Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: Cloud on 2011-11-13, 00:24:50
Melancholia-t asszem  megnézem én is, meg jön mellé még egy Another Earth is. Meglátjuk, de valszeg nekem bejön majd mindkét film.

Ezt az Another Earth-öt nem mertem megnézni. Elborult büfé-esztétika szakos independent faszverésnek tűnik a leírások alapján.

Úgy látszik, az ízlésem jóvátehetetlenül károsodott. Ha bolygóütközésekről van szó, akkor én igenis igénylem a hagyományos kliséket: mutassanak New Yorkot elöntő cúnamit, Párizst lebombázó kisbolygót, lőjenek ki nukuláris rakétákat és ébresszék fel az elnököt.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2011-11-13, 00:38:41
Quote from: Cloud on 2011-11-13, 00:24:50
Melancholia-t asszem  megnézem én is, meg jön mellé még egy Another Earth is. Meglátjuk, de valszeg nekem bejön majd mindkét film.

Ezt az Another Earth-öt nem mertem megnézni. Elborult büfé-esztétika szakos independent faszverésnek tűnik a leírások alapján.

Úgy látszik, az ízlésem jóvátehetetlenül károsodott. Ha bolygóütközésekről van szó, akkor én igenis igénylem a hagyományos kliséket: mutassanak New Yorkot elöntő cúnamit, Párizst lebombázó kisbolygót, lőjenek ki nukuláris rakétákat és ébresszék fel az elnököt.
:haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2011-11-13, 00:38:41
Quote from: Cloud on 2011-11-13, 00:24:50
Melancholia-t asszem  megnézem én is, meg jön mellé még egy Another Earth is. Meglátjuk, de valszeg nekem bejön majd mindkét film.

Ezt az Another Earth-öt nem mertem megnézni. Elborult büfé-esztétika szakos independent faszverésnek tűnik a leírások alapján.

Úgy látszik, az ízlésem jóvátehetetlenül károsodott. Ha bolygóütközésekről van szó, akkor én igenis igénylem a hagyományos kliséket: mutassanak New Yorkot elöntő cúnamit, Párizst lebombázó kisbolygót, lőjenek ki nukuláris rakétákat és ébresszék fel az elnököt.

Szóval te is szereted az ilyen 2012 típusú filmet. :)

kikuchiyo

Igazából nem.

Az a baj az ilyen artsy-fartsy világvége-filmekkel, hogy rossz az arányérzékük. A világ vége, mint téma önmagában teljes filmet (könyvet stb.) kíván. Nem lehet csak úgy throwaway plot device-ként használni. Ha a filmben vége van a világnak, ami definíció szerint a legérdekesebb esemény, ami valaha történt, akkor emellett a legkevésbé sem érdekes az, hogy két nővérnek milyen a kapcsolata, vagy a főhős újra megtalálja Istent vagy mittudomén.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2011-11-13, 14:28:00
Az a baj az ilyen artsy-fartsy világvége-filmekkel, hogy rossz az arányérzékük. A világ vége, mint téma önmagában teljes filmet (könyvet stb.) kíván. Nem lehet csak úgy throwaway plot device-ként használni. Ha a filmben vége van a világnak, ami definíció szerint a legérdekesebb esemény, ami valaha történt, akkor emellett a legkevésbé sem érdekes az, hogy két nővérnek milyen a kapcsolata, vagy a főhős újra megtalálja Istent vagy mittudomén.

Agreed.

Ha már Lars von Trier: ezért utáltam a Farkasok óráját is. Jó, ott nem a világvége a tét, max a civilizációjé, de még úgy is sokkal érdekesebb téma lenne, mint ami a befejezés: művészkedős, szájbarágós maszlag.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Nakedape on 2011-10-30, 22:55:27
a Vizsga egy elég jó film :cool:
A Forradalmi Munkás-Paraszt Kormány nevében köszönöm éberségét, elvtárs. Ügynöktársaimmal november 16-án észrevétlenül megközelítettünk egy konspirált mozgóképszínházat, és alaposan megvizsgáltuk a feljelentésében említett dokumentumot. Ahogy az a jegyzőkönyvben is olvasható, megállapításunk szerint nagyon értékes nyomra bukkant. Haladéktalanul utasítom a jelen levélről indigós másolatot kapó szigorúan titkos állományú tiszteket, hogy kezdeményezzék a célpont megfigyelését, és a tapasztalatokról tegyenek részletes jelentést a USTEAM irodában.

Bergendy-Köbli: A vizsga (2011)
Izgulós kis kémthriller az ötvenes évek atmoszférájában, a "fő a bizalom" jeligét magáénak nem valló ÁVO díszletei között. Jó színészek ügyes szereposztásban, feszült jelenetek, a jó krimiktől elvárható finom kis jellemrajz (amelyre a végén érünk csak rá figyelni, mert addig a cselekmény kötött le), szóval végre egy kis hazai profizmus. Nem mindentverő legesleg film, de határozottan jó. Ajánlom én is.

Quote from: kikuchiyo on 2011-10-30, 23:32:08merthogy milyen már, hogy a főszereplők ávós tisztek, akikkel a történet bizonyos pontjain nem tudunk nem szimpatizálni
Az az érdekes, hogy akik velem együtt nézték, mind arra panaszkodtak, hogy nem tudtak eléggé izgulni a filmen, mivel egyik szereplőnek se tudták igazán drukkolni a szimpátia hiányából kifolyólag. Nálam mindenesetre működött.

Quote from: kikuchiyo on 2011-10-30, 23:32:08-- pedig az egyébként szakszerűen felvázolt történelmi Nekem úgy tűnt, hogy a sztori túlzottan is csavaros próbált lenni, és egy ponton túl már nem lehetett a többszörösen át- és újraértelmezett sztorielemeket hihető és logikus egésszé összeilleszteni.
Itt pontosan mire gondolsz? Én most azt hiszem, hogy értem, mi miért történt. De persze simán lehet, hogy valamit nálam alaposabban gondoltál végig, szóval kíváncsi vagyok :)

Amúgy az szvsz kifejezetten zseniális húzás, hogy
[spoiler]Scherer kapta Emil szerepét. Épít a színész tipikus korábbi szerepei alapján kialakult nézői elvárásokra, hogy utána annál jobban meglepjen, amikor a félszegsége, hebehurgyasága álcának bizonyul.[/spoiler]


kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2011-11-19, 00:09:44
Quote from: kikuchiyo on 2011-10-30, 23:32:08-- pedig az egyébként szakszerűen felvázolt történelmi Nekem úgy tűnt, hogy a sztori túlzottan is csavaros próbált lenni, és egy ponton túl már nem lehetett a többszörösen át- és újraértelmezett sztorielemeket hihető és logikus egésszé összeilleszteni.
Itt pontosan mire gondolsz? Én most azt hiszem, hogy értem, mi miért történt. De persze simán lehet, hogy valamit nálam alaposabban gondoltál végig, szóval kíváncsi vagyok :)

Talán túl élesen fogalmaztam. Úgy voltam vele, mint mondjuk egy Sherlock Holmes-történettel: tudtam értékelni az ügyesen tálalt sztorit, elismerően bólintva, hogy aha, ez cseles volt, de azt már nem tudtam elképzelni, hogy mindez akár meg is történhetett volna a valóságban, igazi emberekkel.

[spoiler]A fő kérdés, hogy a három vizsgázó mikortól vett részt "élesben" a vizsgán és a történet egyes pontjain mennyit tudtak. A nő az elejétől tudott mindent, ez feltehető. Kulka karaktere csak a legvégén ébredt rá, hogy őrá ment ki a játék, ez is aránylag kevés outlierrel illeszthető. De a fiatal srác? Mindent nem tudhatott az elejétől, mert akkor a teljesen őszintének tűnő felindultsága több ponton, ill. az, amikor megpróbált átmenni a megfigyelők lakására, nem lenne értelmes. Talán az a legvalószínűbb, hogy abban a szünetben, ami a nővel történt nagyjelenet és Kulka átmenetele között volt (amikor már nem működött mikrofon a lakásban), a nő beavatta, hogy Kulka kompromittálása a cél. De akkor meg az a probléma, hogy nagyon rövid idő (egy-két óra) alatt kellene a fiúnak egy teljes pálfordulást végrehajtani: a naiv, hirtelen haragú, a mentoráért őszintén rajongó kis tartótisztből a kőarcú, megvető "csalódtam benned"-ig.

Az egyes fordulatok és jellemfejlődési elemek külön-külön hihetőek és értelmesek, de az egész együtt túl van feszítve.[/spoiler]
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2011-11-19, 00:30:29
[spoiler]A fő kérdés, hogy a három vizsgázó mikortól vett részt "élesben" a vizsgán és a történet egyes pontjain mennyit tudtak. A nő az elejétől tudott mindent, ez feltehető. Kulka karaktere csak a legvégén ébredt rá, hogy őrá ment ki a játék, ez is aránylag kevés outlierrel illeszthető. De a fiatal srác? Mindent nem tudhatott az elejétől, mert akkor a teljesen őszintének tűnő felindultsága több ponton, ill. az, amikor megpróbált átmenni a megfigyelők lakására, nem lenne értelmes. Talán az a legvalószínűbb, hogy abban a szünetben, ami a nővel történt nagyjelenet és Kulka átmenetele között volt (amikor már nem működött mikrofon a lakásban), a nő beavatta, hogy Kulka kompromittálása a cél. De akkor meg az a probléma, hogy nagyon rövid idő (egy-két óra) alatt kellene a fiúnak egy teljes pálfordulást végrehajtani: a naiv, hirtelen haragú, a mentoráért őszintén rajongó kis tartótisztből a kőarcú, megvető "csalódtam benned"-ig.
[/spoiler]
[spoiler=én tippjeim]
A nő nem feltétlenül tudja előre, hogy Markó bőrére megy a játék. Valószínűbbnek érzem, hogy a vizsgafeladata a lista megszerzése volt, majd utána be lett avatva Jung vizsgájába. De az elején még tuti vizsgázott ő maga is, hiszen megkapja este az értékelését (és tippre ezek után mehet végre zeneakadémiára). Vagy szerinted utal valami arra, hogy a nő is Markóra utazik? Azt simán kaphatta utasításba is, hogy a karácsonyfadíszt kell Jung után hajítania, minden magyarázat nélkül. De valóban elképzelhető, hogy ekkor már mindenbe be volt avatva.

Én is úgy látom, hogy Jung addig nem tud semmit, amíg a karácsonyfadísz szét nem törik, és elő nem kerül a mikrofon. Mivel azt az "apja" hozta ajándékba, innen azonnal levágja, hogy ő figyelteti. Ezek után valamennyire érthető, hogy azonnal megrendül a bizalma Markóban. Ha egyszer a film pont arról szól, hogy kellő gátlástalansággal és törtetéssel az ember magasra viheti, akkor számomra teljesen logikusnak tűnik, és simán illik Jung és a lány jellemébe (amiket ugye a maguk valójában csak a végén ismerünk meg, mert mindketten nagyon jók a saját színjátékuk fenntartásában). És ugye épp ez volt az eminens diák vizsgájának végső állomása, hogy képes-e a pártfogóját is elárulni (jelen esetben utasításai ellenére nem letörölni a szalagot).
[/spoiler]

Quote from: kikuchiyo on 2011-11-19, 00:30:29
Az egyes fordulatok és jellemfejlődési elemek külön-külön hihetőek és értelmesek, de az egész együtt túl van feszítve.
Ebben van igazság.

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2011-11-19, 01:35:32
Quote from: kikuchiyo on 2011-11-19, 00:30:29
[spoiler]A fő kérdés, hogy a három vizsgázó mikortól vett részt "élesben" a vizsgán és a történet egyes pontjain mennyit tudtak. A nő az elejétől tudott mindent, ez feltehető. Kulka karaktere csak a legvégén ébredt rá, hogy őrá ment ki a játék, ez is aránylag kevés outlierrel illeszthető. De a fiatal srác? Mindent nem tudhatott az elejétől, mert akkor a teljesen őszintének tűnő felindultsága több ponton, ill. az, amikor megpróbált átmenni a megfigyelők lakására, nem lenne értelmes. Talán az a legvalószínűbb, hogy abban a szünetben, ami a nővel történt nagyjelenet és Kulka átmenetele között volt (amikor már nem működött mikrofon a lakásban), a nő beavatta, hogy Kulka kompromittálása a cél. De akkor meg az a probléma, hogy nagyon rövid idő (egy-két óra) alatt kellene a fiúnak egy teljes pálfordulást végrehajtani: a naiv, hirtelen haragú, a mentoráért őszintén rajongó kis tartótisztből a kőarcú, megvető "csalódtam benned"-ig.
[/spoiler]
[spoiler=én tippjeim]
A nő nem feltétlenül tudja előre, hogy Markó bőrére megy a játék. Valószínűbbnek érzem, hogy a vizsgafeladata a lista megszerzése volt, majd utána be lett avatva Jung vizsgájába. De az elején még tuti vizsgázott ő maga is, hiszen megkapja este az értékelését (és tippre ezek után mehet végre zeneakadémiára). Vagy szerinted utal valami arra, hogy a nő is Markóra utazik? Azt simán kaphatta utasításba is, hogy a karácsonyfadíszt kell Jung után hajítania, minden magyarázat nélkül. De valóban elképzelhető, hogy ekkor már mindenbe be volt avatva.
[/spoiler]
[spoiler]Ez jó meglátás, hogy az elsődleges vizsgafeladat a lista megszerzése volt. Végül is a nő nem volt magas rangú ügynök, nem valószínű, hogy kezdettől fogva be volt avatva egy olyan nagy jelentőségű műveletbe, mint egy alezredes kompromittálása.

A karácsonyfadísz széttörését én véletlennek értelmeztem. De így is, úgy is necces, hiszen ha véletlen volt, akkor milyen már, hogy egy ilyen véletlenen múlik a lebukás, ha meg nem, akkor milyen valószerűtlen, hogy ilyen elemek vannak betervezve a folyamatba.[/spoiler]
Quote
[spoiler]
Én is úgy látom, hogy Jung addig nem tud semmit, amíg a karácsonyfadísz szét nem törik, és elő nem kerül a mikrofon. Mivel azt az "apja" hozta ajándékba, innen azonnal levágja, hogy ő figyelteti. Ezek után valamennyire érthető, hogy azonnal megrendül a bizalma Markóban. Ha egyszer a film pont arról szól, hogy kellő gátlástalansággal és törtetéssel az ember magasra viheti, akkor számomra teljesen logikusnak tűnik, és simán illik Jung és a lány jellemébe (amiket ugye a maguk valójában csak a végén ismerünk meg, mert mindketten nagyon jók a saját színjátékuk fenntartásában). És ugye épp ez volt az eminens diák vizsgájának végső állomása, hogy képes-e a pártfogóját is elárulni (jelen esetben utasításai ellenére nem letörölni a szalagot).
[/spoiler]
[spoiler]Itt ugye az a kérdés, hogy mikor közlik formálisan Junggal, hogy a vizsgafeladata mostantól a mentora elárulása (ha volt ilyen közlés egyáltalán). Mivel nem láttuk, hogy a nőn és Markón kívül bárkivel érintkezett volna a kérdéses időszakban, fel kell tételeznünk, hogy a nőt avatták be a lista megszerzése után, és ő közölte Junggal a tényállást - gondolom, azzal az ultimátummal együtt, hogy Markó már bukott ember, de ha nem működik közre a leleplezésben, akkor ő is vele bukik.[/spoiler]
Failure is the default option

Xzone

Tucker and Dale vs Evil

Nagyon jó kis vígjáték, rengeteg vérrel. Egyfajta slasher horror, egy hatalmas csavarral: gyakorlatilag minden halál öngyilkosság. :D

Tucker és Dale két teljesen ártalmatlan hillbilly, akiket pszichopata gyilkosnak néz egy csapat kempingező egyetemista. Az egyetemisták iszonyú bénák, és sorra nyírják ki magukat a lehető legváltozatosabb módokon. Nem segít a dolgon, hogy a vezetőjük tényleg egy horrorfilmbe képzeli magát, és alapból is egy idióta gyökér.

Ez a jelenet egész jól összefoglalja, milyen film is ez:

http://www.youtube.com/watch?v=AWby6bSx7DI

:lol:

Also, Alan Tudyk.

Fazék

Quote from: Xzone on 2011-11-20, 07:34:52
Tucker and Dale vs Evil
sztem meg csak nézzétek meg a filmet, Xzone hozzászólásának elolvasása nélkül, a trailer-t meg semmiképpen se nézzétek meg, túl sokmindent lelő a filmből sztem. :)

NLZ

Quote from: Fazék on 2011-11-20, 09:17:27
Quote from: Xzone on 2011-11-20, 07:34:52
Tucker and Dale vs Evil
sztem meg csak nézzétek meg a filmet, Xzone hozzászólásának elolvasása nélkül, a trailer-t meg semmiképpen se nézzétek meg, túl sokmindent lelő a filmből sztem. :)
:( Késő.
[reserved]

kada

Quote from: NLZ on 2011-11-20, 16:18:49
Quote from: Fazék on 2011-11-20, 09:17:27
Quote from: Xzone on 2011-11-20, 07:34:52
Tucker and Dale vs Evil
sztem meg csak nézzétek meg a filmet, Xzone hozzászólásának elolvasása nélkül, a trailer-t meg semmiképpen se nézzétek meg, túl sokmindent lelő a filmből sztem. :)
:( Késő.
Emlékezzetek ránk akik elhullottak fölöslegesen, takarják el hulláink a spoilert tag-ként!

NLZ

Ám egyébként ez már az összes mai filmre vonatkozik, hogy a trailerek mindent ellőnek. :(  Kurva annyukat, mire jó ez?
[reserved]

kada

Quote from: NLZ on 2011-11-20, 16:52:43
Ám egyébként ez már az összes mai filmre vonatkozik, hogy a trailerek mindent ellőnek. :(  Kurva annyukat, mire jó ez?
Hogy megspórolják nekem az utat a moziba, így a lelőtt poén miatt inkább a kalózöbölben napozok egy kicsit...

Én

Quote from: Xzone on 2011-11-20, 07:34:52
TR&DvsE
Engem egy kicsit fárasztottak a klisék, még akkor is ha direkt voltak benn. Amúgy tényleg érdemes megnézni. :)


noriko

Jövő héten koreai filmhét lesz az Urániában, ha esetleg valakit érdekel. A belépés ingyenes.
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Quote from: noriko on 2011-11-22, 23:07:50
Jövő héten koreai filmhét lesz az Urániában, ha esetleg valakit érdekel. A belépés ingyenes.

Kösz.

Azt a Happy Endinget talán megnézem Choi Min-Shik miatt, bár a film előzetese nem sokat ígér.

Az Álom címűt pedig láttam: kifejezetten rossz.
Failure is the default option

Cloud

Cowboys & Aliens


Egynek elment... De az a csaj...Hmmmm

noriko

Quote from: kikuchiyo on 2011-11-23, 00:48:27

Az Álom címűt pedig láttam: kifejezetten rossz.
Kösz.
Ezt meg a Happy Endinget néztem ki én is.
Akkor az Álmot kihagyom.

Én az Ügynök a barátnőmet láttam. Nem hiszem, hogy sokat adna hozzá a szélesvászon, hogy megérje moziban nézni. Még ha ingyen is van.
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Pedig milyen menő alapötlete van már az Álomnak?!

Én most a Taking Sides-ot néztem meg (moralizálás a náci rezsim összeomlása után a hallgatás/nem-cselekvés felelősségéről, r.: Szabó István, fsz: Harvey Keitel, Stellan Skarsgard), nagyon bejött. A végén jöttem rá, hogy én ezt már valamikor láttam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Az Old Partnert latta valaki?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2011-11-23, 22:43:04
Taking Sides
Ja hogy Szembesítés. Ezen a néven legalább már hallottam róla :)

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2011-11-23, 22:43:04
Pedig milyen menő alapötlete van már az Álomnak?!

Igen, és ezért különösen frusztráló az a céltalan vergődés, amit a rendező végül kihozott belőle. (Már írtam a filmről korábban, csak nincs kedvem előkotorni)
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: Próféta on 2011-11-24, 00:28:29
Quote from: Ramiz on 2011-11-23, 22:43:04
Taking Sides
Ja hogy Szembesítés. Ezen a néven legalább már hallottam róla :)

Bocsi, már rég leszoktam a magyar címekről. :D (Amúgy meg: ötlet! Nemrég jutott eszembe: kéne csinálni egy kamu moziplakátot, címe véres betűkkel: "A címgyilkos", a kép egy negyvenes, borostás, unott faszit ábrázol számítógép előtt ülve, tagline: "Ő csinálta A guardistát... Ő csinálta a Shop Stop-ot... Az ő lelkén szárad az Erőszakik... És most újra fordít!")
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2011-11-24, 02:11:18
Quote from: Próféta on 2011-11-24, 00:28:29
Quote from: Ramiz on 2011-11-23, 22:43:04
Taking Sides
Ja hogy Szembesítés. Ezen a néven legalább már hallottam róla :)

Bocsi, már rég leszoktam a magyar címekről. :D (Amúgy meg: ötlet! Nemrég jutott eszembe: kéne csinálni egy kamu moziplakátot, címe véres betűkkel: "A címgyilkos", a kép egy negyvenes, borostás, unott faszit ábrázol számítógép előtt ülve, tagline: "Ő csinálta A guardistát... Ő csinálta a Shop Stop-ot... Az ő lelkén szárad az Erőszakik... És most újra fordít!")
:lol:
En ezt tarisznyasbolcsesszel kepzelem el mindig, akinek ez az az idoszaka, ahol rajon, hogy dolgozni is kell es hogy mennyit fizetnek, es hajnali haromkor agymenese van.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2011-11-24, 02:25:09
En ezt tarisznyasbolcsesszel kepzelem el mindig, akinek ez az az idoszaka, ahol rajon, hogy dolgozni is kell es hogy mennyit fizetnek, es hajnali haromkor agymenese van.

Szerintem a tisztességes bölcsészek vannak a legjobban kiakadva rajtuk. Azonkívül nem egy-két véletlen eset van, hanem rendszeresen esik meg a gyalázat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

noriko

A filmcímeket ha jól rémlik, a magyarországi forgalmazó fordítja, és nem az, aki a filmet magát fordította. A film fordítója ajánlhat címet is, de végső soron a forgalmazó dönt és a fordítónak nincs sok ráhatása. Legalábbis ezt mondták szinkrondramaturg tanfolyamon. Kiku, javíts ki, ha rosszul emlékszem!
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Én is így emlékszem.

De a Guardista, Stop-shop, Sziki-szökevény és hasonló leleményes címek alapján feltételezhető, hogy létezik egy nagyon kis létszámú csoport, nevezhetjük őket filmcím-maffiának, akik a legtöbb ilyenért felelősek.
Failure is the default option