Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

NLZ

Azok a meghökkenések elég gázak voltak. Meg azon nevettem, mikor a quality oltárán Kenpának a kardja lasszóvá alakult át (19:33).
[reserved]

balu01

Quote from: NLZ on 2009-01-07, 21:18:26
Azok a meghökkenések elég gázak voltak. Meg azon nevettem, mikor a quality oltárán Kenpának a kardja lasszóvá alakult át (19:33).
Ez hatalmas :lol: De 20:23 után Ichigo meghökken, majd utána fáziskésés után Orihime is, csak nekem tűnt furcsának?

LuckyDingo

Quote from: balu01 on 2009-01-07, 21:27:06
Quote from: NLZ on 2009-01-07, 21:18:26
Azok a meghökkenések elég gázak voltak. Meg azon nevettem, mikor a quality oltárán Kenpának a kardja lasszóvá alakult át (19:33).
Ez hatalmas :lol: De 20:23 után Ichigo meghökken, majd utána fáziskésés után Orihime is, csak nekem tűnt furcsának?
Annyira nem volt nagy fáziskésés :D De tény, hogy egy osztott képpel megoldhatták volna Ichit- Orihimét egyszerre  ::)

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-07, 21:36:24
Quote from: balu01 on 2009-01-07, 21:27:06
Quote from: NLZ on 2009-01-07, 21:18:26
Azok a meghökkenések elég gázak voltak. Meg azon nevettem, mikor a quality oltárán Kenpának a kardja lasszóvá alakult át (19:33).
Ez hatalmas :lol: De 20:23 után Ichigo meghökken, majd utána fáziskésés után Orihime is, csak nekem tűnt furcsának?
Annyira nem volt nagy fáziskésés :D De tény, hogy egy osztott képpel megoldhatták volna Ichit- Orihimét egyszerre  ::)
De gondolom egyszerre hökkentek meg, de ez így nem ezt a hatást keltette  :D

NLZ

Valahogy kellett húzni az időt. :P  A visszaemlékezés is 2 és fél perc volt, szal látszik, hogy csak az időt húzzák. Kevés most a szöveg, harc közben nehéz állóképet csinálni, szal valahogy csak ki kell tölteni az időt, az nem lehet mégse, hogy egy egész résznyi tömör akció és izgalom legyen, mert még élvezné mindenki. :D
[reserved]

Liquid Snake

Engem csak az idegesít, hogy már 3 OST kijött és egyikben sincs benne az a szám ami a 201-es rész elején megy a visszaemlékezéskor. Vagy csak én vagyok süket h nem találom?

NLZ

Kiadták azt már. Memories of Nobody OST - 12 - Turn The Tables. :)
Ellenben pl Sayel betétdalát még mindig nem. Hirtelen nem találom a mostani részek között, de pl a 164. rész közepén volt, mikor Sayelt felrobbantották azzal az 5szöges quincy teknikával.
http://www.youtube.com/watch?v=1F1LkCjzKJY&feature=related
Itt rögtön az elején.
[reserved]

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-07, 20:55:05
Quote from: Pr3d4k1ng on 2009-01-07, 13:24:14
201:

Ez baromi jóóó volt!! Kenpachi ruuulz  :cool:
Szép kis mosolya amikor az 5.epada megvágta  :Kiraly: meg amikor cerot vissza verte (kis dbz feeling ) :D, aztán


És Kedves Ken-chan nem tom hányszor lőtte el ezt a hülye.. "most komoly vagyok, de aztán meg mosolygok, igaz a belem lóg" poént >>


Nálla ez olyan mint a Narutoban a hö hö genjutsu. :)

blackronin

Jó rész volt, érdekes hogy itt sokkal dinamikusabb élményt nyújtott, de tényleg voltak fura arcok és jelenetek...
Ez az "új címek" pedig elég nevetségesek... 203-as rész neve egy "kicsit" egyszerű, s ezzel a 204-es baromsággal nem tudok mit kezdeni. (mégis hogy akarják ezt megoldani? FKT feláll csatára készen, Orihime és Ulqi a toronyban, míg Ichigo elmegy szórakozni vagy megölni egy filler ellenfelet? A többiek várnak, míg Ichigo elintézi a dolgát?)

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2009-01-08, 05:06:16
Kiadták azt már. Memories of Nobody OST - 12 - Turn The Tables. :)

Fene se gondolta hogy pont a Movie OSTben lesz benne  :redface:

NLZ

Elég sokszor használják fel a múvik zenéit. :)
[reserved]

blackronin

Ezt nem fogjátok elhinni!

203. Karakura Town Gathers! Aizen Versus Shinigami (ez még okés)
空座町(からくらちょう)に集結!藍染(あいぜん)対死神
Karakura-cho ni shuuketsu! Aizen tai shinigami
Air date: 2009-01-20

204. Ichigo's Seppuku Persuasion Strategy (hogy ez mi lesz...)
一護の切腹説得作戦☆
Ichigo no seppuku settoku sakusen
Air date: 2009-01-27

205. Thump! The Football Tournament of Hollows ( :eek: :eek: :eek: :eek:)
ドキ!虚(ホロウ)だらけの蹴鞠(けまり)大会
Doki! HOROU darake no kemari taikai
Air date: 2009-02-03

Igen, ezek fillerek... És ki tér vissza? Lurichiyo!!!!!  :Eztneked:
Folytatódik az Amaga arc. Hát ennyit a TBTP-ról...

NLZ

Nemá, ez tuti fake. Nem hiszem el, hogy Naruto szintjére süllyedünk le. :F
[reserved]

blackronin

#5833
Ez az igazság. Nem fake.
Előbb visszafogtam magam, de most nem teszem.
Egyszerűen szánalmas!  :Eztneked:
A készítőket már nem érdekli, hogy mikor szakítják meg a sorozatot a filler izékkel, nem törődnek a folytonosággal és ráadásul a canon részek animációs színvonala (egy-két dologtól eltekintve) nevetséges volt. És most ez...  :ejj:
A 203-as részig megnézem, de utána kész. Egy ideig pihentetem a Bleach-t, amíg nem mutat valami értelmet. Azért mert egy részben Ichigo és haverjai vannak benne, attól az még nem Bleach! Mindenféle szutykot azért nem vesz be a gyomrom.
Kubo... Csodálom, hogy hagyod ezt. Vagy lehet, hogy már régóta nem érdekel az egész. Talán jobb is.

Dreamcleaver

Lol mert még nem süllyedt le a Naruto szintjére a Bleach? Már rég. Amúgy is legalább fél évig fillereket kéne adniuk, hogy fel tudjanak halmozni egy tisztes lemaradást a mangához képest.
Szerencse, hogy már k*rvára nem érdekel sem ez, sem a Naruto anime, szal fel sem húzom magam. Havonta ha 1-2 részbe belenézek (mikor épp nem filler van), azt annyi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

balu01

Várom mikor fognak visszamenni Ashidoért  :D

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-09, 17:07:40
Lol mert még nem süllyedt le a Naruto szintjére a Bleach? Már rég. Amúgy is legalább fél évig fillereket kéne adniuk, hogy fel tudjanak halmozni egy tisztes lemaradást a mangához képest.
Szerencse, hogy már k*rvára nem érdekel sem ez, sem a Naruto anime, szal fel sem húzom magam. Havonta ha 1-2 részbe belenézek (mikor épp nem filler van), azt annyi.
Egyáltalán nincsincsenek a manga seggében szerintem. Ha most nyomnák még a Pendulumot is, akkor se tartana nyárra az anime ott, ahol a manga most.
[reserved]

Soul

Quote from: blackronin on 2009-01-09, 17:06:18
Kubo... Csodálom, hogy hagyod ezt. Vagy lehet, hogy már régóta nem érdekel az egész. Talán jobb is.

Csak az animét nézem, innen tudtam meg azt is hogy hívják a rajzolót  ^^".Nem tudom mi hogy megy igazából (mivel nem vagyok híres mangarajzoló  :haha:) de ha belegondolsz megkapja a jogdíjakat és teszik rá kb mit csinálnak a munkájával ha már kifizették.Nem mind1 hogy hőbörgő fanként gondolkodsz vagy mondjuk abba éled bele magad hogy te vagy a rajzoló, te is tennél rá sztem ha megfizettek, hogy teletabishowt csinálnak a mangádból.

De a lényeg (pont ma beszéltem erről valakivel  :haha:) ez egy "tömeg anime", populáris szóval az iylen fordulatokkal tisztában lehet lenni hogy, igen minél több pénzt akarnak belőle, igen minél több részt, és igen fillerrel lesz tele.Az meg megint igaz hogy nemrég lett vége a fillereknek de hát ez van.

Ulkúria mikor jön már vissza abból a dimenzióból, hány év lesz még?  :smile:

NLZ

#5838
Azért az ember általában szereti a művét és nem örül neki, ha más belegányol. Főleg ha ezzel esik a népszerűsége, vagyis a jövőben kevesebb pénzt fog kapni érte. :P

Ulquról megmondta Grimm, hogy nem fog sokáig tartani,
[spoiler]és tényleg nem,  a mangában most jött ki. :P Helyi idő szerint csak percek teltek el Kenpa vs Nnoitra harca között.[/spoiler]
[reserved]

Soul

Igen? Akkor a tények mit mutatnak?  :P Nem hinném hogy oda telefonál "Hé kiscsókák mit keveritek a  g*nyt az én művemmel ? Csináljátok már jobban! Éhhhrteem ?" A fő pénz szerzése akkor is a manga marad(ha azt tudja szinten tartani nem bukhat sokat pénzbe). Az anime csak 1 reklám szokták (csúfolni) mondani (sajnos).

Chronus

Az előző Movie készítése alatt és röviddel utána is ultragány volt az egész minőség, majd lesz ez még jobb is. Ennél már voltunk mélyebb ponton is.

NLZ

206. The Cake Making Team Returns!
:lol:
[reserved]

blackronin

Az utolsó mondatom csak jelképes volt, tudom hogy Kubo-t csak a manga érdekli.
Maradjon is annál.

Én nem akarom a hőbörgő fant játszani (szerencsére ANNYIRA nem érdekel a Bleach), de ez az egész azért durva, mert még hol vagyunk a végétől! És a fillerek terén már ilyenek jönnek? Mi lesz később?

Más: nem értem azt sem, hogy miért nem lehet azt megcsinálni, mint a dragon ball-nál? (ott volt olyan időszak, ahol az anime előbb járt sokkal, mint a kiadott mangakötetekben a történet, így legalább befejezték az adott saga-t és utána jöttek a fillerek)

NLZ

Mert az anime kiadójánál hülyék dolgoznak. :)
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-01-09, 18:00:09
Azért az ember általában szereti a művét és nem örül neki, ha más belegányol. Főleg ha ezzel esik a népszerűsége, vagyis a jövőben kevesebb pénzt fog kapni érte. :P

Max a Te szemedben esik a népszerűsége. A japánok megőrülnek a szar fillerekért :P

Hozzáteszem , hogy engem nem érdekel hogy mi lesz a fillerben, ha lesz olyan, mint az amagai arc, akkor nézhető, sőt még okés is. De ha Olyan, lesz, mint a Tortakészítő, vagy a Konos, az már tényleg szíven ütne.

A Bleach anime már régen nem azt hozza, amit a manga, fekete vér? Mangában még elfogadható de itt XD Elrajolt fejek stb stb.. ez azért van, mert erre szabályok kötelezik a készítőket abban a műsorsávban. És hogy akkor miért ott van? Mert így hozza a legtöbb pénzt. A profitra mennek és valszeg az előző fillerek nem hoztak kiesést, sőt max még jobb mutatókkal zártak, ha folytatják.

El sem tudom képzelni a Bounto arc közben-alatt, hát modsoul babát adtak el boltokban, vagy bármit, amit velük kapcsolatos-bleach-új. Ebben van az üzlet, aki többet akar, olvasson mangát.

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-09, 20:07:05
A japánok megőrülnek a szar fillerekért :P

Ööö... ez így nem igaz :P; Kiváló példa a Kenshin anime, ami a ~30 résznyi filler-sztorijának köszönhetően jutott oda, ahová (süllyesztő). Btw, a japán-közönség (yaay, közönség -_-) sem volt túlzottan jó véleménnyel a bount kakiról... :3

Btw2, nekem is tetszett (mmint elfogadható volt) az Amagai arc, de imo baromira nem kéne ismét fillerezni... Pláne nem azokat a gány részeket felhasználni, mint amikkel anno kínoztak... Egy 5-6 rész még esetleg belefér, de ha megint egy egész arc lesz, akkor az 100, hogy kicsapja a biztosítékot még a sárgáknál is... :/

LuckyDingo

Én tudom mi kell ide :D egy szép 50 részes filler :D
Lenne benne:
-poén: 2-3 új loli vagy modsoul kari
-dráma: ezekből egyet erabolnának XD
-izgalom: Ichigonál erősebb ellenfelek rabolják el
-felháborodás: SS nem segít visszaszerezni
-remény: Renji és Rukia már megint elszöknek, hogy segítsenek Ichigonak.. XDD
-könnyes story, amikor kiderül, hogy a főgonosz terve nem is gonoszságból van, hanem mert a körülmények így hozták
-hatalmas csaták: csicska ellenfelek Rukiéknak, főellen Ichigonak
-vereség: Ichigot elveri a főellen
-Visszavágás: MEGVÉDEM A BARÁTAIIIM Bankai-Vaizard maszk.. GETSUGA TENSHOOUU!!
-Összeborulás, Oh Ichigo .. megmentőőm :D
Vége: Buli, esznek isznak mulatnak.
Cannon folytatása: első rész 23 percből 15 recap, mert elfelejtették már :D
És jöhet ismét 10 rész.. a következő fillerig :D

NLZ

Köszönjük, hogy leírtad, hogy eddig mi volt. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-01-09, 22:04:28
Köszönjük, hogy leírtad, hogy eddig mi volt. :D
Asszed vicces, pedig sztem szánalom, hogy erre számíthatunk ismét.. Minden esetre én adok esélyt a fillereknek is, mert lehet jó. Már régen megtanultam elszakítani az animéket a mangától, így lehet egy filler élvezhető is :P

NLZ

Annyira szánalmas, hogy már vicces. :)
[reserved]