Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Eberinu

Hát a vizuális típusoknak jól hat :D  :lol:

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-01-26, 15:53:11
- Ichi emlékszel a nagyira akiről eddig csak beszéltem, mert "messze" lakik?
- Hő? Ja persze. De mire akarasz ezzel kilukadni fater?
- Akor had mutassam be a 14-es tiktos Arancarvadász osztag kapitányát Kuosaki Sakurát!
Ichi sugárban köpi az éppen ivott üdítőt....  :eek:


És erre bejön egy 17 éves kinézetű, D-cupos csajszi és elkezdi ölelgetni a rég nem látott unokát.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Fiúk, szerintem tényleg gáz lehet a Bleach stábban, egyre több karakter adja hangját valamelyik PPG Z karakternek. :ejj: :D
Kon = Ace
Hanatarou = Snake
Mayuri = Him
Már csak Gin hiányzik. :haha:

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-26, 17:00:58
Quote from: Prof. William on 2007-01-26, 15:53:11
- Ichi emlékszel a nagyira akiről eddig csak beszéltem, mert "messze" lakik?
- Hő? Ja persze. De mire akarasz ezzel kilukadni fater?
- Akor had mutassam be a 14-es tiktos Arancarvadász osztag kapitányát Kuosaki Sakurát!
Ichi sugárban köpi az éppen ivott üdítőt....  :eek:


És erre bejön egy 17 éves kinézetű, D-cupos csajszi és elkezdi ölelgetni a rég nem látott unokát.  :D

Hát igen. :)  A Sinigamik lassabban öregednek. :)

Eberinu

Vajjon babakorukba hogy nézhettek ki? Oviban:
Byakuya tuti a sarokban ült és a képes könyveket nézegette a szokásos komor képpel...
Aizen...hát ő talált gyerek és befogadta az óvónő, és elkezdte járatni a shinigami oviba,mert látta hogy belőle még jó padawan lehet :D
Ichimaru: hát mindig is fura gyerek volt, mosolyával már jó pár óvónőt a halálba kergetett :) Barátja se sok volt,mert hát ők is furán néztek rá,de megtűrték...így hát mint kivülálló,összeállt Aizennel és ki tudja mit csináltak a mászóka mögött :D
Renji,hát ő mindig is késztetést érzett,hogy fára másszon és gyüjtögette az állatokat, és mindig eldugdosta őket és néha játszott velük :D
Kenpachi verekedős volt,ezért sokszor volt büntiben is :D Sajna nem sikerült megnevelni azóta sem...
Ikkaku, nagy szerencsejátékos volt, ott tanulta el a LUCK-os dalt is :D
Mayuri...hát egyértelműen a farsang volt a kedvenc üneppe, és sokat játszott babákkal,néha varrt zokni bábokat is saját maga szórakoztatására :)
Hitsu, hát ő annak az isteni stuffnak a leszármazója, igy hát elvileg kötött protokoll szerint kéne élnie, de mint a legtöbb herceg, lázad a rendszer ellen, igy hát ő vandálkodott...de később mégis megkomolyodott,milyen kár érte :D
Komamura,meg lövése sincs az ovigárdának,hogy hogyan,de egy menhelyről került oda, mert rácson keresztül képes volt elérni az őr lábát és megharapnia :D És mindig volt egy kis japó harcos rágókája,ami csörgött is  :)
Na asszem most ennyi,mert készülnöm kell :P Pápás!

blackronin

És Urahara?
Majd ÉN elmondom:
1. Elkezdte tervezni a jövőbeli boltjának alaprajzait, mert ugyebár már akkor tudta, hogy szüksége lesz rá...
2. Mindenkit kifaggatott és információkat gyűjtött csak a biztonság kedvéért... Ki tudja mire lesz még jó?
3. Elkezdett haverkodni Isshin-el... Kell egy társ a bajban... Mondjuk egy kicsit zavarodott, de ez van...
4. Joruchi-san közelebbi megismerése... Meg valami más is...
5. Meg hát ugyebár össze kellett dobni valami Hougyoku nevű izzét... Miért is?
6. Kifejleszti a titokzatos ember stílusát...
7. Sapkát varrni is meg kell tanulni...

Drake

Christian honnan szedted le a Moviet?

gyulababa

Kyouraku meg minig ellógta az órát, kiment az udvarra, ledőlt a fűbe lazulni, aztán jött Nanao és valamennyire ráncba szedte.

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Zelda

Igen Christian erre én is nagyon kiváncsi lennék :D

KeLa


egwen

Sziasztok!
Új vagyok itt, de imádom a Bleach-et és eléggé járatos is vagyok benne.
Ha nem bánjátok csatlakoznék  :redface:
Imádom az anime-ket!

Liquid Snake

Quote from: egwen on 2007-01-26, 21:29:02
Sziasztok!
Új vagyok itt, de imádom a Bleach-et és eléggé járatos is vagyok benne.
Ha nem bánjátok csatlakoznék  :redface:

Üdv. a fórumon.  :tezsvir: Én nem bánom és sztem a többiek sem  :szemuveges:
Sokan vagyunk de még mindig nem vagyunk elegen!!! (politics off)

chilip

Quote from: egwen on 2007-01-26, 21:29:02
Sziasztok!
Új vagyok itt, de imádom a Bleach-et és eléggé járatos is vagyok benne.
Ha nem bánjátok csatlakoznék  :redface:

mangát is olvastad, vagy csak az anime szövegét tudod kívülről? :D mert ha az utóbbi, akkor nem vagy egyedül :Kiraly:
egyébként üdv itt nálunk  :tezsvir:

egwen

Olvastam a mangát is.
Imádom az anime-ket!

chilip

irja már ide vki spoiler-be, hogy Aizennél kik a Vastoorode-ok, mer má nem emlékszem, és nagyon szánom bűnömet...  :oops: vagy még nem is szerepeltek?  :confused:

Christian

Tehát a moviet a tokyotoshoról szedtem le. Oda kerülnek fel ugyanis először az ilyen dolgok :)

Vastroodek:
[spoiler]Egyelőre még nincsenek a sorozatban, bár Hitsugaya már elmagyarázta,hogy mik azok és,hogy milyenek (itt láthattunk egy Ulqra nagyon hasonlító fantom képet), de egyelőre még nem tűntek fel. Aizen arra törekszik,hogy mind a 9 vastroodet maga mellé állítsa. Egyébként Aizen eddig az egyetlen szereplő akiről biztosan tudjuk,hogy vastroode szinten van, vagy magasabb. Bár valszeg Gin is akörül lehet mivel nem esett össze Aizen reiatsujától.[/spoiler]

chilip

Quote from: Christian on 2007-01-26, 23:12:19
Tehát a moviet a tokyotoshoról szedtem le. Oda kerülnek fel ugyanis először az ilyen dolgok :)

Vastroodek:
[spoiler]Egyelőre még nincsenek a sorozatban, bár Hitsugaya már elmagyarázta,hogy mik azok és,hogy milyenek (itt láthattunk egy Ulqra nagyon hasonlító fantom képet), de egyelőre még nem tűntek fel. Aizen arra törekszik,hogy mind a 9 vastroodet maga mellé állítsa. Egyébként Aizen eddig az egyetlen szereplő akiről biztosan tudjuk,hogy vastroode szinten van, vagy magasabb. Bár valszeg Gin is akörül lehet mivel nem esett össze Aizen reiatsujától.[/spoiler]

[spoiler]azt tudtam, hogy 10 Vastroode képes elpusztítani egész Soul Society-t, csak már elég rég olvastam a mangát...[/spoiler]

Christian

[spoiler]Aizen nem akarja elpusztítani az SS-t ha nem muszáj. Tök más céljai vannak :)[/spoiler]

chilip

Quote from: Christian on 2007-01-26, 23:59:54
[spoiler]Aizen nem akarja elpusztítani az SS-t ha nem muszáj. Tök más céljai vannak :)[/spoiler]

[spoiler]nem is azt mondtam, hogy el akarja, csak azt hogy 10 Vastroodal el tudná  :smile:[/spoiler]

Prof. William

KeLa csak annyira válszolj nekem a movieről hogy. Spoilerben vagy PÜ -ben.

- Jó a rajzolás?
- Látványosak a harcok? Hosszúak és sok van belőllük?
- A főrohadékok meghalnak a végén?

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-01-27, 00:44:19
KeLa csak annyira válszolj nekem a movieről hogy. Spoilerben vagy PÜ -ben.

- Jó a rajzolás?
- Látványosak a harcok? Hosszúak és sok van belőllük?
- A főrohadékok meghalnak a végén?
Christiantól kérdezd, sajnos még én sem láttam :redface:
Majd holnap megnézem.

Christian

A moziról akkor tehát:

-A grafika jobb mint a sorozat elején volt...tehát eléggé a toppon van és nagyon részletes, sok frameből álló mozdulatokkal van tele.
-A sztori számomra kicsit gyors..túl gyorsan halad, ebből következik,hogy sajna rövidek a csaták, legalábbis én nem tudtam komolyan venni a gonoszokat pont emiatt.

A többi spoilerbe saját felelősségre:
[spoiler]-A gonoszok meghalnak igen. Sajnos nem is jelentenek ellenfelet hőseinknek... Persze Ichigo kötelező szenvedése nem marad el...de csak azért,hogy utána megmutassa,hogy "hö ki a fasza gyerek".
-Cserébe viszont látványosak és olyan szépen kivitelezettek a csaták,hogy húúúúúúúú :D
-Ja és nem szimpi a főgonosz..pedig én kedvelni szoktam a főgonoszokat de nekem olyan..olyan semilyennek tűnik.[/spoiler]

falconmaster

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 15:05:58
Hát ha 20 évig szögre volt akasztva a sihini meló,mint Ishida faterjánál :D Egyszercsak mindenki egyszerre visszatér...még előkerül pár rokon különleges erőkkel :D

Hm, ez is érdekes, az 'annyi év után miért épp most' kérdése :) :confused:

Dreamcleaver

#2633
Nem tudom mi ebben a furcsa. Attól, hogy valaki nem használja az erejét évekig, az még megmarad. Ezt Ishida apja is mondta. Isshin azért jött most elő, mert megjelentek az Arrancarok és a Vaizardok. Ishida apja meg azért került elő, mert csak arra várt, hogy fia elveszítse még ki nem forrott erejét, és meg tudja zsarolni.

Újranéztem a részt, mikor Ichigo megmenti Rukiát, majd az Ichigo VS Byakuya harcot. Sztem a legjobb rész az animban idáig. Mikor Ichigo leveri a 3 vice-captain-t a Byakuya harc előtt a Zanpaktouja nélkül, az valami rohadt jól néz ki.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Calintz

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-27, 02:35:10
Nem tudom mi ebben a furcsa. Attól, hogy valaki nem használja az erejét évekig, az még megmarad. Ezt Ishida apja is mondta. Isshin azért jött most elő, mert megjelentek az Arrancarok és a Vaizardok. Ishida apja meg azért került elő, mert csak arra várt, hogy fia elveszítse még ki nem forrott erejét, és meg tudja zsarolni.

Újranéztem a részt, mikor Ichigo megmenti Rukiát, majd az Ichigo VS Byakuya harcot. Sztem a legjobb rész az animban idáig. Mikor Ichigo leveri a 3 vice-captain-t a Byakuya harc előtt a Zanpaktouja nélkül, az valami rohadt jól néz ki.  :jee:

Ezzel egyetértek...az tényleg nagyon jó rész voltXD De majd még lesz jobb is lassanXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

Quote from: Christian on 2007-01-26, 23:12:19
Vastroodek:
[spoiler]Egyelőre még nincsenek a sorozatban, bár Hitsugaya már elmagyarázta,hogy mik azok és,hogy milyenek (itt láthattunk egy Ulqra nagyon hasonlító fantom képet), de egyelőre még nem tűntek fel. Aizen arra törekszik,hogy mind a 9 vastroodet maga mellé állítsa. Egyébként Aizen eddig az egyetlen szereplő akiről biztosan tudjuk,hogy vastroode szinten van, vagy magasabb. Bár valszeg Gin is akörül lehet mivel nem esett össze Aizen reiatsujától.[/spoiler]
[spoiler]Vastroode olyan Arrancar aki teljesen eltávolította a maszkát. 2 már van az Espada között:

[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Christian

Nem nyert...a vastroodek közül még egy sincs az espadaban..ezt még Aizen is mondja.... Egyébként akiket bekarikáztál:


[spoiler]A bal oldaliról nem tudunk semmit, viszont a jobb oldalinak, Zaeru Apollonak a szemüvege a maszkja. Majd nézd meg jobban. Ezek csak arrancarok... Ezt maga Aizen mondta. Bár jah... a bal oldali lehetséges,hogy az, de a jobb az biztos nem.[/spoiler]

Prof. William

Viszont...

[spoiler] Minden vastróger :ejnye: rossz? Jó lenne ha minimum 1 ichiék mellé álna és megtanítaná őket valami faja technikára, amivel már lenne sélyük Aizen ellen.   [/spoiler]

Christian

Elméletileg minden hollow rossz de:

[spoiler]Nellék erre már rácáfoltak, és lehet,hogy valamelyik vastroodenak nem fog tetszeni Aizen terve és hát... Van rá esély,hogy melléjük áll de én azt remélem beaprítják a hülye Ichigoékat.[/spoiler]

Chro

[spoiler]Szerintem Grimjow biztos átáll Ichiék oldalára miután Ichi leverte, ő már most se kedveli Aizent és bandáját, egyszer már ki is bszták az Espada-ból, és Kubo karakter&történet-feljlesztési módszereit ismerve esélyes hogy jófiú lesz. (lásdd még Zaraki)[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime