Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Eberinu

Éljen a csirke plüss :D Chicks rulez!

smash++

Szerintetek ez az egyén normális?Akkora baromságokat szokott beírni a commentekhez

Cs_Kari :
2/5 . bounty episodes were best in bleach so stop whinig when the good stuff is over :(

Eberinu

Jelenleg mi a téma amúgy?

Eberinu

Quote from: smash++ on 2007-01-18, 23:06:54
Szerintetek ez az egyén normális?Akkora baromságokat szokott beírni a commentekhez

Cs_Kari :
2/5 . bounty episodes were best in bleach so stop whinig when the good stuff is over :(
Hát neki biztos ez tetszett a legjobban...plüssök révén,lehet hogy egy kis 7 éves gyerekről van szó,bár who knows...

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-01-18, 23:06:54
Szerintetek ez az egyén normális?Akkora baromságokat szokott beírni a commentekhez
Ettől még lehet valaki normális :ejnye:

Christian

Majd ha az arrancarok rajzolását is elrontják , meg Ririnék bepofátlankodnak a legjobb harcokban amik Ichi és Grimm között folynak kíváncsi vagyok ,hogy azt fogjátok -e mondani,hogy semmi gond,hogy itt maradtak :D  Már látom előre,hogy Ichigo majdnem kipurcan mikor jön a Power Plüss Rangers és megmenti őt.

Liquid Snake

Quote from: Christian on 2007-01-18, 23:22:37
Majd ha az arrancarok rajzolását is elrontják , meg Ririnék bepofátlankodnak a legjobb harcokban amik Ichi és Grimm között folynak kíváncsi vagyok ,hogy azt fogjátok -e mondani,hogy semmi gond,hogy itt maradtak :D  Már látom előre,hogy Ichigo majdnem kipurcan mikor jön a Power Plüss Rangers és megmenti őt.

Hát azért ha odáig fajulna a dolog akkor igen szidnám a k.... any....t!!! De reméljük nemsoká kitoloncolják őket a történetből :)

Eberinu

Hát mindig az van hogy Ichigo harcol valakivel, majdnem ugy néz ki hogy győz, aztán egyszercsak fordul a kocka, sztem most se lesz másképp nem? Amit eddig láttam ált. ez volt..valakinek meg kell őt menteni...

Christian

Így van..de nem Ririnnek hanem annak aki a manga szerint is megmenti :P

smash++

Quote from: KeLa on 2007-01-18, 23:12:58
Quote from: smash++ on 2007-01-18, 23:06:54
Szerintetek ez az egyén normális?Akkora baromságokat szokott beírni a commentekhez
Ettől még lehet valaki normális :ejnye:
Még lehet nem láttad a többi commentjét :D.Naruto,Bleach,One Piece.Mindig nyomja a torrenten.Pl szidja a DB-t mert subolja a fillereket és más adó meg nem fillereket ad...  :confused: ált még szövege "assholes"

Na de vissza a Bleach-hez:Nekem ebből a Bounto fillerekből igazság szerint az tetszett legjobban,hogy láthattam más kapitányokat akcióban és képességeket.De a filler előtti részekhez nem nagyon tudom hasonlítani.
Ep 111:Nekem addig nem volt gondom a plüs trióval amíg nem kezdtek el harcolni.Tőlem aztán minimálisan szerepelhetnek.Szivatják Kon-t :D.De a harcukat igencsak lehetne mellőzni.A mostani gyenge próbálkozásukat is fordithatták volna másra a készítők ,pontosan kb 2perc-et.

Bishop

pár kérdésre válasz:
Aizen Tousen és gin max Viazard lehet nem arrancar,szerintem amugy még nem azok

Icsigo Vaizard

[spoiler]manga-ba Renji felvetette az ötletett Ikakku-nak hogy legyenek kapitányok,de Ikakku szokás szerint vissza utasította az előreléptetést,Renji meg azok után hogy parancs nélkül mennt HM-be nem hiszem hogy kapitány lesz a közel jövőben[/spoiler]

igen már láttunk vaizard-ot:Sinji vagy valami ilyesmi Arancar:Grand Fisher

új rész:szerintem is hülyeség volt beletenni,de úgyítűnik mostmár hivatalos bleach tagok lettek,amit én sajnálok hogy a GF Ishin harc le lett rövidítve,vagy ez csak nekem tünt rövidebnek mint a manga-ba :confused:

Christian

Na akkor tehát:
[spoiler]Renji csak Ikkakunak vetette fel,hogy legyen kapitány mivel ő az egyetlen aki már normálisan tudja használni a bankait.[/spoiler]

Mangában az Isshin harc rövidebb volt. Ott egy shunpo segítségével vertikálisan vágta ketté a grand fishert. Szóval itt még lassabb is volt.

Vaizardot már kettőt is láttunk..a másodikat a mostani előzetesben Hiyorit.

Dreamcleaver

Hm megnéztem a 110-111-t. Bele sem merek gondolni, hogy a 63. rész óta filler volt.

Az új intro nagyon tetszik, a zene is (gondolom Yui, őt szeressük) meg a képi világ is. Lehet csak nekem új, ha belegondolok. Az ending elmegy, azokat nem szoktam figyelni.

A grafika javult, de még nem az igazi, a 110-es rész ok volt, de a 111-ben mikor Kon menekült Grand Fisher elől, hát ott volt egy-két fura Ichigo arc.
Szerencsére Isshin jól meg volt rajzolva. Kiváncsian várom, mikor tudja meg Ichigo is az igazat. Meg azért ez gázos, hogy lehet egy Shinigaminak gyereke?  :confused: (költői kérdés, nem kell a mangából spoilerezni) Gondolom, majd kiderül, izgatottan várom a folytatást.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Szerintem Aizent elárulják és "te is fiam Brutus" halált fog halni :D A mangát nem olvastam, majd talán egyszer ha sok lesz a szabadidőm...  :smile:

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 03:45:40
Meg azért ez gázos, hogy lehet egy Shinigaminak gyereke?  :confused: (költői kérdés, nem kell a mangából spoilerezni)

még a mangában se tudja Ichigo, meg az se derült ki, hogy hogy lehet gyereke (szvsz várhatsz a válaszodra legjobb esetben még úgy 1 évet kb. [ha nem lesznek fillerek])

Eberinu

De ez vicces lehet...hogy születik a kicsi shinigami =^.^= Lehet hogy úgy jön össze hogy egyik szülő shinigami a másik civil halandó....Én úgy összetudnám hozni az embereket :D Olyan szép párok születhetnének...hajjjajjjajjj  :redface: Hmmm.. lehet le is rajzolom őket, aztán felcuccolom fanartba :D Juhhú

Prof. William

De laegalább ez megmaygarázza miért voltak Ichinek Sinigami képességei. Ha már az apja is az volt...

Szegény Issinnakmilyen sokáig kellett a hülye apát játszania, biztos csak éjszakánként próbálgatta Sinigami cucot.

De... Akkor most ő is olyan mint Ichi tehát ember aki Sinigami lett vlahogy és az eredeti testében van, vagy olyan Rukia módjára erendendően Sinigami aki póttestben van?

Eberinu

Ez már pöppet szappanopera felling, annyi mindenki annyi mindenkivel összekapcsolódik :D Nemsoká előkerül Ichigo rég elveszettnek hitt bátyja, Aleandro, aki a gonosz oldalon nevelkedett :D

Prof. William

Közben elmentem a Bleach rajzolójához és kihúztam belőlle mi lessz a Belach vége, egyben legdrámaibb jelenete, amire tényleg senki sem számít! :)

Vigyázat Gigaspoiler!  :D




Member

Micsoda veszelmes bankai-a van Hinamorinak! :haha:
Mármint hogyan születik a shinigami?... Meg nem erősített források szerint nem a gólya, hanem egy annak szerepét betöltő low-levelled hollow hozza. ;)

Eberinu

Aztán Aizen közben csak annyit érzett, h. :mmm...de viszket a hátam XD Valami gebasz nagy injekciós tűvel jobb lett volna,és közben szívja a vérét és Aizen csak fogy,csak fogy :D

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-01-19, 11:14:15
De laegalább ez megmaygarázza miért voltak Ichinek Sinigami képességei. Ha már az apja is az volt...

Szegény Issinnakmilyen sokáig kellett a hülye apát játszania, biztos csak éjszakánként próbálgatta Sinigami cucot.

De... Akkor most ő is olyan mint Ichi tehát ember aki Sinigami lett vlahogy és az eredeti testében van, vagy olyan Rukia módjára erendendően Sinigami aki póttestben van?
Én azt gondolom h azóta nem váltott át shinigamiba amióta az élők világában él, és valszeg igazi shinigami aki póttestben van.

Member

De akkor Urahara is... És egy póttestben minden szerv megvan ehhez? :confused:
(Amikor Ishida, Inoe és Sado átmentek SS-be, lélekké konvertálták őket, igaz? Ez visszafele nem megy?)

KeLa

Quote from: Member on 2007-01-19, 11:48:03
De akkor Urahara is... És egy póttestben minden szerv megvan ehhez? :confused:
(Amikor Ishida, Inoe és Sado átmentek SS-be, lélekké konvertálták őket, igaz? Ez visszafele nem megy?)
Ki tudja, SS-ben elég fejlett a technológia, Urahara és Mayuri értik a dolgukat...
Én arra vagyok kiváncsi h Jinta és Ururu vajon micsoda??  :confused: talán valami mod-soul féleségek lennének ők is?

Eberinu

#2484
Ururu-t imádom :D Főleg a játékban használni  :__devil: Szerintem lelkek ők is,csak Urahara tuti valami cuccal képességeket adott nekik...különben mi magyarázná hogy Uraharához vannak nőve? Sose mennek máshova, mindig vele vannak.Vagy lehet tényleg modsoulok...Sok még a rejtély... :confused: Hja főleg nekem,még a fillereknél tartok XD

Member

Szerintem mesterséges emberek, feltuningolt soul powerrel.
IMÁDOM URURU-T!!!!!! :hopp: :hopp: :hopp:
Játékban nekem már 99-es szintű. :haha:

Christian

Rühellem Ururut...főleg a játékban, na de mindegy. Egyébként tuti valami speckó dolog lehet vele. Hamár látja valaki a shinigamikat az alapból nem normális.

Chro

Ururu és Jinta anti-shinigami modsoulok, ezt mondja is Urahara mikor Ichigo harcol Ururu ellen a kiképzés elején. Bár szerintem minden ellen hatásosak aminek reiatsuja van. Mangában Ururu kiütött egy releaselt arrancart egy rugással.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Eberinu

mintha az anti-krsztus, ez az anti-shinigami mod soul :D  Chris, ne bántsad az Ururut :P Bántsuk Aizent!!! :Kiraly:

Dreamcleaver

Én most Ichigo osztáytársára leszek kiváncsi, arra a fiús, karatés csajszira. Elvileg látta Ichigo medálját, amit halandó nem láthat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS