Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Prof. William

#3840
A SS egy teljes világ. Lakókkal állatvilággal stb-vel. Egy világ ahol oylan  minnden mintha az EDO korban járnánk. Ott is születnek hallnak emberek, szerintem a saját törvényeik szerint, akik ott élnek azok sztem csak a SS-ben lélekörforognak. :)

A Human Word ből odakerülő lelkek csak ideiglenesen vannak ott. Mint az átutazó túristák. Mint amikor MO-n látsz jópár német túristát. Furák meg minden de előbb utóbb hazautaznak. :)

Ez alapján is a sinigamik 99% a a SS ben született és nevelkedett. Akik halottak és úgy lettek Sinigamik sztem elenyésző kissebség. Bya + Yoru se odakerült hanem egy több száz/ezer éves multú nemesei család sarjai...

Zaraki is valami vándorló SS-lakos volt aki paraszti sorból a pártalan ereje lévén emelkedett a kapitányi rangra. (Igazi parasztgyerekből főhiró. - Sikersztori.) Kukku meg Kaien városlakók voltak. Nem azért haláluk után odakerültek vagy ilyesmi...

Persze ez csak elmélet. A Bleachban ezt gyorsan lerendezék hogy "Itt a Human Word ott A SS ahova a HW-ből mennek a lelkek, Rukia elrabolva, ott egy csomó kardos ellen gyakd le őket Ichi!" dologgal. A többin agyalhatunk mi. :)

Lokids

Kérdés: Azt már tudni mikor jön a movie DVD-n? Esetleg HD vagy ilyesmi?

soske.fmp

Hát a 126. részbe Ichi elég bénán vette az edzést.

KeLa

Quote from: soske.fmp on 2007-05-18, 17:45:56
Hát a 126. részbe Ichi elég bénán vette az edzést.
Így is marad jó sokáig :D
[spoiler]Még egy ideig nem fog 11 mp fölé menni :smile:[/spoiler]

soske.fmp

Volt az egyik csaj aki 15 órát tudott hollow formában lenni.Az nem lehetett semmi.

Dreamcleaver

Quote from: soske.fmp on 2007-05-18, 22:55:23
Volt az egyik csaj aki 15 órát tudott hollow formában lenni.Az nem lehetett semmi.

Lehet, hogy k*rva gyenge a hollow formája (is).  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Vagy csak sokat gyakrorolt...

Úgy nézem még Ichi még nem uralja full Hichit csak mos ismét fegyvernyugvás van... Majd ha tényleg magába olvasztja akkor lessz teljesen ura a Hollow erőknek...

smash++

Quote from: Prof. William on 2007-05-19, 01:57:51
Vagy csak sokat gyakrorolt...

Úgy nézem még Ichi még nem uralja full Hichit csak mos ismét fegyvernyugvás van... Majd ha tényleg magába olvasztja akkor lessz teljesen ura a Hollow erőknek...
Ha jól emlékszek pont ellenkezőleg.A zöld hajú csajnak nem kellett gyakorolni,mert már alapból tudta a hollow formát több órán át.Ő az egyedüli akinke nem kellett átesnie ezen a(,hogyan is fogalmaztak...)  "endurance training"-en
A másodikra: az még jó messze van...ha lesz ilyen egyáltalán :)

soske.fmp

Furák a vaizardok szemei :eek:

KeLa


Én

A vaizardok csírák :(

LuckyDingo

A Vaizardok erősek, csak Ichigo a balfék.. ahogy halad, sose lesz 100%os vaizard.. meg shinigami se -_-

Chro

Jövő héten nincs Anime. :) Szal elképzelhető hogy a jól bevált "egyhetes-szünet-utáni-OVA-minőségű-überfight" -ot kapjátok majd újra. Mondjuk ahogy elnézem elképzelhető a harc, mert ha minden igaz akkor mostmár...
[spoiler]....mostmár Aizen bemozdul Espada csapattal Karakurába, és multifight lesz. Meg Urahara-tól elvárható "mindenkit-leverek-a-szar-kis-shikaiommal" féle Ownage. Persze megint Yami szívja meg az ürgével.. ki más :D[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Quote from: Chro on 2007-05-20, 01:25:03
Jövő héten nincs Anime. :) Szal elképzelhető hogy a jól bevált "egyhetes-szünet-utáni-OVA-minőségű-überfight" -ot kapjátok majd újra. Mondjuk ahogy elnézem elképzelhető a harc, mert ha minden igaz akkor mostmár...
[spoiler]....mostmár Aizen bemozdul Espada csapattal Karakurába, és multifight lesz. Meg Urahara-tól elvárható "mindenkit-leverek-a-szar-kis-shikaiommal" féle Ownage. Persze megint Yami szívja meg az ürgével.. ki más :D[/spoiler]
[spoiler]Urahara szar kis Shikaia egész jó szuperált idáig :D Főleg hogy igazából nem is azzal fogja szívatni Yammit, hanem a felfújható Uraharával XDDD nah arra kíváncsi vagyok az animében :D Most se volt igazából überfight sehol, pedig a jobbik csapat csinálta :D Szal nekik is lehet rossza napja[/spoiler]

smash++

Quote from: Én on 2007-05-19, 23:53:09
A vaizardok csírák :(
Háát ez érdekes meglátás... :eek:
Lehet tévedek,de a kedvenc kapitányaink nincsenek oylan erősek mint a vaizardok.
Az espadak (1-6ig) elméletileg erősebbek a kapitányoktól vagy nem?A vaizardok szerintem tuti.

Lokids

A vaizardok tuti, mert nekik a bankai-n felül (gondolom van nekik) még ott van nekik a hollow erő is +-ba.
Azért kíváncsi lennék Kenpachira bankai+hollow erővel. :)

KeLa

Amúgy valakinek van tippje, h mi lehet a rangsor a vaizardok közöt?  :3x3:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-05-21, 00:28:14
Amúgy valakinek van tippje, h mi lehet a rangsor a vaizardok közöt?  :3x3:
Jah:
[spoiler]0. Don Kanonji
1. Noitorra
2. Kopasz afroamerikai ipse
3. Öregember
4. Noitorra
5. Stark
6. Luppi... azaaaaz Grimmjow
7. Hallybell
8. Szayel Apollo de labuzi.. azaz Grantz
9. R.I.P. Kaien lookalike.. Aroniro arorueri
10. Yammy[/spoiler]

Dreamcleaver

Kétlem, hogyaz összes Vaizardnak lenne már bankai-ja. Attól, hogy elő tudják hívni hollow énjüket még nem biztos, hogy előtte elsajátították a bankait. Szal bennük van a potenciál az überségre (az a pár meg, akinek már lehet bankaija már über). De ez ugyanúgy igaz a shinigamikra is. Bármelyik taicho mondhatán azt hirtelen, hogy ok, akkor tanuljuk csak meg ezt a hollowmaszkos durvulást. Sztem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 00:47:51
Quote from: KeLa on 2007-05-21, 00:28:14
Amúgy valakinek van tippje, h mi lehet a rangsor a vaizardok közöt?  :3x3:
Jah:
[spoiler=Manga]0. Don Kanonji
1. Noitorra
2. Kopasz afroamerikai ipse
3. Öregember
4. Noitorra
5. Stark
6. Luppi... azaaaaz Grimmjow
7. Hallybell
8. Szayel Apollo de labuzi.. azaz Grantz
9. R.I.P. Kaien lookalike.. Aroniro arorueri
10. Yammy[/spoiler]
Vaizard-ot írtam, nem Arrancart :D
Az arrancar rangsort tudom, mert olvasom a mangát ;)

Én

Quote from: smash++ on 2007-05-20, 23:30:43
Quote from: Én on 2007-05-19, 23:53:09
A vaizardok csírák :(
Háát ez érdekes meglátás... :eek:
Lehet tévedek,de a kedvenc kapitányaink nincsenek oylan erősek mint a vaizardok.
Az espadak (1-6ig) elméletileg erősebbek a kapitányoktól vagy nem?A vaizardok szerintem tuti.
Lehet hogy igazad van... de nekem első benyomás alapján úgy tűnik, hogy az arrancaroknál jóval nagyobb erők mozognak.

LuckyDingo

#3861
Opp bocs :D Amúgy az Arrancar se olyan tutira :P Fáradt vagyok.. sztem nálunk nincs rangsor :D mindenki jó valamiben aztn pá..
De ha rangsor kell:
1.Shinji
2.Love
3.Kensei
4.Lisa
5.Hiyori
6.Rose
7.Hacchi
8... Ichigo

Melesleg az Arrancarok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D főleg, hogy [spoiler=manga]Shiji elég lazán játszott Grimjow-al... mondjuk GJ-t már majnem rábírta, hogy Releast nyomasson :D[/spoiler] De sztem akkor kábé egy szinten vannak :)

Eberinu

A vaizardok jóóóók....Shinji jó pasi ;)

csacsa

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
Opp bocs :D Amúgy az Arrancar se olyan tutira :P Fáradt vagyok.. sztem nálunk nincs rangsor :D mindenki jó valamiben aztn pá..
De ha rangsor kell:
1.Shinji
2.Love
3.Kensei
4.Lisa
5.Hiyori
6.Rose
7.Hacchi
8... Ichigo

Melesleg az Arrancarok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D főleg, hogy [spoiler=manga]Shiji elég lazán játszott Grimjow-al... mondjuk GJ-t már majnem rábírta, hogy Releast nyomasson :D[/spoiler] De sztem akkor kábé egy szinten vannak :)

Sztem Hiyori előkelőbb helyen van a rangsorban, mint az 5.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
...
Melesleg az Arrancarok Vaizardok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D
Sztem már nagyon álmos lehettél, amikor írtad :muhahah:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-05-21, 10:43:22
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
...
Melesleg az Arrancarok Vaizardok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D
Sztem már nagyon álmos lehettél, amikor írtad :muhahah:
Az voltam :D Kössz a javítást XD

Dreamcleaver

Quote from: csacsa on 2007-05-21, 10:42:32
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
Opp bocs :D Amúgy az Arrancar se olyan tutira :P Fáradt vagyok.. sztem nálunk nincs rangsor :D mindenki jó valamiben aztn pá..
De ha rangsor kell:
1.Shinji
2.Love
3.Kensei
4.Lisa
5.Hiyori
6.Rose
7.Hacchi
8... Ichigo

Melesleg az Arrancarok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D főleg, hogy [spoiler=manga]Shiji elég lazán játszott Grimjow-al... mondjuk GJ-t már majnem rábírta, hogy Releast nyomasson :D[/spoiler] De sztem akkor kábé egy szinten vannak :)

Sztem Hiyori előkelőbb helyen van a rangsorban, mint az 5.

hát nem tudom. Beserk Ichigo pillanatok alatt bedarálta. Hiyori annyira retteget, hogy támadni sem volt képes.

Btw az a hosszú szőke hajú csávó a fekete cuccban kimaradt a listáról, vagy ő nem Vaizard? Love-t én is a második legerősebbnek tippelem még így manga nélkül. :) Hacchi-t meg nem tudom. Bár nem jósolok neki túl aktív szerepet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-21, 12:14:17
Quote from: csacsa on 2007-05-21, 10:42:32
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
Opp bocs :D Amúgy az Arrancar se olyan tutira :P Fáradt vagyok.. sztem nálunk nincs rangsor :D mindenki jó valamiben aztn pá..
De ha rangsor kell:
1.Shinji
2.Love
3.Kensei
4.Lisa
5.Hiyori
6.Rose
7.Hacchi
8... Ichigo

Melesleg az Arrancarok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D főleg, hogy [spoiler=manga]Shiji elég lazán játszott Grimjow-al... mondjuk GJ-t már majnem rábírta, hogy Releast nyomasson :D[/spoiler] De sztem akkor kábé egy szinten vannak :)

Sztem Hiyori előkelőbb helyen van a rangsorban, mint az 5.

hát nem tudom. Beserk Ichigo pillanatok alatt bedarálta. Hiyori annyira retteget, hogy támadni sem volt képes.

Btw az a hosszú szőke hajú csávó a fekete cuccban kimaradt a listáról, vagy ő nem Vaizard? Love-t én is a második legerősebbnek tippelem még így manga nélkül. :) Hacchi-t meg nem tudom. Bár nem jósolok neki túl aktív szerepet.
A hosszú hajú csávó Rose :D Öhm manga ide vagy oda, annél többet amit most fognak még mutatni a kövi részben még mi se tudunk a vaizardokról.. nagyon nagyon háttérbe lettek szorítva :S

Eberinu

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
[spoiler=manga]Shiji elég lazán játszott Grimjow-al... mondjuk GJ-t már majnem rábírta, hogy Releast nyomasson :D[/spoiler]
Na erre kiváncsi vagyok! Mikor lesz ez?

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 12:28:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-21, 12:14:17
Quote from: csacsa on 2007-05-21, 10:42:32
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 01:43:09
Opp bocs :D Amúgy az Arrancar se olyan tutira :P Fáradt vagyok.. sztem nálunk nincs rangsor :D mindenki jó valamiben aztn pá..
De ha rangsor kell:
1.Shinji
2.Love
3.Kensei
4.Lisa
5.Hiyori
6.Rose
7.Hacchi
8... Ichigo

Melesleg az Arrancarok nagyon brutálisak.. sztem az espada tagjaival még elbírnak :D főleg, hogy [spoiler=manga]Shiji elég lazán játszott Grimjow-al... mondjuk GJ-t már majnem rábírta, hogy Releast nyomasson :D[/spoiler] De sztem akkor kábé egy szinten vannak :)

Sztem Hiyori előkelőbb helyen van a rangsorban, mint az 5.

hát nem tudom. Beserk Ichigo pillanatok alatt bedarálta. Hiyori annyira retteget, hogy támadni sem volt képes.

Btw az a hosszú szőke hajú csávó a fekete cuccban kimaradt a listáról, vagy ő nem Vaizard? Love-t én is a második legerősebbnek tippelem még így manga nélkül. :) Hacchi-t meg nem tudom. Bár nem jósolok neki túl aktív szerepet.
A hosszú hajú csávó Rose :D Öhm manga ide vagy oda, annél többet amit most fognak még mutatni a kövi részben még mi se tudunk a vaizardokról.. nagyon nagyon háttérbe lettek szorítva :S

lol, gondolhattam volna!  :lol: Egy akkor is kimaradt, Mashiro, a zöldhajú kiscsaj. Vagy akkor ő nem Vaizard? Vagy valami spéci, mert neki nem kellett endurance training?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS