Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-03, 10:30:02
jóhogy nem mondta már, hogy : "Nyugi cica vége van.. " Mondjuk ha jól emlékszem mondott valami ilyet.
Én valami ilyesmire emlékszem.
[spoiler=Gar Ichigo]

[/spoiler]

Quoteelég ordenáré lett a fordulat a mostnai rész végén

Jah, bár egy kisit kiszámítható volt, de azért egy jó dolog van benne. Legalább nem fog olyan sokáig tartani az arc. Hamarosan összefutnak a szálak, és akkkor Ichigo lever majd mindenkit Amagai-ostul Kifune-stül.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-07-03, 13:27:51
Quote from: LuckyDingo on 2008-07-03, 10:30:02
jóhogy nem mondta már, hogy : "Nyugi cica vége van.. " Mondjuk ha jól emlékszem mondott valami ilyet.
Én valami ilyesmire emlékszem.
[spoiler=Gar Ichigo]

[/spoiler]
Az animében is ez volt? :S

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-03, 14:21:02
Az animében is ez volt? :S

Mivel pont ez elé a jelent elé b*sztak be egy "ichigo-és-orihime-kézenfogva-bámul-a-naplementébe" jelenetet (ami meg nem volt a mangában, szerencsére), majd onnantól átváltottak fillerezésre, ezért ez a jelenet még pont nem volt az animében... Valószínűleg mikor végetér a filler, akkor ez lesz az első amit látunk.

LuckyDingo

Jaja megnéztem :D Hát ködösek az emlékeim a 167 végéről.. éppen az említett jelenet miatt XDDD

Venom

Újabb blőd rész letudva, legalább ezek a gagyi ninják nem pattognak többet. Ami viszont most már kezd baromira irritálni, hogy néha nagyon igénytelen a zene. Játszák a több éves betéteket, de azok még elmennek. De amikor a 178 rész végén, amikor Kifune levágja az utolsó ninját, olyan rossz minőségű szintetizátor prüntyögés van, hogy az valami vérlázító. Hiába csak egy noname lezáró dallam, de igazán odafigyelhetnének rá, mert ez így pocsék.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

NLZ

#5195
Eléggé ágyúra veréb volt most Icsi részéről a maszkolás, kb olyan, mint az első múviban, mikor mindegyik captain elnyomta a bankait, azt 10 másodperc alatt nyernek. A végén meg ez a szálak összefutása elég gyengus, vége lehetne már.  ::)

Az a szintetizátoros dallam tényleg elég retek lett, nagyon harmóniátlan lett az egyébként sem igazán remekelő vonós hangszerek mellett. De az elején, mikor Icsi az álomcsapdában volt, az a régi dallam jó volt, szeretem azt (Nothing Can Be Explained, OST1-ről a 12. szám).
De adják ki a 3. OST-t inkább. :F Aztán a filler után, vagy legkésőbb a Pendulumnál jöhetnének az új zenék.
[reserved]

balu01

#5196
Nem tudom mi a bajotok a részlezáró szintizenével, csak követi az új ending zenei színvonalát, ami úgy szól mint az ilyen szintis mulatószene énekes előadók produkciója, már ami a zenét illeti.

NLZ

A kifogásolt rész a 21:39-nél kezdődik. :)  Az új ED15 (Orange) elég gyergya, de eddig kb egyik OP és ED sem nyerte el a tetszésemet. Najó, talán a OP3 Ichirin no Hana, de abból is csak a Huge Hollow Mix és a Less Vocal Track verziók. Mindig is csodáltam, hogy hogyan képesek a japánok jó zenéket elrontani szar énekekkel. :)
De lényeg a lényeg, hogy Shiro Sagisu által készített OST zenéi remekművek.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-07-04, 14:21:26
A kifogásolt rész a 21:39-nél kezdődik. :)  Az új ED15 (Orange) elég gyergya, de eddig kb egyik OP és ED sem nyerte el a tetszésemet. Najó, talán a OP3 Ichirin no Hana, de abból is csak a Huge Hollow Mix és a Less Vocal Track verziók. Mindig is csodáltam, hogy hogyan képesek a japánok jó zenéket elrontani szar énekekkel. :)
De lényeg a lényeg, hogy Shiro Sagisu által készített OST zenéi remekművek.

Az összes OST zenéje Shiro. A hülye prüntyögésed is.

NLZ

Tudom, és? Mindenki hibázhat. :)
[reserved]

SaiyaGin

nem volt rossz ez a rész, jó volt felidézni azt, hogyan is tud Ichigo másodpercek alatt pwnolni. Azért a minden részben felbukkanó telihold eléggé  :gyagya:.

Prof. William

Az animékben MINDIG telihold van, hisz a főhősök/rosszak csak telihold előtt tudnak coolul pózolni, harcolni vagy éppen szerelemet vallani. :)

És persze meghalni is csak az előtt lehet igazán. :)

Chronus

Hueco Mundo-ba egyszer se volt telihold :P Mindig az az idióta C alakú nyomorék hold volt.... ami ráadásul fizikaileg lehetetlen is.... egyszerűen ilyen hold nincs... érdekesen kéne görbülni a fénylek ahhoz, hogy legyen...

NLZ


Mi ebben a fizikailag lehetetlen?
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-07-05, 11:37:52

Mi ebben a fizikailag lehetetlen?

Az, hogy lehetetlen, hogy a félhold után a két szár ennyire túlhaladjon a hold felezőpontján. Mindegy mennyire van fogyóban, a C alak két vége mindig a felezőpont közelében marad, ez elemi optika. A fény nem görbülhet így, ahogy HM-ben látjuk, max úgy, ha valami más égistest eltakarja, de az meg baromság.



blackronin

Lehet, hogy csak velem van a baj, de eléggé meglepődtem, amikor a hold ciklusairól látok egy képet a Bleach szekcióban...  :D
Egyébként engem nem érdekel, hogy a HM holdja fizikailag lehetetlen állapotban van...
Jól néz ki és kész!  :D
Egyébként akkor már nyissunk egy "Bleach-ben található égitestek összehasonlítása a valóságban található égitestekkel" topicot...  :D

SaiyaGin

Vagy az a Hold is csak illúzió. Esetleg Aizen megparancsolta a Holdnak, hogy mostantól így kell kinéznie.

NLZ

Lehetséges az, csak nem a Földön. Ha a Hold nagyobb lenne, akkor ilyen lenne a fogyó hold. De H&M nem a Földön van, nem Dél-Afrika egyik eldugott zugában. Ennyi erővel azt nem hozod fel, hogy fizikai lehetetlenség örökké éjszakának lenni, mert a Föld folyamatosan forog? Pedig meg lehetne oldani, hogy a egy bolygó mindig ugyanazon oldalát mutassa a napjának, ahogy a Hold is mindig ugyan azt az oldalát mutatja a Föld fele.

Szal H&M nem egy földi hely, nem a Föld Holdjával, hanem másik holddal és kész. Egyébként meg ha a holdsarló látszik, akkor az azt jelenti, hogy H&M-ben van nap is. ;)
[reserved]

Chronus

#5208
Quote from: NLZ on 2008-07-05, 14:45:54
Lehetséges az, csak nem a Földön. Ha a Hold nagyobb lenne, akkor ilyen lenne a fogyó hold. De H&M nem a Földön van, nem Dél-Afrika egyik eldugott zugában. Ennyi erővel azt nem hozod fel, hogy fizikai lehetetlenség örökké éjszakának lenni, mert a Föld folyamatosan forog? Pedig meg lehetne oldani, hogy a egy bolygó mindig ugyanazon oldalát mutassa a napjának, ahogy a Hold is mindig ugyan azt az oldalát mutatja a Föld fele.

Szal H&M nem egy földi hely, nem a Föld Holdjával, hanem másik holddal és kész. Egyébként meg ha a holdsarló látszik, akkor az azt jelenti, hogy H&M-ben van nap is. ;)

Bleach = Bullshit
Axióma. Kész. :lame:

Ha az a hold nem lenne ott, minden megmagyarázható lenne azzal, hogy egy alternatív dimenzió egy hiányos rendszerben, de maga a hold és a fényviszonyai már alapból azt feltételezik, hogy van nap is, keringés is, és ciklusok is. Szal lol. Ezen az egy ponton bukott el az egész. Ha az a hold nem lenne ott, semmi gáz nem lenne.

QuoteJól néz ki és kész!
Amúgy témától függetlenül, sztem extragázul néz ki.  :lul: Olyan mint az a 1001 éjszaka meséibe kerütünk volna valami ó-arab környezetbe. Semmi köze Bleach világához.


NLZ

Jó az ott, ahol van. Ennyi erővel azon is törhetnénk a fejünket, hogy Aizen hogy építette fel azt a palotát. :)
[reserved]

Karez

Quote from: NLZ on 2008-07-05, 18:25:12
Jó az ott, ahol van. Ennyi erővel azon is törhetnénk a fejünket, hogy Aizen hogy építette fel azt a palotát. :)

Fogta a betonkeverőt összelapátolta H&M fél területének homokját + egy kis lopott mész Urahara-tól és megparancsolta az öresfejű "lidérceknek" hogy kezdjenek építeni vagy a mutató ujjával töri el a nyakukat. :__devil:

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-07-05, 18:25:12
Jó az ott, ahol van. Ennyi erővel azon is törhetnénk a fejünket, hogy Aizen hogy építette fel azt a palotát. :)

Az alacsonyabb szintű Hollókkal építtette fel (a terveket természetesen saját maga készítette).

Liquid Snake

Quote from: SaiyaGin on 2008-07-06, 20:39:20
Quote from: NLZ on 2008-07-05, 18:25:12
Jó az ott, ahol van. Ennyi erővel azon is törhetnénk a fejünket, hogy Aizen hogy építette fel azt a palotát. :)

Az alacsonyabb szintű Hollókkal építtette fel (a terveket természetesen saját maga készítette).

Aizen Architecture Co.

Chronus

Ha már misztéria, engem jobban érdekelne, hogy honnan szerválják a teát egy víz nélküli sivatag kellős közepén. Azt már feltételezni se merem, hogy a víz honnan van. Tudom, hogy röhelyes pont, de ha így vesszük szinte egész Hueco Mundo csak egy röhelyesen nagy plot hole a sztoriban. Ismeretlen dimenzió ismeretlen égitestekkel és ismeretlen helyről származó teával. Ha már kaja az is érdekelne, hogy Orihime számára honnan szereztek kaját. Doh...

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Vagy hogy miért söröskorsóból isszák...

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-06, 22:54:31
A Földről?

Hmm hát azért nemhiszem, hogy az Arrancar bácsik elmennek a sarki boltba a földre kaját venni Orihime-nek... Meg ugye hogy viszik át oda mikor eredetileg vmi Soul Particlesből áll az egész hely vagy vmi. De végülis mindegy, ezeket nem kell magyarázni sztem :) Esznek, isznak jóllaknak azt csá :D

Bishop

Ez kb annyira megmagyarázhatatlan, mint az öregedés a halhatatlanok közt. Egy olyan paradoxon amit akárhányszor rág át az ember nem jut sehova. Amugy meg ennyi erővel azt is megkérdőjelezném, hogy miért japán jellegü SS? Amerikában lévő shinigamik is kimonoba járnak és samurai kardot viselnek? Persze ez egy olyan dolog hogy Amerikai filmekbe is Amerika mindennek a közepe(meg amugyis ::) ) Animebe meg japán. DE hogy a hollowk mind mexikóiak legyenek az már kicsit érdekes. Ha én most hollowá válnék és késöbb arrancarra énis random spanyol szöveget kezdenék el beszélni?

NLZ

Ulqu gyakran leugrott a Földre, biztos Aizen elküldte mindig hétvégi bevásárlásra. :D
Egyébként meg az elektronikus cuccokon is csodálkozhatnánk, vagy az orvosi felszereléseken. Szal Aizen tuti volt a Földön shopingolni. :D
[reserved]

LuckyDingo

Ep 91
[spoiler]Egész kellemes kis rész volt :D Az tetszett, mikor Amagai ráugrott Ukitakéra XDDD
Egyébként a 3. osztag jól járt Amagai kapitánnyal  És Mivel az opening kicsit változott, szinte biztos, hogy a kapitány télleg jófiú. Elég kúlos az a rész ahol Ichi meg Amagai egymásnak háttal állnak. Kövi rész megint a Földön lesz.. nem valami izgalmas a previewből nézve :S[/spoiler]