Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Christian

[spoiler]Grimm? Haha...előbb fog Tousen újra látni minthogy ő az lesz :D Grimm egy tipikus olyan gonosz karakter aki a sztori végéig megmarad. Azok a karik akiknek ilyen fanservicet építenek fel végig megmaradnak ált. Nem véletlen fektetkenek szinte csak 3 espadara nagyobb hangsúlyt. Sztem Ulq,Grimm és Yami lesz az akik a legtovább maradnak. Talán Yami kiesik időközben. Viszont abban biztos vagy,hogy ahogy elkezdik mészárolni az espadat Ulq és Grimm lesz a két utolsó megmaradt arrancar.[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-27, 02:35:10
Nem tudom mi ebben a furcsa. Attól, hogy valaki nem használja az erejét évekig, az még megmarad. Ezt Ishida apja is mondta. Isshin azért jött most elő, mert megjelentek az Arrancarok és a Vaizardok. Ishida apja meg azért került elő, mert csak arra várt, hogy fia elveszítse még ki nem forrott erejét, és meg tudja zsarolni.

Újranéztem a részt, mikor Ichigo megmenti Rukiát, majd az Ichigo VS Byakuya harcot. Sztem a legjobb rész az animban idáig. Mikor Ichigo leveri a 3 vice-captain-t a Byakuya harc előtt a Zanpaktouja nélkül, az valami rohadt jól néz ki.  :jee:

Hanyadik rész is az mikor leveri a 3 Vice Captaint? Le kell szedni mert így hogy megemlítetted úgy megnézném én is megint :)

Prof. William

54.

Nagyon jó kis rész az. Ott látszik menynit fejlődött Ichi. :)

Calintz

#2643
Quote from: Christian on 2007-01-27, 21:12:21
[spoiler]Grimm? Haha...előbb fog Tousen újra látni minthogy ő az lesz :D Grimm egy tipikus olyan gonosz karakter aki a sztori végéig megmarad. Azok a karik akiknek ilyen fanservicet építenek fel végig megmaradnak ált. Nem véletlen fektetkenek szinte csak 3 espadara nagyobb hangsúlyt. Sztem Ulq,Grimm és Yami lesz az akik a legtovább maradnak. Talán Yami kiesik időközben. Viszont abban biztos vagy,hogy ahogy elkezdik mészárolni az espadat Ulq és Grimm lesz a két utolsó megmaradt arrancar.[/spoiler]

[spoiler]
Én meg azt hiszem Ulqi nagyon nem fog maradni...mivel ő meg...nagyon ugy tünik nem tiszteli Aizenékat, csak ő nem mondja ki mint Grimm Jaw...mintha titokban kettős ügynök lenneXXD
Grim se hiszem...mivel neki minden oka megvan rá, mindig ellenszegül Aizennek, azt nem hiszem h át is állna mert ő nem bírja ki h Ichigot ne riválisnak tekitse...
de ki tudja...Yami... ő benne semmi jó, ő tuti marad miért is ne maradna?
[/spoiler]
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Dreamcleaver

Hát Ulqnak ezzel az elcseszett Michael Jackson/Marylin Manson pofázmányával nem sok esélye van az tény.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Calintz

#2645
Quote from: Christian on 2007-01-27, 13:42:38
Nem nyert...a vastroodek közül még egy sincs az espadaban..ezt még Aizen is mondja.... Egyébként akiket bekarikáztál:


[spoiler]A bal oldaliról nem tudunk semmit, viszont a jobb oldalinak, Zaeru Apollonak a szemüvege a maszkja. Majd nézd meg jobban. Ezek csak arrancarok... Ezt maga Aizen mondta. Bár jah... a bal oldali lehetséges,hogy az, de a jobb az biztos nem.[/spoiler]


[spoiler]
Egyébként lehet, h azt jelenti h az arcukról...mert a négernek sincsen...csak a fülén...na mind1 ez érdekes...dolog...mellesleg megnéztem a szines képet egyik mangában és...annak a másiknak is van...csak nem látszik...szal akkor az elvünk szerint ő sem az...
[/spoiler]

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-27, 23:30:26
Hát Ulqnak ezzel az elcseszett Michael Jackson/Marylin Manson pofázmányával nem sok esélye van az tény.  :D
Eh...miről beszélsz????XXD Inkábba akkor már Kiss vagy Crow(Holló) esetleg ... de Michael és Mansonhoz nem kéne hasonlítani mivel Ulqi jól néz ki és le sem esik az orra se...se más seXD
Egyébként nem értem, ezt miért nem a mangánál beszéljük?
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-28, 02:50:50
Sztem meg emo.  :D
Azt azért nem hinném, az a fehér ruha eléggé ellentmondó :ejnye:

Liquid Snake

Lehet h hülye kérdés de a Bleach Movie-val mi van? Van már normális torrent vagy valami ahonnan tudnám szedni? Egy linket megköszönnék :)

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-28, 14:12:59
Lehet h hülye kérdés de a Bleach Movie-val mi van? Van már normális torrent vagy valami ahonnan tudnám szedni? Egy linket megköszönnék :)
Lejjebb linkeltem már 1x ;)
http://isohunt.com/download/16624395/bleach+-+memories+of+nobody

Dreamcleaver

Gondolom felirat nincs benne ugye? Mert akkor nincs sok értelme megnézni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Az ilyet akkor nézi meg ált az ember ha tudni akarja,hogy érdemes -e rá várni és majd leszedni felirattal. Sztem érdemes felirat nélkül is lekapni :)

SaiyaGin

Quote from: Christian on 2007-01-28, 16:02:40
Az ilyet akkor nézi meg ált az ember ha tudni akarja,hogy érdemes -e rá várni és majd leszedni felirattal. Sztem érdemes felirat nélkül is lekapni :)

Ez is még csak rossz minőségő kamerás felvétel?

Christian

A Bleach7-es még tudtommal igen.

SaiyaGin

Quote from: Christian on 2007-01-28, 16:14:58
A Bleach7-es még tudtommal igen.

:merci:
Azt kihagyom, úgyis meg fogom nézni a filmet, ha lesz jó minőségi, feliratos változat.

Liquid Snake

Én várok a subbosra mert 31kb/s-el nekem nem úgy van h csak lekapom gyorsan  :bruhuhu:

Eberinu

Hát én nem néztem meg végül a filmet, elment a kedvem tőle, ahogy hallottam hogy mil jó minőségű a kép, inkább megvárom a subosat :)

falconmaster

A Bleach movieról csak annyit:
http://yhbt.mine.nu/ban.aspx
Nem csak mi várjuk a feliratos változatot heheh :) De gondolom ilyesmi nem lesz míg kinn meg nem jelenik dévédésen, jó minőségben (ez mégse tévés cucc ugye, hanem mozis...)

chilip

sztem egész jó lett. a szám sok embernek ismerős lehet, nekem az eggyik kedvencem :P

KeLa

#2659
Quote from: chilip on 2007-01-29, 01:32:45
sztem egész jó lett. a szám sok embernek ismerős lehet, nekem az eggyik kedvencem :P
Tényleg jó :whoah:

Ha valakit érdekelne: UVERworld LIVE DIGEST from Timeless TOUR 2006 (Jó minőségű AVI, 340MB)

Prof. William





- Aizen tájcsó mit csinálunk ma este?

- Azt amit minden este Gin! Meghódítjuk az egész világot!

Na? Ismerős valakinek?


chilip


KeLa

 :muhahah: Pinky and the Brain  :lol: :rotfl: :lul: :rotfl:

Drake

Quote
sztem egész jó lett. a szám sok embernek ismerős lehet, nekem az eggyik kedvencem

Valaki nem tudja honnan lehet a zenéjét a klippnek leszedni?

chilip

Quote from: Drake on 2007-01-29, 20:28:59
Quote
sztem egész jó lett. a szám sok embernek ismerős lehet, nekem az eggyik kedvencem

Valaki nem tudja honnan lehet a zenéjét a klippnek leszedni?

írd be ezt Gendou-nál a keresőbe = Colors of the Heart (egyébként a blood+ - ból van, és ingyé regisztrálni kell, ha még nem tetted volna meg ;) )

Drake

Ezer hála és egy korsó sör :D :merci:

chilip

Quote from: Drake on 2007-01-29, 22:18:42
Ezer hála és egy korsó sör :D :merci:

ezt majd letárgyaljuk még  :__devil:

Christian

Prof. William: Ez a kép mekkora vazz :D Szétröhögtem rajta az agyamat :D Ja és szerdán Ulqék jönnek :) Már alig várom.

Calintz

Quote from: Christian on 2007-01-30, 02:52:23
Prof. William: Ez a kép mekkora vazz :D Szétröhögtem rajta az agyamat :D Ja és szerdán Ulqék jönnek :) Már alig várom.
NE is mond alig bírok már magammalXD
Mondjuk tegnap megálmodtam, h tök hülye rész lesz és csak a végén 1 mpre jelennek megXD Nagyon fájt, és kivételesen nem bírtam felkelni belőleXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Prof. William

Christian a te aláírásod se semmi. :)

A Aizen haja dolog nincs meg nagyobban?