Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Zelda

Hát ja. De azért nézd meg mégegyszer, ott azért volt homok. :D
Ráadásul aszondta, hogy sajnálja hogy nem láthatja Ichigo-t ugyanazon az úton végigjárni mint saját maga.
És igen HURRÁ vége a fillereknek!  :cool:

Christian

#2131
Aizen sagáva tuti vége lesz..de az szeptemberig soha se fejeződik be, még mangába se :D Először is Ichigo még messze nem elég erős ahhoz,hogy Aizen ellen menjen...előtte sztem most lenyomják az espadakat és akkor ESETLEG szeptemberre már láthatunk vastroodeket, de azt is max a mangában. Aztán majd utána jön Aizen :P

Egyébként azoknak akik nem olvasták a mangát: Igen, most jön a Bleach legjobb része, jobb mint az SS-es volt és izgalmasabb is. Remélem a rajzolás visszatér az eredeti vonalhoz különben nem tudom mit fogok csinálni. Igazából ettől az egytől félek csak, nehogy a grafika megmaradjon.

Btw:
Hogy mennyire haladt előre a manga? Hm...ja azt kell mondjam kb 30-40résszel. Mondjuk a címeket elnézve marha gyorsan haladunk előre. 112ben gondolom jönnek Ulqék, aztán 113ban már hozza Grimm a nyomottakat...bár lehet,hogy a 112ben Ulqékkal lesz vége és a 113ban folytatják. Ennek valahogy jobban örülnék mint annak,hogy összekapkodják.

Kvikveg

Jobb? Eddig olvasottak alapjan nem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Christian

Eddig olvasottak alapján? Hát én nem tudom de pl sokak kedvenc karaktere is már az arrancaros részből van. Ezenkívül most kezd igazából kibonatkozni a történet és nem csak ilyen "mentsük meg mert jó volt hozzám" cucc a dolog.

Prof. William

Akkor igaza volt azoknak akik azt mondták hogy az igazi Bleach a 60-63 résszel indul. :)

A rajzűlók visszajönnek biztos, hisz csak a fillereket rajolta más csapat...

Christian

Egy biztos, komolyabb lesz egy picivel. Mostmár nem olyan ellenfele van Ichigoéknak mint anno az SS kapitányok akik "na jó nem bántjuk mert lehet,hogy nem ő volt". Meg ugye Orihimeval is történnek dolgok..nem is akármilyenek :)

Prof. William

#2136
Akkor reméllem mostantól majd hullanak az unszimpatikus ellenfelek. (Reméllem az a bohóc Mayuri is átáll és akkor végre végleg kivonják a forgalomból.)

Akkor kb hány mangarész lett azóta hogy ez a filler ment? És ez hány részre lessz elég? Reméllem nem csak 26-ra hanem legalább újabb 63-ra.

Alig várom már hogy végre Gin-samat és Aizent tájcsót idegesnek lássam. :) Bár biztos jó sok rész telik el addig mire egy szinten lessz Ichi velük. Mert hogy csak ő győzhetje le őket az 100%, mert mindig a főhős győz.

Aztán már akkora tápállat lessz hogy megvállaszák a SS örökös vezérévé.  :cool:


Később: Nem bírtam magammal ezért beleolvastam a mangába onnan hogy visszajönnek a földre...

Hát már rögtön az elején egy iszonyatos földbedöngölő csavarral kezd... EZT HOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM GONDOLTAM VOLNA! Gratula. Na megyek vissza keresgélni az államat...


Kvikveg

Mit nem mondana Bleach-szereplo soha topic.  :lul:
Quote from: Originally Posted by MarcusG
Unohana- Iam going on vacation now See you guys later.
*two episodes later with blood everywhere and dead bodies*
Unohana- Where is everyone?
*suddenly she senses a godly reistsu she never felt before*
Hanatarou- They are gone. *Holding a huge bloody blade*
Unohana- What do you mean gone?
Hanatarou- They are dead. I killed them. Everyone is dead. After you left there was nobody to protect our division nor revive others. It was just a bloody massacre. Why did you leave us? Do You know the pain and suffering you have caused me.
My mind became unstable after I saw my friends get slaughtered. Then I just....snaped. I lost some memory of the event. I just remember the voices of the countless shinigami I killed. Even the hallows,women, and children. All I can remember is 'no stop' and 'help me'. The sound blood gushing from their bodies. The heads rolling on the ground. Even if they did nothing wrong begging for their lives, I still killed them. It was like music to my hears. The sword piercing through flesh and bones. *chuckles* You know what? ........ It was.... fun. * Hanatarou Licks the blood off the sword and smiles* Wanna join me.

Unohana- *wakes up from dream drenched in cold sweat*
Hanatarou- Good Morning Unohana are you ready for your vacation. You need time to relax. Don't worry everything will be fine. I will take care of everything.
Unohana *Pukes* I feel sick.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2007-01-03, 23:40:46
Akkor kb hány mangarész lett azóta hogy ez a filler ment? És ez hány részre lessz elég? Reméllem nem csak 26-ra hanem legalább újabb 63-ra.
Aztán már akkora tápállat lesz hogy megvállaszák a SS örökös vezérévé.  :cool:

Az anime 60-63 része  manga 180 fejezetéből állt össze, ami most 260 fejezet körül tart.

Tápállat, örökös vezér: valaki már régebben említette, hogy ha Kenpachi megismeri a kardja nevét, és eléri a shikait, akkor valószínűleg mindenki, még Yama-jii is földre borul a l33t killing skilljei láttán. :D (A bankai megtanulása felesleges lenne.:D) +Aizen rájönne, hogy most már csak egy gyenge senkiházi, és öngyilkos lesz, Ichigo visszasunnyog az élők közé, és megpróbál úgy tenni, mintha teljesen átlagos középiskolás lenne.

Prof. William

Akkor ma elméletileg végre kezdődik az igazi Belach?

BAAANKAAIII!

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2007-01-04, 12:34:53
Akkor ma elméletileg végre kezdődik az igazi Bleach?

BAAANKAAIII!

Szerintem még nem, a mangában Ririnék nem szerepelnek, szóval tőlük még meg kell "szabadulni", valamint még a Ran'Tao-szálat is le kell valahogy zárni=>a 109. rész egy lezárás lesz, a címe is erre utal.

Venom

Lehet, hogy csak én vagyok vak, de ma még nem jött ki a 109. Késnek? Nem is lesz? Mi van vajon most?  :wtf:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

KeLa

Quote from: Venom on 2007-01-04, 13:38:57
Lehet, hogy csak én vagyok vak, de ma még nem jött ki a 109. Késnek? Nem is lesz? Mi van vajon most?  :wtf:
Még csak ma adják/adták le tv-ben :frown:

Zelda

Jaja. De azért összekaphatnák magukat :D

Venom

Az furcsa. Eddig szerdánként ment a TV-ben és csütörtökön lehetett tölteni. A többi rész dátuma alapján akkor csak a mai csúszik egy nappal?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2007-01-04, 13:03:42
Quote from: Prof. William on 2007-01-04, 12:34:53
Akkor ma elméletileg végre kezdődik az igazi Bleach?

BAAANKAAIII!

Szerintem még nem, a mangában Ririnék nem szerepelnek, szóval tőlük még meg kell "szabadulni", valamint még a Ran'Tao-szálat is le kell valahogy zárni=>a 109. rész egy lezárás lesz, a címe is erre utal.
Ran'Tao elhuny, mar eleg oreg hozza, Ririneket meg konyhai baleset soran elpirozzak.  :__devil:
Bar tulkepp nem kell oket megolni, a mangaban Urahara nem sokat fordul elo, es SS sem... Ran'Tao mellozve lesz, Ririnek meg visszamennek Urahara spajzaba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Drake

itt le van írva a részek dátumai, és címei :smile:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4240&page=25

Amúgy a Bleach előző részében írták miután Ichigo legyőzte Karyia-t, hogy jan 4-én este 6 óra 26-kor lesz.  :smile:

Engem is érdekelne hogyan szabadulnak meg tőlük, de ami még jobban érdekelne az Urahara szerepe a Bleachben nekem olyan benyomást tett, mintha valamit eltitkol és többet tud mint amit mutat és miért dobták ki SS-ből, de a legnagyobb kérdés: ezek valaha ki fognak derülni? :szemuveges:

Zelda

Szerintem is Urahara az egyik legrejtélyesebb figura. Én szeretnék többet tudni róla. például amikor Ichigo-ék először felmentek SS-be akkoris odanyúlt a kapuhoz és az nem engedte be. Aztán nézett egy csúnyát utána meg kiböki, hogy a többi már a te dolgod Kurosaki-san. Szerintem ez kicsit többet jelent mint aminek látszik.

Kvikveg

Quote from: Drake on 2007-01-04, 15:35:30
itt le van írva a részek dátumai, és címei :smile:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4240&page=25

Amúgy a Bleach előző részében írták miután Ichigo legyőzte Karyia-t, hogy jan 4-én este 6 óra 26-kor lesz.  :smile:

Engem is érdekelne hogyan szabadulnak meg tőlük, de ami még jobban érdekelne az Urahara szerepe a Bleachben nekem olyan benyomást tett, mintha valamit eltitkol és többet tud mint amit mutat és miért dobták ki SS-ből, de a legnagyobb kérdés: ezek valaha ki fognak derülni? :szemuveges:
Ja valahol az 500. resz kornyeken. Amikor vegre Kenpachibol is kihuznak egy shikai-t.
Szerintem a Bleach kov 100 resze arrol fog szolni szamomra, hogy varom, hogy mikor lesz mar vege azoknak a harcoknak amik engem nem erdekelnek...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Venom

Látod, én pont ezért nem olvastam sose a mangát. Így fog újat mutatni a sorozat. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

SaiyaGin

A "Miért nincs Urahara a Soul Society-ben?" és ehhez kapcsolódó kérdéseket már a 60. rész körül megválaszolták: volt egy találmánya, ami annyira veszélyes volt, hogy nagyon, (még ő maga sem tudta megsemmisíteni), ezért száműzték. Lásd még: ki és miért akarta, hogy Rukiát kivégezzék?

Christian

#2151
Olyan harcoknak amik nem érdekelnek? O_O Már nem azért de az eddigi harcok pl sehol se voltak a mostaniakhoz képest :D Akkor téged milyen harc érdekel? :P

Na akkor most megkönyebbültem én is, a rajzolás is visszatért....aki érdekel a 110.rész preview és 109.rész vége:
http://www.youtube.com/watch?v=2WeGwKHGEEE

Drake

Most jutott eszembe az Aizen téma, azt mondta hogy a határokat csak egy shinigami hollowá válása vagy egy hollow shinigamivá változása esteén lehet áttörni. De viszont ott vannak azok a nagy dögök, amit még az elején mondtak, 1000 (vagy több) hollow összeolvadásával jön létre akkor az már milyen tápos valami lenne?
Ami még böki az orromat az Ichigo hollow része, hogy hoagyan lett hollow (kb akkor vagy előtte mielőtt másodszorra shinigami lett), mivel előtte mikor Renjivel küzdött akkor a tekintete is megváltozott meg a viselkedése is tipikusan olyanná, mint a hollow énje. Aizenék esetében shinigami hollowá válik akkor elméletileg nem lesz 2 személyisége mint Ichigonak (de viszont érdekes amikor Yoruichi beszélt Ichigoval Kempachi után akkor valamin gondolkozott a maszk láttán, talán ő és Urahara tudnak valamit vagy nem tudom).
Valakinek van valami ötlete, hogy ez most hogyan lehet? Vagy csak én gondolkozok rosszul. :smile:

Drake

Amúgy ha olyan veszélyes lenne a találmánya (igaz hogy veszélyes :szemuveges:), akkor nem lenne nagyobb biztonságba az SS-ben, mint az emberek között? És ha Aizen akarta volna akkor száműzetés előtt elveszi Uraharától mert a 60 valahányadik részekbe, sorra megalázta a harcosokat és a kapitányokat egyesével (félhetett vagy miért nem támadta meg?)

Christian

A menos grande több egyszerű hollow összeolvadásából jött létre, ja és hülye mint az állat. Ezért nem olyan veszélyes mint pl egy arrancar. Uraharatól meg valszeg azért nem vette el Aizen mert csak akkor tudta meg,hogy van ilyen mikor már számüzték Urahara barátunkat. Utána meg ugye kereste,hogy hol lehet, mondta is ,hogy végre megtalálta az emberek világában. Urahara nem hülye, sztem tudta,hogy az SS-ben könyebb megtalálni mint a vv-ben.

Bishop

hogy milyen harcokra vagyok  kiváncsi
[spoiler]pl amik most zajlanak,de így korábbról Ikkaku bankai vs arrancar,na meg Ichigo és azzal a 13-as vagy hanyas espadaval való küzdelmei valamilyen Grimjaw  de most nem rémlik[/spoiler]
már alig várom akkor ez is február körül kezdődik mi :3x3: ok :D

Zelda

Ez a Hollow-s dolog érdekes téma. Én azon a véleményen vagyok, hogy mikor Rukia átadta Ichigo-nak az erejét akkor ugye ébredezni kezdett Ichigo saját Shinigami ereje, és szerintem ezzel együtt ébredt fel Hollow Ichigo is. Másra nem nagyon tudok gondolni mivel, ha Renji-ék után jelent meg mikor másodszor lett Shinigami, akkor honnan jött az a viselkedés és tekintet még Renji ellen???
Ez az én gondolatmenetem.

Christian

#2157
Omg ..13as? :D

[spoiler]Grimmjaw a 6. espada :P 1-10ig vannak csak számozva :) Mit olvastál Te? :D[/spoiler]

Ichigo hollow: Mayurinak is hollow tekintete van mégse az. Akkor lett hollow énje is mikor Urahara edzette,hogy visszanyerje az erejét. Mivel már részben akkor hollowvá alakult így lehet az,hogy lett egy hollow énje is. Szóval kicsit késett az emberünk a hollowvá alakulásnál :) Egyébként ezt már a maszkból is lehet tudni mivel ez a maszk volt rajta akkor is mikor kimászott a lyukból. Már pedig Urahara mondta is,hogy csak akkor lesz belőle hollow ha teljesen elvész a soul chain.

Drake

Soul chain-je van egy shinigaminak? :lol:
Amikor Renjivel küzdött először mielőtt Byakuya intézkedett, hirtelen megugrott az ereje és beszéde meg az arckifejezése és a viselkedése is megváltozott egy kis időre, kb úgy viselkedett mint amikor előszőr hollow lett, és valami a zanpaktou  végén elpattant vagy elszakadt. De az is lehet hogy a részletekbe vesztem el.

Zelda

Sztem ezek igenis lényeges dolgo voltak