Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Member

Ott még nem járunk. :D Még csak azt a nagyképű Ishida nevű "varrónőt" kell elegyengetni.

Christian

Az még csak a felvezetés :D Lesz az még érdekesebb sokkal hidd el... :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Christian on 2006-07-18, 00:58:44
Sztem azért SS-ben elég sok olyan személyiség van aki rohadt egyedi :) A kapitányok és vice-captainok mindenképpen. Sőt néhány lentebb elhelyezkedő figura is rendes személyiséget kapott :) Sztem ilyen téren is magasan veri a Narutot.
Respect, PLUSZ :D

es szerintem nagyon sok es nagy egyedi arc van. Zaraki Kenpachi, a kis csodagyerek az icedragon bankai-jal, Ichimaru Gin (a "bekaszaj"), a ket dual-zampaktus Captain, Kira es az o _erdekes_ hatasu shikai-ja... sokkal jobb, mint a Naruto emberei. jahogy te errol nem tudsz, mert meg nem jarsz ott? bocs, nezz a topicra :D (mondjuk ha teveben neztem volna napi egyszer, akkor nem birtam volna ki, de napi 25 resszel nagyon hamar beindult...)
mondjuk a legfajdalmasabb pont Ichigo. egy elegge sablonos "WAAAAAARHRRHRHRHR BERZEEEEERK!!!!!! LECSAPLAAAAAK!!" filing kari. persze van, ami feldobja ot is :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Ichigo és Rukia a tipikus főhőspáros... Vannak. Többet nem is érdemes szánni rájuk. Viszont Onimihire (vagy ki, akinek ugyanaz a hangja, mint Naná-nak) a tündérkéivel és a köldökig érő melleivel az agyamra megy folyamatosan. :ejj:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-07-18, 01:06:10
Ichigo és Rukia a tipikus főhőspáros... Vannak. Többet nem is érdemes szánni rájuk. Viszont Onimihire (vagy ki, akinek ugyanaz a hangja, mint Naná-nak) a tündérkéivel és a köldökig érő melleivel az agyamra megy folyamatosan. :ejj:
nem sokaig marad igy :) Orihime pedig tenyleg idegesito, de nem igazan van tul nagy szerepe, no para, nezd csak :) {majd a bounto-knal elkezdhetsz korvannyazni :D}
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Ja Ichigot feldobják az ellenfelei :D  Zarakin viszont tényleg sokat lehet röhögni...főleg mikor eltéved... :D

Ja és még valami: Lucky Lucky Dance rulez :D


Member

Később amúgy tényleg arra korlátozódik a sztori, hogy megyünk megmenteni Rukia-t? :eek:

Christian

Hát...kezdetben úgy tűnik,hogy igen arra...aztán persze nem így lesz ;) Ennél sokkal mocskosabb dolgok lesznek..de nem akarok spoilerezni :)

Member

Két dolgot nem értek:
1. Hogy tudsz ilyen gyorsan válaszolni? :)
2. Ha azok elmennek SS-be, odalent a Hollow-ok nem kajálják szét az erős lelkűeket?

Christian

Vonatkoztass el a hollowoktól..azok gypsek...legalábbis az átlag hollowvok. Innentől bármit mondanék sztem spoiler lenne :)

Gyors válasz: Ez azért van mert ie rögtön frissül ahogy ír valaki és azt látom :D Írni meg gyorsan írok most,hogy nincs jobb dolgom...lévén nincs anime amit tudnék nézni. :D Vagyis van...csak a subot nem tudom ,hogy milyen belőle...de ez már off :D

Lt. Simoan Blarke

Member:
1. ehhez nem szolok hozza. (kar, hogy en mellette DBZt nezek, ircelek meg melle pm-ezgetek is, de hat istenem :) ) Christian egy gyors skac :D
2. Hollowkat felejtsd el. lent nincsenek. masok a jatekszabalyok...
es nem Rukia-megmentes az egesz. lesz lent nagggyon-nagyon varatlan dupla-tripla-negyszeres arulas, keresztbe-intrika, fordulatok, sok-sok csata, Ichigo lep par szintet :D, es hasonlok. szoval az, hogy "save rukia", az idovel elegge hatterbe szorul a sidequestek miatt :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-18, 01:21:08
kar, hogy en mellette DBZt nezek
Mázlista. :D
Quote2. Hollowkat felejtsd el. lent nincsenek. masok a jatekszabalyok...
es nem Rukia-megmentes az egesz. lesz lent nagggyon-nagyon varatlan dupla-tripla-negyszeres arulas, keresztbe-intrika, fordulatok, sok-sok csata, Ichigo lep par szintet :D, es hasonlok. szoval az, hogy "save rukia", az idovel elegge hatterbe szorul a sidequestek miatt :)
Felőlem ki is hagyhatnák a továbbiakból. :__devil:

Christian

Nekem csak egy msn megy...de akkor respect :D Asszem akkor van még hova fejlődnöm... Az lesz a bankaiom majd,hogy előbb válaszolok minthogy kérdést tesznek fel :D

Egyébként mangát csak én olvasom innen? :D

Lt. Simoan Blarke

Member: eddig kijottekben Rukia onnantol kezdve, hogy megmentesre szorul, korulbelul 20 percet kap (a 6x resz alatt...), azt pedig imho ki lehet birni :D {es mi a mazli abban, hogy meg 350 reszt meg kell neznem ebbol a gyilkolasbol? :D :D :D}

Christian: nem rossz. ertekelem az otletet :)

viszont a filler komolyan kezd idegelni. vegre meg kellene nezni az utso ket reszt, ami kimaradt, de a mangaban mintha valami fater-szellem segitett volna a powerless Ishidan... egyebkent Christian: nem, Rage is olvassa. (en nem, csak bent csucsulok ircen, es neha nezem, mit dumalnak bleachrol :D) nade off vege.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Ishidan szvsz már semmi nem segíthet :D Sose kedveltem ez van... viszont az új ellenfél akiket kaptak megint érdekesek. Szal érdemes belemélyedni a dolgokba.

A bountos dolog engem annyiba idegesít mint már mondta,hogy olyan érzésem van,hogy ez külön álló anime akart lenni..csak hát nem vették meg és a bleachbe úgyis kellett egy filler :D

Rage

A mangaval kapcsolatban: a Binktopia-fele forditast ne olvassa senki, csak nyomokban van koze az eredeti szoveghez.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lt. Simoan Blarke

hm. valoban felvet par problemat (ha ennyire tervezik a cuccokat a mega-takeoverre, akkor miert nem volt ennek mindeddig semmi visszhangja... most meg ozonlenek a vice-captainek...), viszont meg mindig jobb, mint a "hihihhhihihihihihi" jellegu "namelyikunk a hamis"/"elraboltuk XY-t"/"haha, az nem en vagyok" kezdete az egesznek (tenyleg, utana mi lett ezeknek a souloknak az erejevel? mintha elegge meg tudtak volna szopatni anno Renjit es Ichigot...).

Rage: kosz a tippet. ugyis el akartam kezdeni, akkor azt kerulni fogom...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Hát ezek minnél kisebb testben vannak , annál kisebb az erejük. Sajnos úgy tűnik ,hogy a bountok ellen ez nem volt elég. Tudod ez általában úgy van,hogy a gonosz karakterek mindig sokkal okosabbak a jóknál. Nem véletlen van az,hogy Ichigo és Naruto is csak egy valamit tud ismételgetni :D Tehát Ichiéket könnyű volt lenyomni a mod souloknak mert hülyék. Mondjuk ezt Urahara is megmondta.

Lt. Simoan Blarke

jo igen, az ket izomtucsok, akinek az IQja sajnos kb annyi, mint az atlag gigai-testhomerseklete (termeszetesen celsiusban)... de amikor a modsoulokat kiengedtek, akkor is rohelyesen kevesre voltak kepesek... Cloudot is egy pofonnal levertek, vagy nem? :S (jo igen, mindig erosebb ellenfelek jonnek, ez a fighting animek alapszabalya, de kulonben nem lenne izgalom :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Azért én a Bleachben azt nagyon szeretem,hogy itt a "gonoszak" nem is igazán gonoszak. Van egy céluk amit szeretnének elérni..csak akkor lépnek ha muszáj. Nincs eröltetve az "öljünk meg mindenkit vagy pusztítsuk el a világot mert az fun" dolog. Itt szép nyugisan amíg nem kell beavatkozni és haladhatnak a terveik felé, addig nem csesztetik a népet. Valjuk meg az ilyen azért ritka ebben a stílusban :)

Lt. Simoan Blarke

ez igy igaz. raadasul a rosszrol kiderulhet, hogy nem is rossz. (komolyan varom, hogy beinduljon vegre az Ichimaruek iranyaba a sztori...)

btw. mennyi filler lesz meg? mikor lesz megint a "normalis" (eredetinek tervezett) anime ill. manga?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Hát ha abból indulunk ki,hogy az openingben már láthattunk egy vaizardot és ,hogy a most kijött játékban bemutattak egy karit akit most nem neveznék meg mert elég nagy spoiler lenne, akkor hamarosan. Gondolom max 3-4 rész...ha csak nem akarják nagyon elcseszni a dolgokat. Bár nagyon úgy tűnik,hogy mostmár vége lesz és vissza a régi szálhoz.

Bishop

egyes hírek szerint még 10 bounto-s rész lesz :Eztneked:

Lt. Simoan Blarke

de akkor osszel mar jo esellyel visszaterhetunk a fosodorhoz ^-^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Hát azért 10részt nem hiszem,hogy kibírnának belőle hozni. Én úgy hallottam,hogy 93nál a bountoknak vége. Max onnan kezdenek egy új fillert :D

Bishop

nem tom de én már kezdem megutálni a bleach-et ha tovább csinálják ezt
még nem is lenne olyan rosz rész ez a bounto csak az egy hetes várakozás meg az hogy javarják a sz**t benne keményen
de még mindig nem olyan sok mint a naruto szal ki lehet bírni
de nem értem miért nem tudnak japánba heti 3-at minimum levetíteni

Ready2

mostmar kezd nagyon az agyamra menni eza bleach. narutonal vagy 2szer annyi normalis reszt leadtak mikor elkezdtek a filler aradatot. (120 kornyeke vs bleach 60kornyeke)
a legduhitobb az egesz filler arc-ban, hogy senki se halad sehova csak egyhelyben toporzekol ami a kepessegeket vagy a jellemeket illeti, mert ugyebar nemlehet (vagy legalabbis nem lenne szabad) ezeken valtoztatni, hogy utana lehessen ott folytatni ahol abbahagytak az eredeti tortenetet :(

Christian

carfanatic:
Ugye ezt a 3 részt te se gondoltad komolyan? Mármint,hogy hibának sorolod be,hogy csak heti 1 rész jön? :P

Ready2:
Hát azért ezt a Narutos filler dolgot én megcáfolnám mivel én is néztem és sztem messze nem volt olyan szinten mint a Bleach. Itt legalább összefüggő és nem különálló fillerek vannak. Ez persze az én véleményem :)

Ja és még valami..nem tudom,hogy Te olvasod -e a mangát vagy sem de Ichigo pl ez alatt nyeri vissza a bankait, egy kicsit a hollowos dologba is belevitték szal..nem egy helyben van az :P

Lt. Simoan Blarke

hat nem tudom, en szemely szerint nem szeretem a godlike meretu fejlodest (nekem mar az is sok volt, hogy ichigo milyen gyorsan eljutott a bankai-ig...). de varjuk meg, mi lesz.  ;)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Engem nem zavar ha Ichigo fejlődik mert szerintem még jó ideig arra se lenne elég,hogy kedvenc tájcsónkat (akit most spoiler miatt nem neveznék meg) bemelegítse. Azért a vastroode szint még nagyon messze van :D