2009-03-03, 21:12:11
Quote from: NLZ on 2009-03-03, 21:04:30
Zsiga, Darkstar, ti meg ne legyetek ilyen primitívek, milyen rossz képet adtok már a fórumról egy ártatlan idetévedtnek.  :Kiraly:

Nicsak ki beszél? :angyali:
Ki? :angyali:
[reserved]

Én

Quote from: Ichigo321 on 2009-03-03, 19:25:53
Sziasztok! új vagyok még a hentai világában és hát aszem elég egyedi ízlésem van e téren, azonban nem találok neki megfelelőt animében csak rajzokban. Azt hiszem a megfelelő kifejezés a "Furry" szó, nem vagyok benne biztos, azonban a kérdésem az lenne, hogy ebben a kategóriában tudtok-e ajánlani hentai animét?
1) valóban az itteni jónép ízlése nem ekörül forog, én is anidb.net-et ajánlom, mint NLZ :)
2) ez talán belefér: http://www.fakku.net/viewonline.php?view=2911 (manga, van még pár ebből az animéből)
3) MODS = TROLLS = FAGS

Dreamcleaver

Hát anidb-n sztem Furry H-t nem fog találni. Nem vagyok szakértő, de sztem a nekomimi, meg az egyébb nyuszi-róka lányok és társaik az még nem furry kategória. Ahhoz több kell mint egy pár fül meg gyapjas farkinca.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ichigo321

Huh hát látom forradalmat robbantottam ki, nah csak érdeklődtem, a linkeket pedig köszönöm  :cool:

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2009-03-02, 01:12:35
Dragon Knight 4 

Igazi kardozós-b*szós hentai. Érdekes sztori remek harcok, csaták, érzelmi szál és szex. :)

Ennek most néztem meg az első részét, és mikor a csávesz sisakkal a fején kezdi el kefélni az elf csajszit, ott majdnem megszakadtam a röhögéstől.
Amúgy nem ajánlom a cuccot, mert tipikusan abban a betegségben szenved, hogyha egy hentainak története is van, akkor azt a szexjelenetek sínylik meg. Ez nagyon softcore.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

Quote from: Ichigo321 on 2009-03-03, 21:54:14
Huh hát látom forradalmat robbantottam ki, nah csak érdeklődtem, a linkeket pedig köszönöm  :cool:

Az internet 99%-a szívből gyűlöli a furry-ket. Messze vagy még attól, hogy egyedül forradalmat válts ki, nyugi. :lol:

PROTIP: google fursecution

Xzone

Quote from: Flaser on 2009-03-01, 03:56:45
Ami meg absz. hentai és nemrég néztem az a Alignment You! You! ...egyszerűen annyira hardcore, hogy az már röhejes! (Ha belenézel rájössz miről beszélek)...na ennek is van (egy csöppnyi) története.

LOL!

Ilyen tipped van még? Ez valami kibebaszott jó volt. Hihetetlenül random és perverz :D

NLZ

Na, ezzel felkeltetted az érdeklődésemet. :D
[reserved]

frozenstein

Xzone
Szerintem a Kafun Shoujo Chuuihou! még hasonló. Meg egy kicsit talán ez a kettő: Eromanga Mitaina Koi Shiyo, Renketsu Houshiki.

Flaser

Quote from: Ichigo321 on 2009-03-03, 20:01:37
:eek: Aszem mégis rossz kifejezést írtam, nem meleg animét keresek, Isten mentsen meg tőle.  :oops:
próbálok linkelni egy oldalt ami valami hasonlóval foglalkozik:
http://www.kurumi.sakura.ne.jp/~kemono/html/xxx_g.htm
Mondjuk itt csak képek vannak



...csak mihez tartás véget.



...persze, azt sem árt tudni, hogy "a Cat is Fine too"!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."