Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-09, 16:14:23
Ep 91
[spoiler]Egész kellemes kis rész volt :D Az tetszett, mikor Amagai ráugrott Ukitakéra XDDD
Egyébként a 3. osztag jól járt Amagai kapitánnyal  És Mivel az opening kicsit változott, szinte biztos, hogy a kapitány télleg jófiú. Elég kúlos az a rész ahol Ichi meg Amagai egymásnak háttal állnak. Kövi rész megint a Földön lesz.. nem valami izgalmas a previewből nézve :S[/spoiler]

Ep 91????  :eek:

blackronin

Ep. 91  :haha:

Egyébként elég fura egy rész volt így elsőre... (az op. jó volt)
Meg az is vicces, hogy hivatalosan nem is tudjuk a köv. rész címét, de sajnos a köv. rész 100% hogy hulladék lesz. Ezt a Lurichiyo-s szálat pedig be kéne fejezni, de sűrgősen. Megvolt, ne erőltessük tovább!
Fejezzék be ezt a Amagai-os szálat, várom már HM folytatását.

Nem voltak rosszak ezek a fillerek, de ELÉG volt belőlük...

Chronus

Quote from: blackronin on 2008-07-09, 16:28:36
Ep. 91  :haha:

Egyébként elég fura egy rész volt így elsőre... (az op. jó volt)
Meg az is vicces, hogy hivatalosan nem is tudjuk a köv. rész címét, de sajnos a köv. rész 100% hogy hulladék lesz. Ezt a Lurichiyo-s szálat pedig be kéne fejezni, de sűrgősen. Megvolt, ne erőltessük tovább!
Fejezzék be ezt a Amagai-os szálat, várom már HM folytatását.

Nem voltak rosszak ezek a fillerek, de ELÉG volt belőlük...

Kezdett rondulni a grafikz is.... habár az ep végén még mindig volt egy két gar jelenet (Ikkaku, Renji)....ém csak attól félek, hogy erre a szarra fogják elverni a pénz, és mikor visszatérünk HM-be megint nem lesz lóvé rendes részeket csinálni.... pedig onnantól tényleg csak fight, és fight, és fight, és fight egészen Pendulumig...

balu01

Mi volt ez a nagy felvonulás pár Menos Grande miatt?
Egy kapitány vagy még egy hadnagy is egymagában elintézte volna az összeset kb...

LuckyDingo

Mindegy.. megragadt ez a szám az agyamban XD Mindegy :D tudjátok miről van szó :P Amúgy jah.. be lehetne fejezni.. de engem még annyira nem idegesít :D

Chronus

#5225
fillers forever ^^
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Death Note:
[spoiler][/spoiler]

Junchi

>Chronus

LOLOLOLOLOLOLOL *dies* xDD

Értelmes hsz-t is nyögve: Legyen már vége ennek a saga-nak és jöjjön a [spoiler]Byakuya vs fekahetes fájt[/spoiler], mert morc leszek...

Liquid Snake

Rittig a kedvenc kapitányom harca elé kell berakni ezt a gusztustalanul szar filler saga-t  :uzi:

NLZ

#5228
Én főleg az ecchi részt várom. :D (ch290, page 18-19)
[reserved]

Chronus

#5229
Quote from: NLZ on 2008-07-09, 23:54:38
Én főleg az ecchi részt várom. :D (ch290, page 18-19)

Én inkább ezt a jelenetet várom :D
[spoiler=BIG BAD SPOILER PIC, Csak mangásoknak]
[/spoiler]
Annyira örül, hogy majdnem megfojtja :rotfl: Ichi arca egyszerűen priceless :D


NLZ

Minden jelenet jó, ahol a ő van. :D
[reserved]

Chronus


balu01

Quote from: NLZ on 2008-07-09, 23:54:38
Én főleg az ecchi részt várom. :D (ch290, page 18-19)
Ecchire nem számíts, elég ha csak megnézed Halibelt az animében  :D

Chronus

Quote from: balu01 on 2008-07-10, 13:42:09

avatart cserérd le, ez az anime topic, ne spoilerezz.

NLZ

Quote from: balu01 on 2008-07-10, 13:42:09
Quote from: NLZ on 2008-07-09, 23:54:38
Én főleg az ecchi részt várom. :D (ch290, page 18-19)
Ecchire nem számíts, elég ha csak megnézed Halibelt az animében  :D
Illúzió romboló. :(
Egyébként ez az avatar tényleg nem kéne.  ^^"
[reserved]

LuckyDingo

#5235
Áh gagyi.. nem színhű :D használd az enyimet.. az manga színeket használ :XDDDD Devarton megleled :P
Mellesleg az idenézegetők jó 80-90%ának nem spoiler :D Már 2x 3x balu előtt lespoilerezték, szal nem hiszem hogy sokat számít.

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-10, 16:09:09
Áh gagyi.. nem színhű :D használd az enyimet.. az manga színeket használ :XDDDD Devarton megleled :P
Mellesleg az idenézegetők jó 80-90%ának nem spoiler :D Már 2x 3x balu előtt lespoilerezték, szal nem hiszem hogy sokat számít.

Jah.. de akkoris... lehet, hogy valakinek még az. Ilyen hozzáállással a spoiler tagokat is elhagyatnánk, mert úgyis kit érdekel : P

balu01

Bocsi, már le is cseréltem  ^^"

SaiyaGin

Egy újabb olyan rész, amit megnézés után nyugodtan kitörlök. ::)

NLZ

Az elején a visszaemlékezés de szájbarágós volt. :F  De minek pörög ez az Amagai az együttes tréningezéssel. A sok gyergya shinigami még golyófogónak se jó, a tényleges erőt a kapitányok jelentik, meg néhány alkapitány. Meg elég szánalmas, hogy pityereg részegen, mint egy rossz buzi. Meg ahogy Ukitake nyakába ugrot...
De az előzetes alatt vicces volt a szöveg. :) Icsigó se jár mindig suliba, azt nincs belőle baja. :D
[reserved]

blackronin

Éljenek a fillerek! (szarkasztikus voltam :D)
Sajnos úgy tűnik, hogy szeptembernél előbb nem jutunk vissza újra HM-ba...  :ejj:
A következő részek:
[spoiler]Egy dolog viszont jó, hogy a maradék az SS-ben fog játszódni.
180: "The Princess' Decision, the Sorrowful Bride", sajnos ez még nem... Egy kis Lurichiyo, semmi érdemleges.
181: "The 2nd Division Sorties! Ichigo is Surrounded" Végre vissza az SS-be...
182: "Amagai's True Strength, zanpakutō is released!" Ez érdekes rész lesz!
183: "The Darkness Which Moves! Kifune's True Colors" Kifune megmutatja a valódi erejét? Tuti, hogy tud Bankai-t!
Én előre szóltam!  :D
A 183-ast augusztus 6-on adják le.[/spoiler]

NLZ

Az izgalmak a tettő fokára hágnak.  ^^"
[reserved]

LuckyDingo

Nem tom... 180tól engem érdekel :D Mindek ide HM, a fillerek jobbak XDDDDDD Megkedveltem a részeges csávót nah :D Lurichiyo is kúl lenne, csak az a baj, hogy keveset szerepel és hülye helyzetekben :S  Kenryuu és Enryuu nem jöttek be, mint filler karik :S

Karez

A Weekly Shonen Jump magazin 40.ik születésnapja alkalmára szánt Bleach ajándék a következő lesz:
http://www.tv-tokyo.co.jp/bleach/  Bleach: Fade To Black (movie)

Emellett a 2nd movie várható DVD megjelenése (The DiamondDust Rebellion):
2008.09.03

Más:
A fillereknek meg már jó lenne ha vége lenne -.-"

LuckyDingo

Quote from: Karez on 2008-07-14, 17:29:45
Más:
A fillereknek meg már jó lenne ha vége lenne -.-"
Nem értem miért? Még így is hamar behozza majd a mangát és ezek a fillerek nem bounto minőségűek /jójó néha azok :P/  Most ha belekezdenének afolytatásba akkor ha meganimálják a [spoiler]Vaizard [/spoiler]flashbecket, akkor azt olyan szinten el kéne nyújtani, hogy ott utálnám meg az egészet XDD Ez meg senkit se zavar.

A 3. movieról meg annyit, hogy sokan egy 4mpes hangra már azt találgatják, hogy Rukia meg fog halni XDDD hátlol, az egyik legnagyobb fanbase-el rendelkező karit movieban kinyírni szakmai öngyilkosság lenne Kubonak :D /bár én tisztelném érte XDDD/ Ugyanazzal hypeolják a népet, mint a Naruto Shi-poo-den Movienál :D Engem perpill a jóminőségű 2es movie érdekel :D

Más: Néztem hogy már 2 hónapja kint a Bleach Heat the Soul 5 PSPre :D Egész jó kis tagteameket mutogatnak jútúbon :D A mostanság főspoilerkari [spoiler]/Nel/ [/spoiler]hangja érdekes, de még a jó határain belül van :D

NLZ

Na igen, mostanában sok a mangában a harc, amiket animében pik-pak kényetelenek ledarálni (mert ugye az állókép nem nyerő egy harc közben :D), de mikor csak szövegelés van, akkor néha képesek egy fejezetet egy egész anime epizódba kinyújtani. :)
[reserved]

Chronus

De ha visszatérnének a mangához akkor is lenne még egy rakás baszotthosszú fight amit még nyújtani lehetne. Kapásból vehetjük a Szalyel-Aporro harcot ami kb az idők kezdetétől az idők végezetéig tart.... De azért Nnoitra se volt rövid...

NLZ

#5247
Na jah. De pl Icsi vs Grimm 3. menet 2 rész volt animében, míg a mangában vagy 7 köteten át ment. Szal én az igazi harcra gondoltam. :)
[reserved]

Dreamcleaver

#5248
Quote from: LuckyDingo on 2008-07-14, 20:32:37
Más: Néztem hogy már 2 hónapja kint a Bleach Heat the Soul 5 PSPre :D Egész jó kis tagteameket mutogatnak jútúbon :D A mostanság főspoilerkari [spoiler]/Nel/ [/spoiler]hangja érdekes, de még a jó határain belül van :D

Izé [spoiler] Nel felnőtként szőke?[/spoiler] Vagy csak több választható szín van a játékban.

Nnoitra nagyon jól néz ki mozgás közben.

Amúgy meg bekaphatják a szemetek. Már többször is elgondolkoztam rajta, hogy csak emiatt a sorozat miatt veszek egy PSP-t.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-14, 22:16:23
Izé [spoiler] Nel felnőtként szőke?[/spoiler] Vagy csak több választható szín van a játékban.
[spoiler]ződ vót, az is marad[/spoiler]
[reserved]