Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Nem lesz Bleach a héten?   :wtf: Biztos rájuk szóltak, hogy nem húzzák eléggé a részeket. Mostantól minden rész elején 5 perces összefoglaló lesz, és több jelenet a 3 mod soullal. Mindez persze 2 hetente.  :ejj:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

balu0

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-14, 00:57:33
Nem lesz Bleach a héten?   :wtf: Biztos rájuk szóltak, hogy nem húzzák eléggé a részeket. Mostantól minden rész elején 5 perces összefoglaló lesz, és több jelenet a 3 mod soullal. Mindez persze 2 hetente.  :ejj:



Csak nehogy igazad legyen  :oops:

Drake

Szerintem csak most lesz ez a hét a kiesés. Legalábbis jövő héten és utánna héten írják, hogy lesz:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4240&page=25

Chro

Röpke kérdés: Memories of Nobody nem tudja valaki hogy mikor jön majd ki DVD-n?
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

KeLa

Quote from: Chro on 2007-03-15, 01:38:23
Röpke kérdés: Memories of Nobody nem tudja valaki hogy mikor jön majd ki DVD-n?
Ha igaz amit egy Bleach fórumon olvastam, akkor valamikor április és június között...

Tyrael

[spoiler]
ikkaku-t hivja renji, hogy menjen/menjenek kapitanynak, ikkaku visszautasitja, merthogy o soha nem akar mas squadban szolgalni, mint amiben Kenpachi.
emiatt is titkolozik ikkaku, mert eddig csak az 5. seates gay, meg renji tudja, hogy van bankai-ja.
mangaban meg Rukianak sem lattuk a bankai-jat, ha nincs meg neki, akkor most egy darabig kiesik a storybol imho.
[/spoiler]

ugy tunik minden mainstream animeben divat utalni a noi foszereplot.

Tyrael

Dreamcleaver

Heh, én kedvelem Rukiát és Sakurát is. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-16, 23:29:16
Heh, én kedvelem Rukiát és Sakurát is. ;)
Rukiát már nem kedvelem, de a Sakurával semmi bajom :P
Inouet kedvelném, ha nem lenne bolond és azért ő most főbb szereplő lesz majd, de psssszzt :P

chilip


Eberinu

Quote from: Tyrael on 2007-03-16, 22:58:15
ugy tunik minden mainstream animeben divat utalni a noi foszereplot.
Én csak ebben utálom....lassan jobban,mint Orihimet,pedig ő se tartozik a kedvenceim közé....na akkor a jövöhéten azért már ugye lesz új rész? I hope!

Member

Divatban divat...? :eek:
Akkor sorold fel léci a Winry (FMA) elleneseket! :ejnye:

Nem is ezért írok, hanem mert most megvan tovább a Bleach és ugye 90 körül van egy intro/outro-váltás, amiben egyszer van klippcsere is. Miért van olyan érzésem, hogy a bount fillerek utáni klippek olyanok, mintha buta AMVk lennének? Semmitmondóak, unalmasak, néhol nem is illik a kép a zenére... Talán kár volt előre megnéznem őket.

Én

Nekem tetszett az a filmes AMV-s op/ed :)

blackman

Ha már a női szereplőknél tartunk: Tatsuki 4ever  :whoah:  :whoah:

Member

Quote from: Én on 2007-03-18, 18:41:08
Nekem tetszett az a filmes AMV-s op/ed :)
Jó, csak nem komálom, hogy egy ennyire cashre játszó sorozat ennyire olcsó húzást vigyen véghez, főleg egy Ichirin no Hana után.

KeLa

Quote from: Member on 2007-03-18, 21:41:09
Jó, csak nem komálom, hogy egy ennyire cashre játszó sorozat ennyire olcsó húzást vigyen véghez, főleg egy Ichirin no Hana után.
Gondolom kellett a reklám a movie-nak (abban is van pénz, nem mindegy nekik h hányan nézik meg...)

Én

Nekem csak az agyam baszta fel, mert nem tudtam hogy a movieból van, és azt hittem valami fasza történetszál lesz  :fuk-u:

db_gt

Valaki tudná linkelni a 118-as subos részt pls?  :confused:
Két dolog érdekel az életben, a kvantum tér idö elmélete a lineáris univerzumokban és a punci. ^_^

chilip

Quote from: db_gt on 2007-03-19, 14:52:33
Valaki tudná linkelni a 118-as subos részt pls?  :confused:

nesze: http://yhbt.mine.nu/t/ itt mindig fennvan a legújabb torrentje

db_gt

Quote from: chilip on 2007-03-19, 18:03:30
Quote from: db_gt on 2007-03-19, 14:52:33
Valaki tudná linkelni a 118-as subos részt pls?  :confused:

nesze: http://yhbt.mine.nu/t/ itt mindig fennvan a legújabb torrentje


Köszi szépen  :cool:
Két dolog érdekel az életben, a kvantum tér idö elmélete a lineáris univerzumokban és a punci. ^_^

smash++

#3139
Nos azt hiszem a Premonition Studios megint kitett magáért.A Naruto-s amvjük is eszement jó volt,de ez is üt.Aki nem látta őket ajánlott sűrgősen leszedni  :szemuveges:Bleach :whoah:

Aizen's Love  :haha:

Modify:
Még egy kiváló Bleach AMV

Dreamcleaver

Mi van a DB subbal?  :confused: Vagy csak én nem találom?  :confused: :wtf: :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-21, 23:24:24
Mi van a DB subbal?  :confused: Vagy csak én nem találom?  :confused: :wtf: :confused:
Sztem még korai keresni, a raw is csak 6-kor jött ki...
(amúgy meg felesleges ilyen lelkesen várni :ejj:)

Christian

Ugyan..annyira nem volt szörnyű ez a rész. Volt már sokkal rosszabb is.  :P

KeLa

Quote from: Christian on 2007-03-21, 23:34:37
Ugyan..annyira nem volt szörnyű ez a rész. Volt már sokkal rosszabb is.  :P
nem mondtam h rossz, de azért másra számítottam :frown:

LuckyDingo

Nekem bejött :D 1-2oldalas mangarészletből ilyen epizódot alkotni úgy hogy nem is unalmas, sztem jó :D :jee:

Chro

Nekem tetszett. Volt benne egy nagy adag Zaraki meg Yachiru. Belőllük a sok is kevés  :rotfl: :rotfl:
Meg amúgy is elegem van, hogy minden részben ölöik egymást, kellett egy kis sztori is, az arrancar csépelés má unalmas. :D Ráadásul ezek még csicskák.
Mangában is az egyik kedvenc fejezetem volt, a másik meg az a 3 mikor a Vaizardok Ichigo-t edzik. Ott se a fight volt nagy szám mert Hollow Ichigo kb végigdumálta az egészet, de a mondanivalója meg az egész koncepcuója nagyon jó volt.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime


Dreamcleaver

Nekiem is tetszett a 119-es rész. Igaz, hogy Ikkaku bankai-járól semmit sem tudtunk meg, de jó volt a háttérsztori. A grafika so-so. Néhol érdekes fejeket rajzoltak, máshol meg szép volt. Yumichika sztem jobban nézett ki mielőtt shinigami lett.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Ja. :) Jobban lehetett nőnek nézni. :)

De lagalább megint pusztult egy Arancar. Tetszik az újj Bleach módi. :) Itt már nem a "elverik az ellent aki magjavul és átáll, de amúgy nem is volt olyan rossz"  a módi...

Lokids

Az animemusicvideorol, hogy lehet letölteni, mert régen elmagyarázták, de már nem emléxem. Mert bejön a letöltő oldal, mad alul ki van írva, hogy elkellett volna már indulnia a letöltésnek.