Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-20, 19:53:34
Nah végre új rész volt :) Még csak streaming verzióban láttam, de tetszett :3 Az animáció is rendben volt, akció is volt,meg kis flashback :D  Kibune meg állat szemüveg nélkül XD /viszont mikor rajta volt, akkor röhejes volt/

I don't believe you anymore.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-20, 21:12:57
Quote from: LuckyDingo on 2008-08-20, 19:53:34
Nah végre új rész volt :) Még csak streaming verzióban láttam, de tetszett :3 Az animáció is rendben volt, akció is volt,meg kis flashback :D  Kibune meg állat szemüveg nélkül XD /viszont mikor rajta volt, akkor röhejes volt/

I don't believe you anymore.
Pedig sztem most hihetsz nekem XD

blackronin

Ez a rész tényleg jó volt!  :D
Az animáció rendben, a hangulat is.
Kibune pedig  :whoah:

Junchi

Nem volt rossz rész, bár nem is volt ennek a saga-nak a csúcsa. Kira mást sem csinál, csak fetreng. Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy azért Kifune nem tűnik túl gyengének... :D A végén meg volt Quincy papa. Yeeey~~ ^^

Karez

Bleach: The DiamondDust Rebellion sneak-peek
http://www.youtube.com/watch?v=cUfy16t0R5g

Egy közel 6 és fél perces betekintés a hamarosan megjelenő 2.ik movie-ból. Fogadjátok sok szeretettel  ::).

NLZ

Hehe, Kenpachi beteg, nincs kedve harcolni Icsivel. :D  Az viszont érdekes lehetett, hogy Amagai tájcsó harci képességeit Kenpachi tesztelte le. :eek:  Arra a harcra kiváncsi lettem volna, érdekes lehetett.
[reserved]

balu01

Ez a 185. rész jó volt, [spoiler]bár a Hitsugaya vs Amagai csak elő lett készítve a következő részre...[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: balu01 on 2008-08-27, 21:29:50
Ez a 185. rész jó volt, [spoiler]bár a Hitsugaya vs Amagai csak elő lett készítve a következő részre...[/spoiler]

A következő részben meg gondolom [spoiler]2-3 pengeváltás után összehaverkodnak, és Hitsugaya is beáll Amagai mellé Ichigo bandájába.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: balu01 on 2008-08-27, 21:29:50
Ez a 185. rész jó volt, [spoiler]bár a Hitsugaya vs Amagai csak elő lett készítve a következő részre...[/spoiler]
Nem lesz itt semmi Hitsugaya Vs Amagai XD [spoiler]Az csak kényszerhelyzet volt, hogy Ichigo előrébb jusson :D De most hogy Yamamoto-papának megmutatta Renji a bakkouto-t, így van bizonyíték a Kasumiouji-k ellen és most már mindenki Ichigo oldalán áll :D + bejött Yoruichi is, és tuti, hogy neki is van valami szerepe XD[/spoiler]

balu01

[spoiler]Aha de még Hitsugaya nem tud róla, és így lesz kb egy 2 perces harc szerintem  :lul:[/spoiler]

chilip

Quote from: balu01 on 2008-08-27, 22:01:46
[spoiler]Aha de még Hitsugaya nem tud róla, és így lesz kb egy 2 perces harc szerintem  :lul:[/spoiler]

meg elötte sokáig pofáznak majd, hogy húzzák az időt :)

SaiyaGin

Csak nekem tűnik úgy, hogy a grafika elég béna volt?

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-28, 11:46:08
Csak nekem tűnik úgy, hogy a grafika elég béna volt?

Nem :D A gráf valóban nagyon ócska volt, elég csak egy-két karakter fejét meglesni...

[spoiler]Btw, egész jó rész volt. Yoruichi is feltűnt, Renji bizonyítékot szerzett, Yamapapa parancsol, Ukitake töpreng, Soi Fong elpirul (OMGSOCUTE), Amagai fájtot kezdeményez. Mindenki így vagy úgy, de le volt kötve. Arrancar ismertetőben meg elhangzott, hogy hamarosan ismét aktuális lesz HM, szal közeledik ennek a saga-nak a vége... :3[/spoiler]

csacsa

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-28, 11:46:08
Csak nekem tűnik úgy, hogy a grafika elég béna volt?

Renjinek és Yoruichi-nek is elég quality fej volt, bár Renjiét még talán el lehet fogadni, de a másik...no comment.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

SaiyaGin

Quote from: csacsa on 2008-08-28, 19:36:24
Renjinek és Yoruichi-nek is elég quality fej volt, bár Renjiét még talán el lehet fogadni, de a másik...no comment.

Amagai is elég sajátságos volt, meg néha Ichigo is érdekesen nézett ki. ::)

chilip

végén a previewban a főkolompos is kimutatta igazi "quality" énjét :D meg úgy mindenki szarul volt megrajzolva

Chronus

Quote from: chilip on 2008-08-28, 20:57:09
végén a previewban a főkolompos is kimutatta igazi "quality" énjét :D meg úgy mindenki szarul volt megrajzolva
Tökmindegy, úgyis mindjárt végetér. Fogjuk fel úgy, hogy most kezdtek el spórolni, hogy HM arcba legyen money a szuper fight-okra.

Dreamcleaver

Quote from: Chronus on 2008-08-28, 21:06:06
Quote from: chilip on 2008-08-28, 20:57:09
végén a previewban a főkolompos is kimutatta igazi "quality" énjét :D meg úgy mindenki szarul volt megrajzolva
Tökmindegy, úgyis mindjárt végetér. Fogjuk fel úgy, hogy most kezdtek el spórolni, hogy HM arcba legyen money a szuper fight-okra.

Ugye tudod, hogy ez tök mindegy? A Bleachben rengeteg pénz van, nagyon sikeres. Nem a spóroláson múlik. Igénytelen tucattermék lett, ami már sohasem lesz a régi. Ha lesz is egy-két jól megcsinált rész, utána megint lesüllyed.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

hargharg

azert vicces volt nezni a visszaemlekezest, aztan utana/elotte latni a mostani grafikot... : D
rofl

balu01

186. rész [spoiler]végén nem várt fordulat, de így legalább nem sablonnal végződött  :szemuveges:
Várom a magyar feliratot hogy megértsem mi is volt a végén pontosan.  :eek:[/spoiler]

Junchi

Ep 186

Dédanyám borogass; mekkora fordulat volt a végén :D

SaiyaGin

Ez a rész nem volt rossz.
[spoiler]Kíváncsi vagyok, hogy majd amikor Amagai Aizen-módra hátrasimítja a haját és bishounenné válik, eltűnik-e a borostája. :D [/spoiler]

Member

Nem kellett volna megnéznem balu sign-jét közelebbről.

balu01


Nihilus

#5394
LOL,én is észrevettem.XD :zomg:
szerk.: Ó,én azt hittem,az a baj,hogy a fekete pontok Halibel mellett egy ökölbe szorított kezet formáznak,kinyújtott középső ujjal.  ::)
szerk2: Member,te maradj a loliknál,azok valóak neked.(I liek both) :hehe:

Member

Először azt hittem, hogy valami különleges alakú ruha, megnézem, hö, felcsap google és wikipedia, erre azok a mellei. Phuj. Ehhez képest Matsumoto a legdögösebb csaj, akit életemben láttam.

balu01

Quote from: Nihilus on 2008-09-04, 18:48:47
LOL,én is észrevettem.XD :zomg:
szerk.: Ó,én azt hittem,az a baj,hogy a fekete pontok Halibel mellett egy ökölbe szorított kezet formáznak,kinyújtott középső ujjal.  ::)
szerk2: Member,te maradj a loliknál,azok valóak neked.(I liek both) :hehe:
Ezt egy háttérből vágtam ki, és eddig még észre se vettem hogy a fekete pontok mit alkotnak :lol:
De szóljatok ha zavaró és akkor cserélem.


chilip

megcsodáltam én is ezt a rettenetet részt. :D hát nem semmi fordulat, grafika meg még trébb mint szokott lenni :D

balu01

Belenéztem a movie 2.-be, hát nem semmi különbség van grafika, animáció terén a mostani részekhez képest.