Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

chilip

lehet hogy csak vicc, a baj az, hogy az yhbt-t nem látom így elsőre a hírben

Lythis

Quote from: KeLa on 2007-10-15, 21:07:20
Ugye ez megint valami vicc akar lenni... :D
Na nem mintha annyira érdekelne, majd nézek másik release-t :)
na ne... anno már azon is kivoltam, hogy a Lunar dobta  :ejj:

KeLa

Flomp-Rumbel...

Az AniDB szerint ez jobb mint a DB féle sub... :3x3:

Lythis

tőlük egy részt sem láttam eddig? valaki esetleg?

Én

Hát lol...
Először én is a Lunart néztem, az tetszett. Dattebayora átállás furcsa volt, sokmindent nem fordítottak le (és az ass szót is sokkal kevesebbszer használták :D ), de az se volt rosz. Ebből a Flomp-Rumbelből néztem néhányat, és... nem vészes, csak nem olyan jó mint az eddigiek. Ha lehet, akkor inkább maradjon a DB. :)

Lythis

én is remélem, hogy marad... mármint nehogymár egy tizenikszrészes vaceráj (elnézést a genshinken rajongóktól) miatt dobják a bleach-et....

Venom

Szerintem meg fogják gondolni magukat, mert azért az egyik legnézettebb sorozatukat csak nem fogják dobni. Ha már tényleg olyan büszkék a letöltéseikre, akkor biztos figyelembe veszik, hogy a Bleach baromi nagy százalékát kiteszi ennek az adatnak.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2007-10-15, 22:37:39
Szerintem meg fogják gondolni magukat, mert azért az egyik legnézettebb sorozatukat csak nem fogják dobni. Ha már tényleg olyan büszkék a letöltéseikre, akkor biztos figyelembe veszik, hogy a Bleach baromi nagy százalékát kiteszi ennek az adatnak.
Főleg miután a Naruto szar lett.. csak gondolom a névadójukat nem szeretnék droppolni lol pedig értelmesebb lenne :D

Dreamcleaver

Ha nem lesz DB, lesz más. Szvsz a Bleachet nem nagy cucc subbolni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bicskei

mellesleg a Bleach-et többen töltögették mint a narutot ha nem tévedek..
Ultras liberi

hargharg

no, ehhez en annyit szolnek hozza, hogy ott voltam, mikor kiadtak a Genshiken 2 01-et, es az akkori cikkben meg nem volt a Bleach dobasa jelen.
bar lehet, hogy csak en voltam vaksi... : /
rofl

minuszmiki

Quote from: hargharg on 2007-10-16, 03:43:38
no, ehhez en annyit szolnek hozza, hogy ott voltam, mikor kiadtak a Genshiken 2 01-et...
"ott voltam, mikor '17-ben áttörtek az Isonzónál az olaszok".  :D

Theon

Quote from: hargharg on 2007-10-16, 03:43:38
no, ehhez en annyit szolnek hozza, hogy ott voltam, mikor kiadtak a Genshiken 2 01-et, es az akkori cikkben meg nem volt a Bleach dobasa jelen.

Megerősítve. Dattebayo mindig csinál ilyen "vicceket", bár az yhbt hiánya tényleg aggasztó.  :frown:

Quote"ott voltam, mikor '17-ben áttörtek az Isonzónál az olaszok".  biggrin

:lol:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Chronus

#4453
Lol már nemazért de, DB-nél jellegtelenebb fordítást még nem tapasztaltam Bleachnél. Még az M7-es manga fordító team is jobb szövegeket fordított. Még mai napig beleborzongok az Ichi-Hollowichi harcra a king meg horse domával amit ott Hichi nyomott, DB meg bebaszta egy egyszerű monoton szöveggel, amiből semmi karakter nem jött át, M7-hez képest kb mint ha papírról olvasnának diszleksziás karakterek....

Lunar tényleg jó volt. Arról meg ne is beszéléjünk hogy a HLT-s magyar bleach sub-ban több káromkodás van mint DB-ben... :lame: Komolyan mintha egyeseknek az anime még mindig "gyerekműfaj" lenne.

Venom

Ehhe, ehhe... hát tény, hogy nem (csak) gyerekműfaj, viszont az is igaz, hogy a Bleach esetében is tapasztalható a fiatalabb korosztály (12 év alattiak?) felé való nyitás. Pl vér most már csak fekete, véletlenül a képernyőről PONT kicsúszik Grimmjow keze... ilyesmi. A sub a legkisebb gondunk, szerintem.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronus

#4455
Quote from: Venom on 2007-10-16, 17:06:26
Ehhe, ehhe... hát tény, hogy nem (csak) gyerekműfaj, viszont az is igaz, hogy a Bleach esetében is tapasztalható a fiatalabb korosztály (12 év alattiak?) felé való nyitás. Pl vér most már csak fekete, véletlenül a képernyőről PONT kicsúszik Grimmjow keze... ilyesmi. A sub a legkisebb gondunk, szerintem.
Na nem mintha a bleach anime lene a sorozat csúcsterméke :P Javaslom a mangát ezen a téren. Az aztán nem nyit sehova :) Anime-t én nagyrészt a fightok miatt nézem, ha jók. A többi rész fillerezős faszcrap, tisztelem az 1-2 kivételnek. Bounto szezon óta a manga hangulatának 200mérföldes körzetébe se ér. SS-ben még több vér is volt mint az akkori mangában :P Most meg lassan csörgős csecsemőjátékokkal ütögeik egymást "BANKAI" helyett "dá-dá" felkiáltással. Nem az én műfajom, lassan már Hülyeb*zi Inuyasha kategória. Letdown, real letdown. :ejj:

Ha az Anime műfaj ottmaradna ahova illik, mégpedig Japánban, és Adult Swim és társai nem licenselnének minden kósza rémet amiben pénzt látnak most nem tartanánk itt. Atomot amcsira azt kész. Hát nem csak a baj van velük? :) (tekintsd cinizmusnak)

Lythis

Kíváncsi leszek mit vágnak össze az Asian Kung Fu Generation - After Dark -ra, képileg, mert a fullverz annyira nem üt, mint egy pár korábbi - szerintem.

LuckyDingo

Hát most hogy mondod, meghallgattam és a szám az nekem fosnak tünik így elsőre.. meg másodikra :D Tök átlag :D Ehhez minimum mesterszintű amvt kell összecsapniuk, mert a zene nem volt lenyűgöző  :D Én Espadákra, Nelre, Aizenékre, Spoilerek tömkelegére számítok :D

Lythis

Hát ha nem az lesz benne, akkor ez is ilyen sub-par cucc lesz, mint a beat crusaders-es 4-edik OP (jó, ok, fillerek alá mondjuk elment, és a képivilága sem volt annyira borzalmas...)
AKFG tényleg nem alkotott valami nagy számot, szóval többre számítottam elsőre, de még reménykedem, hogy úgy lesz belőle tv-size, meg mellé rittyentenek egy olyan képsort, ami miatt tetszeni fog. persze a remény hal meg utoljára....
2 hallgatást bírtam belőle amúgy... innentől vagy jó OP-t csinálnak belőle, vagy marhagyorsan lecserélik.

Espada-k meg mindenképpen kellenek bele, már csak a 145-ödik rész címe miatt is :D

Venom

Quote from: Lythis on 2007-10-17, 01:19:20
Espada-k meg mindenképpen kellenek bele, már csak a 145-ödik rész címe miatt is :D

Csak ne legyél te ebben olyan biztos. Ha tényleg fillerek lesznek, akkor az összes Hueco Mundos fillerben lesznek hirtelen kitalált új Arrancarok. Csak nem kerülnek bele egy új OP-be néhány rész miatt. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lythis

Quote from: Venom on 2007-10-17, 01:33:51
Quote from: Lythis on 2007-10-17, 01:19:20
Espada-k meg mindenképpen kellenek bele, már csak a 145-ödik rész címe miatt is :D

Csak ne legyél te ebben olyan biztos. Ha tényleg fillerek lesznek, akkor az összes Hueco Mundos fillerben lesznek hirtelen kitalált új Arrancarok. Csak nem kerülnek bele egy új OP-be néhány rész miatt. :)
:ejnye:...csak 147-estől fölfelé lesz filler, és az Espada-s rész még bőven csak 145... Egyébként fel voltak vonultatva az előzőben is, csak nem rajtuk volt a hangsúly. Szerintem lesznek benne - persze nem vagyok benne biztos... még pár óra, és úgyis kiderül

LuckyDingo

AKFG általában ilyen zenéket csinál.. nagyon ritkán csinálnak ütőset, de az általában üt :XD Ez meg egy átlag izé.. ami igen nagy baj  :O Akkor már gyűrhetnének a mostani Zenére egy új klippet :XD

Prof. William

De vajon hány filler lessz? Végül is téynleg ez az utolsó lehetőségük hogy húzzák a sztzorit mert hamarosan nem kicsit beindul...

De leglalább nemmindenféle Bounto meg Mod Soul lessz benne hanem legalább Arancarok .:) Haj ól megcsionálják engem nem fog zavarni...

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-10-17, 11:03:29
De vajon hány filler lessz? Végül is téynleg ez az utolsó lehetőségük hogy húzzák a sztzorit mert hamarosan nem kicsit beindul...

De leglalább nemmindenféle Bounto meg Mod Soul lessz benne hanem legalább Arancarok .:) Haj ól megcsionálják engem nem fog zavarni...
Igazából az utolsó lehetőségük az Orihime eltünése előtt volt, ahol még elfogadható a filler... Engem nem izgat, ha keresik Rukiát.. ő úyis csak arra jó már, hogy áldozat legyen lol :D Megbocsátom a szar fillereket, ha kapunk jó The Great Desert Bros poénokat :D Bár kétlem.. csak nehogy a kedvenc csapatomat elcsesszék, mert akkor bajok lesznek :D Már az is bűn volt, hogy Ulquiorrát veszíteni lehetett látni /mégha nem is az igazi volt.. akkor is/

Prof. William

Ja. Valszeg azért Nellék felbukkanása után jönnek a fillerek hogy ők is poénkodhassanak. Lássuk be jó kus humorforrás...

DE vajonmeddig tartanak fillerek? Reméllem most is csak pár részig...

LuckyDingo

#4465
Jelentem az új OP egy kalap szar... egy rész tetszik belőle,[spoiler] mikor a végén Ichi Aizent betámadja :D az vickes :)[/spoiler]

A Részről: [spoiler]Az eleje telinyomva fillerrel, de annyira nem zavaró egyelőre a dolog, egyébként egész korrekt rész volt, csak elhúzott, de no prob messzi van még a Naruto színvonaltól XD[/spoiler]

ED: A zene elég idegesítő, de maga a klipp, attól függetlenül, hogy semmiről sem szól sztem egész jó lett az endingek nagy részéhez képest :)

A Previewből érdekes volt Aizen feje, mintha fiatalabbnak látszana lol :D

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-10-17, 19:44:00
Ja. Valszeg azért Nellék felbukkanása után jönnek a fillerek hogy ők is poénkodhassanak. Lássuk be jó kus humorforrás...

DE vajonmeddig tartanak fillerek? Reméllem most is csak pár részig...

Újévi ajándéknak talán megkapod a folytatást.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

#4467
Fillerek Nel-ék után jönnek csak, jah.
OP: [spoiler="miezaszarkéremszépen"?] Ha szar OP-t akarnak csinálni, akkor nyugodtan tegyék A FILLEREK ALÁ, (azokat meg ne közvetlenül a Hueco Mundo arc eleje utánra.... sheesh). Az élénk színek vs mangaszerű monokróm képivilág váltakozás egyébként nem lett volna rossz, ha nem barmolják ennyire el. Valahogy nagyon nem passzolt az egész... Mondjuk asszem kénytelen vagyok megszokni egy darabig, bár remélem hamar lecserélik.
Azt tudom, h AKFG ritkán csinál ütőset, de akkor olyat tegyenek alá, vagy tegyenek alá mást, más bandától...
[/spoiler]
maga a rész amúgy nem volt valami nagy cucc, és mintha a grafika terén is megint visszaesett volna egy kicsit, persze lehet, hogy csak én látok rémeket...
Az ED meg...just what the f... tipikusan semmilyen, és inkább valami romantikusnak szánt anime alá illene, de nem ide... ez a család téma meg nemtudom miért pont most jött elő benne... hahó, a kissrác már lassan több mint egy éve csak hellyel-közzel lakik a testében, és most kezdik el a "hiányzik a család" témát lökni?

Chronus

Na mevan, popularizálódik Bleach? :P Még csak most szedem. Félnem kellene előre?

Lythis

Popularizálódik? Szerintem így is eléggé populáris, nemgondolod?