Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Chro

Szerintem kicsit túlreagálod Christian. A mod soulok több okból is hasznosak, és ez úgy tűnik nyilvánvaló a készítőknek is. Ha nem akarsz még egy hosszú filler sagát igen hamar, akkor a te érdekedben szokd meg őket minnél hamarabb :) Ugyanis az a helyzet áll fent, hogy tökéletesen kitöltik azokat a lyukakat amiket a manga hagy, és így nem 3 chapterből készítenek 1 epizódot, hanem max 2-ből, ami kb fél évvel meghosszabbítja az arrancar és hueco mundo saga hosszát annélkül hogy fillerezni kéne. Emellett a fő történetszálat nem érintik, mert minden úgy történik ahogy a mangában, csak néha bevillan a 3 hülye és eltelik velük 5 perc. Kont se ők mentették meg hanem Isshin, akkor meg mi a probléma? Én még mindig jobban örülök nekik mint egy új filler sagának...

A rajzolás ellen én is tüntetek viszont, azt záros határidőn belül helyre kéne hozni.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Drake

#2431
Legalább most valamivel jobbak a rajzok, mint a fillerekben, még ha nem sokkal, de akkor is.
[spoiler]Azér a végéről hiányoltam Urahara megjelenését, aki nem olvasta a mangát annak is feltűnehetett, hogy Kurosaki tájcsó a MOD soulokra mondta, hogy a barátjának a trioja, amivel nem másra utalhatott mint: Urahara[/spoiler]

Dreamcleaver

honnan kezdődik a régi saga folytatása? 110 vagy 111?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-18, 15:09:52
honnan kezdődik a régi saga folytatása? 110 vagy 111?
110. résztől


blackronin

Egy dolgot nem értek:
Mi a gond a rajzolással? (lehet hogy vak vagyok, de nekem semmi bajom nincs vele és őszintén szólva nem is figyeltem eddig hogy milyen volt a régebbi részekben, szerintem semmi különbség nincs)

Egy kérdés:
[spoiler]Kurosaki Isshi hanyas osztagnak volt a kapitánya? Nem tud erről senki?[/spoiler]

Member

Körülbelül SS-ig kicsit gagyi, utána jó, aztán 90 felett übergáz. (Nem láttam túl sokat az utóbbiból, de az meggyőző...)

Devian

valaki valamit a mostani movieról tud mikor lessz subbolva ??

Chro

#2437
Rajzolás az első 20-25 részben üt, aztán SS-ban kicsit gagyi (kivéve néhol a harcok), fillerekben pedig mélyzuhanás. A mostani 111-es részben megint felfele halad, de még mindig nem a régi szinvonal. :) Igazából az egyetlen ami előtt fejet hajtok az Isshin megjelenése, az korrektül meg volt csinálva, a fény effektek és a harc is. Persze nincs affelől semmi kétségem hogy Arrankarokig helyrehozzák minimum egy SS szintre, de a jobb se ártana :) No azért nem vagyunk telhetetlenek, de azért jobb ha egy vizuális orgazmus a sorozat minthogy azt kelljen kiküvetkeztetni hogy éppen melyik karakter melyik végtagját látjuk gumiszerűen görbülni impossible pózokba. (ala Karija) :rotfl:

Movie-ról még semmi hír. majd subbolják ha kijön DVD-n
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Christian

Inkább néznék normális fillert mint ezt a három lúzert...ezek annyira nem illenek a bleachbe ,hogy nagyon! Mondjuk pl eltudnám viselni fillerként a nintendo wii-s bleach játék sztoriját is. Jó lenne látni Arturot akcióban! :) De a mod soulokra halált! A grafika meg most halad felfele? 110ben ennél sokkal jobb volt. Ichigo arca olyan volt mint amit széthúztak! Az álla is olyan helyes volt mint az állat. Nem tudom nektek ebben hol van felfelé ívelés..de ez kritikán aluli.

Chro

Quote from: Christian on 2007-01-18, 19:35:53
Inkább néznék normális fillert mint ezt a három lúzert...
Akkor uram kérem nevezzen meg egy normális fillert :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Zelda

Hát én kicsit le vagyok maradva :D Már este hét óra és én még nem láttam 111-et.[spoiler] Asszem belefeledkeztem a Darren Shan Vámpír inasa-ba :D[/spoiler]

Én is szeretném, ha visszajönne a régi grafika, de erre sztem még sajna várnunk kell.

Christian

Quote from: Chro on 2007-01-18, 19:44:05
Quote from: Christian on 2007-01-18, 19:35:53
Inkább néznék normális fillert mint ezt a három lúzert...
Akkor uram kérem nevezzen meg egy normális fillert :)

Már megtörtént...egyébként tessék..a one piece fillerek sokkal színvonalasabbak! Szinte alig észrevehetőek,hogy fillerek! Na de mondtam..nem nyomorék bountokat kellett volna eröltetni hanem teszem azt Arturot.

blackronin

A három "lúzer" szerintem nagyon jó, hogy benne van és ráadásul Kon sem érzi magát annyira egyedül!
Egyébként van egy-két dolog ami nem tiszta:
1. Aizen, Gin és Tousen már arrancar?
2. Az Ajuukaru-k és a Vastoorode-k pontosan micsodák és láttunk-e már a sorozatban ilyeneket? (azt tudom, hogy valamilyen Hollow-féleségek...)
3. Ichigo akkor most micsoda!? (vaizard, arrancar, hollow, shinigami, hollow-shinigami, shinigami-hollow, mod-soul, hollow-hollow, shinigami-shinigami, vaizard-shinigami, hollow-vaizard, vaizard-arrancar, hollow-arrancar, hollow-vaizard, mod-soul-shinigami, mod-soul-hollow, stb. ezek közül akkor melyik????)

Liquid Snake

Engem csak azért idegesítenek a Mod-Soul-ok mert várok egy hetet egy 20 perces Bleach részre és 7-8 perc a 20 percből megint feleslegesen ment el a szerencsétlen mod-soulok-ra. Nekem nem lenne bajom velük de szorítsák őket háttérbe meg max 1-2 percet mutassanak Kon-ból h hülyül vagy valami. De nem így mint most a 111-ben...  :ejj: :ejj: :ejj:

KeLa

#2444
Quote from: blackronin on 2007-01-18, 20:08:51
A három "lúzer" szerintem nagyon jó, hogy benne van és ráadásul Kon sem érzi magát annyira egyedül!
Egyébként van egy-két dolog ami nem tiszta:
1. Aizen, Gin és Tousen már arrancar?
2. Az Ajuukaru-k és a Vastoorode-k pontosan micsodák és láttunk-e már a sorozatban ilyeneket? (azt tudom, hogy valamilyen Hollow-féleségek...)
3. Ichigo akkor most micsoda!? (vaizard, arrancar, hollow, shinigami, hollow-shinigami, shinigami-hollow, mod-soul, hollow-hollow, shinigami-shinigami, vaizard-shinigami, hollow-vaizard, vaizard-arrancar, hollow-arrancar, hollow-vaizard, mod-soul-shinigami, mod-soul-hollow, stb. ezek közül akkor melyik????)
1. Nekem nem tünnek annak...

2. Ajuukaru - Much smarter and stronger than a gillian, like a vice-captain compaired to a seated officer. Not many of them exist or so it is thought!.

Vastoorode - Looks like a shinigami and is much stronger than your average captain. Not many are known to exist the few that do exist are only seen in Hueco Mundo. It is said that 10 of them would bring destruction to the Soul Society.

3. shinigami-hollow, tehát elvileg vaizard :3x3:

Zelda

Pontosan.
Tudjátok én mit várok?
[spoiler]Madarame Ikkaku BanKai-ját!!!!!!!! Az oltári jó lesz!!!!![/spoiler]
Amugy meg most néztem meg 111-et és kicsit tényleg sok volt benne a Mod Soul (najó nagyon  :ejj: ) Viszont Isshin hatalmas!!!!!  :lol:

Liquid Snake

Quote from: Zelda on 2007-01-18, 21:22:53
Pontosan.
Tudjátok én mit várok?
[spoiler]Madarame Ikkaku BanKai-ját!!!!!!!! Az oltári jó lesz!!!!![/spoiler]
Amugy meg most néztem meg 111-et és kicsit tényleg sok volt benne a Mod Soul (najó nagyon  :ejj: ) Viszont Isshin hatalmas!!!!!  :lol:

Ki hitte volna (mangaolvasókon kívül) hogy ilyen kemény :)

blackronin

Egy újabb észrevétel:
Aizen, Gin és Tousen után üresen maradt kapitányi helyeket senki nem fogja betölteni?
Hiszen Abarai, Ichigo, Isshin, Urahara, Ikkaku is rendelkezik bankai-jal és én úgy tudom, hogy ez elégséges feltétel a kapitányi rang kiérdemléséhez... (állat lenne Ichigo kapitányi göncben!)
Meg egyébként is elég nevetséges, hogy ilyenekre nem gondoltak, azért mert néhány kapitány elárulta az SS-t.
És még: Isshin miért hagyta el a SS-t?

SaiyaGin

#2448
Az új részben az tűnt furának, hogy amíg a Grand Fisher üldözte Konékat, sehol senki nem volt az egész városban, és senkinek nem tűntek fel a lerombolt házak. Legalább 1-2 pánikba esett menekülőt mutathattak volna... :rolleyes:

Szerk.:
Quote from: blackronin on 2007-01-18, 22:07:33
Egy újabb észrevétel:
És még: Isshin miért hagyta el a SS-t?

Tipp: találkozott egy élő nővel, akinek a kedvéért lelépett, hogy megházasodjon, és gyerekei legyenek...
(Röviden: Masaki miatt)

Zelda

Szia! Látom új vagy. Üdvözlünk szerény Bleach fan körünkben :D

Liquid Snake

Quote from: Zelda on 2007-01-18, 22:27:34
Szia! Látom új vagy. Üdvözlünk szerény Bleach fan körünkben :D

Pont írtam volna h isten hozott de már eltűnt a post  :eek:

Eberinu

#2451
Bakter, Éljenek a fillerek :D Bárki bármit mond, nekem tetszik! Ui: Kont kapitánynak :D Hogy miért? Nemtom,lenne egy plüss squad  :D MEllesleg van valaki aki művészkedik a manga műfajában?

Liquid Snake

Quote from: Eberinu on 2007-01-18, 22:45:04
Bakter, Éljenek a fillerek :D Bárki bármit mond, nekem tetszik!

Khm már későn élteted... Már 2 rész óta vége a fillereknek  :szemuveges:

Eberinu

Tudom,de én még csak most tartok a hetven...valahanyadik résznél, majd lassan utolérek mindenkit :D Engem a Christian fertőzött meg,szal őt hibáztassátok :)

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-18, 22:46:06
Quote from: Eberinu on 2007-01-18, 22:45:04
Bakter, Éljenek a fillerek :D Bárki bármit mond, nekem tetszik!
Khm már későn élteted... Már 2 rész óta vége a fillereknek  :szemuveges:
És mikor tudta volna szegény éltetni ha ma regelt a fórumra? :rolleyes:
Amúgy nekem sem volt a fillerekkel semmi bajom :smile:

Liquid Snake

Quote from: KeLa on 2007-01-18, 22:52:00
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-18, 22:46:06
Quote from: Eberinu on 2007-01-18, 22:45:04
Bakter, Éljenek a fillerek :D Bárki bármit mond, nekem tetszik!
Khm már későn élteted... Már 2 rész óta vége a fillereknek  :szemuveges:
És mikor tudta volna szegény éltetni ha ma regelt a fórumra? :rolleyes:
Amúgy nekem sem volt a fillerekkel semmi bajom :smile:

Hé, hé semmi rosszindulat nem volt bennem :) Nekem sem volt bajom a fillerekkel egyébként. De azért csak jó hogy már folytatják a manga szerint :szemuveges:

Zelda

Szerintem sem voltak olyan hűűűűű de kibírhatatlanok. Először fel sem tűnt, hogy fillerek. Csak utána jöttem rá, hogy ez nagyon nem passzol a képbe :D
És éljen Nova!!!  :lol:

Christian

Mit lehetett a fillerekben szeretni?  :wtf:   Azóta is szívjuk őket...

Eberinu

#2458
Nemtom, én amiket,animéket láttam, és amik ilyen több részből összetettek..pl.Dragon Ballnál hogy van a sima, Z, GT, hát nekem ilyen volt a bleach..egy ellenfél eltünik,jön helyette egy másik,mint egy új évad...Ami a visszatérőket illeti, nem vok egy Aizen fan :) Inkább a női vonal a kedvencem...

KeLa

Quote from: Christian on 2007-01-18, 22:59:18
Mit lehetett a fillerekben szeretni?  :wtf:   Azóta is szívjuk őket...
Sztem rengeteg jó harc volt a fillerekben, az egy dolog h néhol elb@szták a rajzolást :smile: