Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Eberinu

De ha halandó nem láthatja,akkor mit lát helyette, ha előveszi? :D

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 14:36:42
Én most Ichigo osztáytársára leszek kiváncsi, arra a fiús, karatés csajszira. Elvileg látta Ichigo medálját, amit halandó nem láthat.
Nem csak azt látta, hanem Ichigot is shinigami formában :eek:
Lehet h majd ő is fog kapni valami képességet, ki tudja...
Quote from: Eberinu on 2007-01-19, 14:38:00
De ha halandó nem láthatja,akkor mit lát helyette, ha előveszi? :D
Gondolom semmit :smile:

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-01-19, 14:38:00
De ha halandó nem láthatja,akkor mit lát helyette, ha előveszi? :D

Gondolom semmit, láthatatlan, és furán néz az emberre, hogy az mit csinál. Már ha a medálra gondoltál "ha előveszi" alatt.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Quote from: KeLa on 2007-01-19, 14:39:31
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 14:36:42
Én most Ichigo osztáytársára leszek kiváncsi, arra a fiús, karatés csajszira. Elvileg látta Ichigo medálját, amit halandó nem láthat.
Nem csak azt látta, hanem Ichigot is shinigami formában :eek:
Lehet h majd ő is fog kapni valami képességet, ki tudja...
Quote from: Eberinu on 2007-01-19, 14:38:00
De ha halandó nem láthatja,akkor mit lát helyette, ha előveszi? :D
Gondolom semmit :smile:
Engem még az szokott foglalkoztatni,mikor kiszáll azzal a medállal a testéből, akkor mi lesz a testével,mert nem mindig helyezik biztonságba.És ha megtalálják? Azt látják hogy halott és már viszi is a mentő a hullaházba...hogy találná meg a testét? Aztán meg elhamvasztanák vagy ilyesmi..mekkora ciki lenne,persze a sztori nem igy van megirva, de igy sokkal reálisabb lenne nem? :D

Dreamcleaver

Nem tudom, hogy halott e a test ha kiszáll belőle Ichigo, sztem inkább ilyen kóma féleség, ergo a test él de nincs öntudatánál. Bár ez csak egy vélemény, igazából fogalmam sincs. Gondolom pl ha sokáig kint lenne belőle Ichigo és nbem rakná bele Kon-t, mondjuk 1 évig, akkor sem kezdene el rohadni a teste vagy valami igaz?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Ja. Ichuigónak minden küldetés után a hullaházból, meg a temetőből kell visszalopnia a testét.  :)

Sztem ha a test megsemmisül akkos semlessz semmi. Csak Ichio akkor már végérvéynesen Sinigami marad. Esetleg kap egy póttestet és minden marad a régiben. Úgyis a lélek a fontos. A póttestek is teljes szerves testek csak a lélek hiányzik belőllük. Véreznek meg minden.

Dreamcleaver

Hm nem tudom. Sztem a Shinigamik, akik SS-ben vannak, sohasem voltak emberek vagy igen? Ichigo pedig embernek született (gondolom) látens Shinigami erőkkel, szal nem tudom milyen hatással lenne rá, ha eredeti emberi teste elpusztulna. Bár én is arra tippelek, hogy semmi komoly.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

#2497
A Sinigamik emberek voltak. Éltek... meghaltak aztán felvették őket a sinigamiképzőbe...

De az én elméletem szerint nem minden Sinigami volt ember. Vannak egyrészt az egy időre odakerült lelkek akik közül párnak megvan az ereje, kiválasztják és Sinigami lessz.

De sztem a SS nek van saját népessége és kultúrája. Egy kölön sík az.  Az emberi lelkek meg olyan túrísták, hisz csak átmeneti időt ötleten ott a körforgásban.

Vagy mint a Haibaneben ahol a Haibanek elméletileg [spoiler] Halottak. [/spoiler] De valamiféle kölső világból kapja a városuk a cuccokat + néha túristák is jönnek be.

Máskülönben hogy származhatna Bakuya nemesi családból, hogy lehetet felesége annak a már meghalt sinigaminak?

Szóval a lekek amyolan bevándorlók a SS ben. Párat befogadanak és letelepedésai engedélyt kapnak, párat megszeretnek és feleségül vesznek, de (lehet hogy ez elég nagy döbbenést vált ki) de a legtöbb autómaikusan visszatoloncolódik a emberi világba, miután kipihente magát.

Vagy lehet még amolyan körforgás is két vlág között hogy mondjuk Byakua egy nap meghal majd 2-3 életen át az emberi világban születik meg és ha átkerül a a SS-be csak sima ryokaként él amíg újra meg nem születik a földön, majd utánna mondjuk a SS-ben születik meg 2-3 alkalomal.



Dreamcleaver

#2498
Quote from: Prof. William on 2007-01-19, 15:21:54

Máskülönben hogy származhatna Bakuya nemesi családból, hogy lehetet felesége annak a már meghalt sinigaminak?


Itt a lényeg. Én erősen úgy emlékszem, hogy valahol a sorozatban elmondták, hogya Shinigamik és az emberi lelkek az két külön dolog. Ergo ilyen hogy emberből lesz Shinigami nem nagyon van, max tényleg nagyon kivételes erejű emberi lelkek esetében, ami mondjuk 100 évente, ha 1 van max, sztem. És még akkor sem Shinigami, csak van olyan erős, sőt esetleg lehet erősebb is. Persze ez csak az én véleményem. Meg az egész elég átjárható, ha belegondolsz: Emberi lélekből lehet Hollow, egy Hollow szerezhet Shinigami erőt (Arrancar) és vice versa (Vaizard). Szal akkor áttételesen egy ember is szerezhet Shinigami erőket. Kíváncsi vagyok egy ember szerezhet e Hollow erőket anélkül, hogy elátkozódna, kilyukadna, meg elborulna az elméje?  :D

És akkor itt jön Ichigo, aki nem tudom mi. Sztem nem Vaizard. Shinigami és ember keverék, márha az anyja ember volt. Bár Isshin megemlíti, hogy ő teljesen különbözik a testvéreitől. Btw Ichigo testvérei...err ők mik?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 15:31:44
Bár Isshin megemlíti, hogy ő teljesen különbözik a testvéreitől. Btw Ichigo testvérei...err ők mik?
Jó kérdés, az egyik tesója látja a Hollow-okat, a másik meg nem, furcsa...

Prof. William

Taláncsak a vérvonal erőssége. Ichiben van meg talán a legtöbb az apjából. Bár Ichigo is csak simmán látta a lelkeket szóval  semmi extra nem volt benne amíg Rukia át nem adta az elrejét és ez fel nem ébresztette a saját sinigami erőt. SZóval lehet hogy karin meg Yuzu is potenciálissinigamik csak nekik nem ébredt/ébresztette fel az erejüket semmi.

Member

Azért reménykedem abban, hogy nem fog minden 20adrangú karakter (Tatsuki, Ichigo hugijai) vmi elborult képességet kapni/shinigami-vá válni, mert akkor már nagyon értelmetlenné válna az egész... :/

Drake

Lehet Ishhin csak azért mondta, hogy mások, mert ők apuci védktelen kislányai:D

Dreamcleaver

Rukia most egy ideig nem lesz? Hiányolom.  :frown: Helyette viszont maradt a 3 idióta mod soul.  :mad:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 16:05:52
Rukia most egy ideig nem lesz? Hiányolom.  :frown: Helyette viszont maradt a 3 idióta mod soul.  :mad:
[spoiler]Nemsokára lesz :whoah:[/spoiler]

Dreamcleaver

Quote from: KeLa on 2007-01-19, 16:09:46
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 16:05:52
Rukia most egy ideig nem lesz? Hiányolom.  :frown: Helyette viszont maradt a 3 idióta mod soul.  :mad:
[spoiler]Nemsokára lesz :whoah:[/spoiler]
[spoiler]  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:[/spoiler]  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

És Renji??? Ő lesz még valamikor?

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 16:15:06
És Renji??? Ő lesz még valamikor?

Gondolom mikor majd kell valaki, akit jól megruházhatnak, hogy aztán vérző homlokkal cool dolgokat mondjon.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 16:19:27
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 16:15:06
És Renji??? Ő lesz még valamikor?

Gondolom mikor majd kell valaki, akit jól megruházhatnak, hogy aztán vérző homlokkal cool dolgokat mondjon.

Hát az igaz h nem alami erős de sztem jófej karakter  :szemuveges:

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 16:20:25
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 16:19:27
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 16:15:06
És Renji??? Ő lesz még valamikor?

Gondolom mikor majd kell valaki, akit jól megruházhatnak, hogy aztán vérző homlokkal cool dolgokat mondjon.

Hát az igaz h nem alami erős de sztem jófej karakter  :szemuveges:

Sztem is, csak kaphatna már valami fontosabb szerepet.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 16:15:06
És Renji??? Ő lesz még valamikor?
Rukia, Renji és a TÖBBIEK is jönnek hamarosan :smile:

Devian

#2511
ez a 100 évente csak egy emberi lélek ekrül be a shinigamik közé azért nem valós pl rukia gyerek volt még a Rukongayban ésa kkor vittekb e eggyet aztán renjivel bekerültek mindketten    a másik hogy szerintem összes Shinigami ember volt mivel Rukia is ember volt a Byakuya a báttya vagy mi ő meg vlaami nemesi shinigami család tagja szóval ...


ja amásik hogy Uruhara csatlósai 100% hogy modsoulok  melelsleg hogy lődözne egy géppuskával egy kisgyerek a másik meg ütővel csap le egy kétemeletes Hollow-t ..

Dreamcleaver

Ez az új Bleach opening dal valami rohadt jó!!! YUI 4 EVER!!!  :whoah: :whoah: :whoah:

Bleach OP5 - Rolling Star (YUI)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

#2513
Eddig is ez volt már jópár rész óta...

Hány rész óta ez az opeing? Mert végre illik az aktuális Bleach sagához, szóval reméllem ég vagy 20 részen át ez fog menni...

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-19, 17:37:48
Ez az új Bleach opening dal valami rohadt jó!!! YUI 4 EVER!!!  :whoah: :whoah: :whoah:

Bleach OP5 - Rolling Star (YUI)

Egyetértek nekem is megvan már rég és:  :whoah: :whoah: :whoah:
Én be is írtam a kedvenc intro és outro topicba :)

Member

Quote from: Devian on 2007-01-19, 16:55:51
ja amásik hogy Uruhara csatlósai 100% hogy modsoulok  melelsleg hogy lődözne egy géppuskával egy kisgyerek a másik meg ütővel csap le egy kétemeletes Hollow-t ..
Micsoda deviáns gondolat... :)
Szerintem nem, akkor már valamelyik biztosan lebukott volna. De szerintem ha azok, az úgyis hamarosan kiderül. (Csak azt nem értem, Kon gigai-a hová tűnt? Lehet, hogy abban a pár részben volt, ami nekem kimaradt DVDn?)

SaiyaGin

A Rolling Star a 98. rész óta megy.

Quote from: Member on 2007-01-19, 19:03:11
Micsoda deviáns gondolat... :)
Szerintem nem, akkor már valamelyik biztosan lebukott volna. De szerintem ha azok, az úgyis hamarosan kiderül. (Csak azt nem értem, Kon gigai-a hová tűnt? Lehet, hogy abban a pár részben volt, ami nekem kimaradt DVDn?)

Neki nem volt soha.


Member

Már megérdemelne egyet... Vmi irtó ratyit (vmi lepukkant borostás alkoholistát)... :__devil: :D

SaiyaGin

Quote from: Member on 2007-01-19, 19:09:39
Már megérdemelne egyet... Vmi irtó ratyit (vmi lepukkant borostás alkoholistát)... :__devil: :D

Vagy női testet? :D  :__devil:

Member

Jó, akkor ennyi erővel állat is akár... Ha a rajzoló összejönne Rumiko-val, lehetne egy gigászi panda... :rotfl: