Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

csacsa

Quote from: Prof. William on 2007-05-07, 22:02:42
Jéé! Pont annyi oldal van ahány Bleach rész eddig! Ez nem lehet véletlen! Ebben Don Kaonji keze lehet!
Látom te is unatkozol... :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kassh

Quote from: Prof. William on 2007-05-07, 22:02:42
Jéé! Pont annyi oldal van ahány Bleach rész eddig! Ez nem lehet véletlen! Ebben Don Kaonji keze lehet!
BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Gregory


There is over 9000 12,345123234% that this is Kira's BOY[Ichigo]'s work...

Prof. William

Gahh... Csak nem direkt készeléntben tartottad ezt a képet egy hasonló beszólásra várva!

Nem baj.. Ichi úgyis elmegy majd Kaonjihez edzeni és akkor menetből fogja az ellen leverni...

soske.fmp

Fújj de utálom azt a szelleműző faszit aki mindig azt mondja hogy BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. :grrr:

Gregory

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 22:15:42
Fújj de utálom azt a szelleműző faszit aki mindig azt mondja hogy BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. :grrr:
Ő a legjobb arc  :hehe:

Quote from: Prof. William on 2007-05-07, 22:15:18
Gahh... Csak nem direkt készeléntben tartottad ezt a képet egy hasonló beszólásra várva!
Pontosan. Két évszázada készítem ezt a képet, csak azért, h ha majd egyszer az usteam fórumán a bleach/spoiler!/ topic eléri a 124. oldalt, és valaki egy hasonló postot fog írni, bepostolhassam  :hehe: :lul:

Eberinu

#3696
Don Kanonji egy büdös st***i XDD

Calintz

#3697
Quote from: Eberinu on 2007-05-07, 22:26:34
Don Kanonji egy büdös st***i XDD

Juj de csunyán beszélszXXD
Ja tényleg, ott van az az Arrancar, aki nem espadas...hát igaz isXD Na de akkor is csak nem borotválkoznakXD Nekik ez van, igy születtekXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

soske.fmp

Mért nem szedik le az egész maszkot?csak egy kalapács kell hozzá de megtenné egy nagy darab kő is.

Én

Gondolom meghalnának ha csak úgy leszedik  :ejnye:

soske.fmp

Quote from: Én on 2007-05-07, 23:17:49
Gondolom meghalnának ha csak úgy leszedik  :ejnye:

Az a vulkános arrancar se halt meg mikor törték az orrán lévő maszkot

Én

Hmm valaki anno emlegette hogy mindegy mennyi maszk avn rajta csak legyen valamennyi. Így szerintem akkor lesz baja ha lejön róla az összes maszk anélkül, hogy releaselt volna.

soske.fmp

lehet!De a hollow le tudja magáról erőszakolni mint inuoe bátja.

Ramiz

 :_off: : Én spec trágár lény vagyok IRL, de mivel reportot kaptam, ezért kötelességből megkérek mindenkit, hogy igyekezzék tartózkodni az alpári kifejezésektől. :) /OFF
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Ne vulgarizáljunk kérem tisztelettel! :redface:

És Ramiz megelőz. :D

A tökéletesség unalmas.

Calintz

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 23:27:28
lehet!De a hollow le tudja magáról erőszakolni mint inuoe bátja.

Attól hogy valaki leszedi még nem lesz erősebb...
A teoria az ha letörik akkor meghalnak..
Ha csak egy darab lejön abba nem halnak bele...
És az Arrancaroknak nem letört a maszkjuk, mármint nem letörték, hanem ez egy eljárás eredménye, hogy letört a maszkjuk egy része... Szal ha letöröd egy kalapácsütéssel akkor megölödXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Quote from: Calintz on 2007-05-07, 23:55:43
Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 23:27:28
lehet!De a hollow le tudja magáról erőszakolni mint inuoe bátja.

Attól hogy valaki leszedi még nem lesz erősebb...
A teoria az ha letörik akkor meghalnak..
Ha csak egy darab lejön abba nem halnak bele...
És az Arrancaroknak nem letört a maszkjuk, mármint nem letörték, hanem ez egy eljárás eredménye, hogy letört a maszkjuk egy része... Szal ha letöröd egy kalapácsütéssel akkor megölödXD
Öhm a hollowok spirit partickle-k lesznek vagy mik miután meghaltak, csakúgy, mint a Shinigamik :D Ha viszont Shinigami kard által vágódik el a maszkjuk /szenvedő szerkezet fúj/, akkor mehetnek a menyországba vagy hova XD
Nah mindegy :D

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-08, 00:33:31
Quote from: Calintz on 2007-05-07, 23:55:43
Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 23:27:28
lehet!De a hollow le tudja magáról erőszakolni mint inuoe bátja.

Attól hogy valaki leszedi még nem lesz erősebb...
A teoria az ha letörik akkor meghalnak..
Ha csak egy darab lejön abba nem halnak bele...
És az Arrancaroknak nem letört a maszkjuk, mármint nem letörték, hanem ez egy eljárás eredménye, hogy letört a maszkjuk egy része... Szal ha letöröd egy kalapácsütéssel akkor megölödXD
Öhm a hollowok spirit partickle-k lesznek vagy mik miután meghaltak, csakúgy, mint a Shinigamik :D Ha viszont Shinigami kard által vágódik el a maszkjuk /szenvedő szerkezet fúj/, akkor mehetnek a menyországba vagy hova XD
Nah mindegy :D


Aizen-samához?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Calintz

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-08, 00:52:57
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-08, 00:33:31
Quote from: Calintz on 2007-05-07, 23:55:43
Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 23:27:28
lehet!De a hollow le tudja magáról erőszakolni mint inuoe bátja.

Attól hogy valaki leszedi még nem lesz erősebb...
A teoria az ha letörik akkor meghalnak..
Ha csak egy darab lejön abba nem halnak bele...
És az Arrancaroknak nem letört a maszkjuk, mármint nem letörték, hanem ez egy eljárás eredménye, hogy letört a maszkjuk egy része... Szal ha letöröd egy kalapácsütéssel akkor megölödXD
Öhm a hollowok spirit partickle-k lesznek vagy mik miután meghaltak, csakúgy, mint a Shinigamik :D Ha viszont Shinigami kard által vágódik el a maszkjuk /szenvedő szerkezet fúj/, akkor mehetnek a menyországba vagy hova XD
Nah mindegy :D


Aizen-samához?  :D

Ő nem a mennyországban van...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Eberinu

#3709
A mu****ka trágár? XDDD Ha leszedi max látod az arcát oszt ennyi. Aizen meg a mennyország? XDDDD Engem inkább az foglalkoztat ha release-elik magukat akkor milyenek az arrancarok...pl. konkrétan grimmjow érdekel, de tudom hogy arra még sajna várhatok :(

Dreamcleaver

Az eddigiek alapján über gagyik. Remélem, hogy az első 10 arrancar release formájába visznek valami kreativitást az alkotók.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Hmm. Ha az Arrancarok gagyik. Akkor a Vaizardok? :D

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2007-05-08, 11:27:26
Hmm. Ha az Arrancarok gagyik. Akkor a Vaizardok? :D

mi a bajod a Vaizardokkal? Van egy kira maszkjuk és kész. Ezzel szemben az eddig látott releaselt arrancarok mind röhögőgörcsöt okoztak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-08, 11:48:11
Ezzel szemben az eddig látott releaselt arrancarok mind röhögőgörcsöt okoztak.

És ezzel vissza is tértünk az "ízlések és pofonok" jól megszokott földjére. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-05-08, 09:02:50
A mu****ka trágár? XDDD
Az, szóval kéretik mellőzni az ilyeneket. Vagy ha nagyon szükségét érzed, csillagozd ki a közepét.

A tökéletesség unalmas.

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-08, 11:48:11
mi a bajod a Vaizardokkal?
Nekem a Vaizardok alapkinézete okozott hányógörcsöt néha, pl rózsaszín bajszú nagydarab csóka, vagy Shinji, de Hiyorin és a kommandós gyereken kívül mindenki :lul:

KeLa

Quote from: Én on 2007-05-08, 13:32:12
Nekem a Vaizardok alapkinézete okozott hányógörcsöt néha, pl rózsaszín bajszú nagydarab csóka, vagy Shinji, de Hiyorin és a kommandós gyereken kívül mindenki :lul:
Lisával mi a gond? :D

csacsa

és Shinji-vel? Kicsit hippis a háréja, i gond van vele?
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Bishop

Shinji a legjobb karakter és a Vaizardok a legcoolabbak  :Kiraly: Shinji stílusa a legjobb, meg kommandósé ^^

csináltam egy vaizard fanartot, magamat ajartam hollowizálni de inkább nevezzük fanartnak mert sok hasonlóság nincs

http://kepfeltoltes.hu/070507/200705060292_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Eberinu

A vaizardok jópofák, onnan Shinjit szeretem. Az arrancarok közül meg egyértelműen látszik kit szeretek?^^