Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Drake

Tousen: egy félresikerült ékezeteket kimondo Pákó másolat.

Szerintem azok hárman még nem vaizard szintűek, mert még meg is mondták, hogy kell egy kis idő hogy a hogyoku (vagy hogy írják) teljesen ki bírja fejteni az erejét. Bár kitudja, kinézem belőlük. De akkor miért kell Inoue Aizenéknek? Nyilván való, hogy nem szakácsnak...

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-20, 16:16:49
Bár nem igazán tudom mennyire lehet erős, mert a zanpakutoja eddig nem volt valami nagy cucc.
Háát ja.Eddig kb ennyit tudok róla "Shoot him to DEATH..."  :D

Quote from: Drake on 2007-04-20, 16:19:50
De akkor miért kell Inoue Aizenéknek?
[spoiler] Inoue hatalma nem a gyógyítás hanem vmi olysami,hogy visszaforgatja az időt(csinál egy dimenziót uygebár és azon belül minden visszaáll oda ahol volt,sőt hasonló hatalma van mint az egyik waizardnak.Aize-SAMA azt mondta,hogy olyan hatalma van mint az Istennek.Arról nem is beszélve ha velük van Inoue bárkit megtudnak "gyógyítani"...CSAK HÁÁT SS és a bandája nagyon hülye,Urahara is nagy baromságot csinált... na mind1  Inoure mondhatnának azt,hogy egy háborúban kulcs figura[/spoiler]

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2007-04-20, 16:29:32
Quote from: Drake on 2007-04-20, 16:19:50
De akkor miért kell Inoue Aizenéknek?
[spoiler] Inoue hatalma nem a gyógyítás hanem vmi olysami,hogy visszaforgatja az időt(csinál egy dimenziót uygebár és azon belül minden visszaáll oda ahol volt,sőt hasonló hatalma van mint az egyik waizardnak.Aize-SAMA azt mondta,hogy olyan hatalma van mint az Istennek.Arról nem is beszélve ha velük van Inoue bárkit megtudnak "gyógyítani"...CSAK HÁÁT SS és a bandája nagyon hülye,Urahara is nagy baromságot csinált... na mind1  Inoure mondhatnának azt,hogy egy háborúban kulcs figura[/spoiler]

[spoiler] Akkor visszaforgathatná az idő, mikor Aizen-sama előkúszott a anyja lábi közül és szépen szétrughatná a...  :D[/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-20, 16:33:25
Quote from: smash++ on 2007-04-20, 16:29:32
Quote from: Drake on 2007-04-20, 16:19:50
De akkor miért kell Inoue Aizenéknek?
[spoiler] Inoue hatalma nem a gyógyítás hanem vmi olysami,hogy visszaforgatja az időt(csinál egy dimenziót uygebár és azon belül minden visszaáll oda ahol volt,sőt hasonló hatalma van mint az egyik waizardnak.Aize-SAMA azt mondta,hogy olyan hatalma van mint az Istennek.Arról nem is beszélve ha velük van Inoue bárkit megtudnak "gyógyítani"...CSAK HÁÁT SS és a bandája nagyon hülye,Urahara is nagy baromságot csinált... na mind1  Inoure mondhatnának azt,hogy egy háborúban kulcs figura[/spoiler]

[spoiler] Akkor visszaforgathatná az idő, mikor Aizen-sama előkúszott a anyja lábi közül és szépen szétrughatná a...  :D[/spoiler]
[spoiler]Na de ehez hagyni kéne magát :D.Most nem tudom vissza keresni a mangaban,de tényleg vmi iyesmi a hatalma.Ulqi is megmondta már,hogy nem gyógyítás az amit csinál.Azért beletudtok gondolni Aizen-nek mekkora előny az ha úgymond az espadak sérüléseit visszalehet fordítani.
De lehet azért kell neki,mert miután felhasználta a hogyokut vagy mit Inoue visszatudná hozni teljes erejébe és nem kell megint várni a feltöltéssel.De ez lehet most nagy marhaság (amit írtam)[/spoiler]

HollowIchigo

Es az nem lehet, h csak tetszik neki? :D:D
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

chilip

[spoiler]event reversal -> egy megtörtént dolgot (pl.: sérülést) meg nem történté tesz. az gáz lenne, ha Aizen zanpakutoján használná a képességét :D[/spoiler]

Gregory

Quote from: smash++ on 2007-04-20, 16:29:32
[spoiler] CSAK HÁÁT SS és a bandája nagyon hülye,Urahara is nagy baromságot csinált... na mind1  Inoure mondhatnának azt,hogy egy háborúban kulcs figura[/spoiler]
[spoiler=manga]Szerintem ezt elég gyengén oldották meg a történetben. Megfenyegették Inoue-t, hha nem megy velük önként, akkor kinyírják Ichigot. Így velük megy, még vissza is healeli[vagyis nem, de lényeg, h visszakapja a kezét] Grimmjow-t, így szinte biztos, h megpróbálják majd Ichigot ölni, vagy ha nem is próbálják, Inoue ismerhetné már annyira Ichigot, h nem fogja csak úgy hagyni ezt.
Szóval csak azért ment volna önként, h késleltesse a többiek halálát vagy wtf?[/spoiler]

1ébként ahogy látom én vagyok az egyetlen, aki nem bírja Grimmjow-t O.o

Dreamcleaver

Miért utáljuk? Jól elszórakoztat minket, aztán egyszer majd sz@rrá verik.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Őőő..Orihimeval kapcs:
[spoiler=manga]Abszolút nem fontos Aizennek...mondták is ,hogy tök mindegy mi történik, Aizennek így is jó, úgyis jó..igazából csak szórakozik. Semmi kulcsfontosságú szerepe nincs Orihimenak Aizenéknél.[/spoiler]

smash++

Quote from: Christian on 2007-04-20, 17:20:15
Őőő..Orihimeval kapcs:
[spoiler=manga]Abszolút nem fontos Aizennek...mondták is ,hogy tök mindegy mi történik, Aizennek így is jó, úgyis jó..igazából csak szórakozik. Semmi kulcsfontosságú szerepe nincs Orihimenak Aizenéknél.[/spoiler]
Lehet... de remélem nem.De lassan biztos kiderül...

Grim nekem azért tetszik,mert laza,azt hsizi kinyír mindenkit(még azt is akitől gyengébb),jó a frizurája és a stílusa,ja talán van jó oldala is...(köv manga)

Drake

Olvastam a mangát, de akkor sem tiszta, hogy miért kell Aizennek Inoue, hisz ott van a fejlettebb Arrancaroknak a rapid regeneration,... [spoiler]A hogyoku (vagy hogy írják), hát nem tudom hogy ezzel a szándákkal kellett neki. Az én elméletem olyan abszurd és képtelen ezzel kapcsolatban: Inoue-t meg akarják menteni (Ichi legfőképpen) és ugyebár Aizen Ulq-ékat Ichi és Urahara-ék miatt küldte, hogy megvizsgálják az erejüket (mennyire veszélyeztetik a tervét), biztosra akar menni hogy időelőtt menjenek HM-ba és ölessék meg magukat a potenciális veszélyforrások mielőtt tényleges veszélyforrások lehetnének.
De ez abszurd és nem illene bele a story-ba.[/spoiler]

Eberinu

Lehet hogy a hógolyó stuffnak sem lesz semmi jelentősége a végére....Hát most elvileg az alapsztori az,hogy Aizen meg akarja hódítnai a világot amihez kellenek neki a vastrodeok, és most arra vár,hogy összejöjjön a team. Az ellen meg meg akarja ezt akadályozni...de valahogy ahogy mindenkinek van valami kis sztorija a sztoriban, elhalványul hogy már mi is a vége. Én pl. szurkolok, hogy Grimm túléljen mindent és átálljon a jókhoz, mert nem egy csicska fajta,mint Ulq, vagy Tousen, hanem megy a saját feje után.Sztem ő ki fogja puhatolni mikor-kinél milyen a helyzet. De ez csak az én véleményem :) Amúgy ha ezek a figurák élők lennének, én Grimmet választanám^^ (Kicsit olyan mint az én Chrisem )

KeLa

Quote from: Eberinu on 2007-04-20, 17:53:55
Hát most elvileg az alapsztori az,hogy Aizen meg akarja hódítnai a világot amihez kellenek neki a vastrodeok,
Nem egészen ez Aizen valódi célja...
/manga - Ch.223 :3x3:/

LuckyDingo

Sztem nem a világot akarja meghódítani hanem ő akar ülni a menyország trónján.. /ez ilyen trónfetisiszta gyökér XDD/

Drake

Minek neki a menny trónja és a hozzá tartozó hatalom, ha így is szinte megállíthatatlan (vagy csak a trón olyan kényelmesXD)? Annak biztos van egy oka amit kb anime-be 2016 előtt úgy se tudunk meg.

Eberinu

Sztem Buddha jól seggbe rugdosná Aizent :D

HollowIchigo

Megmondana valaki hogy ez a mangaban hanyadik resz volt? meg egy jo linket is adnatok mert egy linkrol letoltottem parat de eddig mindre hibat irt ki :(


Jah es elnezest mert tobbek erdeztek hogy milyen jatekot talatam: aWiihez van...
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Drake

Linkek mangákhoz:
http://www.maximum7.net/
http://bleachportal.net/ (csak szimplán regelni kell)
http://www.bleach7.com/ (ez is reges, csak most átmenetileg nincs)
http://www.bleachexile.com/ (ez is reges)

mindegyik direkt download-os

smash++

+ manga
www.mangahelpers.com (a leggyorsabbak között van talán)
www.bleachworld.com

Én

Hmm...
[spoiler]1.Orihime nem vissza hanem előre forgatja az időt ha jól emlékszem, így felgyorsította kedvenc főhőseink gógyulását.
2. Ha ismét jól emlékszem, 1 év kell Aizen tájcsónak és a sleppjének hogy Vaizarddá alakulhassanak.
3. ?????????????
4. PROFIT!!![/spoiler]
Egyébként én eléggé meglepődtem mikor még a 60. rész környékén kiderült hogy Aizen a főgeci... Az a tipikus szemüveges luzerfejű nyomorék... Gin for boss! :Kiraly:

Devian

[spoiler]1.hát Orihimének 100 hogy nem előreforgatója van
2. gondolj bele ott fekszel és szívendöftek elkezdik előre tekerni az időt, hamarabb meghalsz ... [/spoiler]

Bishop

Quote from: Gregory on 2007-04-20, 17:17:42
1ébként ahogy látom én vagyok az egyetlen, aki nem bírja Grimmjow-t O.o
ne aggódj én se csípem :D
valahogy mindig is utáltam a bad ass cool guy karaktereket(utóbbit még el tudom fogadni, de az elöbbit egyáltalán)

Orihime szerintem nem a gyógyításra kell,hanem mondott valamit a vaizard(majd fog mondani) hogy Orihime erejét meg lehetne növelni,vagyis még vannak rejtett képességei amiről Aizen tud pl Aizen-t összeolvasztja a vastrolordokkal.
tudom baromság de Aizen minek akar potenciális veszély forrást azzal hogy 4(?) vastro lord-ot akar irányítani akik még arrancarizálva is vannak.

Venom

Aizen Bankai téma: Abból kiindulva, hogy a kardjával (szinte) tökéletes illúziót tud kelteni. Plusz, a Hougyoku segítségével Isten trónjára pályázik. Hát nem lenne édes, ha Hougyoku + Bankai segítségével képes lenne Teremteni?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Eberinu

Sztem meg egy kiba nagy tükörterembe kéne nyomni a embert,amikor ép használja a kardja képességét, és jól megszopatni vele :D Hmm...Tousen látását miért nem gyógyítja meg Orihime?

smash++

#3444
Quote from: Eberinu on 2007-04-21, 08:30:33
Sztem meg egy kiba nagy tükörterembe kéne nyomni a embert,amikor ép használja a kardja képességét, és jól megszopatni vele :D Hmm...Tousen látását miért nem gyógyítja meg Orihime?
Tegyük fel ha vakon született,nem tudja... :ejnye:
Mivel szerintem ez levan tisztázva,hogy Orihime nem gyógyít """hanem egy dimenzióval visszaforgatj az eseméynt/időt és ezzel visszaállítja a dolgokat a régi állapotba.Pl egy sérült testet az épp állapotába.szerintem"""

Eberinu

Höh, gyerekek, közben eltünt a spoiler? :D

Calintz

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-20, 16:16:49
Hát igen Tousen gondolkodás elég idegen a nyugati kultúrától. Gondolom Japánba népszerűbb.

Én mondjuk Aizent rühellem, de nagyon a trióból. A stílusa sz@r, mást se tud, csak idióta zselézet hajjal trónolni és vigyorogni.

Gin viszont tényleg nagy arc.  :D Bár nem igazán tudom mennyire lehet erős, mert a zanpakutoja eddig nem volt valami nagy cucc.
Szerintem a hármasból Tousen a legszánalmasabb, és remélem valaki megöliXD
Aizen amióta ott van érdekes, de szerintem jóXD Legalábbis HMben jobban tetszik mint SSbenXD
Gin meg hát Ultimate:)

Na viszont már jók a részek, csak rajzolással vannak gondok, váááo pl hogy lecsökkent 1-2 képkockára Rangiku melle, és micsoda dolog, még jól is állt neki, talán lehet innentől ekkora melle kéne, hogy legyen:)
Vagyis hát nem ártana:)
Kiváncsi vagyok meik Vaizard a legerősebb(bár nézam a mangát is meg régen még írtam sokat), de ezen mostanában gondolkodtam elXD Igy az anime rész hatására....
Viszont szerintem a hangok tökéletesek!!!
Ez a hang amit Hiyori hallat mikor Hollow, gondolom akkor mindenkinek van ilyen hangja, nagyon áll ötlet volt szerintem, és az is ami a rész végén volt az a recsegés szerű hang....maga a tökély jobb nem is lehetet volna!
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

HollowIchigo

Hmmm...[spoiler]en valahogy ugy olvastam, hogy Aizennek az a celja , hogy Orihimevel allitsa vissza a Hougyoku-t eredeti allapotaba. Elnezest ha hulyeseget mondok.[/spoiler]
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Drake

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-22, 18:04:06
Hmmm...[spoiler]en valahogy ugy olvastam, hogy Aizennek az a celja , hogy Orihimevel allitsa vissza a Hougyoku-t eredeti allapotaba. Elnezest ha hulyeseget mondok.[/spoiler]
Vagy, hogy ne kelljen neki annyit várni, hogy 100%-ig lehessen használni (bár Aizenből azt is kinézem, hogy csak szimplán unaloműzésnek :tezsvir:)

HollowIchigo

Quote from: Drake on 2007-04-22, 18:42:14
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-22, 18:04:06
Hmmm...[spoiler]en valahogy ugy olvastam, hogy Aizennek az a celja , hogy Orihimevel allitsa vissza a Hougyoku-t eredeti allapotaba. Elnezest ha hulyeseget mondok.[/spoiler]
Vagy, hogy ne kelljen neki annyit várni, hogy 100%-ig lehessen használni (bár Aizenből azt is kinézem, hogy csak szimplán unaloműzésnek :tezsvir:)


a vissza allitassal arra gondoltam :)
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!