Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Prof. William

Hogy a rákba álhatott be pont a 11 osztaghoz aminek a főnöke (és a legtöbb tagja) minden csak nem szép. Vagy remélte hogy itt nem lessz konkurenciája?  :Kiraly:

Member

Az ellentétek vonzák egymást (lásd Kenpachi és Yachiru). ^^
(Mondjuk a 11. divison a legszínesebb egyértelműen, behemót barbár, killerloli, kopasz pszicho és nárcisztikus homo. Meg egy csomó iszákos csőcselék :D)

Eberinu

Hát én nő létemre szeretek szép lenni,de nem viszem túlzásokba :D

soske.fmp

Ezen a héten lesz új rész?

LuckyDingo


KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-05, 20:04:09
Quote from: soske.fmp on 2007-06-05, 20:00:58
Ezen a héten lesz új rész?
Méne lenne?
Persze h lesz, kezdődnek a fillerek... :D

Kassh

Quote from: KeLa on 2007-06-05, 20:05:53
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-05, 20:04:09
Quote from: soske.fmp on 2007-06-05, 20:00:58
Ezen a héten lesz új rész?
Méne lenne?javascript:void(0);
bruhuhu
Persze h lesz, kezdődnek a fillerek... :D
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
Welcome to the wonderful world of filler.  :_piszka:

LuckyDingo

Azért annyira nem gáz most a filler, bár Matsumotot nem bírom, és a rajzolás egyszerűen pocsék.. az elején már Hiyori szemén ki voltam akadva és ez csak egy  :S

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-06, 21:17:31
Azért annyira nem gáz most a filler, bár Matsumotot nem bírom, és a rajzolás egyszerűen pocsék.. az elején már Hiyori szemén ki voltam akadva és ez csak egy  :S
Én bírom Matsumotot, de a rajzolás tényleg rossz volt :frown:
Gondolom a fillerek alatt erőt gyűjtenek arra h a köv. harcot normálisan meg tudják csinálni :smile:

LuckyDingo

#3939
Quote from: KeLa on 2007-06-06, 21:34:24
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-06, 21:17:31
Azért annyira nem gáz most a filler, bár Matsumotot nem bírom, és a rajzolás egyszerűen pocsék.. az elején már Hiyori szemén ki voltam akadva és ez csak egy  :S
Én bírom Matsumotot, de a rajzolás tényleg rossz volt :frown:
Gondolom a fillerek alatt erőt gyűjtenek arra h a köv. harcot normálisan meg tudják csinálni :smile:
Hát ebben én már nem vagyok biztos :D Az lesz hogy ugyanilyen graffal folytatódik majd szépen a történet :D A Narutoban már korlátoztam magam a mangára, lassan a Bleachnél is ez lesz :D

Amőúgy az Arrancaros rész a végén bejött XD Már majnem ledöbbentem, mikor GJ release-éről volt szó XD De az tetszett :P

Christian

Engem nem zavar a filler amíg a Bleach VILÁGÁBAN marad az egész. Találjanak ki valami jót. Továbbra is azt mondom,hogy egy olyan filler sztorit mint a wii játék története pl simán elviselném.

Eberinu

Én meg továbbra is várom,mikor lesz újra Grimmjow :) Valszeg egy ideig még biztos nem, de azért kibírom :D

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-06-07, 10:11:06
Én meg továbbra is várom,mikor lesz újra Grimmjow :) Valszeg egy ideig még biztos nem, de azért kibírom :D
MIért most is volt a végén 3mpig XD

Calintz

Csak szerintem, vagy a kissrácnak tényleg...Hiyori a hangjaXXD
Egyébként szeritem kurva szarnak indul ez a filler adag...én szerinetm majd rawban megnézem mindig aztán hello...igazából érteni sem akarom miről van szó...annyit se érXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Dreamcleaver

Miért van az, hogy Matsumoto-nak a shinigami ruháján kívül nem képesek összerakni valami normális rucit. Tudom picit deformált szegény, de azért szépre is meg lehetne csinálni. Az a sok gyagyi ruhaváltogatás baromira fel{@szta az agyam.

Azt figyuztátok, hogy Grimmnek milyen szépen visszanőt a karja, mikor Tousen elporlasztotta...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-07, 13:54:20
Azt figyuztátok, hogy Grimmnek milyen szépen visszanőt a karja, mikor Tousen elporlasztotta...

Öhm nah az úgy van, hogy az összes Arrancar specialt egyszerre vették fel még akkor, mikor GJ karjai megvoltak :) Van ilyen :D

Drake

Nem kell szegény Matsumotot szidni. :D Nem tehet róla, hogy tipikus szőke nőnek állítják be, attól hogy kívül világos még lehet belül sötét :D. Na jó, nem minden szőke nő lelkileg szőke, és lehet Matsumoto más belül meg komolyabb a karaktere, de sajnos olyan túl sokat nem lehet tudni sok szereplőről még a mangába se, szóval én mindenkit megvédek (kivétel Tousen, akinek meg kell hallnia!!!). Amúgy, ahogy elnézem ez néz ki olyan iszonyatos $Z@r filler saganak, mint a bountos.

chilip

Quote from: Drake on 2007-06-07, 17:37:52
Amúgy, ahogy elnézem ez néz ki olyan iszonyatos $Z@r filler saganak, mint a bountos.

:tezsvir:

csacsa

Miért szidjátok Rangiku-t? Szegény szereti a hippi stílt van ilyen.  :ejnye:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Nem jók a ruhái ennyi :D Ugyanezt elmondhatom a Hitsugaya-kunról is.. gusztustalan volt a ruhája.. de gondolom erre ugranak a fangörlök :S A kölyök nem rossz kari, csak sztem jó se lesz :D

csacsa

Nekem Ikkaku feje nem tetszett, amikor a parkban dumáltak. Igen druva volt, kicsit lapos, kicsit nyomott....
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: csacsa on 2007-06-07, 19:36:37
Nekem Ikkaku feje nem tetszett, amikor a parkban dumáltak. Igen druva volt, kicsit lapos, kicsit nyomott....
Ebben a részben ezt minden fejről el lehet mondani... :D

csacsa

Quote from: KeLa on 2007-06-07, 19:44:13
Quote from: csacsa on 2007-06-07, 19:36:37
Nekem Ikkaku feje nem tetszett, amikor a parkban dumáltak. Igen druva volt, kicsit lapos, kicsit nyomott....
Ebben a részben ezt minden fejről el lehet mondani... :D
De az övé feltűnően sz@r volt... :smile:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Chro

"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

KeLa

Quote from: Chro on 2007-06-12, 11:15:37
Most találtam:
http://www.youtube.com/watch?v=8yqEq9ymIKc&mode=related&search=
Háát, az illető elég érdekes zenét választott hozzá... lehetett volna valamivel keményebb is :smile:

LuckyDingo

#3955
Quote from: KeLa on 2007-06-13, 12:44:33
Quote from: Chro on 2007-06-12, 11:15:37
Most találtam:
http://www.youtube.com/watch?v=8yqEq9ymIKc&mode=related&search=
Háát, az illető elég érdekes zenét választott hozzá... lehetett volna valamivel keményebb is :smile:
Összességében nem lenne rossz ötlet, deh Ez végülis csak egy összefoglalás a Ich-Ogi fightról, effect nuku, semmi érdekes nincs benne :D Megy a zene alatta meg a story, nagyon kevés helyen let összehangolva :D

Utóirat nézem a következő részek címeit és egy címen borultam... 132.Hitsugaya, Karin and Soccer Ball XDDD /Júli 4.én már látom, hogy hogy szidjuk a bleach animét >D/

Venom

KARIN-CHAN! \O/

Nem értem miért vannak megint fillerek. Vagy még mindig nem húzott el elég messzire a manga az animétől?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Hát sokkal közelebb van, mint mondjuk a Naruto XD De legalább ezt nem húzzák, annyiranagyon.

csacsa

Még nincsenek elég messze a mangától ezért a fillerek, de sztem most ez a pár rész belefér. Legalább egy kicsit megismerhetjük a Shinigamik hétköznapjait a VV-ban. Nem rossz ötlet, poénkodunk elvagyunk, ismerkedünk az "emberi" világgal. Bár arra kíváncsi leszek Histugaya mit fog szólni, ha fejbe somják a foci lasztival. :lul: :lul: :lul:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Member

Hitsu-cicunak kosaraznia kellene inkább.