Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-09-17, 16:37:42
A Végén azért Amagai vigyorán röhögtem XD
Agree. Filler ide vagy oda, truth to be told, azt az egy jelenetet szvsz nagyon jól előadták....

..de mostmár dögöljön meg, és jöjjön Nell,  Nnoitra vs Ichigo, meg Szayel buzulásai, vagy dühbe jövünk...

blackronin

Októberben akkor újra vissza a HM-ba! Végre...
A részről pedig annyit:
Amagai feje a végén  :whoah:
Jó rész volt, de jön majd a finálé is!

blackronin

#5492
Az első címek megjöttek! :D

190. "Hueco Mundo Chapter, Restart!" October 14th

191. "Szayel Aporro's Theater" October 21th

192. "Secret of Nel" October 28th

Junchi

Yeeey, végre ismét HM!!!!!44 Nem mondom, hogy rossz volt ez a mostani filler-csokor, de nem bánom, hogy vége lesz ^^

Chronus

lol
[spoiler][/spoiler]

NLZ

[reserved]

balu01

Na ezt is megéltük, vége a fillernek  :D

LuckyDingo

oh lol :D Hát nem volt egy nagy cucc az utsó rész, de a Shinigami Cup tarolt :D[spoiler] Amikor Orihime előkapta a mangát és mutatta, hogy hol tartanak épp, azok röhögtem XD[/spoiler] Mellesleg most reklámoztak valami új PSPs bleach gémet, amiben ilyen chibi oldalra scrollozós eksönt nyomatnak. Másik reklámok a közepében meg szerintem a következő endinget és openinget mutatták és így első hallásra az Opening nem tűnik rossznak :) Jövőhéten kiderül :3

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-07, 17:43:26
Jövőhéten kiderül :3
Sajnos még nem. 191-es résztől lesz az új Op/ED ^^

balu01

190-től, azaz jövőhéttől lesz az új opening.

LuckyDingo

#5500
ANN szerint a következő résztől lesz. MOndjuk úgy emlékeztem, hogy az Aqua Times lesz az ending XD de tévedtem, pedig a másik zenét megnéztem volna openingnek :/ (Már ha egyáltalán ezeket reklámozták most lol)

Jah ha ANN, akkor mellesleg a 192es rész címén röhögtem :D
[spoiler]A Big-Breasted Beauty Participates in Battle?! The Secret of Nel - Nel's Secret[/spoiler]

chilip

animáció egyre inkább QUALITY

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-10-08, 16:05:53
animáció egyre inkább QUALITY
Mondjuk ki magyarul :D Egy darab kéthetes megrágott húscsomó :D
Egyébként veri a múltkori fillerek minőségét még így is, szal nekem nincs bajom vele.. ettől és az ilyen animéktől többet elvárni butaság. Következő hét már a történetet folytatja, de ennél nem lesz jobb minőségű az fix :3

NLZ

Azért reméljük az új résztvevők harca jól ki lesz dolgozva. Legalább a sáskás. :P
[reserved]

Junchi

Háát, a kanálfejűnek már a fegyverét sem könnyű imo animálni, de reménykedek abban, hogy a HM buli ütni fog...  :cool:

Dub-zero

and now for something completely different : D

azaz jövőhéten újra HM  :whoah:
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

SaiyaGin

Elismerem, hogy kezdek szenilissé válni, de nem emlékszem arra, hogy Ichigo eddig is ötmásodpercenként dobálta volna a Getsuga Tenshou-kat. :gyagya:

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-08, 22:54:47
Elismerem, hogy kezdek szenilissé válni, de nem emlékszem arra, hogy Ichigo eddig is ötmásodpercenként dobálta volna a Getsuga Tenshou-kat. :gyagya:
Nem is, de mint tudjuk, a fillerek eseményei sosem számítanak. :P

Egyébként ebben az egész részben egy jó képkocka volt:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Bicskei

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-08, 22:54:47
Elismerem, hogy kezdek szenilissé válni, de nem emlékszem arra, hogy Ichigo eddig is ötmásodpercenként dobálta volna a Getsuga Tenshou-kat. :gyagya:

háát igen ez is érdkes volt. Eddig részenként eldobott max 5-öt, de most vagy 20-at, nekem az is furcsa volt h senki sem foglakozott  rejtett erejével..
nah sebaj végre HM legalább nem halok meg az unalomtól a hét közepén..

ui.az nekem is bejött h Orihime a végén a mangával magyarázott..
Ultras liberi

blackronin

Hála az égnek, hogy ezen is túl vagyunk!  :D
Vége ennek a filler saga-nak, Amagai bácsi jó arc, de a végén az alakítása már felejthető volt...
Vissza a HM-ba!

NLZ

Mondjuk úgy, hogy a fillerhez méltó lezárás volt. :P
[reserved]

Kassh

csináltam egy AMV-t Diamonddustból (RAW) véleményt kérnék milyen lett ^^
ty
http://www.youtube.com/watch?v=WirrC4ePCEw
oldalt van direct download + érdemes high qualitybe nézni  :szemuveges:

Bicskei

Quote from: NLZ on 2008-10-10, 22:27:40
Mondjuk úgy, hogy a fillerhez méltó lezárás volt. :P
úgy éerted olyan gagyi?? ^^
[spoiler]remélem azért a hm-be visszatérve jobb animációval találkozunk, főleg akkor ha jönnek a kapitányok..[/spoiler]
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: Bicskei on 2008-10-12, 21:53:45
Quote from: NLZ on 2008-10-10, 22:27:40
Mondjuk úgy, hogy a fillerhez méltó lezárás volt. :P
úgy éerted olyan gagyi?? ^^
[spoiler]remélem azért a hm-be visszatérve jobb animációval találkozunk, főleg akkor ha jönnek a kapitányok..[/spoiler]
Úgy legyen :D Bár szerintem nem XD

Bicskei

most mondjam azt hogy én sem hiszem...de mi így szeretjük a blícset gondoljatok bele szebb mondjuk gonzo-s kinézettel már milyen szar lenne :ejnye:
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: Bicskei on 2008-10-14, 01:48:20
most mondjam azt hogy én sem hiszem...de mi így szeretjük a blícset gondoljatok bele szebb mondjuk gonzo-s kinézettel már milyen szar lenne :ejnye:
Öh.. szerintem jobb lenne XD Bár kicsit durván komolyabban nézne ki, de idővel megszoknám  ^^ nekem ezzel sincs bajom amúgy.. mindig jön a nép a QUALITY jelzővel, pedig ha annyira nem nézzük, akkor nem tűnik fel.. nagyon XD [spoiler]off:Én pölö ha szemüveg nélkül nézem, akkor semmi se tűnik fel, Ichigo egy nagy fekete-sárga folt és egész jól van meganimálva XD off ende[/spoiler]

balu01

Ichigo feje csak szerintem gáz az ending végén? Ja előtte Inoue arca is furának tűnik  :__devil:

LuckyDingo

#5517
Nah nagy újítások elemzése XD

Új op, kicsit érdekes, de nekem tetszik, a zene lehetne valami keményebb, de idővel megszokható.
Új Ending zeneileg jobb, de képileg a sz**ral egyenlő..

A rész.. [spoiler]első fele visszaemlékezünk mi történt, mert az már olyan régen volt, hogy egy fél részt kell rá pazarolni XD második fele, Aszittem behalok a röhögéstől.. Gurimmudzsó-t mikor elkapta Noitra fegyvere.. pici vért eresztett/azt is fekete-fehérben lol/, aztán már se vér, se seb sehol XD Mellesleg az art enyhén leegyszerűsítettnek tűnik, kevesebb árnyékot használnak vagy mi? :S Az animációval nem volt bajom, legalább is gagyi rawban nem tűnt fel semmi komoly. De azért már HM arc, szal okés. XD[/spoiler]

Jah igen  balu01 Inoue feje nálam még az első epizódok rajzait idézte.. csöppet. Ichigoé, viszont megbocsáthatatlan a végén.. Banyek.. miért kellett kinyitni a szerencsétlen száját XD

Chronus

Huh... az új OP nekem nagyon bejön... Ed szó-szó.... A raw-ig még nem jutottam el, de majd hamarosan...

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-14, 16:26:51


Jah igen  balu01 Inoue feje nálam még az első epizódok rajzait idézte.. csöppet. Ichigoé, viszont megbocsáthatatlan a végén.. Banyek.. miért kellett kinyitni a szerencsétlen száját XD
Idegesítő, de legalább arra jó volt ez a két kép hogy nevessek egy jót  :lol: