USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

.Attila

Nekem továbbra is a film hossza a legnagyobb gondom, a troll hólyagom miatt.
Emellett csak az általános mozis problémáim vannak: beszélő, rágcsáló, zörgő, hangosan nevető közönség.

3D nálam is kizárt, szinkron elfogadható.

Na mindegy, akkor marad az otthoni mozizás alternatív forrásokból.

Kvikveg

#841
Star Trek 2d eredeti hang +1
Es tenyleg messze vagy szinkronos vagy 3d, fene.
http://sugarmozi.hu/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Sugárban néztem én is. Jó volt nagyon.

Cobra

Trailer alapján a magyar szinkronos erősen kerülendő, pedig nem vagyok előítéletes :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Najo nekem inkabb MOM 3d eredeti nyelv, mint az Orsre kimetrozni.
Cinema City MOM Park
original version without subtitles
Pentek 18:40 (a dolgozo nep erdekeben).. Ramiz erdekeben meg inkabb szombat 18:40.. ahh nem akkor van forumtali?
...
de. Argh.
Szombaaat 13:20 maradt. Utana forumtali?
2000 Ft
132 perc

Jelentkezzen akit erdekelne. Ha nem akkor elmegyek egyedul.

Ramiz: a te listadrol van valahol ismerteto?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2013-05-21, 14:28:05


Basszus pentek :-/
Aznap van a havi egyszeri Hring motoros palyanap,
meg estere is megbeszeltunk egy koncertet egy regi
zenesz ismerossel... most szakadjak kette... :(

Cobra

Lehetne kicsit később, de elképzelhető, hogy el tudok menni a 13:20-asra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Aznap 13:20, 18:40, 21:20 idopontok vannak, az utolso tul keso, a 18:40 meg a meetingbe ronditana bele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Végülis elmehetek veled (veletek?), bár vannak előzetes fenntartásaim a filmmel kapcsolatban.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2013-05-22, 22:03:22
Végülis elmehetek veled (veletek?), bár vannak előzetes fenntartásaim a filmmel kapcsolatban.
\o/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2013-05-21, 14:28:05
Pénteki Art Mozik Éjszakájára
Színházba megyek aznap este :(
A nagyon éjszakát meg nem feltétlenül vállalnám be.
Szombaton meg insallah piknikezni fogok délután, megint nem jó :(

Kvikveg

Gondolkodtam hogy facebookra is kirakom, de aztan rajottem, hogy elso korben ugyan csak az en ismeroseim latjak, de ha ok bekommentelnek, azt mar a fel vilag. Fene.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Sajnos nem 100%, hogy tudok menni, valószínűleg csak péntek estére derül ki. (Star Trek 13:20, mielőtt keveredés lenne)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Kesobbre (juni 20ra irjak):
https://www.youtube.com/watch?v=g2DiRuegbEA
:borul: igy elozetes alapjan.

Cobra: ok majd ird meg. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Szoljon aki meg jonni szeretne, es hogy vegyek-e neki szemuveget es vegyek-e jegyet.
Kikunak veszek jegyet egyelore.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Nekem is légyszíves, mert elég szűkösen fogok odaérni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2013-05-24, 14:24:31
Nekem is légyszíves, mert elég szűkösen fogok odaérni.
Szemuveg kell vagy mar van neked?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Természetesen nincs. Egyébként ez az eldobós kék/piros szemüveg? Eddig egyszer voltam 3D-n, ott aktív szemüvegeket osztogattak, szóval nem tudom hogy megy.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2013-05-24, 15:47:26
Természetesen nincs. Egyébként ez az eldobós kék/piros szemüveg? Eddig egyszer voltam 3D-n, ott aktív szemüvegeket osztogattak, szóval nem tudom hogy megy.
Hazavihetos polarizalt szemuveg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Nu, megrendelve 2 szemuvegmentes 1 szemuveges.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Jovo heten kit erdekel (ha van) 2d eredeti nyelvu Man of Steel? Ha jol tevedek akkor jon. (20.an)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#861
Quote from: Kvikveg on 2013-06-10, 01:08:25
Jovo heten kit erdekel (ha van) 2d eredeti nyelvu Man of Steel? Ha jol tevedek akkor jon.
engem érdekel biza

szerk: köcsög imba hős ez a Superman, nem is érdekelne különösebben, de az előzetes, meg a film mögött álló nevek meggyőztek ^^"

chilip

Quote from: Fazék on 2013-06-10, 01:08:50
Quote from: Kvikveg on 2013-06-10, 01:08:25
Jovo heten kit erdekel (ha van) 2d eredeti nyelvu Man of Steel? Ha jol tevedek akkor jon.
engem érdekel biza

+1

Cobra

Én majd a Pacific Rim-re mennék, Superman sose érdekelt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Szemfényvesztők. megnéztem volna. erre ezek a faszok megint csak magyar szinkronnal játsszák.
nem is mondok semmit.

egyre inkább félek tőle, hogy Superman-ből is max 3D-s lesz eredeti hanggal felirat nélkül.
az meg megint csak pont kurvára nem érdekel olyan formában, egy fillér extrát sem vagyok hajlandó kiadni a 3D-ért.

nagyon nem akarják, hogy moziba járjak, úgy néz ki rohadtul kisebbségben vagyok az eredeti szinkron mániámmal...

Kvikveg

#865
Quote from: Fazék on 2013-06-12, 20:52:51
Szemfényvesztők. megnéztem volna. erre ezek a faszok megint csak magyar szinkronnal játsszák.
nem is mondok semmit.

egyre inkább félek tőle, hogy Superman-ből is max 3D-s lesz eredeti hanggal felirat nélkül.
az meg megint csak pont kurvára nem érdekel olyan formában, egy fillér extrát sem vagyok hajlandó kiadni a 3D-ért.

nagyon nem akarják, hogy moziba járjak, úgy néz ki rohadtul kisebbségben vagyok az eredeti szinkron mániámmal...
Te ezt hol latod?

?
http://aeonflux.blog.hu/2013/06/11/dc-hirek_folytatasok_es_vendegszereplok
Az acélember június 20-án nyit a hazai mozikban 2D-ben, 3D-ben és IMAX 3D-ben (szinkronnal), valamint eredeti nyelven (felirat nélkül) 3D-ben.
Ennel valami hivatalosabb forras?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

elég embert begyűjtünk mehetünk külön kis moziterembe :D ingyenkajásba, és oda simán lehet kérni 2D eredeti nyelv felirat kombót sztem, csak legyen elég jelentkező

Fazék

#867
Quote from: Kvikveg on 2013-06-12, 23:09:47
Quoteegyre inkább félek tőle, hogy Superman-ből is max 3D-s lesz eredeti hanggal felirat nélkül.
az meg megint csak pont kurvára nem érdekel olyan formában, egy fillér extrát sem vagyok hajlandó kiadni a 3D-ért.
Te ezt hol latod?

?
http://aeonflux.blog.hu/2013/06/11/dc-hirek_folytatasok_es_vendegszereplok
Az acélember június 20-án nyit a hazai mozikban 2D-ben, 3D-ben és IMAX 3D-ben (szinkronnal), valamint eredeti nyelven (felirat nélkül) 3D-ben.
Ennel valami hivatalosabb forras?
nem láttam sehol se, csak sejtettem. eléggé ez a trend mostanában, szóval betippeltem, hogy itt se akarják, hogy moziba menjek

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2013-06-13, 08:50:08
nem láttam sehol se, csak sejtettem. eléggé ez a trend mostanában, szóval betippeltem, hogy itt se akarják, hogy moziba menjek
Ja hogy a "Szemfenyvesztok" az filmcim volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2013-06-13, 14:54:16
Quote from: Fazék on 2013-06-13, 08:50:08
nem láttam sehol se, csak sejtettem. eléggé ez a trend mostanában, szóval betippeltem, hogy itt se akarják, hogy moziba menjek
Ja hogy a "Szemfenyvesztok" az filmcim volt.
:facepalm: :D