Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Drake

Annyit viszont Aizenről meg lehet állapítani, hogy nem kiszámíthatók a lépései. Tuti, hogí ha mond valamit sokkal több áll mögötte, mint amit állít vagy totál más, mert ő rosszfiú a sztori-ba.

Viszont eltudnám viselni, ha az egyik rosszfiú megtérülne (kivéve Tousen, akinek meg kell halnia!!!!). Pl: Grim vagy Gin  :Kiraly:

chilip

mien közutálatnak örvend Tousen :D pedig pont ő lenne a legjobb Aizen ellen, mivel soha nem fogja látni Aizen release-ét, így az illúziói nem hatnak rá... (bár meg kell jegyeznem, sztem is ellenszenves arc)

balu0

Nah visszatért  a Bleach mánimám, és végigolvastam a mangát, + végignéztem 1-től az animét úgy hogy a fillert kihagytam..

Soul S. arc-ot érdemes újra megnézni ha régen láttad.. van pár érdekes mozzanat..  mindezek után annyit mondanék

GIN Gyanús  :lol:  szrintem: csak azért van Aizennel hogy a kellő pillanatban magához ragadja a hatalmat, vagy megjavul és ő öli meg, vagy eleve ő a főnök... de mindenképp gyanús.. és a szeme se áll jól  :lol:

Én

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-22, 18:04:06
Hmmm...[spoiler]en valahogy ugy olvastam, hogy Aizennek az a celja , hogy Orihimevel allitsa vissza a Hougyoku-t eredeti allapotaba. Elnezest ha hulyeseget mondok.[/spoiler]
[spoiler=lol]Nem is olyan rég fejtegettem, hogy mintha Orihime előre tudná forgatni az időt asszem, de leszóltak, pedig szerintem Aizennek azért kell a kiscsaj hogy a szükséges 1 évet lerövidítse[/spoiler]

Gregory

Quote from: Én on 2007-04-22, 19:53:22
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-22, 18:04:06
Hmmm...[spoiler]en valahogy ugy olvastam, hogy Aizennek az a celja , hogy Orihimevel allitsa vissza a Hougyoku-t eredeti allapotaba. Elnezest ha hulyeseget mondok.[/spoiler]
[spoiler=lol]Nem is olyan rég fejtegettem, hogy mintha Orihime előre tudná forgatni az időt asszem, de leszóltak, pedig szerintem Aizennek azért kell a kiscsaj hogy a szükséges 1 évet lerövidítse[/spoiler]
[spoiler=manga]Hogyha előre tudná forgatni az időt, akkor miért mondta volna ezt: 'But i found something i need to do here, only i can do: using my powers i'll return the Hougyoku to a state before it existed!' /249. chapter/?
[/spoiler]

Én

Hmm lehet hogy mindkettőt tudja? :confused:

Devian

[spoiler]lehet hogy mindkettőre "képes" de mégcsak visszatekerni tud xD[/spoiler]

HollowIchigo

#3457
Quote from: Gregory on 2007-04-22, 20:07:45
Quote from: Én on 2007-04-22, 19:53:22
Quote from: HollowIchigo on 2007-04-22, 18:04:06
Hmmm...[spoiler]en valahogy ugy olvastam, hogy Aizennek az a celja , hogy Orihimevel allitsa vissza a Hougyoku-t eredeti allapotaba. Elnezest ha hulyeseget mondok.[/spoiler]
[spoiler=lol]Nem is olyan rég fejtegettem, hogy mintha Orihime előre tudná forgatni az időt asszem, de leszóltak, pedig szerintem Aizennek azért kell a kiscsaj hogy a szükséges 1 évet lerövidítse[/spoiler]
[spoiler=manga]Hogyha előre tudná forgatni az időt, akkor miért mondta volna ezt: 'But i found something i need to do here, only i can do: using my powers i'll return the Hougyoku to a state before it existed!' /249. chapter/?
[/spoiler]


azthiszem rajottem hogy Orihimenek ez a sajat celja nem aizennek vele akkor :)
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Orihime a [spoiler]"kulcs+ helrehozása miatt kell[/spoiler], de már kezd vickes lenni a spooilerrengeteg.. szal sztem ezt a manga rovatban :P

Prof. William

#3459
Quote from: Drake on 2007-04-22, 19:24:44
Annyit viszont Aizenről meg lehet állapítani, hogy nem kiszámíthatók a lépései. Tuti, hogí ha mond valamit sokkal több áll mögötte, mint amit állít vagy totál más, mert ő rosszfiú a sztori-ba.

Viszont eltudnám viselni, ha az egyik rosszfiú megtérülne (kivéve Tousen, akinek meg kell halnia!!!!). Pl: Grim vagy Gin  :Kiraly:

Tousennek van a legnagyobb eséllye a megtérésre. Ami sajnálnék. Max a halála előtt megjavulhat de egy perccel sem előbb. :)

Én

Ha Gin vagy Grimm megjavulna, ráküldeném a készítőkre Dokuro-chant... :D

Dreamcleaver

Megérzésem szerint Tousen-t Aizen fogja megölni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chro

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-22, 23:56:21
Megérzésem szerint Tousen-t Aizen fogja megölni.
Igen? Szerintem meg Grimmjow, legalábbis a manga jelenlegi állása szerint. Azért amiért levágta a kezét ez a minimum.
[spoiler=manga]szegény Grimm kezd már a jó oldal felé húzni rendesen, 272 most cliffhangerrel ért véget de a kövben valószínűleg ő menti meg Orihime-t. Ráadásul az összes espada közül ő utálja a legjobban Aizent és bandáját, + egyszer már kibaszták az espada-ból, és Orihime-nek köszönheti hogy visszanőtt a keze. tökéletesen arra halad a dolog hogy átáll ichiékhez szerintem.[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Devian

[spoiler]szerintem Grimm semmiképp nem álna át ... ahoz túl lázadó nem fog senki mellé álni :) még mindíg valószínűbb, hogy Ichit akarja megyógyítani, hogy leverhesse ( vagy csak ő is buzi és jött leverni a csajokat.... :P)[/spoiler]

igaz hogy ez a spoilerrengeteg fura de most ide vág a téma :) manga topicban másról van szó xD

Eberinu

#3464
Ha netán nem találok addig, tudnátok nekem minőségi, origi (nem fanartos) grimmjow képeket vagy linkeket küldeni? Előre is köhí!

Im soo funny  :lol:
Funny guys :D
Grimm és Ulq

HollowIchigo

Quote from: Eberinu on 2007-04-23, 14:40:18
Ha netán nem találok addig, tudnátok nekem minőségi, origi (nem fanartos) grimmjow képeket vagy linkeket küldeni? Előre is köhí!

Im soo funny  :lol:
Funny guys :D
Grimm és Ulq

:lol: :lol: :lol: :lol:
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Drake

Quote from: Eberinu on 2007-04-23, 14:40:18
Ha netán nem találok addig, tudnátok nekem minőségi, origi (nem fanartos) grimmjow képeket vagy linkeket küldeni? Előre is köhí!

Im soo funny  :lol:
Funny guys :D
Grimm és Ulq
Grim kép
ezt az egyet találtam így gyorsba, ami elméletileg nem fanart.

Eberinu


Eberinu


LuckyDingo

WOW Aizen-sama nagyon aláz a kisfilmjében XDDD

Bishop

Quote from: Eberinu on 2007-04-24, 09:49:30
Ezt meg nézegessétek :D PsP-sek előnyben :P
http://www.jp.playstation.com/scej/title/bleach/heat4/index.html
kell egy PsP :bruhuhu:
kár hogy kapitányok nincsenek benne meg shinji maszkos alakot sem mutattak

Christian

#3471
Benne vannak..Shinji is benne lesz maszkosan. Sőt, már a 3. részben is benne volt az összes kapitány. Shunsui és Ukitake is igen :P Szal akik játszottak vele tudják,hogy milyen a zanpaktoujuk :P

Edit: Asszem mostmár nem lesz külön választható a bankai alak mert túl sok karakter lesz benne :D

LuckyDingo

Quote from: Christian on 2007-04-24, 15:02:09
Benne vannak..Shinji is benne lesz maszkosan. Sőt, már a 3. részben is benne volt az összes kapitány. Shunsui és Ukitake is igen :P Szal akik játszottak vele tudják,hogy milyen a zanpaktoujuk :P
Öhm Ukitake meg Shunsui zanpakutouját az animében is lehetett látni az SSarcben :P /a képességükről a jól tájékozottak tudnak :D/

HollowIchigo

#3473
Quote from: Eberinu on 2007-04-24, 09:49:30
Ezt meg nézegessétek :D PsP-sek előnyben :P
http://www.jp.playstation.com/scej/title/bleach/heat4/index.html


vicces pont tegnap neztem ezt az oldalt :)

Kérdés beteges az hogy nekem hiyori a kedveni női karakterem? ^^
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Calintz

És mikor fogunk itt az animéről beszélni???
Egyébként végiggondolva tényleg Tousen lenne a tökéletes fegyver Aizen ellen, de ehhez az kéne hogy ne legyen a tökéletes seggnyalójaXD
Grimm hogy megöli őt heheXD Vicces ötlet...esélye se lenne...ha tényleg igaz hogy ők Vastroodes fellett állnak.
Egyébként meg Grimm már valamelyest átált ha ennyire Spoilereztek már...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

KeLa

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-24, 16:27:54
Kérdés beteges az hogy nekem hiyori a kedveni női karakterem? ^^
Nem hinném h beteges lenne... erős, aranyos (na jó annyira azért nem :ejnye:)  stb... :D

HollowIchigo

[spoiler][/spoiler]
Dejó kép  :rotfl:

Mellesleg en se Tousent sem Gint nem birom igazan Grimmjaw nyugodtan lehetne lazado szoval egyik oldalon se all.

(Nezzetek el nekem lecci azt hogy van maikor van ekezet van amikor meg nincs:) )
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Hmm ebből a képből készült ám meztelen verzió is :D de ez jobban tetszik XD
Amúgy Hiyori cool, szal nem beteges :D
Ésőőő Grimm még az átállás közelében sincs :D Legalább is addig ímg nem tudjuk hogy [spoiler]Miért ment Orihiméhez?[/spoiler]

Én

Remélem Ginnel lesz valami nagy durranás még  :3x3: 100% hogy verekedni fog Matsumotoval, kihagyhatatlan :rotfl:
Tousent meg biztos azért vitte le magával Aizen, emrt kell egy negró is HM-be :D

Chro

Quote from: Én on 2007-04-24, 17:32:42
Remélem Ginnel lesz valami nagy durranás még  :3x3: 100% hogy verekedni fog Matsumotoval, kihagyhatatlan :rotfl:
Tousent meg biztos azért vitte le magával Aizen, emrt kell egy negró is HM-be :D
Öhm.. már van 2 negró espada, minek neki egy harmadik? :D
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime