Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Member

Ami engem zavar, az Matsumoto és Byakuya zanpaktoja, mert kifejezetten bunkóság, hogy csak parancsot osztanak neki, ám semmi más munkájuk nincsen vele. A kedvencem a Fuji Kujaku (Yumichika), már csak a dilis kinézete miatt is, kíváncsi leszek a bankai-ára, már ha lesz. :D

Christian

#2731
Yami gyenge? Az espadak közül senkit nem bírnának megverni a kapitányok se.

[spoiler]Egyedül Luppyt de az egy gyökér..bár vele se bírtak el Hitsuyék...csak megsebesítették. Yami jó pár taichon átgyalogolna.[/spoiler]

Ichigo reitsu ingadozása:
[spoiler]Akkor trash mikor shinigami és akkor poweres, erősebb Ulqnál mikor a hollow énje kerül előtérbe. Egyedül hollow formában akkora az ereje,hogy felvegye a versenyt Ulqal.[/spoiler]

Viszont mostani manga üt...tessék elolvasni :P

Kedvenc zanpaktouk:
Aizen zanpaktouja - Szvsz a leghasznosabb és legjobb.
Byakuya zanpaktouja - Senbonsakura rulez...szép is, tetszik is..coolos is..főleg a release.
Soi Fong zanpaktouja - Legdesignesebb zanpaktou ...buli.

Liquid Snake

Quote from: Member on 2007-02-02, 20:12:45
Ami engem zavar, az Matsumoto és Byakuya zanpaktoja, mert kifejezetten bunkóság, hogy csak parancsot osztanak neki, ám semmi más munkájuk nincsen vele. A kedvencem a Fuji Kujaku (Yumichika), már csak a dilis kinézete miatt is, kíváncsi leszek a bankai-ára, már ha lesz.

Member: Ha láttad a 113-at akkor a végén Byakuya elszólja magát a Shinigami Illustrated Picture Books-ban, hogy ő a [spoiler]Senbonzakura-val vágja a haját. Jó persze ez csak egy vicc mint utánna mondja de lehet h mégis igaz... :rotfl:[/spoiler] És ha ez igaz akkor van más munkája is vele... :D

Dreamcleaver

Mivel nem olvasom a mangát, ugye nem tudhatom milyen erős Yami. Ez itt az anime topic amúgy is. Első megjelenése alapján gagyi kinézetű, és gyenge. Meglátjuk mi lesz belőle.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Ichigo, Renji és Byakuya zanpakutoja a top [spoiler](meg majd Ikkakué is oda kerül)[/spoiler]  :D

Dreamcleaver

Nekem akkor is Komamuráé kéne. Megidézném a gólemet, aztán hagynám, hohy elintézzen mindenkit, miközben én egy napágyon koktélokat szürcsölök és Yoruichi-samával.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Drake

Amire én kiváncsi lennék, az Urahara bankaija. :smile:

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 19:38:48
Leggagyibb sztem eddig Ginné, de tőle még nem láttunk bankait.
Giné sztem nem gagyi, legfeljebb nem olyan csili-vili mint a többieké, viszont hatásos fegyver.
Nem láttuk sokat harcolni, de pl Hitsugayaval is felvette a versenyt amikor Hyourinmaru-t simán visszaverte shikai nélkül is :rolleyes:

blackronin

Nálam a sorrend:
1. Urahara (na meglepő mi?)
2. Isshin
3. Aizen
4. Gin
5. Byakuya

Bankai-ról ne is beszéljünk...

chilip

Quote from: blackronin on 2007-02-02, 21:03:39
Nálam a sorrend:
1. Urahara (na meglepő mi?)
2. Isshin
3. Aizen
4. Gin
5. Byakuya

Bankai-ról ne is beszéljünk...

persze, hogy ne beszéljünk, mivel a fenti 5-ből 4-nek még nem is láttuk... :lazza:

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 16:14:26
Quote from: Member on 2007-02-02, 11:37:14
Quote from: Eberinu on 2007-02-02, 11:00:05
Nem hiába a kedvencem, okos, szép, és még erős is...Mintha én lennék  :lul:
Khmmm... :rolleyes: Akárhányszor mutatják mezítelün hátulról, bennem nem indít meg semmit. :hehe:

No comment. Mindkét posztra. :rolleyes:

Quote from: Prof. William on 2007-02-02, 15:44:17
Quote from: Calintz on 2007-02-02, 03:05:57
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 01:57:02
Mod soulokat is meg lehet ölni. Sőt, az SS vadászta is őket rendesen, mert nem úgy működtek, ahogy kellett volna.

Eredetileg régebben azt mondták, h meg is öltek egy csomót, elvileg Kon volt az utolsó...

Filleres ökörség.

:wtf: Ezek egyáltalán nem a fillerekben voltak, hanem még a sorozat elején. Vagy valami mást akartál idézni.


Ezt arra értettem, hogy "A Mod soulokat vadászták, mára már csak Kon maradt." Erre.... "Ja nem még van vagy három. :) "

Chro

Gin bankai-a asszem már benne volt az egyik Bleach verekedős játékban. Sokat nem tudok csak az effektet, fellövi az égbe a kardot és egy csomó kard lezápozozik mint az eső, nem egyszerű túlélni :D Arra már nem emlékszem hogy mi a neve meg hogy hogy hívja elő, nézzetek utánna, biztos van video YouTube-on. Ha nem akkor wiki is ír rólla asszem.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Member

Kenpachi túlélné. ;)
(Vmi ilyesmit küldött rá Konamaru is egyszer, nem?)

Chro

Quote from: Member on 2007-02-02, 22:22:40
Kenpachi túlélné. ;)
(Vmi ilyesmit küldött rá Konamaru is egyszer, nem?)
Az Tousen volt, de ez egész más szerintem. Az csak egy simpla attack volt, Gin asszem irányítani is tudja a lenyúlt kardokat. Komolyan mondom egyszer belerágom magam a témába. Wikit már megnézem, ott is csak ennyit ír. :(
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Dreamcleaver

Sztem az Tousen egyik Shikai-ja volt, és elég durva. Szal ha ilyesmi Gin bankai-ja, akkor az csak annyit jelent, hogy a tervezők kifogytak az ötletekből. Hasonlót már az OVA-ban is csinált a boss,aki egy lett a zanpaktoujával. Ichigo simán szétverte a bankaijával.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

De ha a kardok közben nyúlni is tudnak és követik az arcot, akkor már ér annyit, mint az a kígyós bount. :__devil:

Eberinu

Hát nálam a nyerő duó:
Yoruichi (bár neki még nem láttuk a fegyóját,bár ő már anélkül is tök yo :D Elfogult vok,nem kötekedni :D)
Soi Fong (mert eléggé "kézre" esik, és mert jól néz ki...mint egy fullánk kb. és mert elég hatásos...)

ReLax18

113
Na végre itt vannak.  :whoah: :whoah:
Bár még Grimmjow nem jött elő, de ezek is megteszik...főleg Ulquiorra, aki :jee:
Van egy pár hely ahol még az animáció egy kicsit érdekes, de ettől függetlenül nem vészes. Csak így tovább...legalábbis a következő rész sztem még jobb lesz :smile:

Egyébként bárki bármit mond a top 3 Bankai birtokosai: Byakuya, Ichigo és Tousen (bár ő pont kifogta Kenpachit). Senbonzakura rulez :whoah:

Edit: Mellesleg a rész értékét növelte: "I cut my hair with Senbonzakura..." :lul: :lul:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

blackronin

A hozzászólásomban természetesen a sorrend a zanpaktura vonatkozik!
Bocs, hogy nem írtam oda.

Bankai sorrend: 1. Byakuya
2. Ichigo
3. Renji

Calintz

#2749
Quote from: smash++ on 2007-02-02, 18:14:13
Gondolom az Arancarok akik még az elején jönnek azok nem a fő ellenfelek közé tartoznak?Mondjuk ez az alacsony srác nem tűnt gyengének...A melák meg pusztán "hülye" :D
Érekesek,ezek a Vizard-ok is... Mind utálják az embereket? vagy csak a kis csaj ennyire "Akkor most itt meghaltok és kész".Shinji pedig szimpinek tűnik...
Kíváncsi vagyok,hogy Ichi apja és Urahara sima ex-Shinigamik-e vagy van vmi extrájuk nekik is?!Azon kívül,hogy elméletileg a Shinigami erejük max-án vannak.
Még lesznek jobbak...
Yami és Ulqi okkal van ott...és egyik se gyenge, bár Yami állítolag tényleg nem erős...annyira...ezt Ulqi maga mondja...h Yoruichi és Urahara ellen nincsen esélyük, de az hülyeség h Ulqi gyengébb Ichigonál!!!! Most kivétlesen nem védeni akarom, de még Uraharanak se lenne esélye ellene...ergo jelenleg Ichinek se!


Quote from: Eberinu on 2007-02-03, 00:34:17
Hát nálam a nyerő duó:
Yoruichi (bár neki még nem láttuk a fegyóját,bár ő már anélkül is tök yo :D Elfogult vok,nem kötekedni :D)
Soi Fong (mert eléggé "kézre" esik, és mert jól néz ki...mint egy fullánk kb. és mert elég hatásos...)

Soi Fonggal egyetértek mert őt imádom, nekem még Ichi bankaija is tetszik...

Eberinu neked szólt a mondtam csak nekedXD és már mangában is írtam valamit, de nem igen veszed észre

Quote from: Christian on 2007-02-02, 20:16:02
Viszont mostani manga üt...tessék elolvasni :P
Én még nem találtam csak rawba ha a 261re gondolsz
Christian, ez csak tipp, de amikor Soi ellen harcolt Yoruichi és volt egy rész mikor kiengedte a sok ninjat és Yoruichi egy mp alatt leverte őket, szerintem az akarta a shikai lenni...de ez erősen csak tipp.

Quote from: Prof. William on 2007-02-02, 21:20:37
Ezt arra értettem, hogy "A Mod soulokat vadászták, mára már csak Kon maradt." Erre.... "Ja nem még van vagy három. :) "
Eredetileg nincsen tőbb csak a fillerekben lett ez a három, meg majd még egy lesz rukiának aki majd nagyon fájni fog szerintem nem csak Ichinek...én csak röhögök rajtaXD

Szerintem Bankaijokból egyébként sok jó van...ami tényleg látványos is és jó erős is...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

Quote from: Calintz on 2007-02-03, 12:45:06
Christian, ez csak tipp, de amikor Soi ellen harcolt Yoruichi és volt egy rész mikor kiengedte a sok ninjat és Yoruichi egy mp alatt leverte őket, szerintem az akarta a shikai lenni...de ez erősen csak tipp.
Szerintem az csak flash step volt kivételesen jó minőségben. Elvégre Yoruichi a "god of flash" :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Calintz

Quote from: Chro on 2007-02-03, 17:04:55
Quote from: Calintz on 2007-02-03, 12:45:06
Christian, ez csak tipp, de amikor Soi ellen harcolt Yoruichi és volt egy rész mikor kiengedte a sok ninjat és Yoruichi egy mp alatt leverte őket, szerintem az akarta a shikai lenni...de ez erősen csak tipp.
Szerintem az csak flash step volt kivételesen jó minőségben. Elvégre Yoruichi a "god of flash" :)
Nem tudom, végülis az összeset atom sebeséggel lezuzta...lehet, h ez az ereje...Mondjuk nem tudomXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

Hát figy, egyszer láttuk a kardját a képen amit belinkeltem, előbb utóbb úgyis megtudunk mindent. Az meg, hogy fillerben és OVA-ban mi volt az nem mérvadó, számomra ami nem a mangára alapul az csak Bleach mellékvágány és semmi köze Kubo-hoz :) Max volt egy kis beleszólása, de lehet még annyi se. Én arra nem alapoznék teóriát. Amúgy lehet akármi, és biztos hogy előbb-utóbb kiderül, de én a fuzionálásra voksolok. :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Dreamcleaver

Bleach OVA tele van hibával. Pl Shunsui két alapkinézetű zanpakuto-t ránt elő az övéből, mikor csak first release-ben duplázódik meg a kard, az a shikai kinézete. Ahogyan Ukitakéjé is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Calintz

#2754
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-03, 22:11:14
Bleach OVA tele van hibával. Pl Shunsui két alapkinézetű zanpakuto-t ránt elő az övéből, mikor csak first release-ben duplázódik meg a kard, az a shikai kinézete. Ahogyan Ukitakéjé is.

Ez melyik OVA? Shunsui??

Quote from: Chro on 2007-02-03, 20:34:43
Hát figy, egyszer láttuk a kardját a képen amit belinkeltem, előbb utóbb úgyis megtudunk mindent. Az meg, hogy fillerben és OVA-ban mi volt az nem mérvadó, számomra ami nem a mangára alapul az csak Bleach mellékvágány és semmi köze Kubo-hoz :) Max volt egy kis beleszólása, de lehet még annyi se. Én arra nem alapoznék teóriát. Amúgy lehet akármi, és biztos hogy előbb-utóbb kiderül, de én a fuzionálásra voksolok. :)

Figyi én is csak mangában bizok, ami filleres az nem történt meg...
De nem tudom, azt elhiszem, h volt neki, mert ezt tudjuk, de szerintem már nincsen neki...és lehet, h az is csak egy sima kard volt, valami gyakorló kard, vagy amit méginkább el tudok képzelni... Ő nem sworduser azaz, szerintem simán nem akarja használni a kardját ha van szép két keze, lába is van kettő akkor minek a kard hozzáállással... Egyszerűen minek neki kard ha a kezével és a lábával is bárkit lealáz...
De ez csak egy vélemény...Szerintem nem fogja késöbb se elővillantani, max nagyon nagy bajban...vagy még akkor se
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Dreamcleaver

Quote from: Calintz on 2007-02-03, 22:14:36
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-03, 22:11:14
Bleach OVA tele van hibával. Pl Shunsui két alapkinézetű zanpakuto-t ránt elő az övéből, mikor csak first release-ben duplázódik meg a kard, az a shikai kinézete. Ahogyan Ukitakéjé is.

Ez melyik OVA? Shunsui??


A The Sealed Sword Frenzy-re gondoltam, de tényleg nem külön OVA-ként listázzák, hanem Special 3-ként.

Shunsui meg ő:
http://en.wikipedia.org/wiki/Shunsui_Ky%C5%8Draku

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

A special 1-2 az mi? Azokról nem hallotam...

falconmaster

Quote from: Prof. William on 2007-02-02, 21:20:37
Ezt arra értettem, hogy "A Mod soulokat vadászták, mára már csak Kon maradt." Erre.... "Ja nem még van vagy három. :) "
Igen vadászták is őket. Kon meglépett. Megúszta (meg állítólag még páran, ezt is mondták abban a részben talán). Ha esetleg mégis Kon volt az utolsó akkor sem maradt sokáig az. Emberek, ha Urahara-san össze tud hozni egy kiberbrutál hógolyót, mennyi neki legyártani 3 mod soult? (+extrák: bounto szenzor, légzsák, abs...  :D)

Én személy szerint Matsu néni Bankai-ára lennék kiváncsi (ha jól tudom tőle még csak shikait láttunk, és nekem baromira tetszik.

Lokids

#2758
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-03, 22:11:14
Bleach OVA tele van hibával. Pl Shunsui két alapkinézetű zanpakuto-t ránt elő az övéből, mikor csak first release-ben duplázódik meg a kard, az a shikai kinézete. Ahogyan Ukitakéjé is.

Tévedsz. Alapból van nála egy katana és egy wakizasi.
Ukitake tájcsóé az ami duplázódik. Ha nem hiszed: 37. rész, mikor bemutatkozik Chadnak. Ott is 2 kard van nála.


Falconmaster: Matsumotonak van Bankai-ja? Egyátalán lesz neki? (Bár kb ugyanaz lehet mint a shikai csak erősebb -> Byakuya)

Dreamcleaver

#2759
Hm, ha van is nála egy wakizashi, az nem a zanpakuto-ja része.

EDIT: Én tévedtem. A 65-s részben is két kardból nyomja a shikait. De az mondjuk 2 katana, egyik sem rövidkard. Mondjuk ez hülyeség de mindegy.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS