Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-07-19, 00:05:04
Kérdés: Akkor ezek a Quicky-k nem küldük SS-be a Hollow-okat, hanem törlik őket?
igen. (hivatalos verzio szerint :D) tehat nem adjak meg a redemption lehetoseget a megrontott lelkeknek, ezert a shinigamik ertelemszeruen nem komaljak oket. (persze lehet, hogy ez csak Soul Society-s nepamitas es agitalas a quincyk ellen :) )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-19, 00:01:23
csak eppen napi 20 orat nyilvanossagon tolt. de mondjuk lehet, hogy a "spirits are always with you" bankai kepes befagyasztani az idot, es igy tobb ideje marad szervezkedni. csak az a baj, hogy ilyesmit mar lattunk :D (vagy legalabbis hasonlot. DBZ powa. mondjuk lopni jo :D )

Esetleg lehet,hogy az csak a shikai..lehet,hogy a bankai az a "Filler Season" és közben tud felkészülni :D

Member

Mondjuk amikor Rukia belekezd a nagydumákra a környező világról, mindig a nem létező szakállamat vakargatom és várom, hogy vége legyen a hegyibeszédnek. :) Meg most, amit Ichigo lenyomott... Vagy 5 percig dumált, a Hollowok és Ichigo meg szinte leültek köré és hallgatták, hogy ő miért is küzd. :eek:

Lt. Simoan Blarke

a legjobbak azok az idiota rajzok :D (jo, nekem is betette az ajtot az a cucc.)

Christian: jah, o terelte be a Bounto-kat egy jo kis elterelo akciora, hogy addig is a SS-t szepen behalozhassa full :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Azt hiszem, jó részek várhatóak, Urahara tanítani fogja Ichigo-t bunyózni. :D
Ha jól figyeltem, 10 nap bunyó, 7 napig nyílik a kapu és 13 nap Soul Society. Ez legalább 30 epizódnyi anyag (a Naruto-ból indulok ki). Mikor fognak ténylegesen eljutni SS-be?

Draconire

#1145
Quote from: Member on 2006-07-19, 21:04:04
Azt hiszem, jó részek várhatóak, Urahara tanítani fogja Ichigo-t bunyózni. :D
Ha jól figyeltem, 10 nap bunyó, 7 napig nyílik a kapu és 13 nap Soul Society. Ez legalább 30 epizódnyi anyag (a Naruto-ból indulok ki). Mikor fognak ténylegesen eljutni SS-be?
Nem így lesz, majd meglátod ;)

szerk: yayy most vagyok itt először hmmm.... hanyadaik résznél tart a sorozat?
egy ideje már lemaradtam és lusta vagyok visszaolvasni, vagy megnézni valahol

Member

Akkor megnyugodtam. Már egészen "elfehéredtem". :)
Urahara rulez. :whoah:

SpawnOfHell

Quote
szerk: yayy most vagyok itt először hmmm.... hanyadaik résznél tart a sorozat?
egy ideje már lemaradtam és lusta vagyok visszaolvasni, vagy megnézni valahol

Most tartanak a 88-ik résznél! :jee:

Draconire

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-19, 21:30:10
Quote
szerk: yayy most vagyok itt először hmmm.... hanyadaik résznél tart a sorozat?
egy ideje már lemaradtam és lusta vagyok visszaolvasni, vagy megnézni valahol

Most tartanak a 88-ik résznél! :jee:
hmmmm.. 88 nincs fent, ellenben a 89 igen, na ebből torrent lesz sajna.

Lt. Simoan Blarke

Gmer: 88. a magyar #bleach.hunak koszond. nem lesz fent tul hosszan, szal kapkodd lefele :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Draconire

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-19, 21:50:14
Gmer: 88. a magyar #bleach.hunak koszond. nem lesz fent tul hosszan, szal kapkodd lefele :)
Azért neked is megköszönöm! +

chilip

és ma is folytatódott a Bleach... Bounto-féle szappanopera, sok-sok bénázással és beszélgetéssel. Az egyik jelenetben pedig idétlenül rajzolták meg Ichigo fejét.  :ejj: kár hogy még egy bounto se halt meg az ellentáborból... nyújtják ezt mint a rétestésztát...   :frown:

SpawnOfHell

Quote from: chilip on 2006-07-19, 22:25:00
és ma is folytatódott a Bleach... Bounto-féle szappanopera, sok-sok bénázással és beszélgetéssel. Az egyik jelenetben pedig idétlenül rajzolták meg Ichigo fejét.  :ejj: kár hogy még egy bounto se halt meg az ellentáborból... nyújtják ezt mint a rétestésztát...   :frown:

Én most járok a 75.-ik résznél, de már most nagyon unom ezt a Bounto-s dolgot! Azon gondolkozom, hogy melyik részben történik valami olyan, amit érdemes megnézni, mert ha egyikben sem, akkor simán átugrom őket... (Na jó, biztos, hogy belenézek mindegyikbe, de tényleg nagyon el vannak nyújtva.) És ne aggódj, Ichigo feje nagyon sok helyen van bénán megrajzolva, de sajnos nem csak Ichigo-é, ugyanígy néha a többiek is iszonyatos pofákat tudnak vágni...)

Member

Szerintem várjátok meg, hogy kijöjjön a manga, és csak onnantól folytassátok, úgysem lehetnek a fillerek hatással a későbbiekre.

Lt. Simoan Blarke

egyetlen animet voltam kepes felbehagyni, es nem akarom vele egy kalap ala venni a Bleach legutobbi reszeit. en vegigneztem oket, es a DBZ-fele filing ("5 perc mulva robban a bolygo!!!!!" 8 reszen keresztul) elviselhetobbe tette utana a Bleachet. :D egyebkent meg engem erdekel, hogy hogyan akarjak visszaadni ishidanak az erejet. de ofc mindenki dontse el maga :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Áruljátok el, spoiler ide/spoiler oda, innentől Ishida-t mindenki csak agyonveri? :D Először tök erősnek mutatták, aztán amikor jött a két shinigami, már feküdt is.

Lt. Simoan Blarke

nem egeszen. legyozi az egyik legerosebbet (mmint shinigamit... az egyik Squad Leadert, akik egesz SS legdurvabb harcosai...). csak eppen szep kis arat kell erte fizetnie. nem spoilerezek jobban :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alucat

Véleményt kérek. Szerintetekis undorító egy filler ez a mostani fejezet a bantou vagy mitafenefajzatokkal? Most utólérték a mangát és hírtelen kell valami idiótaság vagy mi? Max annyiban lesz előnye hogy Ishida visszanyeri az erejét (elég egyértelmű a mostani részek alapján sza'l annyira nem spoiler).
Báh pörgős eksön kéne ebbe az animébe nem 40rész húzás. :P
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Lt. Simoan Blarke

ahhoz kepest, hogy a mangaban az irkes elmenybeszamolok szerint milyen fillerkedes van (volt?), az anime hihetetlenul kreativ a bounto-kkal. csak hat megart belole a sok, mar majdnem 20 resznel jar... ami valoban sok. a mangaban viszont mintha a faterja mar visszaadta volna a poverjait... {mindenesetre igen, a tobbseg velemenye, hogy fillerszezont lojek mar le :D }

es nem akarok kotozkodni, de ha egy kicsit visszabb olvasol...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alucat

erm izé bigyó whopsz ^^

Tényleg nem olvastam vissza, bocsánat  :oops:

Nade egy éve nem jártam itt utolsó oldalakat néztem itt meg öhm... najó itt az utolsó két postot. :D
Nyajó nem offolok ^_^
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Firebird

Szerintem nem térhetnek el ennyira a mangától. Ishida azzal a karpereccel szerintem csak ideiglenesen kapja vissza erejét és ha azt eltörik vagy hasonló akkor máris oda minden ereje.
Azt sem tartom kizártnak, hogy a SS azért küldte az a karperecet, hogy a Bounto-k azt higgyék, hogy Ishida visszanyerje erejét és így fel tudnák használni. (Volt a mostani részekben hogy kérdezte a főmuksó hogy visszanyerte e már)
Az SS meg az újonnan megkerült adatok miatt küldte azt a Quincy relikviát.
Bár az is lehet hogy ez a Kurotsuchi saját akciója.  :lazza:

Najó többet nem találgatok mert lassan felsorolom az összes lehetőséget :szemuveges:

Bandita ^^

#1161
Quote from: Firebird on 2006-07-20, 19:26:18
Szerintem nem térhetnek el ennyira a mangától. Ishida azzal a karpereccel szerintem csak ideiglenesen kapja vissza erejét és ha azt eltörik vagy hasonló akkor máris oda minden ereje.
Azt sem tartom kizártnak, hogy a SS azért küldte az a karperecet, hogy a Bounto-k azt higgyék, hogy Ishida visszanyerje erejét és így fel tudnák használni. (Volt a mostani részekben hogy kérdezte a főmuksó hogy visszanyerte e már)
Az SS meg az újonnan megkerült adatok miatt küldte azt a Quincy relikviát.
Bár az is lehet hogy ez a Kurotsuchi saját akciója.  :lazza:

Najó többet nem találgatok mert lassan felsorolom az összes lehetőséget :szemuveges:

Vagy az is lehet hogy Nemu szerelmes Ishida-ba... ^^ És Mayuri meg Soken pedig ősi ellenségek, és a két család között már évszázadok óta dúl a háború... (De talán a tiltott szerelem közelebb hozza majd a "Capulet" házat....)

Na jo ... sorry ^^
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Member

Most ott tartok, amikor Urahara tréningeli Ichigo-t, iszonyatjól eltalálták az egészet. :jee: Csak azok a tündérkék szívódnának fel a gazdájukkal együtt. :ejj:

EDIT: Wow, 1000. post.

ReLax18

#1163
89:
Idegesítő ez az árnyékot használó Bounto, hogy vinné el a szívbaj :ejj:. Maga a rész se volt egy "hűdejó" (egyetlen "értelmes" jelenet volt: mikor Ishida megkapja a karperecet Nemu-tól, de az is pont akkor történt, amikor vége lett :ejj: ). Na de nem baj...nemsokára vége lesz...remélem :confused:

Egyébként:
Quote from: Member on 2006-07-20, 21:41:10
...Wow, 1000. post.
Gratula! :whoah: :D :whoah:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Bishop

nem tom mi a baj orihime-vel mondjuk a tündérek engem is idegesítenek

Member

Quote from: carfanatic on 2006-07-20, 22:04:16
nem tom mi a baj orihime-vel mondjuk a tündérek engem is idegesítenek
Tökéletes lánykának van beállítva édinek szánt együgyűséggel. Ráadásul a kedvenc karakterem hangját viseli! :bruhuhu: Szerintem nincs olyan, aki komálná a tündéket. :D

SpawnOfHell

Basszus... Ti nem ismeritek a "Spoiler" nevezetű gombot?! :ejj: Igazán gondolhatnátok azokra, akik még nem járnak ott, ahol ti!

Bandita ^^

QuoteSzerintem nincs olyan, aki komálná a tündéket. :D
Szerintem Tsubaki aranyos... ^^  :lul: :hehe:
QuoteBasszus... Ti nem ismeritek a "Spoiler" nevezetű gombot?!  Igazán gondolhatnátok azokra, akik még nem járnak ott, ahol ti!
A topic cime nem véletlen az ami, ide tessék félszemmel csukva benézni...  :hehe: :hehe:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-20, 22:08:20
Basszus... Ti nem ismeritek a "Spoiler" nevezetű gombot?! :ejj: Igazán gondolhatnátok azokra, akik még nem járnak ott, ahol ti!
nezd meg legyszives a topic cimet...

89 meg... hat jah. de legalabb halad(gatgatgat, nagyon kenyelmesen gat)nak a dolgok...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SpawnOfHell

Rendben, megértettem... ::)