Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Member

Japánban szerintem betörtek a játékboltba és plüssöket égetnek... :rolleyes:
Aztán kijön a mod-rendőrség és szétveri a tiltakozókat. :hehe:

Zelda

Hát ja. Berontottak a boltokba tépték, taposták, szétvágták, égették, stb, stb, a prüssöket.  :lol:
Talán nekünk is el kéne kezdeni :D

Calintz

Quote from: Member on 2007-01-22, 16:55:28
Japánban szerintem betörtek a játékboltba és plüssöket égetnek... :rolleyes:
Aztán kijön a mod-rendőrség és szétveri a tiltakozókat. :hehe:

Amikor is észreveszik, h melyik modokat kinozzák és beállnak segíteniXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

QuoteJáj legyen már a sorozatban az avatarom:(
Ulquiorra FTW. Amúgy lehet újra el kéne olvasni mangát mert nem emlékszem mikor jönnek.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Christian

Na íme egy fikció Aizen hollow maszkjára:
[spoiler][/spoiler]

KeLa

Quote from: Christian on 2007-01-24, 04:14:28
Na íme egy fikció Aizen hollow maszkjára:
[spoiler][/spoiler]
:lol: Nem is nézne ki rosszul :D

Eberinu


Calintz

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:37:12
Bár én nem láttam egy Fűrészt sem, de ez vicces :D
Ez csak mutiba, nemtom ki készitette, de meghajlok előtte: http://www.deviantart.com/deviation/45124294/?qo=3900&q=bleach&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5

Itt meg egy vicces comic stuff: http://www.deviantart.com/deviation/20887672/?qo=4091&q=bleach&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5

Hát nem ku*va jó rajz?: http://www.deviantart.com/deviation/35542517/?qo=5380&q=bleach&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5


Az elsőre csak annyit, h nem igaz, h valaki ennyire "béna" legyen...
Én sose fogok igy rajzolni az tutiXD

Christian: nem tudod linkelni a képet az istenért se látja gép:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Christian

#2558
UW halál..azért nem...tehát akkor megint:
Aizen maszkja

Edit:

112. rész: A rajzolás szemlátomást visszatért oda ahol az SS-ben tartott...sőt a második felében a résznek talán jobb is volt. Na de ami visz mindent: PREVIEW: Ulq és Yami :)

chilip



Chro

112 RAW kint van. Fele duma volt úgyhogy kár volt leszednem, bár képben voltam mert a szövegeket fejből tudom a manga miatt. Következő részben már Ulquiorra és Yami. :D
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

chilip

Quote from: KeLa on 2007-01-24, 21:56:21
Quote from: chilip on 2007-01-24, 21:47:58
nézzétek meg utána ezt :D
:lol: állatok :lul:

Wanna play a little game?  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: ezekután nézd meg a fűrész című filmet komolyan  :Kiraly:

KeLa

Quote from: chilip on 2007-01-24, 22:21:07
Quote from: KeLa on 2007-01-24, 21:56:21
Quote from: chilip on 2007-01-24, 21:47:58
nézzétek meg utána ezt :D
:lol: állatok :lul:
Wanna play a little game?  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: ezekután nézd meg a fűrész című filmet komolyan  :Kiraly:
Már láttam mindhármat, de kedvem lett újra megnézni... :hopp:

Xzone

A harmadik részt adják még a mozikban?

Venom

OFF. Szerintem Fűrész 3 olyan régen ment a mozikban, hogy már nem is adják sehol.

A 112. rész beszélgetése remélem azért jó lesz. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Calintz

Quote from: Christian on 2007-01-24, 20:30:35
UW halál..azért nem...tehát akkor megint:
Aizen maszkja

Edit:

112. rész: A rajzolás szemlátomást visszatért oda ahol az SS-ben tartott...sőt a második felében a résznek talán jobb is volt. Na de ami visz mindent: PREVIEW: Ulq és Yami :)

Végreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na tudtam én váltottam is gyorsan avatartXD IMÁDOMXD mond h jó a hangjaXD MONDXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Christian

MONDOM PREVIEWBEN NINCS MÉG HANGJA MONDOM!!! :D   Egyébként jó a hangja mert ugyanaz mint a PSP-s játékban. Tetszeni fog :)

Na megnéztem a bleach filmet,igaz csak kamerásan: JÓ LETT! A grafika KAMERÁSAN is jobb mint a fillerekben volt :D Húh de várom a normális minőségű , feliratos változatot.

Calintz

Quote from: Christian on 2007-01-25, 03:44:35
MONDOM PREVIEWBEN NINCS MÉG HANGJA MONDOM!!! :D   Egyébként jó a hangja mert ugyanaz mint a PSP-s játékban. Tetszeni fog :)

Na megnéztem a bleach filmet,igaz csak kamerásan: JÓ LETT! A grafika KAMERÁSAN is jobb mint a fillerekben volt :D Húh de várom a normális minőségű , feliratos változatot.

Ha egyszer mondod akkor is értem bár akkor sem hallomXD
Ja láttam...egyébként szerintem ő beszél amikor mutatátják őket...113AT AKAROKXDXDXD
Ja azt is várom szerintem is jólesz nem lehet rossz... végre végre végre...
Egyébként ezen rég óta gondolkodom...
[spoiler]
Most ő tényleg oan gyenge mint a többi vagy ő GrimmJaw-val egy magasabb szinten vannak... Ajucas-ok vagy Vastrode-ok?...
[/spoiler]
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Eberinu

Chris...csak nem birtál megvárni a mozival?  :grrr: Én még csak most fogom megnézni a 112. részt...Calintz, a neved nem magna cartás, mégis Ulq fan vagy :D De valami naon durván Ulqos...Lesz animecon, öltözz Ulqnak, és akkor meg fogunk ismerni :D

Eberinu

Nah, megnéztem a rawot...tudni kell,nem olvastam a mangát: kérdés: Hiori Shinji huga? Mer tök olyan volt a szitu.. :D Én ugy lecserélném Yachirut Hiorira...mekkora irtást művelne Kenpachi és Hiori :D Ma egy nagyon fontos dolog született meg bennem....IMÁDOM SHINJI-T  :whoah: Olyan mint egy második Urahara...tök vicces gyerek...viszont láttam,h. nem mindig volt megrajzolva a piercingje, pedig sokszor volt nyitva a szája... Azt se tom mi volt Urahara meg Isshin között a felállás,de ahogy találkoztak,azt tom elképzelni,hogy anno még mikor mindketten SS-esek voltak...akkor mindig együtt sörözgettek, csajoztak,stb :D Viszont nemtom mangában hogy van,de itt tök más a vaizardok és az arancarok maszkja..legalábbis Shinjié nem szörnyszerű,mint a hollowoké,vagy az arancaroké...az ővé olyan egyiptom style...de tessszik :D Na asszem ehhez a részhez ennyit kommentálnék,majd ti mindent-tudók kiokítotok a mangából :D

Prof. William

Ja eggyüt sörözgattek csajozgattka, aztánamikor Uruharát kivágták a SS bő az nagy bártságból még beköpte Issint hogy ne csak neki legyen rossz. :) Így aztán együtt vágták ki kőket de Isshin nem bánta mert egy nap meglátot egy gyönyörű lányt és... Na de a többi már történelem.


Yoriuchi mért van mindig macskaként a ermberi világban? Ez neki valami megkötés?

Eberinu

Hát lehet ő is úgy működik ahogy a shinigamik az emberi világban...elvégre ő is az vagy mi fene, csak ő sem maradt az SS-ben :D Vágyott a szabadságra...amúgy a macska test jó választás, a nőiességet szimbolizálva, ezen sajna a férfi hang torzít,de megbocsájtjuk, mert amúgy jó a csaj :D

Prof. William

Issin mindenesetre elég jól adta a kissé elmebeteg gyerekeit szerető, de amúgy kissé peches és szerencsétlen apát. :) Miközben űbersinigami. :) Aizen elbújhat melette. 


Eberinu

Különben meg a másik, mikor még nem tudtok hogy shinigami, addig vékony testalkata volt, mostmeg azért gyúrt a dologra :D De akkor vajjon Karin és Yuzu is különleges tehetséggel lenne megáldva?...De az van amit gondoltam,nem? Fél szülő shini, a másik meg halandó...tiszta herri podő :D

Member

Bleachben mindenki vékony csak ritkán bedurran az agyuk és akkor "gebeizmos" testet kapnak. ;)
Milyen zanpakto-t kapott az öreg?

Eberinu

Egyenlőre nem csillogtatta a kardtudását, csak baromi gyorsan mozog...hamar kinyirta azt az ősember arancart...

Prof. William

Aztán majd Karin és Yuzu is Sinigami lessz és együtt Issinel és Ichivel az élen lezúzzák az Arancarokat és Aizent, amoylan igazi családi csapatként. Ja és közben kiderül hogy az anya is Sinigami volt és csak a testét hagyta ott, hogy azt higgyék meghalt, pedig valűjábanYoruchi a javerja és ő tanította mindenféle űber technikákra. És amikor ő is csatlakozik a családi csapatba onnantól az összes Sinigami mehet nyugdíjba. És felveszika a Karkaura Team nevet. :) Don Kaonji meg a SS új főnöke lessz amit inentől BS nek vagyis Bruhahahahah Societynek hívnak. :)

The End

Eberinu

Jajj, ez már túl fikcionális nekem :D

gyulababa

Quote from: Prof. William on 2007-01-25, 13:25:24
Aztán majd Karin és Yuzu is Sinigami lessz és együtt Issinel és Ichivel az élen lezúzzák az Arancarokat és Aizent, amoylan igazi családi csapatként. Ja és közben kiderül hogy az anya is Sinigami volt és csak a testét hagyta ott, hogy azt higgyék meghalt, pedig valűjábanYoruchi a javerja és ő tanította mindenféle űber technikákra. És amikor ő is csatlakozik a családi csapatba onnantól az összes Sinigami mehet nyugdíjba. És felveszika a Karkaura Team nevet. :) Don Kaonji meg a SS új főnöke lessz amit inentől BS nek vagyis Bruhahahahah Societynek hívnak. :)

The End

:hail:
Ámen, vagyis Bruhahaha

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama