Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Venom on 2007-05-05, 12:04:52
(Ez már baromi OFF, de én speciel úgy vettem észre, hogy a főszereplők általában baromi karizmatikusak, mindig maguk köré tudják gyűjteni az embereket, plusz verekedős animéknél ők a legerősebbek, legügyesebbek, legkitartóbbak, stb. Az, hogy néha emoznak kicsit, belefér, mert mindig az emozás után térnek magukhoz és újult erővel kockázzák fel az aktuális főellenséget.)
Remlik valami... mintha a Bleach utolso 60 epizodjaban ez lett volna... mmmm...
Tortenetet akarok. *morc*

De komolyan, amikor Viragocska-taicho legjobb baratjat eloszor meglattuk, meg belefert egy tora epitett haziko kepe, hangulatkeltesnek. Ezek mar regota kikoptak. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-05-05, 10:51:12
ez valahogy nem olyan mint régen volt.
Lehet rosszul emlékszek,de ő már volt szar helyzetben,pl amikor shinigami erejét akarta visszaszerezni.Urahara megmondta neki,hogy meghalhat,de ő "Csináljuk" vagy a bankai tanulása "Csináljuk"(belevágta a kardját) ott is meghalhatott volna de nem félt és belevágott.Most meg siránkozik és mi lesz a vége
Igen, de ha belegondolsz, a vaizardok /Shinji/ akkor léptek vele kapcsolatba, amikor még nem volt komolyabb, gond csak őt falta fel szépen lassan a hollowja /de mindenki más rendben volt/, aztán jött Ulqui és Yammi Nah ők rendesen elverték HIchi miatt /sztem ez lett volna a pont, amikor igenis el kellett volna mennie a Vaizardokhoz/, mindegy itt még csak elkezdte az önmarcangolást, hogy úristen hogy tudom megállítani a hollowot, meg ilyenek, itt jött be Rukia aki valamilyen szinten visszarángatta az életbe, de ugye Rukia még nem oldja meg a hollow problémát, aztán jöttek Grimmjowék, nah itt mindenki jól teljesített, kivétel Rukia és Ichigo -> Pont Rukia miatt ment el a Vaizardokhoz, mert nem volt képes megvédeni őt.. tovább nem folytatom, de arra akartam kilyukadni, hogy eddig Ichigo fejlődésének az oka az volt, hogy mentsük meg Rukiát vagy védjük meg Rukiát/meg persze a többieket/, tehát valószínűleg kell még majd neki egy két ilyen emócionális löket, hogy megemberelje magát és ne legyen fafejű :)
[spoiler=manga]Hozzáteszem Kap még pár löketet.. remélem Ulquitól észhez tér lol :D[/spoiler]

Drake

Ichi ha jól emlékszem 15-16 éves az animében. Mit lehet várni szerintetek egy kamasz sráctól? :lol: Az hogy  :lame: annak több oka is lehet: lusta valamit tenni és önsajnálatba esik (tipikus kamasz hozzá állás), amikor meg nincs más választás akkor meg táp, de csak éppen annyira amennyi kell (ez is kamasz kori szindróma). Nem tudom, de a korához és a helyzetéhez illik ez a magatartás (ha minden tényezőt figyelembe veszünk). Hozzáteszem engem is zavar, amit művel.

soske.fmp

Még csak 124 rész van?Rohadtul utálom ha úgy fejeződik be hogy contined :grrr: :morci:

LuckyDingo

Quote from: soske.fmp on 2007-05-05, 18:17:20
Még csak 124 rész van?Rohadtul utálom ha úgy fejeződik be hogy contined :grrr: :morci:
Mindig úgy fejeződik be :D De legalább nem rögtön az endinget látod XD

Gregory

Quote from: smash++ on 2007-05-05, 10:51:12
Ne sértődj meg,de inkább a te reagálásod a "Lame".Nem kell hülyének nézni ;).Azzal én is tisztában vagyok,hogy mi nem sokat érünk,sőt...
...
Én főleg a kiemelt résszel kapcsolatban nem értettem egyet, hisz mint mondtad mi nem sokat érünk azzal, h itt most annyira fikázzuk, több oldalon keresztül. A többivel egyetértek. [és nem néztelek hülyének ;)]

Quote from: Kvikveg on 2007-05-05, 00:04:57
edit:  :eek: Anyam, ez borzalmas!
:tezsvir:

soske.fmp

http://3.upload.dailymotion.com/tag/manga/video/x1voz5_bleach-125-preview
E szerint Ichigo ha hollow lenne akkor menos lenne azon belül lehet vasto lorde.

LuckyDingo

Quote from: soske.fmp on 2007-05-06, 23:26:15
http://3.upload.dailymotion.com/tag/manga/video/x1voz5_bleach-125-preview
E szerint Ichigo ha hollow lenne akkor menos lenne azon belül lehet vasto lorde.

Háááát, mostanában már minden nem sime hollow alapból menos: arrancar= menos-grande+hogolyó  Vizard= Shinigami +inner hollow /ez valszeg egy rohadt erős hollow, ha 1 órába telik leverni általában :D/
Amúgy lehet hogy Hichi VastLord /Vastroode/, de ez még nem tisztázott :D

soske.fmp

#3668
Szerintem VastLord de nem biztos majd kiderül!Vagy adjuchas vagy vasto lorde.De inkább az utóbbi
-enber testalkatú
-tudja használni a cenót akkor már alapból a menosok közé tartozik

LuckyDingo

A gilian is tud ceRozni..
Az ember alakról, meg akkor már minden Arrancar VastLord mi? :XD
Amúgy Ichigo még talán az, mert neki Zangetsu is ember alak meg Hichi is /bár gondolom ez mindenkinél így volt aki Vaizard :D/

Calintz

Quote from: soske.fmp on 2007-05-05, 18:17:20
Még csak 124 rész van?Rohadtul utálom ha úgy fejeződik be hogy contined :grrr: :morci:
De hisz minden rész igy végzödikXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

Quote from: Calintz on 2007-05-07, 03:27:44
Quote from: soske.fmp on 2007-05-05, 18:17:20
Még csak 124 rész van?Rohadtul utálom ha úgy fejeződik be hogy contined :grrr: :morci:
De hisz minden rész igy végzödikXD
gondolj bele, milyen lenne , ha azt írnák ki, hogy The End...sztem ott kapna mindenki szívinfarktust :muhahah:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2007-05-07, 03:34:10
Quote from: Calintz on 2007-05-07, 03:27:44
Quote from: soske.fmp on 2007-05-05, 18:17:20
Még csak 124 rész van?Rohadtul utálom ha úgy fejeződik be hogy contined :grrr: :morci:
De hisz minden rész igy végzödikXD
gondolj bele, milyen lenne , ha azt írnák ki, hogy The End...sztem ott kapna mindenki szívinfarktust :muhahah:
Vagy, hogy "This was just the Begining...Now the realy story begins..."
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

soske.fmp

Az a szép mikor az eggyik arrancar (aki LuckyDingo avatarja) kiveszi a szemét ..... :__devil:

Calintz

#3674
Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 17:28:06
Az a szép mikor az eggyik arrancar (aki LuckyDingo avatarja) kiveszi a szemét ..... :__devil:
Aki az enyém is, és Ulqiuorra

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-07, 00:22:15
A gilian is tud ceRozni..
Az ember alakról, meg akkor már minden Arrancar VastLord mi? :XD
Amúgy Ichigo még talán az, mert neki Zangetsu is ember alak meg Hichi is /bár gondolom ez mindenkinél így volt aki Vaizard :D/

Jaja ők igy kiköpikXD
Mókásan fest.
egyébként meg a VastLord(Vastrodes)ek nem éppen emberi alakúak, vagyis pontosítok, nem ez az egyetlen jellemzőjük.
Speciel azok az Adjucasok...ezek Grimmjowék is pl.
Vastrodes még igazából nem volt a sorozatban, vagy legalábbis nem mondták, hogy van aki az lenne...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Én

Tényleg annak visszamegy az a szeme vagy a fehérség marad ott?

Calintz

Quote from: Én on 2007-05-07, 17:46:01
Tényleg annak visszamegy az a szeme vagy a fehérség marad ott?
Eredetileg...a mangában egy lyuk lesz ott, de valamikor visszajön neki..
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

soske.fmp

Hát nem lenné arrancar azért mert mit csináljak akkora lyukkal meg a maszk miatt nem tudnék borotválkozni vagy ilyesmi
hollow se lennék
shinigami azért nem mert annak az erejének van határa , ha elért egy bizonyos szintet akkor már nem fejlődik tovább
Nos a Vaiizard szerintem ez a legjobb mind közül ereje túl mehet a shinigamik határain, nincs égtelenkedő lyuk , maszk az van de az kell is , ami jó: van  Zanpakuto.

Kvikveg

Quote from: Calintz on 2007-05-07, 17:43:18
Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 17:28:06
Az a szép mikor az eggyik arrancar (aki LuckyDingo avatarja) kiveszi a szemét ..... :__devil:
Aki az enyém is, és Ulqiuorra
...
Ot birom a legjobban az arrancarok kozul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Calintz

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 18:03:10
Hát nem lenné arrancar azért mert mit csináljak akkora lyukkal meg a maszk miatt nem tudnék borotválkozni vagy ilyesmi
hollow se lennék
shinigami azért nem mert annak az erejének van határa , ha elért egy bizonyos szintet akkor már nem fejlődik tovább
Nos a Vaiizard szerintem ez a legjobb mind közül ereje túl mehet a shinigamik határain, nincs égtelenkedő lyuk , maszk az van de az kell is , ami jó: van  Zanpakuto.
Te  egyébként ugy nem gondolod, hogy ez egy anime, már bocsi...de borotválkozni??? Szerinted valakinek aki egy lélek csupán...nő szőr a képén??? Mármint azokat leszámítva...akik már ugy ott ...tényleg?XD A szellemeknek, hogy nő szőr a képükön?XD Mindesetre a Hollowknak biztosan nem nőXD
Shinigaminak se olyan szar lenni, és migyiknél van egy határ azért nem gondolod te se hogy pl Vaizardként addig fejlödik a gyerek amig kb olyan Cerot nem csinál ami az egész földet elpusztítja...stb...
és őőő a vaizardoknak bár van kardjuk, de képzeld el az arrancaroknak és a shinigamiknak is vanXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Gregory

#3680
Quote from: Calintz on 2007-05-07, 18:10:59
Te  egyébként ugy nem gondolod, hogy ez egy anime, már bocsi...de borotválkozni??? Szerinted valakinek aki egy lélek csupán...nő szőr a képén??? Mármint azokat leszámítva...akik már ugy ott ...tényleg?XD A szellemeknek, hogy nő szőr a képükön?XD Mindesetre a Hollowknak biztosan nem nőXD
[spoiler=manga]

[/spoiler]
Vagy ez csak filctoll?

csacsa

Shunsui is borostás, nem?
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

soske.fmp

Az arrancaroknak egész más kardjuk van azok a a karddal korlátozzák az erejüket a sihigamik legtöbbje pusztít vele
Amúgy a borotvásat azt csak elképzelés ként mondtam :oops:

KeLa

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 18:23:13
Az arrancaroknak egész más kardjuk van azok a a karddal korlátozzák az erejüket a sihigamik legtöbbje pusztít vele
Sztem nem korlátozzák, hanem inkább növelik vele az erejüket :smile:

LuckyDingo

#3684
Quote from: Gregory on 2007-05-07, 18:21:04
Quote from: Calintz on 2007-05-07, 18:10:59
Te  egyébként ugy nem gondolod, hogy ez egy anime, már bocsi...de borotválkozni??? Szerinted valakinek aki egy lélek csupán...nő szőr a képén??? Mármint azokat leszámítva...akik már ugy ott ...tényleg?XD A szellemeknek, hogy nő szőr a képükön?XD Mindesetre a Hollowknak biztosan nem nőXD
[spoiler=manga]

[/spoiler]
Vagy ez csak filctoll?
Hopp hát ez meg kicsodaaaaa ?  :eek: Nem emlékszek rá , hogy láttam az animében  :wtf:
Az ilyet nem kellene spoilerbe? :)
[spoiler=manga]Amúgy nem vok, hülye egy a kevés jófej Arrancarok közül szvsz :D[/spoiler]

Gregory

Mostmár csak a te postod vár modifyre :P
[mellesleg akkor is van arcszőrzete]

soske.fmp

Valakinek megvan már a 125. rész? :confused:

KeLa

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 21:10:04
Valakinek megvan már a 125. rész? :confused:
Honnan lenne? :rolleyes:

Eberinu

Soske, majd szerdán délután 5 után már lesz raw, másnap meg subos!

Prof. William

#3689
Jéé! Pont annyi oldal van ahány Bleach rész eddig! Ez nem lehet véletlen! Ebben Don Kaonji keze lehet!