Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Bishop

#1470
a manga óta,és szerintem a legbrutálisabb Bankai,ha nem nála lenne,leginkább Kempachi kezében képzelném el :D

edit:[spoiler][/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

hm. arrol volt szo, hogy a manganak van kulon topikja, nem? :rolleyes: szoval amig az animeben nem produkal bankait, addig nincs neki az itteni topic allaspontja szerint.

de ez annyira gaz, lassan boldog-boldogtalan bankai-jal meg Way of Destruction 100-zal fog rohangalni... :<

edit: :wtf: , hogy lett egy yaribol egy ilyen meretu allatsag? :eek:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

elnézést akkor javítom,Ikkaku-nak nincs és soha nem is volt bankai-a,ez az egész csak egy fanfic :D

csacsa

Quote from: carfanatic on 2006-09-08, 16:45:16
elnézést akkor javítom,Ikkaku-nak nincs és soha nem is volt bankai-a,ez az egész csak egy fanfic :D

Carfanatic: akkor igen jó kis fanfic-el állunk szemben, és még az illusztráció se pite  :lul: :cool:

Amúgy meg sztem ezzel a kapitány-dologgal egy ideig senki nem fog foglalkozni, mivel most van nekik fontosabb dolguk. Jelen pillanatban még a bountok által még dőlhetnek ki emberkék a sorból. Majd, ha legyőzték őket, és nyugis lesz a helyzet, akkor majd foglalkoznak ilyen "kis piti" dolgokkal, mint kapitányokat választani. De az lenne az észerű, hogy a vice-captain-ok legyenek a megbízott vezetői a division-oknak, és később a kapitányok is, ha méltóak rá.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Lokids

Szegény Rukiával mi a helyzet? Nem ő lenne a 2. főhős Iccy után? De szegény olyan gyenge, pedig igazán visszanyerhette volna már az erejét. De eddig csak az a 33. tart tudja dobálgatni. ha jól emléxem, még a hadnagyi rang közelében sem volt eredetileg. Egyátalán ő tudja a Zanpaktou-ja nevét? Emléxem még arra a részre ami ő és Renji múltját tárgyalta, és ott enyhén erősebbnek tűnt mint Renji.

Bishop

Ha annyira érdekel olvasd a manga-t,vagy csak gyere a a manga topic-ba és elmondom mi van Rukia-val :szemuveges:

Bushi

SZiasztok.
Bleach 92., 93. rész nincs meg. :(:(:( Kinek van meg?
Hogyhogy nincs fent FTPn? :(
Üdv:
Horváth Attila

Bishop

Quote from: Bushi on 2006-09-08, 22:24:13
SZiasztok.
Bleach 92., 93. rész nincs meg. :(:(:( Kinek van meg?
Hogyhogy nincs fent FTPn? :(
www.bleachportal.net

Bushi

#1478
domo arigato
leszedtem az ost t is bleachexile.com ról. minden zene rajta van, az összes töltelék zene. minden
Üdv:
Horváth Attila

Member

Nektek melyik Houki Boshi ending jön be a legjobban? Én a 11th Divison-öset ma többször is megnéztem. :)
(Elvégre ott vannak a király arcok meg a képek is jól sikerültek)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-09-10, 00:55:40
Nektek melyik Houki Boshi ending jön be a legjobban? Én a 11th Divison-öset ma többször is megnéztem. :)
ize. ez MI?! :eek:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Tudod, annál az endingnél (3.) mindig másik kapitány, a helyettese és néha egyéb csapattagok kerülnek bemutatásra. Nekem a 11., az 5. és a 3. Divison klippje tetszik, a többi eléggé belassult.

Liquid Snake

#1482
Csak én látom úgy vagy tényleg úgy van, h a DB-s felirat sokkal pontatlanabb mint a LUNAR-os verziójú??? Urahara-t is Usaharanak írják...  :confused:

Venom

Az max a régi részeknél fordulhat elő, a mostani részekben már egész kifinomult a stílusuk.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

igen. teny, hogy amig van lunar sub, erdemes azt nezni (azert ott is van erdekes dolog, pl. Rage mutatott egy kepet, wc, voros es kek fuggony, kiiras, osszecsereltek a ferfit es a noit), de a DB mostanra (mint sajnalatos modon kizarolagos subber :D ) egesz jol belejott :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Liquid Snake

Ok. Mondjuk ennek örülök h legalább ők subbolják ezt a nagyszerű anime-t. Nem is tom miért hagyta abba a LUNAR...

Firebird

#1486
Quote from: Liquid Snake on 2006-09-11, 19:55:15
Ok. Mondjuk ennek örülök h legalább ők subbolják ezt a nagyszerű anime-t. Nem is tom miért hagyta abba a LUNAR...
Mert licence-elték az amcsik és ez eltántorít sok fansubber csapatot.

Liquid Snake

Quote from: Firebird on 2006-09-11, 20:15:35
Mert licence-elték az amcsik és ez eltántorít sok fansubber csapatot.


Miért? Mert úgy vannak vele h ha lesz szinkronosan minek felirat??? Tudniuk kéne h felirattal sok esetben jobb...

Member

Nem, mert szépen megvághatják őket érte, mert ugye a fansub azt éri el, hogy nem a TVben nézed és az a TV-társaságoknak nem jó.

Liquid Snake

Aha okok, köszi mostmár értem :D  :uzi:     :confused:

csacsa

Igazság szerint engem különösebben nem érdekel, h ki fordítja, csak az, h minőségi munkát adjanak ki a kezük közül és h legyen köze ahhoz ami eredetiben is elhangzik az animében.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Firebird

Hűha az Anidb szerint 19.ei rész után 3 hétig nem lesz Bleach. Legközelebb 10.10.-én lesz. :comp:

Venom

Ha lezárnák ezt az egész Bounto-s dolgot, akkor nyugodtabban várnám végig ezt a 3 hetet.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Venom on 2006-09-12, 23:40:16
Ha lezárnák ezt az egész Bounto-s dolgot, akkor nyugodtabban várnám végig ezt a 3 hetet.
engem speciel pont az csigazna fel jobban. elvegre azt tudjuk, hogy a bountok fillerek, nem valtoztathatnak meg semmit a vilagban. azt viszont nem, hogy a fosztori mit fog produkalni. legalabbis en meg mangas utalasokra se tudok alapozni, leven lusta dogkent nem olvasom. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

csacsa

Quote from: Venom on 2006-09-12, 23:40:16
Ha lezárnák ezt az egész Bounto-s dolgot, akkor nyugodtabban várnám végig ezt a 3 hetet.

Egyet értek ezzel, mivel eddig is tudtunk várni. Addig meg olvassuk a mangát, vagy nézünk egy rövid és befejezett sorozatot, h ne essünk olyan "hibába" mint a Bleach-el, h minden7-en reszketve várjuk a folytatást.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Dreamcleaver

#1495
[spoiler]
Quote from: White SeeD on 2006-09-13, 13:26:16
Hmm, ha ilyen sokan unják a bleachet mért nem néztek Basilisket? (Habár ez inkább a Naruto topicba illene, de ide is simán bejöhetne :smile:)

Mert a 12. résznék az okoi^sugoi abbahagyta és nincs tovább jó minőségű angol sub úgy kb 20-ig, csak az az undorító NoNameWinners. Franciául vagy brazilul meg nincs kedvem nézni. A Narutónál (legalábbis ami most megy) meg egy csöppet komolyabb a sorozat. [/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

#1496
episode 96:annyira nem volt rémes az tetszett ahogy Ichigo-t gyak mindenki lesz**ja :D,ő meg próbál segíteni.Ez a RanTao dolog mitne mondjak felidegesített,már annyira nem képesek hogy kitaláljanak egy más külsejű karaktert és inkábbb elővesznek egy régebbit :ejj:
a fénypont szokásszerint Shinigami Illustration book :D

[spoiler] Basillisk:én egy részt láttam,nagyon jó anime szép grafika stb,az elég kemény volt ahogy a régen szeretők most öregkorukra egymás ellenségiként,egymás keze által halnak meg
nem soká akartam letölteni,de ezekszerint nincs fent normálisan :confused: [/spoiler]

csacsa

#1497
[spoiler]Basilisk: én végignéztem, én tetszett nagyon, főleg a képességeik, mivel nem a megszokott trükköket mutogatták. De a vége az nagyon gáz volt, mivel tök értelmetlenül kellett meghalniuk.[/spoiler]

nah, megnéztem a 96. részt, és nagyon kiakadtam, mivel az első 7-8 perc után csak duma van benne... megjelent RanTao, hát vmi ilyesmire számítottam.
A grafika egész silányra sikerült, főleg Ichi feje volt igen érdekes.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Venom

Ichi feje? Az egy dolog, de amikor Ran'Tao gyógyítja, a teste kb 3 vonalból és egy színből meg van oldva!!!  :lame:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

csacsa

Byakuya sem volt a megszokott szívtipró grafikával megáldva, pedig eddig nem igen b*szták el az ő kariját. Ishidáról és Ririn-ről nem is beszélve. Mindenkinek igen egyszerű volt a "felépítése", mintha siettek volna a rajzolással.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)