Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Member

Korábbról emékszem elég komoly szidalmazásokra, hogy "így nincs bleach fíling, úgy nincs", rájöttem, hogy a "bleach fíling" végülis annyi, hogy hányszor látszik a padló és csöpög rá a vér és szenvednek látványosan, ezt egy ideig hanyagolták.

A Mod Soul-ok meg a legjobb fejek a fillerekben, kivéve az a nyuszifüles. :D

Én

Nekem is tetszettek a bount-os csaták, meg a többi is, csak ahogy mondtad a történet egy fostalicska és így a harcoknak sincs meg az a fasza felpörgött feelingje. Bár szerintem a "Save Rukia" és a "Bount-Chickenlol" csatái összehasonlíthatatlanok  :Kiraly:

Christian

Hát én nem láttam olyan csatát az SS Arc alatt ami tele lett volna rakva időhúzással. Egyet nevezz már meg kérlek. Azt ne nevezzük időhúzásnak amikor párhuzamosan történnek közbe események! :P A bounto arc pedig sztem bárki bármit mond egy kalap szar és azóta esik a bleach színvonala. Ennyi... Az időhúzás pofátlan módon ment a bounto arcban. Máshol nem igazán láttunk ilyet. Amennyiben a Soi Fong - Yoruichi csatára gondolsz,hogy bevágták,hogy milyen kapcsolat volt köztük, akkor ott is tévedés. Annak mindkét szereplőhöz köze volt. Itt viszont csak a bountokat kellett sajnálni. Ja igen, unalmas is volt, a harcok is trék voltak. Hogy miért? Ichigo bankaiának az ereje visszaesett egy 5 seated officerére. Felborult a Bleach egész világa. Ichinose űberelt mindenkit, Ichigot is. Aztán Zaraki meg tök lazán levágta. Ichigo elfelejtette a shunpot furcsa mód még bankaiban is. Soroljam még,hogy miért nincs meg a bleach feeling a fillerekbe? :P

LuckyDingo

Miért engem már az elején felidegesített az Ichigo visszaesés, hogy a való világban nem képes Ban Kaiozni.. naneee :D Sehol nem volt ilyen :D Azaz nem tud.. valami.. ki miatt, de az már spoiler kategória XD Majd kiderül hamarosan :D Mondjuk inkább Így húzzák az időt, minthogy fillerekkel, mert az sztem is jobb volt.. Ismerek pár cellshadert, akik állóképben izgalmasabbat alkotnak, mint a filler animációi XDDD

Member

Pl. a Sado vs. Shunsui csata, ahol gyk. visszatért mind Sado és Ichigo találkozása, illetve sokadszorra lement a flashback a nagyapjával is. Vagy a filler rész Renji csatájának közepén.
És szerintem az igenes időhúzás, hogy a vágás előtt elmegy a kép, látjuk, hogy ketten rohannak, de sehol senki és semmi és végül az egyik megjegyzi, hogy "Hű, micsoda reyatsu-t érzek! Mazaka... Ichigo?!".
Ichinose el vol b@szva, az nekem is feltűnt, engem is zavart. De ha már Kenpachi, Ichigo úgy győzte le, hogy Byakuya ellen még esélytelen volt, viszt később Kenpachi levág két kapitányt egymás után úgy, semmi baja nem lesz...

Christian

Chad múltja ahol megtudjuk miért is csatlakozott Ichigoékhoz, mert egész addig csak azt tudtuk,hogy "omg ez az izé Ichigóékkal megy" időhúzás? Hát az érdekes. Igazad van, az is időhúzás,hogy "jézusom reiatsut érzek". Sztem is simán hagyni kéne a párbeszédeket, felvezetéseket, és a karaktereket simán csatába küldeni. Vagy azt fightning gamenak hívják? :D

Kenpachi: Kenpachi full releaseba simán levágta volna Ichigot, szintén esélytelen volt ellene a barátunk. Kenpachi ellen sztem Ichigo bankaiban is ugyanott tartott volna mint shikaiban. Max több vágást vitt volna be és hamarabb lett volna vége a csatának. Byakuya ellen azért volt esélytelen, mert Byakuya nem mondta neki,hogy "gyere és vágj le nyugodtan". Ja és amúgy csak Tousent vágta le...Komamurával semmi nem történt.

Ennyit erről..mondhatsz bármit a fillerekről, mondhatod ,hogy neked bejöttek..ezzel nincs is semmi gond. Dehogy el voltak cseszve az már tény :P Azokon kívül amiket felsoroltam még ezer hibát fedeztek fel azok is akiknek az elején tetszettek a fillerek. Ha visszaolvasod még nekem se volt velük bajom egy ideig.

Member

De az, hogy a fillerek miatt esik most az arrancar arc színvonala, az szerintem nem igaz. :ejnye:
(Amúgy még eszembe jutott egy: Ishida vs. Mayuri, ahol kb. 10edszer láttam, hogyan hal meg Ishida nagyapja... :rolleyes: Nem azzal van a baj, hogy beszélnek közben, hanem hogy "Mi a f@szt keres itt ez a flashback?!" (by NarutoPower))
Amúgy eddig Rukia megmentéséről szólt a sztori, most meg Orihime-éről? :D

Én

Nekem a Bounty részekben főleg az ellenfelek minősége volt nagyon visszatetsző. Pl egyik pillanatban még eget rengető csata Byakuyával, aztán "OMG?! Ezek kígyók. És nem tudom legyőzni őket"  :confused:

Christian

Pedig de...fillerek szar rajzolását vitték tovább, azóta vannak benne az idióta mod soulok. Az arrancar arc maga marha jó lenne azzal a grafikával ami az SS arcban volt, azokkal a szereplőkkel akiknek lenni kéne benne eredetileg. Visszaemlékezések? Sztem azokkal se volt gond...Mayurinál és Ishidánál most az ,hogy 2× visszatekintettünk az nem volt gáz. Főleg mert legalább tudjuk,hogy ki tette hidegre Ishida nagyapját. Hogy értsd a lényeget: ANNAK KÖZE VAN A BLEACHEZ! A bounto arcnak SEMMI köze a bleachhez. Mondhatsz akármit de ez így van. Hollowok is nyaralni voltak alatta... Ennyi. Ezért nem volt meg a bleach feeling mert semmi köze nem volt hozzá. Mintha egy tök más anime lett volna.

Dreamcleaver

^
Seconded.

Bár mindig is tudtuk, hogy Membernek sza...err....fura az ízlése. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Akkor megfogalmazom másként: Jópár részletet tekintve nem lett sz@rabb és gyk. ugyanannyiszor néztem szánankozva valamilyen jelenetre mint a SS arc alatt. Csak annyi, hogy Aizen zseniális (és tegyük hozzá: elég irreális) cselszövése hiányzik a háttérből.

popec

mikor jon a kov resz?

KeLa


HollowIchigo

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-05, 18:21:54
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-05, 16:03:01
Na nem baj talaltam Bleach jatekot most ezzel el leszek :)
És linket nem adsz? :O Milyen játék.. mutii mutii :O
OFF: Ano Jigoku Shoujo.. hátőő.. én azt múlthéten próbáltam nézni.. Zene ottvan, graf ottvan, story.. ... ..... ??? XDD /OFF


naon faxa elvok vele meg csutortokig :)[spoiler][/spoiler]
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-10, 11:23:51
Quote from: LuckyDingo on 2007-04-05, 18:21:54
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-05, 16:03:01
Na nem baj talaltam Bleach jatekot most ezzel el leszek :)
És linket nem adsz? :O Milyen játék.. mutii mutii :O
OFF: Ano Jigoku Shoujo.. hátőő.. én azt múlthéten próbáltam nézni.. Zene ottvan, graf ottvan, story.. ... ..... ??? XDD /OFF


naon faxa elvok vele meg csutortokig :)[spoiler][/spoiler]
Váá ne képet mutass hanem linket adjál, hogy honnan szedted, hol jácol vele vagyilyenek XD
/vagy ha ps-ps2 vagy egyéb non-PC stuff akkor nem izgat XD/

HollowIchigo

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-10, 14:17:53
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-10, 11:23:51
Quote from: LuckyDingo on 2007-04-05, 18:21:54
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-05, 16:03:01
Na nem baj talaltam Bleach jatekot most ezzel el leszek :)
És linket nem adsz? :O Milyen játék.. mutii mutii :O
OFF: Ano Jigoku Shoujo.. hátőő.. én azt múlthéten próbáltam nézni.. Zene ottvan, graf ottvan, story.. ... ..... ??? XDD /OFF


naon faxa elvok vele meg csutortokig :)[spoiler][/spoiler]
Váá ne képet mutass hanem linket adjál, hogy honnan szedted, hol jácol vele vagyilyenek XD
/vagy ha ps-ps2 vagy egyéb non-PC stuff akkor nem izgat XD/


nem neten talaltam hanem havernal :)
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Prof. William


Drake

Mondjad meg plíz a nevét nem érdekel hogy pc vagy ps1-2, akkor is elmegy a gépen otthon csak a nevét plííííz!

Eberinu

Nem a nintendo Wii-s? Erre emlékeztet...Anyám meg öcsém akar Wiit..öcsém a Bleach miatt :D

LuckyDingo

mondd a pontos nevét.. ne kerülgessük a forró kását lol :D Már mittomén hány poston keresztül mnem tudtad megmondani mi ez.. nem szeretlek ugye tudod? :XDDDDDD /amúgy nem olyan fontos most kalózkodom >)/

Drake

#3290
A játék nevét követeli a nép, nem a rizsát  :whoah:.  Száz szónak is egy a vége: mi is a neve a játéknak? :lazza:

Prof. William

Fogadjunk hogy a nevében benne van hogy Bleach. :)

Christian

Na akkor ez most vagy a wii-s : Bleach Wii: Hakujin Kirameku Rondo
Vagy a gamecubes: Bleach GC: Tasogare Ni Mamieru Shinigami

Utóbbit sztem kerülje mindenki :D Tartom azt,hogy a legjobb Bleaches játékok a PSP-s Heat The Soul sorozat tagjai. :P Meg a PS2-s Blade Battlers se rossz multiban.

LuckyDingo

Jah.. : ( Én aszittem hogy valami PCre konvertált mutyival jáccik :O Ha konzol akkor nem izgat XD

Chro

ÁÁÁÁÁÁÁÁ :D :D :D Le kellett stoppolnom Bleachet az opening után hogy ezt beírjam mert... :D ÁÁÁÁÁÁ az egész :D Kegyetlenül büntet :D Nézzétek meg, a részt még meg se néztem mert már hatodjára nézem :D Maszkos Ichi van benne meg Hueco Mundo, meg minden ami szemszájnak ingere, és a zene meg animáció az ÁÁÁÁÁÁ (im using this expression a bit too often...) :D
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

#3295
Ez az új opening? ASzt hittem akkor jön  majd be amikor elmennek HM-ba.

És a zene/OP jó? Pörgős? Van olyan jó mint a 2,3,5 opening?

Chro

Quote from: Prof. William on 2007-04-11, 20:26:12
Ez az új opening? ASzt hittem akkor jön  majd be amikor elmennek HM-ba.

És a zene/OP jó? Pörgős? Van olyan jó mint a 2,3,5 opening?
Vársz 20 percet felnyomom YouTube-ra és belinkelem, de szerintem szedd le a részt mert duba nem sok van és Grimmjow-Ichi fight is eléggé üt. :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Christian

Nekem a zene annyira nem jött be, but az animáció tényleg nagyon ott van.
Magáról a részről:
Kinek tűnt még fel ,hogy olyan minősége van majdnem mint egy ovának? Nagyobb frame rate van mint az Ulqis résznél, a rajzolás is nagyon szép. Vajon megemberelik magukat? O_O Ichigo vs Grimmjow eszméletlen jól nézett ki sztem.

Seismic

RAW-ban néztétek meg a 121. részt vagy csak én nem találok sehol sem subboltat?

KeLa

Quote from: Seismic on 2007-04-11, 21:16:41
RAW-ban néztétek meg a 121. részt vagy csak én nem találok sehol sem subboltat?
Ja, még csak az van.