Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Ha hamarosan nem változtatnak a készítők lehúzhatják a rolót mert csak a 10 évesnél fiatalabbak fogják nézni a sorozatot unaloműzőnek :ejj:


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Megnéztem a Byakuya vs Ichigo harcot, úgyhogy most újult erővel várom a fillerek végét. (Arra azért baromi kíváncsi lennék, hogy 1) a japók mit szólnak a fillerekhez és 2) ha nem tetszik nekik, miért nem figyel oda rájuk a kibaszott készítő és dobja ki a fillereket a retekbe?)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

theBalrog


Egyet kell értenem White SeeD-del.  :tezsvir:

Azért a One Piece fillerek magasan verik ezt is azt is - ott szinte észre se veszem, ha egy-egy filler lemegy.  :jee:

Venom

Az alapötlettel nem lenne gond, hogy ha nem ment volna a minőség rovására. Nézd csak meg a 80-ik részt. Az nálam a minőség romlásának ékes példája. Nem azt mondom, máshol van rosszabb is, de ez nem ok arra, hogy lejjebb adjam az elvásáraim.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lazzaret

Itt már nem a story alakításával van a gond hanem hogy nincs meg az a Bleach érzése az egésznek ami eddig megvolt. Nincs nagyobb gondom az egésszel de ha belegondolok hogy az első 60 rész milyen jó volt és milyen jó volt várni a kövi részre ezek a részek ezt teljesen kiőlték belőlem. Semmi olyan nincs benne ami miat lenne értelme megnézni. De megnézem mert szeretem a Bleachet ( itt a régire gondolok). Hiányoznak a Hollowok, valahogy eltünt az egészet körbelengő misztikum. A poénok is gyengék lettek. Csak gondoljunk bele abba hogy azt a bazinagy Hollowot amit megcsap Ichigó mekkora volt már. De itt meg még a Bankait se használja( persze a duma az volt hogy itt más a körülmény mint soul societben, de akkoris). Még az sincs hogy gyakorolna hogy újra előtudja hozni a Bankait.


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Meg ugye az embernek végig az az érzése,hogy ez a bounto dolog valójában egy külön animenak készült. Pl sztem nem véletlen tűntek el a hollowok :P Az más kérdés,hogy tényleg nagyon jól meglehetett volna oldani az egészet ha belefonják a történetbe a bountokat rendesen...de így... Kariya még jó indulattal se nevezhető ellenfélnek aki miatt izgulna az ember, hogy miért? Mert van egy Aizenünk aki már rég ott van ahova Kariya csak elakar jutni. Tehát ha Ichigo nem is végezne vele , Aizen lecsapná. Tök fölösleges figura. Ettől függetlenül legalább van stílusa és mint KÜLÖNÁLLÓ anime megállná a helyét szerintem.

Lazzaret

Külön álló animeként igen. Hiszen elég érdekes formája a vámpirizációnak ez a bounto dolog. De igy nagyon kilóg az egész. Nembaj talán még egy fél év és ujra egyenesbe jön az egész hollow ügy :)


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Hát...kivéve ha a sok munkanélküli hollow átvándorol a Naruto fillerekbe :) Akkor nem hinném,hogy visszajönnek :P

Bandita ^^

És ekkor Goku és Piccolo.........  :ejj:  :morci: :hehe:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Prof. William

#999
Ichigo felébred a kocsma férfivécéjében és elgondolkozik, hogy milyen nagy hülységeket bír álmodni őt. Aztán kitámolyog ahol a haverok már várják. Természetesen őket álmodta bele az álmába.  :hopp:

Esetleg a végső harc Aizennel!

-Állj Aizen! Nézz magadba és ne próbálj gonosz módon hatalomra jutni! Annyi szépség van a világon! Traktort láttál már? Jöjj rá hogy gonosz dolog amit teszel!
-Igen, rájöttem hogy a gonoszság nem vezet jóra. Ezúttal többé nem leszek rossz. Belépek egy afrikai leprásokat gondozó rendbe és a jó ügynek szentelem az életem.
Összeborulnának de akkor hirteken feltünik Hinamori és ledöfi Aizent.
Ichigo elmegyarázza neki a szitut mire a lány zokogva kéri Aizent hogy bocsásson meg.
Aizen még elmond egy szép 10 perces haldoklási szöveget a szeretetről+hogy Hinamori +a fiúja legyenek boldogok majd meghal.

Utóhang.  Mindenki boldogan él. Hina+fiúja + a többiek. Kibékülnek a Holowokkal., béke jóság és egyetértés köszönt a földre. Eljön az aranykor.
Ichigonak meg egy időre elmegy a kedve a Shinigamiskodástól és elmegy targoncakezelőnek egy gyárba.

Ott tölti nyugalmas életét...

Ám egy napon...

De ez már a  Second Season története. :)




A fillereknek tudni mikor lessz vége?

Vagy kellett volna egy pár hónapos szünetet tartani mint mondjuka BSG-ben, had egye az izgalom a rajongókat. :9
Vagy várni kelett volna az egésszel amíg be nem fejezik a mangát.

Venom

81-ik rész késik egy napot. (Legalábbis a DB verzió.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

Quote from: White SeeD on 2006-05-25, 11:35:46
Én már annak örülnék ha a 80asat le tudnám már szedni:)

Teljesen nyugodt szívvel kihagyhatod, ugyanis filler volt a fillerek között. Semmi, de végképp semmi értelme.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

A 80.részt én is azt mondom,hogy egy eszméletlen fölösleges cucc. Valaki aki tud japánul ránézhetne azonban a TV Tokyo honlapjára, mert olyan pletykák keringenek,hogy kint van rajta,hogy 91 rész után fillereknek vége. Jó lenne tudni mennyire igaz :)

Rage

Quote from: Christian on 2006-05-26, 17:24:59
Valaki aki tud japánul ránézhetne azonban a TV Tokyo honlapjára, mert olyan pletykák keringenek,hogy kint van rajta,hogy 91 rész után fillereknek vége. Jó lenne tudni mennyire igaz :)
Ha adsz pontos URL-t, ahol erre vonatkozolag talalni infot, vethetek ra egy pillantast.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian


Rage

Quote from: Christian on 2006-05-26, 22:05:51
Valahol ezen az oldalon kell lennie elméletileg: http://www.tv-tokyo.co.jp/anime/bleach/index.html
Semmi erre utalo jelet nem latok itt, fogalmam sincs, honnan vettek ezt az informaciot.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

Azt írták a TV Tokyo oldalán van..gondolom erre gondoltak.

ReLax18

Egy kisebb szünet után újult erővel vetettem bele magam a Bleachnézésbe. Hát...
Érdekes...jobb mint a béna Naruto fillerek, és még jó is lenne (talán)...ha nem olvastam volna a mangát. Tehát...legyen vége a fillereknek!!! :bruhuhu: :bruhuhu:

Más:
QuoteÍgy néznek ki a Bleach rajongó hölgyek:
http://nihontou.interhost.hu/gallery/Cosplay/slides/RIMG0042.html
így meg vegyesen:
http://nihontou.interhost.hu/gallery/Cosplay/slides/RIMG0058.html
:lol: :lol:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

ULTIMA_6_6_6

 :Eztneked: hello mindenkinek 81-ig eljutottam de nincs több rész!!!!!44
Miért ilyen kegyetlen a sors.....(nem tudjázok mikor folytatódik)
mellesleg csak én nem találom vagy télleg nincs 80-dik epizód? :wtf:


theBalrog

Quote from: ULTIMA_6_6_6 on 2006-05-31, 17:57:04
:Eztneked: hello mindenkinek 81-ig eljutottam de nincs több rész!!!!!44
Miért ilyen kegyetlen a sors.....(nem tudjázok mikor folytatódik)
mellesleg csak én nem találom vagy télleg nincs 80-dik epizód? :wtf:

Van. Filler a fillerben. Azért én is kiváncsi lennék rá.

sGa^

Júúúj, a 82.ik resz vege megint odavert, mikor ichibol elojott aza holow bigyó.. váá :D, legyen mar kedd este!:D

Bandita ^^

Quote from: sGa^ on 2006-05-31, 18:49:14
Júúúj, a 82.ik resz vege megint odavert, mikor ichibol elojott aza holow bigyó.. váá :D, legyen mar kedd este!:D

Tényleg jó rész volt.... Viszont a rajzolás...  :ejj:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

ULTIMA_6_6_6

Új rész kell......új rész kell :grrr: Ha nem lesz akkor manga olvasás jön!!!

Bandita ^^

Quote from: ULTIMA_6_6_6 on 2006-05-31, 23:22:12
Új rész kell......új rész kell :grrr: Ha nem lesz akkor manga olvasás jön!!!

Minden héten jön 1 új rész.... :D :hehe: :ejnye:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

andi^^

Én már nagyon rég nem követem a Bleacht. A hatvan valahanyadik részt láttam utoljára... Pótolni kéne már csak mostanában rossz a gép és letöltésre alkalmatlan  :bruhuhu:

sGa^

hmm, elkezdtem olvasni a mangat onnan amikor bajakujás harc véget er. hat elegge elkanyarodtak ebbe a szar bountos iranyba.... szerintetek van ra esely hogy bountos saga utan ujra ichi vs aizen meccsek lesznek?(vagy vmi olyasmi?)

Bandita ^^

Quote from: sGa^ on 2006-06-03, 20:34:12
hmm, elkezdtem olvasni a mangat onnan amikor bajakujás harc véget er. hat elegge elkanyarodtak ebbe a szar bountos iranyba.... szerintetek van ra esely hogy bountos saga utan ujra ichi vs aizen meccsek lesznek?(vagy vmi olyasmi?)

Ez a lényeg a fillerekben.... Minnél jobban csigázzák az embert..... Egyébként igen. Afillerek után egyszer csak ichivsaizen lesz... Kérdés addig hány saga repül még el....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Necrid^

nincs sehol info hogy mikor lesz vége a filler saganak?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Firebird

Hát ez a 83as rész tipikus visszaemlékezős rész az egyik Bounto múltjáról. Mondhatnám, hogy érdekfeszítő de szerintem igazából nem az. De legalább a végén történt kicsi előrelépés végre :uzi:

Necrid^

Quote from: Firebird on 2006-06-07, 00:05:27
Hát ez a 83as rész tipikus visszaemlékezős rész az egyik Bounto múltjáról. Mondhatnám, hogy érdekfeszítő de szerintem igazából nem az. De legalább a végén történt kicsi előrelépés végre :uzi:
eddig csak a RAW van kin ugye?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!