Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Bishop

nekem mind1 azt hittem itt meg lehet beszélni az észrevételeimet
na nyitok manga-ba is akkor
amugy meg biztos csak én vok ilyen de én kifejezetetten örülök ha valamit még nem láttam és olvashatok róla mert meghozza a kedvem
manga-t is azért kezdtem el hogy megértsem azokat akik ezzel kapcsolatban írnak
még valami ha annyira elviselhetetlen jelentkezzen moderatornak és akkor törölheti

Xaga

Meg tudja nekem mondani vki mely részek tartoznak a fillerek közé?

Christian

Quote from: Xaga on 2006-07-24, 16:41:40
Meg tudja nekem mondani vki mely részek tartoznak a fillerek közé?

64+-tól

Xaga

Quote from: White SeeD on 2006-07-24, 16:47:34
amelyeket annak érzel. Pl én egyiket sem érzem annak. Leszámítva 1-2őt. :D

Hát, az 2 Don Kanonji rész ami csak úgy beékelődött a Soul Society részek közé eléggé annak éreztem.
Meg szinkronban olvasom mangát ezért érdekel.

Quote from: Christian on 2006-07-24, 16:59:50
64+-tól

Köcc

chilip

egész jó volt a 90es rész. És az előzetes alapján a 91es is jó lesz. De a legjobb akkor is a Shinigami Illustrated Book Golden volt a rész végén  :lol:

Christian

Hát sztem még mindig nem az igazi...tényleg legyen már vége. Valaki vágja már le ezt a sok lúzert és kész. Kariya egyre jobban idegesít.

Firebird

A 90es történetileg végre előrelendít valamit ami talán a Yoshino-s rész óta egyszer sem történt meg kifejezettebben. A Bounto-k célja viszont elég érdekes szerintem nem lehetett számítani rá. Még a végén jó filler véget kapunk:D  Egyébként a filler története felépítettség szempontjából nem olyan rossznak tűnik nekem most, hogy a vége is majdnem kiderült, csak ne hágták volna el a közbe eső részeket annyira.

Kvikveg

Kerdes: vege van mar a fillereknek? Vagy Kenpachi elokerult mar? Ott hagytam abba, ahol Aizen es ket tarsa "mennybe szallt" hogy egy abszolute nem ideillo hangulatu kifejezest hasznaljak. Utana beleneztem, de unalmas volt.
Fillereket semmi kedvem tolteni/nezni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bishop

#1208
haladunk a vége felé lassan de határozottan :D
Kariya(nem biztos hogy így írják)nem is olyan rosz ellenfél
de az idegesítő amit Ishida-val meg Ichigo idő elötti bankai-valé csinálnak/ni fognak

egy kis off:nem tom mi ez a karma dolog de nem tom mi rosszat tetem hogy ennyire lekell nullázni engem :bruhuhu:
mit csináljak nyaljam a régi tagok s***gét? :Eztneked:
én is csak írok mint a többiek
és még azt hittem hogy az sg anime topicjában vannak elszálva maguktól :lame:
kommentek nem érdekelnek csak ugy éreztem ezt ki kell mondanom
gome

Member

#1209
Kár, hogy a kedvenc karaktereim a valós oldalon maradtak, már most hiányoznak. :frown:
Viszont érdekes, hogy nem csak a jófiúk, az ellenfelek is síkhülyék, hogyan is vehetném a csatákat komolyan? :p Amit az a homokmániás lenyomott a szempillás bishivel... :lol:

Christian

#1210
Quote from: carfanatic on 2006-07-26, 21:30:16
haladunk a vége felé lassan de határozottan :D
Kariya(nem biztos hogy így írják)nem is olyan rosz ellenfél
de az idegesítő amit Ishida-val meg Ichigo idő elötti bankai-valé csinálnak/ni fognak

Miért mi rosszat tettek Ichigo Bankaival? Ishida miatt sem kell aggódni. Az a karperec nem sokáig lesz rajta hidd el.


Member

Amúgy Ichigo Soul Nemtommilye mindvégig ilyen marad? Egyszer már nem ártana a nevén szólítania, a többiek agyonbonyolított cuccaival szemben.

Christian

Ichigo Zanpakutouja ilyen marad amíg bankaijt nem használ jah. Mivel nem kell neki releaselni ezért nem kell a nevén szólítani se.

Bishop

#1213
még semmit de van egy olyan érzésem hogy használni fogja aféle carfanatic-os megérzés :D



Yakumo

 :_off: carfanatic kitárgyalása törölve, lehet folytatni az Offtopicban, ha van rá "igény".

Megj:

"mit csináljak nyaljam a régi tagok s***gét?"

Ez sértő és felesleges megjegyzés volt a részedről. Nem kell ilyet csinálnod.

"és még azt hittem hogy az sg anime topicjában vannak elszálva maguktól :lame: "
kommentek nem érdekelnek csak ugy éreztem ezt ki kell mondanom
gome"


szintén sértő megjegyzés (vagy durcis) nem vagyunk elszállva. Hogy kommentek nem érdekelnek, csak a te véleményed álljon itt? Ja, bocs.
Ezután kicsit nehezen hihető már bocsánat, hogy sosem szólsz le senkit. Itt pár perc alatt sikerült az egész fórumot leszólnod és minősítened.
Légyszives azért ezen gondolkozz el azért picit. Köszönöm!
:zen:

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-07-26, 21:47:45
még semmit de van egy olyan érzésem hogy használni fogja aféle carfanatic-os megérzés :D

Volt a preiviewben,hogy használja...őőő...na és? :D A mangában nem is veszíti el a bankai képességét. Ez pl tetszett a fillerben,hogy kicsit visszaütötték Ichigot...azért 3nap alatt szerzett bankait ne akarjon már a földön is használni sitty-sutty.

Bishop

hát nekem is fura volt hogy elmennek SS-be és már ilyen erős lesz ichigo és még ez az eleje az egésznek

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-07-26, 22:36:53
hát nekem is fura volt hogy elmennek SS-be és már ilyen erős lesz ichigo és még ez az eleje az egésznek

Ezt most nagyon nem értem......

Bishop

hát hogy mondjuk azt hogy még minimum lesz belőle 50 rész és már a 40 valahánytól8nem tom pontosan) legyőzi byakuya-t meg kempachit,a hadnagyokat meg zampaktou nélkül osztja

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-07-26, 22:44:53
hát hogy mondjuk azt hogy még minimum lesz belőle 50 rész és már a 40 valahánytól8nem tom pontosan) legyőzi byakuya-t meg kempachit,a hadnagyokat meg zampaktou nélkül osztja

Az nem gázos...Urahara is megcsinálta kb ugyan ezt. Ráadásul mangából már tudjuk,hogy mi miatt lehetett ez..vagy is van rá pár elképzelés :D Én arra gondoltam,hogy ugye a való világban le vannak húzva a shinigamik,hogy ne tegyenek kárt a világban a reitsujukkal. Tehát sokkal gyengébbek. Ichigo a reitsuját még az SSben sem tudta rendesen kezelni..a VV-ben meg ugye mivel szintén más a helyzet ezért gondoltam,hogy kicsit gázos.

Bár most itt kérdezném a többieket: Ichigonak a reitsuja nem volt limitálva mint a vice-captainok és captainoké igaz?

Bishop

szerintem ahoz kell valami cucc ami lekorlátozza min pl a hadnagyok kaprpántja
erre magyarázatot adna az hogy amióta ichigonak van az a pecsétje miért lett gyengébb

Lt. Simoan Blarke

nem, Ichigo ereje nincsen limitalva. szimplan csak idegenek neki a korulmenyek, nem tud hozzaszokni. (senki nem is probalta visszafogni, ezert is "mutalodott" chad meg inoue...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-26, 22:52:27
nem, Ichigo ereje nincsen limitalva. szimplan csak idegenek neki a korulmenyek, nem tud hozzaszokni. (senki nem is probalta visszafogni, ezert is "mutalodott" chad meg inoue...)

Ebben lehet valami!
Mangásoktól kérdem ebből kifolyólag:
[spoiler]
Inoue ereje mennyire mutálódhatott ,hogy már Aizenéknek is kell? Most akkor hentai vagy egyéb célokra akarják majd használni? Van egy érzésem,hogy Grimmjawnak megint lesz két karja :D Egyéb ötletek? [/spoiler]

Bishop

de az még azelött volt hogy megkapta volna a pecsétet szal most már ez lehet egy ok de csak magama ismétlem ha aztm ondom hogy én csak tippelgetek

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-07-26, 22:54:57
de az még azelött volt hogy megkapta volna a pecsétet szal most már ez lehet egy ok de csak magama ismétlem ha aztm ondom hogy én csak tippelgetek

Az csak arra jó,hogy magától ki tudjon ugrani a "bőréből" :D

Bishop

hát senki nem zárta ki vagy erősítette meg hogy más funciója van
urahara mondta is vagy yuruiki hogy ez nagyon erős pecsét
ha csak arra kéne hogy shinigami-vaá változzon akkor elég lenne ha adnának neki egy olyan kesztíűt

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-07-26, 22:57:41
hát senki nem zárta ki vagy erősítette meg hogy más funciója van
urahara mondta is vagy yuruiki hogy ez nagyon erős pecsét
ha csak arra kéne hogy shinigami-vaá változzon akkor elég lenne ha adnának neki egy olyan kesztíűt

És akkor a kesztyűvel homlokon b**za magát? :D  :lol:

Lt. Simoan Blarke

a medal egyben kituntetes is. persze, hogy lehet ilyen hatasa is... de arra figyelmeztettek volna, amikor bankailess szenvedett imho. Urahara mindig mindent tud :D , es neki se erdeke, hogy Ichigo szivjon amiatt, hogy pl. a pecset lehuzza az erejet...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

soha nem lehet tudni
amugy meg lehet nem húzza le csak kontrolálja ami ichigo-nak újdonság

Christian

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-26, 23:07:07
a medal egyben kituntetes is. persze, hogy lehet ilyen hatasa is... de arra figyelmeztettek volna, amikor bankailess szenvedett imho. Urahara mindig mindent tud :D , es neki se erdeke, hogy Ichigo szivjon amiatt, hogy pl. a pecset lehuzza az erejet...

Jaja..főleg,hogy Urahara rühell személyesen közbe avatkozni. Amúgy kíváncsi vagyok Wander Waise milyen beszámozású lehet hamár Urahara se érdekelte őt :P