Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Végül is Rukia erejéről semmit sem tudunk, hiszen eddig gyak semmit sem láttunk belőle. Valószínűleg egy erősebb Vice-Captain szintjén van, és ha a tizenhatoska tényleg annyira selejt volt, akkor nem meglepő, hogy Rukia simán elintézte. Bár nem tudom, hogy full erővel harcolnak e, vagy limitálva vannak, mert ha igen, akkor tényleg elég láma volt D-Roy.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

És nem utolsósorban végre MEGHALT valaki egy harcban! Hál istennek az Arancarokkal, ezek szerint nem fogják eljátszani a "Elvernek egy párszor aztán megjavulok" dolgot. Ezzel a mentalitással reméllem Aizen is ki fog purcanni a végére...

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-03-01, 22:13:58
És nem utolsósorban végre MEGHALT valaki egy harcban! Hál istennek az Arancarokkal, ezek szerint nem fogják eljátszani a "Elvernek egy párszor aztán megjavulok" dolgot. Ezzel a mentalitással reméllem Aizen is ki fog purcanni a végére...

Hollowk eddig is haltak. Csak a jófiúk/lányok nem halnak meg.  :D Sztem poén lenne, ha mondjuk Urahara beadná a kulcsot.  :D Mondjuk Inoue-t is elkaszálhatnák, különösebben nem hiányozna.  :__devil:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Szép volt Rukia Zanpaktouja. Eddig talán tényleg az ővé a legszebb.


www.arkangyalok.uw.hu

Eberinu

Urahara nem fog meghalni :D Táposabb ő annál!

Én

Áh...1 hétig várok hogy huhúúúúú, új Bleach rész, vajon mi lesz benne, erre alig vann benne valami  :comp:
És én még azt hittem, hogy D-Roy lesz az egyik legtápabb :) Érdekes, már első látásra igen nagy erőkülönbségek vannak ebben az arrancar csapatban  :ejnye:

Edvin

Üdv
Hát, többet vártam ettől a résztől(kicsit sok volt a szöveg...), de majd a következő jobb lesz.  :smile:
Quote. Bár nem tudom, hogy full erővel harcolnak e, vagy limitálva vannak
A shinigamik közül a captain/vice-captain-ök természetesen le vannak korlátozva, majd szívnak is miatta rendesen. Az arrancarok meg amíg nem hívják elő a kardjuk, addig "takarékon" harcolnak. Én spec sajnálom, hogy D-Roy ilyen hamar kiesett, pedig ő nézett ki az egyik legjobban a mostani ellenségek közül.
QuoteÉs nem utolsósorban végre MEGHALT valaki egy harcban!
Ez mostmár (szerencsére) szokás lesz, igaz többnyire a "gonoszok" oldalán.
QuoteMondjuk Inoue-t is elkaszálhatnák, különösebben nem hiányozna.
neki még lesz szerepe  :ejnye:

chilip

köv. héten ikkaku [spoiler]BAN-KAI!!!  :D[/spoiler]
remélem nem cseszik el... vagy nem a rész végén lesz...és csak 2 hét múlva történik vmi...

Dreamcleaver

Quote from: Lazzaret on 2007-03-01, 22:49:57
Szép volt Rukia Zanpaktouja. Eddig talán tényleg az ővé a legszebb.

Sztem Ichigoé bankai alakban.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-02, 00:04:53
Quote from: Lazzaret on 2007-03-01, 22:49:57
Szép volt Rukia Zanpaktouja. Eddig talán tényleg az ővé a legszebb.

Sztem Ichigoé bankai alakban.  :smile:

sztem meg a dual-szablya (Kyouraku Shunsui-ié)

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-03-01, 23:32:37
köv. héten ikkaku [spoiler]BAN-KAI!!!  :D[/spoiler]
remélem nem cseszik el... vagy nem a rész végén lesz...és csak 2 hét múlva történik vmi...
Pedig a rész végén lesz pyon XD És csak 2 hét múlva láthatod, de erre már rájöhettél volna :D
D-roy meg selejt volt.. láttátok a fogait vazz? :XD
Il Forte meg még buzibban néz ki, mint a mangában :D
[spoiler]Jah és Orihime meg Urahara ne haljanak meg mert az egyik királyos a másik kulcsfontosságú XD De valszeg a későbiekben meg fog halni pár emberke, legalább is remélem :O Nagyon remélem,  :OOO -Én Rukiát akarom holtan látniXD-[/spoiler]

Christian

Lucky Dingo: Akkor ezért hajtogatod mindig,hogy "most Rukia biztos meghal" :D Rájöhettem volna :D Tudom tudom [spoiler]megöli őt Aroniro és Orochimaru is meghal a Narutoban, nálad mindenki halott :D[/spoiler]

Shunsui zanpaktouja érdekes darab ezzel a szeles képességgel, nekem mondjuk hamár dual akkor Ukitake zanpaktouja jön be, állat ahogy villámoz :D

Kíváncsi vok hány black getsuga tenshou után fog Ichi kikészülni Grimm ellen, csak mert mint tudjuk Kariya ellen elég szépen dobálta, pedig a manga alapján nem szabadott volna. :P

chilip

Quote from: Christian on 2007-03-02, 12:10:57
Lucky Dingo: Akkor ezért hajtogatod mindig,hogy "most Rukia biztos meghal" :D Rájöhettem volna :D Tudom tudom [spoiler]megöli őt Aroniro és Orochimaru is meghal a Narutoban, nálad mindenki halott :D[/spoiler]

Shunsui zanpaktouja érdekes darab ezzel a szeles képességgel, nekem mondjuk hamár dual akkor Ukitake zanpaktouja jön be, állat ahogy villámoz :D

Kíváncsi vok hány black getsuga tenshou után fog Ichi kikészülni Grimm ellen, csak mert mint tudjuk Kariya ellen elég szépen dobálta, pedig a manga alapján nem szabadott volna. :P

lehet hogy most belerakják azt, hogy a belső hollow elkezdi szivatni belülről, és azért...

Prof. William

Jó jó Hollowok eddig is haltak, mint enemyk de azok csak valami arctalan ellenek. Oylan igazi föléynesen vigyorgó "ember" ellent még nem csináltak ki. Bár D-roy felkészültsége alapján elég rosszak az Arancar csapat esélyei. :) Bár lehet hogy csak meglepték. Végül is úgy jöttek, "hogy gyakjunk szét pár porszemet." Azért sztem ha a többiek nem is de Grimm biztos kemény dió lessz.  :)

LuckyDingo

Quote from: Christian on 2007-03-02, 12:10:57
Lucky Dingo: Akkor ezért hajtogatod mindig,hogy "most Rukia biztos meghal" :D Rájöhettem volna :D Tudom tudom [spoiler]megöli őt Aroniro és Orochimaru is meghal a Narutoban, nálad mindenki halott :D[/spoiler]
Christian:
[spoiler]Ez még mindig így van ne hidd el XD A Ruki nem tuti /ő csak vérben fexik ismét a manga végére/, de az Oro igen >>[/spoiler]

smash++

Egyre jobban tetszenek az új részek.
Ne értsetek félre,de most Ichi annyira selejtnek néz ki már nem azért.Rukkia-n nem gyengén meglepődtem,vazzeg.Jó hogy nem olvasok mangat.Rohadtul nem gondoltam volna...Azt hittem még a nevét sem ismeri :D.Lehet a Bankai-t is tudja.Kicsit gyorsan vége lett a csatának...
Nem értem miért vannak legyengítve a kapitányok és a "másod pilóták"?Pedig pont azt süketelték,hogy még a kapitányoktól is erőbbek az ellenfelek erre úgy mennek oda,hogy nem full tank.Már nem emlékszek,de ennek mi is a logikája?Miért is ez a szabály?
Nem értem Ichi mit szarakodik ennyit.Hiszen ő is tudja ha nem kap segítséget neki annyi.A Vaizard gyerek meg nem rossz fej...Hova tüntek?Nem igaz,hogy nem lenne kedvük egy kis mozgáshoz a mostani felállásnál...
Egyébként mindenkinek lehet Hollow énja vagy csak ilyen kiváltságosoknak?

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-03-03, 15:35:28
Egyre jobban tetszenek az új részek.
Ne értsetek félre,de most Ichi annyira selejtnek néz ki már nem azért.Rukkia-n nem gyengén meglepődtem,vazzeg.Jó hogy nem olvasok mangat.Rohadtul nem gondoltam volna...Azt hittem még a nevét sem ismeri :D.Lehet a Bankai-t is tudja.Kicsit gyorsan vége lett a csatának...
Nem értem miért vannak legyengítve a kapitányok és a "másod pilóták"?Pedig pont azt süketelték,hogy még a kapitányoktól is erőbbek az ellenfelek erre úgy mennek oda,hogy nem full tank.Már nem emlékszek,de ennek mi is a logikája?Miért is ez a szabály?
Nem értem Ichi mit szarakodik ennyit.Hiszen ő is tudja ha nem kap segítséget neki annyi.A Vaizard gyerek meg nem rossz fej...Hova tüntek?Nem igaz,hogy nem lenne kedvük egy kis mozgáshoz a mostani felállásnál...
Egyébként mindenkinek lehet Hollow énja vagy csak ilyen kiváltságosoknak?


Soook kérdééés :O
A Vaizardok nem szeretnek harcolni, mert okosak xD  Amúgy Shinji meg Hiyori, meg a többiek is jó arcok :D Alig várom már hogy megint legyenek :D
Ichi valóban selejt, mert egy idióta >> Mindegy majd meglátod :P
Rukia kúlos, de BanKai? naneeeeee :P
Hollow én sztem lehet mindenkinél, csak a vaizardok keresték, Ichigonak meg muszályos volt a dolog, mikor visszanyerte az erejét neki pont Zangetus indította be a hollowt, hogy küzdjön meg vele :D
Amúgy a limitet sztem még lehet hogy spoilerben kellett volna emlegetni, mert még nem említették meg az animében :D Deh már mindegy :D Az is kederül majd :D
Sok beszédnek sok az alja, nézd tovább és szép lassan minden kiderül ^.^
Vagy ha érdekel, akkor csináld azt amit én anno :XD Kezdj el mangát is olvasni :D

Christian

A limitet már emlegették az animeban... Renji mondta el Ichigonak,hogy le voltak gyengítve ezért győzte le őt olyan könnyen a real worldben. Emlékszel arra a csatára? :P

LuckyDingo

Quote from: Christian on 2007-03-03, 21:57:49
A limitet már emlegették az animeban... Renji mondta el Ichigonak,hogy le voltak gyengítve ezért győzte le őt olyan könnyen a real worldben. Emlékszel arra a csatára? :P
nem :O
Deh mindegy :D Nem sokat változtat :D

Én

Sztem ez a gyengítős cucc nem irányított, szimplán gyengék a rendes világban. (IRL :D )

Bishop

Quote from: Én on 2007-03-04, 02:27:39
Sztem ez a gyengítős cucc nem irányított, szimplán gyengék a rendes világban. (IRL :D )
na most lehetne spoiler-ezni...........[spoiler]majd kiklapcsolják a korlátot és erősebbek lesznek,azt hiszem ennyi elég is bizonyításnak :_piszka:[/spoiler]

Derfel Cadarn

Hmm szerintem ha már ennyire folyik a harc a valós világban, és főleg hogy ilyen komoly ellenfelek ellen, akkor megjelenhetne még egy-két kapitány, már persze ha a sok nagyképű Arrancar ereje megközelíti Aizen-ét... egy szó mint száz Zaraki Kenpachi vicces volna Karakura-ban.
"A Manslayer is a Manslayer 'til the day he dies."



Naruto Shippuuden 08 Letöltés

KeLa

Quote from: Derfel Cadarn on 2007-03-04, 14:29:02
a sok nagyképű Arrancar | ereje megközelíti Aizen-ét...
[spoiler]Ebből csak az egyik igaz :rolleyes:[/spoiler]

Derfel Cadarn

Azért Seireitei-ben biztos zúr van ha egy kisebb hadsereget küldtek Karakura-ba, biztos félnek azért, de fene tudja, gondolom Aizen a legerősebb de ha zat számítjuk hogy annak idején Ichigo sikeresen túléte a Byakuya elleni harcot, és ugyanaz az Ichigo (belső Hollow ide vagy oda) vesztett Yamival szemben, akkor ez annyit jelent hogy Yami sem egy védtelen személy, miután levágták a kezét (annak ellenére hogy erősnek mondható) Ulquiorra nem igazán volt megrémülve és nem azért vonultak vissza mert a kis csapat bármely tagja is olyan kemény lett volna csupán azért mert túlerőben voltak. Még akkor is ha Ulquiorra egyike az erősebb ellenfeleknek, van még vagy tucat hasonló Arrancar. Szerintem azért szükséges még egy kis segítség a valós világban :D
"A Manslayer is a Manslayer 'til the day he dies."



Naruto Shippuuden 08 Letöltés

smash++

Én is örülnék ha a kapitányok "első tisztek?" nagyobb része kapna szerepet a sorozatban(többször szereplnének harcban).Azért az első részebn is csak pár kivételt láttunk.Szerencsére a Bounto-k ellen mutattak pár "új" bankait.Számomra ritkaság a kapitányok bankai-ja,mert nem sokat mutatnak.

Derfel Cadarn

Szerintem azért vicces volna Zaraki a földön, értetlenül vadember módjára széttörne mindent akarva akaratlanul gondolom :D
"A Manslayer is a Manslayer 'til the day he dies."



Naruto Shippuuden 08 Letöltés

smash++

Quote from: Derfel Cadarn on 2007-03-04, 15:28:29
Szerintem azért vicces volna Zaraki a földön, értetlenül vadember módjára széttörne mindent akarva akaratlanul gondolom :D
Volt már a földön :D és lefutotta a japán "ultra-gyors vonatot"  :rotfl:
Egy csomó karakternek nem tudjuk még a potenciálját,mire is képes valójában.Remélem lesz rá alkalom,mert a gonoszok hulllllaaannni fognak mint a legyek,remélem...

Derfel Cadarn

A Jump Festa dologban? Más alkalommal eddig nem láttam a földön, így gondolom erre célzol... Hááát kíváncsiak lehetünk rá, de pl. nem mindegyik karakter tudna olyan vicces helyzeteket alkotni mint Zaraki vagy Byakuya (személy szerint én akkor is dőltem a nevetéstől mikor Ikkaku beállított iskolai egyenruhában, fakarddal az oldalán), de be kell látni a legfurcsább Yamamoto volna :D
"A Manslayer is a Manslayer 'til the day he dies."



Naruto Shippuuden 08 Letöltés

Dreamcleaver

Ha Komamurát leküldenék, akkor adhatnának neki egy emberi kinézetű gigait? Vagy annak alakja mindig megegyezik a tulajdonos eredeti alakjával?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-04, 18:31:49
Ha Komamurát leküldenék, akkor adhatnának neki egy emberi kinézetű gigait? Vagy annak alakja mindig megegyezik a tulajdonos eredeti alakjával?

nem = > Kon ( ő eredetileg egy egyszerű emberi lélek volt, nem? )
bár ki tudja, de ez az én személyes véleményem