Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Member

Hány ilyen enemy várható körülbelül?

Drake

QuoteAzt tudom h a 110-es részből van hiszen onnan van a screenshot   Kíváncsi vagyok rá h ki ez
Bocsi hogy belejavítok, de ez a 109 végéből való (RAW) :D
Amúgy ő most Ichigoék oldalán áll?
És mi a különbség egy Aracar és egy Vaizard között?  :3x3:

chilip

ő nem ellenség, hanem "szövetséges", és még lesznek egy páran ;) [spoiler]Arrancar= shinigamizált hollow (levette a maszkját és emberszerű lett a hatalomért, Vaizard meg a hollowizált shinigami (bár nem lehet tudni a jelenlegi vaizardok hogyan lettek ilyenek, mert nem hinném hogy a hogio-tól [nemtom hogy írják, Aizen-tájcsó ezt vette ki Rukiából])[/spoiler]

Drake

Akkor Ichigo most mi: Hollow, Shinigami, Vaizard, Arrancar?

Liquid Snake

Quote from: Drake on 2007-01-05, 21:46:40
QuoteAzt tudom h a 110-es részből van hiszen onnan van a screenshot   Kíváncsi vagyok rá h ki ez
Bocsi hogy belejavítok, de ez a 109 végéből való (RAW) :D
Amúgy ő most Ichigoék oldalán áll?
És mi a különbség egy Aracar és egy Vaizard között?  :3x3:

Ja bocs tényleg... Oda is van írva ahonnan leszedtem h EP 109 Screenshots. Estefelé jó a szemem nagyon... :3x3:
Pedig még csak 17 vagyok  :bruhuhu: :bruhuhu:

Zelda

Hát ez jó kérdés volt: Ichigo most mi is?
Őszintén nem tudom. (Egyezzünk ki abban hogy vagy vaizard vagy arrancar)[spoiler]Vagy legyen mind a négy :D[/spoiler]

chilip

#2256
[spoiler]Ichigo "elvileg" csatlakozik az Vaizardokhoz a hollow-kontroll képzésért, de aztán jól ott is hagyja őket (kiváncsi vagyok mit fog ezért kapni Sarugaki Hiyoritól :D [másik vaizard], sztem Hiyori összeveri), csak úgy tessék-lássék csatlakozik, de én oda sorolnám[/spoiler]

Kvikveg

[spoiler]Ichigo vaizard. Aki meg lukas, az arrancar. :)[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zelda

Akkor nem fogunk unatkozni!!!!
:cool: :whoah:

chilip

bocs srácok elírtam [spoiler]Hiyori vaizard[/spoiler] javítom a korábbi postomban
mindig arrancart akarok írni  :ejj:

Drake

Legyen már Bleach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grrr: erre csak ennyit tudok mondani :whoah:

Chro

Ichigoról annyit, hogy:
[spoiler=Saját felelősségre]Se nem Vaizard, se nem Arrancar. Arrancar az aki előbb volt Hollow és aztán szerzett Shinigami erőket, Vaizard pedig olyan aki előbb Shinigami volt, majd hollow erőket szerzett. Ichigo egyszerre lett Shinigami és Hollow, mikor Urahara kiképezte és visszanyerte a Shinigami erőit, akkor már a legelső helyen megvolt a maszk mikor kijött a gödörből, később is előjön a maszk számos helyen, és megmenti az életét, pedig ichigo többször eldöbja, vagy Hanataru, vagy Yoruichi tünteti el. Az amiért mindig visszatér az az, hogy Ichigo képes a maszkot megidézni, csak SS-ben még nem tudatosan teszi, hanem ösztönösen, vagy a hollow énje van a dologban. Mintapélda:
[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Member

Nem lehetne ezt még jobban megkutyulni? :D Mi lenne, ha az arrancart kereszteznék még a vaizarddal vagy mivel? :rolleyes:

Chro

Quote from: Member on 2007-01-05, 22:58:14
Nem lehetne ezt még jobban megkutyulni? :D:rolleyes:
Tulajdonképpen lehetne
[spoiler=(Spoilerus Maximus)]Pl Arrancaron belül is vannak fokozatok, amibe most had ne menjek bele. És mindkét fajtánál (arrancar, vaizard) megvannak mindkét fél tulajdonságai, de csak limitált formában. Pl egy Arrancar tud Zampaktou release-t (shikai), de Bankai-t már nem (ha esetleg mégis tudna, akkor isten óvjon minket tőlle, elég táp már shikai-al is). És Vaizardok is tudnak Cero-t lőni, pl az előbb belőtt képen szereplő szőke sapkás arc (Shinji) is ellőtt már egyet. És Ichigo is majdnem.[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Drake

#2264
[spoiler]Mi az a Cero? Talán az amit még az elején egy Menos lőtt Ichigora?[/spoiler]

Chro

#2265
Quote from: Drake on 2007-01-05, 23:08:18
Mi az a Cero?
Az az attack amit az első Menos Grande lőtt Ichigóra a szájából (asszem 14. vagy 15. rész), nagy gömb, aztán atombumm. Vaizardok kézből lövik
[spoiler=(nem megnézni, bolond is vagyok hogy ilyet mutatok)][/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Drake

SS-ben tudnak a vaizardokról és az arrancarokról? Urahara tudta, hogy Ichigo vaizrd? Vaizardok tulajdonképpen jófiúk oldalán állnak? Ichigo most tápos vaizard/arrancar vagy miacsoda, vagy csak szimsplán átlag, de azon belül is kezdő?

Chro

Ezekre a kérdésekre nem tudok és/vagy nem akarok válaszolni itt ebben a topicban, így is eleget mondtam, és tudván hogy az emberi kiváncsiság erejével mindenki megnézi majd a spoileres részt is, olyan mint ha nem is spoilerbe raktam volna. Ezeket a kérdéseket tedd fel a Bleach Manga topicba, és majd valaki válaszol. Amúgy Urahara mindent tud mindenkiről, ehhez nem kell a manga ismerete hogy tudd. :smile:
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Drake

Akkor Urahara röviden és tömören összefoglalva: törpapa a hupikék törpikékből, hogy mindent tud :smile:

Zelda

#2269
Egyetértek Urahara-val kapcsolatban. Nyilvánvaló, hogy rengetegmindent tud csak jól palástolja. (Én a helyében adtam volna egy pofont Ichi-nek a Sandal-hat-ért :D najó nem)
Hiszen minden animebe kell egy tudorka :D
Ichi-nii pedig új fajt teremtett: ember, és utána egyszerre lesz shinigami és hollow. Ezt így kell :D
(már csak egy név kell neki)

Christian

Quote from: Chro on 2007-01-05, 22:44:17
Ichigoról annyit, hogy:
[spoiler=Saját felelősségre]Se nem Vaizard, se nem Arrancar. Arrancar az aki előbb volt Hollow és aztán szerzett Shinigami erőket, Vaizard pedig olyan aki előbb Shinigami volt, majd hollow erőket szerzett. Ichigo egyszerre lett Shinigami és Hollow, mikor Urahara kiképezte és visszanyerte a Shinigami erőit, akkor már a legelső helyen megvolt a maszk mikor kijött a gödörből, később is előjön a maszk számos helyen, és megmenti az életét, pedig ichigo többször eldöbja, vagy Hanataru, vagy Yoruichi tünteti el. Az amiért mindig visszatér az az, hogy Ichigo képes a maszkot megidézni, csak SS-ben még nem tudatosan teszi, hanem ösztönösen, vagy a hollow énje van a dologban. Mintapélda:
[/spoiler]

Ezt meg én javítom... :
[spoiler]A vaizardok úgy szerezték az erejüket mint Ichigo, hogy miért? Mert egyelőre csak úgy lehet. Egyedül a hougokuyuval (vagy hogy írják) lehetne később szerezni.[/spoiler]

chilip

#2271
Quote from: Christian on 2007-01-06, 02:26:35
[spoiler]A vaizardok úgy szerezték az erejüket mint Ichigo, hogy miért? Mert egyelőre csak úgy lehet. Egyedül a hougokuyuval (vagy hogy írják) lehetne később szerezni.[/spoiler]

nem értek eggyet veled, sztem ichigo a hollowot a hougokuyuval (vagy mivel) szerezte... amikor Aizen kivette Rukiából, meg is jegyezte, hogy mien pici. Sztem amikor Rukia felruházta Ichigót shinigami erőkkel, valami más is átjuthatott... (na találjátok ki, mire gondolok  :szemuveges: )

edit: nemtom mit gondoljak... most töltök egy olyan nevű fájlt hogy [DB-YHBT]Bleach109_Final.avi - ez most átverés az YHBT miatt? mert ha igen nem töltöm  :confused:

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2007-01-06, 02:58:01

edit: nemtom mit gondoljak... most töltök egy olyan nevű fájlt hogy [DB-YHBT]Bleach109_Final.avi - ez most átverés az YHBT miatt? mert ha igen nem töltöm  :confused:

Én egy [DB]_Bleach_109_[A4211672].avi nevezetű torrentet találtam tokyotoshonál, de megjegyzésként oda volt biggyesztve, hogy "I am not DB"

Drake

#2273
http://yhbt.mine.nu/ ; (most normálisan fennt: [DB]_Bleach_109_[A4211672].avi)

edit: ha a torrentfile notXYZ.torrent (ahol XYZ számok) akkor az hamis ha a torrent fájl bXYZ.torrent akkor az a rendes rész

blackronin

Itt egy másik is:
http://baka-updates.com/releases.php

Hiszen Urahara minden tud!

Drake

http://yhbt.mine.nu/ nem más mint a http://www.dattebayo.com
Amit adtál Blackronin az, ahogy elnéztem egy egész kellemes oldal  :cool: :merci: THX

blackronin

Az egyik legkomolyabb, amit eddig találtam.
Szinte minden megtalálható, hiszen van manga részlege is.


Member

Szerintem a legkomolyabb: http://www.tokyotosho.com/search.php
Eddig minden felkerült, amit kerestem.

Lazzaret

Végre ujra Hollow részek Erre vártam már. A legjobb a 109 rész ucso jelenetében a zene volt. :)


www.arkangyalok.uw.hu

Drake

Az volt az első rész végébe is. Valaki nem tudja, hogy azt a zenét honnan lehet leszedni? :szemuveges: